Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Edino kar verjamem, da ti gre bolje od pisanja bedarij, je da znaš drek mešat. Nisem prvi, ki je rekel, da nam MGS4 ne diši ker bo vse po starem kopitu narejen.

Halo je pa kljub temu, da je samo grafika izboljšana GOTY? Pozabljas nekatere stvari.

Well pardon me, ker sem seveda jz osebno izžrebal GOTY. But I didnt in čeprav je slepota tvoj handikep, ponavljam, da Halo 3 je daleč od obljubljenega čuda. Kar se grafike tiče je men osebno itak vseen in vsem ostalim hardocre Halo playerjem, ki vedo, da je čar le tega eden najboljših multiplayerjev, v katerih se lahko resnično izvezbaš in ga zaobvladaš. Ampak ti ki ga verjetn še povohui nisi, seveda kaj takega en moreš razumet. Si mislil, da so ljude res tako debilni, da častijo Master Chiefa kot boga? Nekaj markantnega pač more bit na njem/špilu.

BTW za MGS4 se je lepo že videl gameplay in razen če si hendikepiran, si lahko uvidel kako leseno je zopet/še vedno vse skupaj. Okej I give kudos to Kojima, ker zgodbe so vrhunske, acting, tisti easter eggi vendar gameplay pa šepa; le-ta je pa najvažnejši, pravzaprav ključni faktor, če že govorimo o igrah ane?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Si pa res lahko videl veliko iz teh trailerjev. Ce je tako kot ti pravis potem so tako ali tako ze 40% igre pokazali. Razen sekvenc.

Master Chief = Overgrown clown.

Prodajne številke pojejo svojo pesem. Ko bo MGS5 prodal 5 milijonov kopij naj se oglasi na uradu za izbor GOTY.

Kje je merilo kok igra proda?

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Novi Joker:

Mass Effect: 85

Ratchet & Clank: 84

Uncharted: 86

Upam da bo zdaj Joker zaprl gobec vsem ki pravijo da sam ME potolče cel PS3jev lineup. In tistim ki pljuvajo po R&C in Unchartedu češ da sta slabi igri.

sem tud glih prej kupu Jokerja sam sem pričakoval za Uncharted: 86 in Mass Effect: 85 , da bo ocena nad 90+ :wtf:

Xbox

Link to comment
mislim da glih kontra :D

Kaj je argument je v tej frazi? Smajli? :headscratch:

P.S. Vem, da je bilo mišljeno za hec (kakor moj post). Fora je samo v tem, da ni smešno. Čisto nič. Nada. Niti malo....

Če se že greš Fanboya, se vsaj pojdi fanboya na malo višjem nivoju... :petting:

Glej Shoelacea. On se vsaj trudi z nekimi kvazi Mefisto zgodbicami... :beer:

lp,

k_k

Link to comment

Meni se zdi rahlo brezveze dlakocepiti kera igra ima 3 pike več v Jokerju.

Bistvo je da PS3 kar se tiče ekskluziv počasi dobiva "bisere" in ta ogromna prednost xboxa kar se špilov tiče se počasi manjša. Tako da razni argumenti da na PS3ju mamo same debilne igre počasi odpadajo.

Pa še nekaj kot potrošnika mene osebno moti. In to je predanost (prodanost?) ameriških medijev v prid xboxa. Bioshock, Halo 3, Mass Effect se zdijo, ko bereš ameriške medije kot da so mesije in najboljše igre vseh časov. Ko sem bral opise ME sem si že mislu kupiti xbox samo da ga preigram, pa se je na koncu izkazalo da to le ni igra, ki bi bila vredna 400+ EUR kot stane cca konzola+špil. Mal preveč nas nategujejo glede teh super-duper oh in sploh naslovov. Osebno sem sicer samo Bioshock preigral in se mi osebno ni zdel revolucija, igra leta in nevem kaj še. Sicer je fantastična igra, a zdaleč od te opevane vrhunskosti. Ostalih dveh sicer nisem preigral in jih ne morem oceniti, a verjamem Jokerju na besedo, ko je iz opisa in ocene razvidno da le niso take legende, kot nam jih želijo nekateri prikazati.

(s tem nočem reči, da niso dobre igre, da ne bo pomote)

Link to comment

Sej pravm, dal sm primer, ker je nekdo poveliceval PS3 zaradi jokerjevih ocen in zato je bil odgovor o 90+ na mestu. :) Men je tak al tak vseeno, obe konzoli bom pac mel. Ceprav a ste resno pricakoval, da bo PS3 brez kakršnega koli dobrga spila? :) Je pa se zmer to premal, glede na to, da je 1 leto ze uzun. Se zmer ni na PS3 spila kokr jih je na PS2 mrgolelo, to je point. Seprav v mojem primeru sm sigurn, da bo tak GT5. To je spil katerega najbol pricakujem in . :bowdown:

DejchSLO.png
Link to comment
mislim da glih kontra :D

Kaj je argument je v tej frazi? Smajli? :headscratch:

P.S. Vem, da je bilo mišljeno za hec (kakor moj post). Fora je samo v tem, da ni smešno. Čisto nič. Nada. Niti malo....

Če se že greš Fanboya, se vsaj pojdi fanboya na malo višjem nivoju... :petting:

Glej Shoelacea. On se vsaj trudi z nekimi kvazi Mefisto zgodbicami... :beer:

daj ke_kit spizdi imam te pol ku**c s tvojimi nekimi argumentami in se delaš da si pameten . Kdaj se ti hecaš je ok kdaj se pa kdo drug pa sam sereš po njem.

Da ti nebom jaz par primerov postal tvojih glupih izjav ...PS3 im tudi ORANGE BOX pred 1 mesecem ja ziher ...

ke_kit sem že par krat rekel, da sem M$ fanboy pa ti še vedno ni kapnilo :no_no:

pa pivo si vtakni nekam pa nehaj s tvojimi forami ka niso več smešne :thumbdown:

Xbox

Link to comment

ja,ja sej isto je bilo z COD4...toliko opevana igra, pa sem se je po dobrih dveh tednih igranja naveličal...predvsem grafično naj bi bila nevem kaj...pa nič...in to z oceno 9,8!!! kdaj boste razumeli, da vsaka stran podpira pač eno konzolo...? zakaj je ta trenutek večina strani na strani x-boxa??? :headscratch: ...zato, ker ima veeeeeeeeeeeeeeeeeliko več iger in se trenutno od njih veeeeeeeeeeliko več zasluži...vse je samo busines...a mi, samo marjonete... :wtf:

Link to comment

Berite Joker in njegove objektivne opise in ne opevajte nekih ameriških strani, za katare se itak ve, da so na strani Sonyja ali Microsofta. Ali Activisona ali EA-ja.

So what, če je CoD 4 kr nek dobu 9,8. V Jokerju je natančno napisano zakaj in kako. Več kot 85 si ne zasluži, če ne zarad druzga, vsaj zarad kratkosti.

Je pa SP kampanja ena boljših letos, pravt tako MP, čeprav škoda, ker ni več oldschool.

Kaj si mislil s tem, da si se po 14 dneh igranja naveliču? Misliš SP? :o Ker MP-ja se defenitivno nisi.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.