Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Dejstvo je da je moja konzola najboljša...

retro-gaming-millennium-falcon-joystick.jpg

Pa da ne bo kdo mislu da je to sam kontroler... To je kontroler, konzola in igre vse v enem! Kupiš in dobiš vse v enem paketu, vključno s prednaloženimi igrami na Star Wars temo. Ure in ure zabave. Res nevem zakaj bi mel kdo xbox al pa PS3, ko pa obstaja tole...

Preprosto zakon!

Pa še ime te čudovite konzole, če bo kdo iskal za nakup: Plug & Play Retro Gaming Millennium Falcon Joystick :ihih:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ma ja no sej je res bolj ko ne beda. Ampak upoštevaj, da so na seznamu PS3 iger vse ekskluzive. Pri 360 pa "le" Mass Effect in Halo 3.

:)

BioShock in Project Gotham Racing 4 :headscratch: ke_kit nisem vedel da sta na PS3 :fiufiu: ti se pa res spoznaš na PS3 sceno kaj še bo ko si nabaviš PS3 :D

Kot prvo Ke_kit je mislil nominacijo za naj PS3 in Xbox360 ige, kjer PGR4 ni na seznamu in kot drugo Bioshock ni nobena exkluziva ker sm jo jst prespilal, kjub temu da se nimam Xbox360, medtem ko so igre na seznamu PS3 dobesedno samo na PS3. Ce ne razumes slovensko brat ni treba cloveka pol skurcat, ker je napisal vse tko ko je.

Namest da si kle kurce merte kdo je najjaci pejte na svoje skatlce rajs spilat ce so tolk uber duper super.

In Shoelace ce so te igre k so na PS3 seznamu lol na kvadrat si ti lol na kubik, ampak to glede na tvoj nacin pisanja v tej temi itk vsi vemo ;) Ocitn le nimate tolk hudih iger da mate cajt pisat po forumih...

Link to comment
  • N7

Kot prvo Ke_kit je mislil nominacijo za naj PS3 in Xbox360 ige, kjer PGR4 ni na seznamu in kot drugo Bioshock ni nobena exkluziva ker sm jo jst prespilal, kjub temu da se nimam Xbox360, medtem ko so igre na seznamu PS3 dobesedno samo na PS3. Ce ne razumes slovensko brat ni treba cloveka pol skurcat, ker je napisal vse tko ko je.

Namest da si kle kurce merte kdo je najjaci pejte na svoje skatlce rajs spilat ce so tolk uber duper super.

In Shoelace ce so te igre k so na PS3 seznamu lol na kvadrat si ti lol na kubik, ampak to glede na tvoj nacin pisanja v tej temi itk vsi vemo ;) Ocitn le nimate tolk hudih iger da mate cajt pisat po forumih...

:thumbup:

ozi_SLO.png

Link to comment

Gatsu, ke_kit savior... :love::)

Samotar: Nekako tako, kakor je Gatsu povedal. Se mi pa zdi smešno, da me neki napadaš, čeprav sem poudaril, da je kljub neekskluzivnosti seznama še vedno 360 na boljšem... Očitno dokler ne bom začel pisat, da PS3 smrdi, ker pač ni 360, ne boš zadovoljen... :doh:

Sicer pa po novem se malo popravljam: 360 seznam ne pelje ravno scat PS3 seznama. V bistvu sta dokaj izenačena zaradi kvalitet TOD (tako sem čul jebi ga - enako, kakor za Mass Effect :)) ter Uncharteda (igra v kateri nastopa Mefisto, kot glavna vloga ne more bit slaba - pa naj razume kdor hoče, makar samo DrMiha :lol:)...

Wuhuu! I've spoken, porca madonna! (z mario glasom)...

lp,

k_k

Link to comment
Gatsu, ke_kit savior... :love::)

Samotar: Nekako tako, kakor je Gatsu povedal. Se mi pa zdi smešno, da me neki napadaš, čeprav sem poudaril, da je kljub neekskluzivnosti seznama še vedno 360 na boljšem... Očitno dokler ne bom začel pisat, da PS3 smrdi, ker pač ni 360, ne boš zadovoljen... :doh:

..

:a_a: jaz da bi te napadal .. :headscratch: zakaj ... pa sem mogoče rekel da PS3 smrdi ;) neeee

Xbox

Link to comment
ti se pa res spoznaš na PS3 sceno kaj še bo ko si nabaviš PS3 :D

Ehm. Kaj pa je to, če ne osebni napad?...

Dej, ne da se mi več kregat s tabo... Ti imaš prav in jaz sem tisti, ki se ne spozna. Konec debate... :uke:

kdaj sva se pa midva kregala ???? razen ko si ti mene napadel za čist brezveze se spomniš ;)

Osebni napad je čisto drugo zame :headscratch:

Ti pa res nerazumeš hecanja :no_no:

Xbox

Link to comment

Malo mi gre včasih na jetra ko folk niti ne proba špilov na drugi konzoli in druge konzole pa se pol razpisuje kok ena konzola sucks in druga rocks !!!

Čeprav mam x360 , bomo tut videl , kakšen bo odgovor na ps home. Odgovor : Nikakšen po mojem ... Bomo videli vse leta 2008 ko se bo zadeva korenito spremenila pa bote vidli kako bo ps3 owno naslednje leto ... Čeprav mi x360 rocks , mi nekako ps3 še vedno bolj !!!! Očitno zato ker sem se na ps navezal glede na tolika leta z PS znamko :D ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Dejstvo je da sta obe konzoli dobri in vsaka ma svoje prednosti in slabosti.

Govorit o tem katera je boljša je brezveze, ker je to popolnoma relativno. Enemu ena drugemu druga. Tretjemu Wii, meni pa recimo Plug & Play Retro Gaming Millennium Falcon Joystick.

Je pa res, da vsak, ki kurca ali hvali eno konzolo (fanboy) ponavadi to počne zato, ker ni popolnoma zadovoljen s svojo konzolo! In to je potem neke vrste čredni obrambni mehanizem s katerim se čreda fanboyev poskuša prepričat v to da je njihova konzola najboljša.

Kdor si lasti obe konzoli bo ponavadi povedal, da sta obe čisto dobri.

Spet po drugi strani pa je tak flame war na vsakem forumu svojevrsten užitek, ki izpostavi neumnost določenih osebkov. Sploh ko slišiš kakšne odlamljajo fanboyi. M$ fanboy=Sony fanboy.

Biti fanboy je debilizem, ker biti pristaš neke znamke je popolna neumnost. Znamka je last korporacije ki obstaja zato da služi miljarde dolarjev in tisti, ki čuti karkoli do take korporacije je malo neumen. Ne Sony in ne M$ ne obstajata zato, da boste vi veselo igrali igre, pač pa zato da delajo... kaj že? Dnar...

Kupiš si tisto, kar se ti zdi dobro, ne grede na kakršno koli znamko. Fanboyi, ki pa so zaljubljeni v neko znamko (izdelek) in jo bodo zagovarjali s še tako za lase privlečenimi argumenti, pa se samo slepijo pred njim neprijetno resnico.

Temu pri psihologiji pravijo "obrambni mehanizem". Saj razumete? "Da ne boli preveč".

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Travar: To smo pred tabo par osebkov ze napisal, pa misls, da je kaj drugace? :) Kokr vids, je se zmer isto in vedno bo. Ce nebi blo tok idiotov na svetu, nebi korporacije sluzile miljarde. Ovce so ble, ovce so in ovce vedno bodo, tko da pricakovat, da ne bo fanboyev je utopično kot da brez denarja gre. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.