Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Česa ti ne razumeš? To da mi serija/platformščine niso všeč nima veze z zgornjimi posti. Čeprav ima baje dobro zgodbo in nasploh je celoten svet v špilu luštn, kaj mi to koristi ko pa špil po igralni plati nima neke globine. In tako je z večino PS3 špilov, sej ne rečem tud na 360ki je tako, nič čudnega potem, da je bil NG Sigma tako prezrt. Pa ne mi o glasnosti X360, ker resno, koga boli kurac kako glasen je?? Kakšen emo mora bit človek, da se pritožuje o glasnosti konzole. Ma sej po eni strani maš prov, sosedje mi u flatu staln zvonijo, da njihovi otroc nemorjo spat ker je tale bela turbina tko monstruozno glasna. Sej na disclaimerju na škatli piše "We are not responsible for any heart seizures if the person playing is above 80".

Problem je v tem da ti ne razumeš marsičesa, predvsem pa tega da ne paše vse vsem a? In zarad tega ker nekomu paše nekaj kar tvoji gnadi ne jih ni treba pošiljat v dom za ostarele in vrtec ipd. Nekaj je podati kritiko, povsem nekaj drugega je pa pljuvati in ti roko na srce 3/4 casa kjer koli kaj "kritiziras" pljuvas in se duvas. Res ne vem a eni ne znate normalno komunicirat al kaj...

Kaj je važna glasnost konzole? Npr ko gledam kak film na starem Xboxu ponoč ko pač ne morm met ne vem kako hudo na glas, kljub nastavitvi da laufa vent na 20% še vedno slišim konzolo čist preveč. Je pa na srečo Xbox360 veliko tišji :)

Link to comment

Česa ti ne razumeš? To da mi serija/platformščine niso všeč nima veze z zgornjimi posti. Čeprav ima baje dobro zgodbo in nasploh je celoten svet v špilu luštn, kaj mi to koristi ko pa špil po igralni plati nima neke globine. In tako je z večino PS3 špilov, sej ne rečem tud na 360ki je tako, nič čudnega potem, da je bil NG Sigma tako prezrt. Pa ne mi o glasnosti X360, ker resno, koga boli kurac kako glasen je?? Kakšen emo mora bit človek, da se pritožuje o glasnosti konzole. Ma sej po eni strani maš prov, sosedje mi u flatu staln zvonijo, da njihovi otroc nemorjo spat ker je tale bela turbina tko monstruozno glasna. Sej na disclaimerju na škatli piše "We are not responsible for any heart seizures if the person playing is above 80".

Problem je v tem da ti ne razumeš marsičesa, predvsem pa tega da ne paše vse vsem a? In zarad tega ker nekomu paše nekaj kar tvoji gnadi ne jih ni treba pošiljat v dom za ostarele in vrtec ipd. Nekaj je podati kritiko, povsem nekaj drugega je pa pljuvati in ti roko na srce 3/4 casa kjer koli kaj "kritiziras" pljuvas in se duvas. Res ne vem a eni ne znate normalno komunicirat al kaj...

Kaj je važna glasnost konzole? Npr ko gledam kak film na starem Xboxu ponoč ko pač ne morm met ne vem kako hudo na glas, kljub nastavitvi da laufa vent na 20% še vedno slišim konzolo čist preveč. Je pa na srečo Xbox360 veliko tišji :)

No vids, men je pa ravno stari xbox pac dokaj tiha zadeva in za gledat filme super zadeva, seveda ni tako tih kot DiVX playerji, ampak zvecer brez motenj gledam film. Kar se pa tiče 360 pa ne vem, starih verzij nism imel, ki naj bi ble zelo glasne, verzija z BenQ pogonom, ki si jo lastim, mi je pa zadeva dalec od glasne.

DejchSLO.png
Link to comment
rolihandre: Razlika je ogromna. In to ni moje mnenje ampak dejstvo.

En primer kompresije filma s kodekom Xvid (700 mb), 512x224:

sample1.jpg

In tukaj kompresija blu-ray ripa s kodekom x.264, 1280x720:

sample2.jpg

Blu-ray in HD-DVD filmi pa so še za odtenek ali več bolj kvalitetni!

DVD filmi na navadnem, CRT TV-ju izgledajo zelo dobro, na sodobnih HD LCD-jih ter plazmah pa je razlika več kot očitna.

Link to comment

Teh primerjav XVID in Bluray(HD DVD) ne mislim niti komentirat, ker sem se od smeha skoraj.....

banging.gif

Bolj me zanima glasnost samih konzol, konkretno XBOX360.

Zakaj niso nudili uporabnikom recimo možnosti, da se igra instalira na HD, kot je to praksa pri PC-ju, poudarjam na možnost izbire.

Že ko konzolo prižgeš, začnejo veselo rohneti ventilatorji, ko kakšen star traktor, ko pa se zažene še DVD pogon, pa itak občutiš kot bi vzletal kakšen BOING 747.

Primerjava mojega PC, ki je praktično neslišen: Elektro avtomobil vs Ferari F40. To je za mene osebno edini zelo motoč faktor, kar se tiče obeh konzol. (PS3 je malo tišji)

Link to comment
Teh primerjav XVID in Bluray(HD DVD) ne mislim niti komentirat, ker sem se od smeha skoraj.....

banging.gif

Bolj me zanima glasnost samih konzol, konkretno XBOX360.

Zakaj niso nudili uporabnikom recimo možnosti, da se igra instalira na HD, kot je to praksa pri PC-ju, poudarjam na možnost izbire.

Že ko konzolo prižgeš, začnejo veselo rohneti ventilatorji, ko kakšen star traktor, ko pa se zažene še DVD pogon, pa itak občutiš kot bi vzletal kakšen BOING 747.

Primerjava mojega PC, ki je praktično neslišen: Elektro avtomobil vs Ferari F40. To je za mene osebno edini zelo motoč faktor, kar se tiče obeh konzol. (PS3 je malo tišji)

Ne vem od kje tebi da je PS3 glasen ... Jaz ga mam prižganega pa ga nič ne slišim niti ko ga prižgem , niti ko vstavim Blu-ray ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

rolihandre: to z primerjavo divx in blueray si malo mimo pihnil (pravzaprav zelo). Jaz slabše kvalitete kot je DVD ne spustim več na moj projektor, ker je razlika očitna. Še raje pa imam HD 720p kjer je fantastična slika. Primerjave z divx formatom ni.

Drugače pa je edino kar mene moti na Xboxu360, glasnost, ki je včasih res nevzdržna. Po drugi strani pa PS3 nima v tem trenutku nobene igre zaradi katere bi se jaz odločil zanj. Igram dirkačine večinoma časa.

lp robi

Link to comment

Ps3 je definitivno tišji, ampak še vedno se ga čuje.

Fantje, da pojasnim nekaj stvari. Nahajam se na podeželju, kjer ni zunanjega mestnega "trušča". Pri meni se je prej slišala brnenje stare plazme, takšna tišina je v sobo. Tako je logična rešitev bil skoraj neslišen PC, z 12 cm ventilatorji pod 1000 obrati in hrupom pod 22db, Bequiet pena za zadušitev zvoka, 8800 je praktično neslišen, edino prsketanje po Raptor disku, kar je logično se malo čuje, ko je to potrebno.

Tako si lahko predstavljate, kakšno zvokovni trušč povzroča Xbox360.

Ko nabijajo efekti in glasba, ga ti seveda preglasijo, ampak to ni vedno in imeti tako naglas, tudi ni dobro.

Pri PS3 je dosti boljše, ne rečem. Ko se prižge je super, praktično neslišen. Po nekaj minutah uporabe, pa se začne veselo vrteti ventilator procesorja, grafične ali napajalnika, ne vem. V primerjavi z Xboxom 360, ko vstavimo DVD ali BluRay, je PS3 pogon neslišen. Tako da je v primerjavi z njim res bistveno tišji.

Link to comment

Mislm, da je vecina tuki prevec razvajenih rich mo'fuckerjev. :) Lej nad nekvaliteto izdelave 360 se lahko pogovarjamo, o njeni BLAZNI glasnosti pa niti ne. Moj PC ga preglasi in imam 360 z BenQ pogonom, tko da o tem, kako je stvar GLASNA k svina je pretiravanje. Ne vem, ampak clovek se zna zelo dobr prilagajat, kar pomeni, da ce je neka stvar z napakami, ki niso tako blazno moteče ni noben problem, medtem ko razvajeno jokanje in iskanje kao neke perfekcije je pa ze nadlezno. Ce vas vse tako moti, si pac ne kupite teh zadev in problem rešen, to pac mors vzet v zakup, ker ko kupiš avto ga pravtako slišiš, ne slišen ne more bit. :D

DejchSLO.png
Link to comment

Ti ze ves. Lej to te je prizadel, najdu si se SAM v tem postu not, seprav kaj mas ti men za govort da mam jz jajca. :) Jz mam dalc od jajc, za razliko od vecine, pa pac ne jokam kaj imam, ker ce bi me to toliko motilo bo prodal in se s tem ne vec okvarjal, medtem ko VI zelo radi v vsakem topicu serjete o tem kako je vse glasno, kako vas moti in bla bla. To je dalec od nekih dejstev, ampak ze krepko meji na preseravanju in seveda jokanju. To je pa tud vse kar bom se povedu, ker bana pa tud ne mislm fasat zarad tega, k je nekdo takoj osebno prizadet.

DejchSLO.png
Link to comment

Dejch se morm strinjat s tabo o tem pretiravanju o glasnosti, ampak je tvoj odnos do ostalih tudi malo nedorasel... (no offense)...

Drugace pa, kot se vidi ima TomyBoy zelo porihtano sobo. In zna biti ta glasnost najhujsi problem.

Zaradi tega so tukaj mnenja razlicna. mene osebno ne moti, ker je tisja od mojega PCja ( ampak to samo zato, ker sem ga navil in s tem pravtako vrtljaje ventilatorjev)... :evil:

Link to comment

Lol Dejch zato ker je nekomu Xbox360 glasnejši od PS3 ga zmerjas za rich mofota? Al zato k si mu fovs za njegovo plazmo? :P Dejstvo je da je Xbox360 hudo glasna zadeva in valda se to navadis s cajtom, sej se na vec al manj vsak hrup privadmo, je pa se vseeno bolje ce je zadeva cim tisja in ne moti.

Link to comment
Lej to te je prizadel, najdu si se SAM v tem postu not,

Našel? :lol: Napisano je bilo tako, da je med vrsticami letelo name. Pa se ne zanašaj na ''sam si se najdel''. Hvala bogu pa nekateri le premorejo trohico objektivnosti, če nekdo izpostavi glasnost ne pretiravajo.

Trenutno sem na tretji xškatli (prejšnji dve sta crknili in sta bili ravno tako glasni) in MS ni poskrbel niti malo za glasnost, to me moti. Ne moreš se zdaj zanašat na jakost zvočnikov pri igranju in gledanju filmov, češ, da zvok preglasi trušč, ki ga oddaja konzola. Če govorimo o objektivni primerjavi hardwera bi moral MS tudi malce požokati v drobovje. Ne pa da potem kupiš elite verzijo in ta problem še vedno ostaja.

Ampak, kakor za koga. Eni itak samo jokamo in se preseravamo (z izpostavljanjem glasnosti).

Link to comment

Še enkrat, ne zacnite s to slovensko, da je kdorkoli komu fouš k karkoli pove. K boste to dojel, lahko nadaljujemo kakršnokoli debato. :) Pa tud ni letel samo nate, ampak nasplosno ali pač? Zdej najslabs kar si pa naredu je, da si obrambni sistem vklopu zaradi rich in zacel mene zmerjat z jajci. :) Kar pa v tvojem primeru ne bo šlo, ker z dnarjem nimam problemov. Seprav ljudje, mel smo debato samo in SAMO o tem, kako ljudje pac PRETIRAVAJO s to glasnostjo. Jaz imam xbox cisto blizu kompa in VAM povem, da mi zadeva ni glasna, pa sem imel ze vse zivo doma. Za stare modele 360 pa ne morm trdit, ker ga NISEM imel. PS3 pa je seveda tišji, vem ker sm delu v BB. Sicer tud sam zivim v mestu, ampak po polnoči je kle v šiški čista tišina, tako da verjem ti men, da vse slism. :) Pa tud na vikendu na dolenskem, ko si odnesem me ta BLAZNA glasnost TVjev, 360, xbox 1 in bogve še česa pac NE MOTI, ker enostavno ni tako glasno, kakor nekateri konstantno povdarjate. Zato je prjava, ce vas to toliko moti, si naredite uslugo in se losajte zadev, cisto na mestu.

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.