Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

ti si jih ob splavitvi xbox-a najverjetneje naštel okoli 100 :crazy:

Splavitvi? Kakšni splavitvi? Dej premakni se v sedanjost... Ja na začetku je bil argument, da še ni iger, ker je vseskupi novo... (Kera konzola se launcha na trg brez iger? Samo PS3.)

Danes mineva okoli 1 leto, 2 meseca in 10 dni od kar je PS3 prišel na trg... Ja ja..seveda "slow start"... very slow start LOL

Fanboyi ne poznate mere zdravega okjusa... Je pa sposoben čakat... kolikor bo potrebno.

Slow start, my ass.

To, da pa sploh govorite kolko iger je imel xbox po enem letu kot svoj arument pove, da veste da PS3 nima še nič pametnih iger. Ker vaš point je, da ima zdej PS3 glih tok pametnih špilov kot Xbox po enem letu, kar naj bi bilo po vaše nič. Torej veste da PS3 nima še nobenga pametnega špila, zraven pa vsako jajce opevate kot title.

Naj te spomnim, da je bil PS3 ze veliko prej v ZDA in na Japonskem ko pa v EU.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
No dej lukidd se enkrat ti bom reku STFU, k mas same debilne poste..

Pa kdo ti je reku da sm jst jurc? :rockbrow:

Drgac pa samotar where are you, we need your help.. :bringiton:

Da bo spet zownu ps3 fanboye :lol: kakhaha..

Sory sam men pac ps3 ne sede, ker ni dobrih spilov, nek cod4 in ratched.. to sploh ni tok uzivantsko spilat... :) :razzy:

Sam ti si pa res dober zakrinkan ... retard ...

Travar vem da ne zivis preteklosti sam povej mi ka je ponujal 360 v prvem letu ce ze tako oponasas 07 line-up za PS3 ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Ma, dej kle se gre za to ce kupis jutr ps3 bos morda lahko igral 10 dobrih iger .(za nih bos moral placat preko 500€ :lol: )

Ce pa kupis jutri xbox 360 pa se ti takoj ponudi moznost igranja vseh ne vem koliko veliko iger, pa se drage niso ..

Understand? :cough:

Sploh pa ne ti men da sem retard, bom su hisniku povedat :beer:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
No dej lukidd se enkrat ti bom reku STFU, k mas same debilne poste..

Pa kdo ti je reku da sm jst jurc? :rockbrow:

Drgac pa samotar where are you, we need your help.. :bringiton:

Da bo spet zownu ps3 fanboye :lol: kakhaha..

Sory sam men pac ps3 ne sede, ker ni dobrih spilov, nek cod4 in ratched.. to sploh ni tok uzivantsko spilat... :) :razzy:

že to da imaš isti avtar je dost, ampak isti IP pa isti stil pisanja...

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Alkhor ti špili, ki si jih naštel so vsi AAA in se jih ne da primerjat z eno samo zadevo na PS3. Maš pa zato še morje AA špilov in lahko bi rekli counterpartov, ki so drugorazredni pa so še vseeno boljši kot žmoht na PS3.

Če ste mislili, da se je nakup 360 obrestoval v 2007 ste se zmotl, ker bo 2008 še bolj flambirano in se bo 360kin lineup zopet poscal na PS3jev, mi vas bomo pa v začetku 2009 še vedno drkali tule, ko bote bluzl kako bo pa RES pomemben Blu Ray v 09.

Men in predpostavljam, tudi Travarju je namreč vseeno kako vi uživate v PS3, če vam ustreza potem super, kar pa človeka razpizdi je pa to, da potem na forume uletavate in hvalite nekaj kar nima neke velike vrednosti in skušate nam hardcore igralcem vsiljvat dobro mnenje o neki smrdljivi konzoli, ki ni ne PC ne konzola, temveč en sam mainstreamovski fix za pubertetne mulce, ki se poserjejo na pomen "prave igre", neke geeke, ki hočejo vrečt 600 eurov da majo usran linux, ljudi, k isi ubodejo LCD in sound za par tisoč evrov in se majo za filmaše, dejansko pa gledajo samo neko podlo sranje in jim špricne samo ko je slika v HD in zvok nad 7.1, kar pa film sporoča jim pa dol visi. Vendar tu se ne konča, posamezni idioti, ki mislijo, da držijo boga za jajce nam prepevajo kako je Blu Ray pomemben za to generacijo in kako bodo bodo z njim odpravl lakoto v Afriki, dejansko pa pojma nimajo da ne HD DVD ne Blu Ray nimata za drek, saj bosta oba propadla ob pojavu called internet, never heard that word b4 a? Da pa to ni vse, pričajo pa še dodatne buče o tem kak odobri špili šele prihajajo na PS3, s čimer vsi kmetavzi, ki v isti sapi prepevajo o nadmoči Cell-a ne rečejo niti ene na to, da bo GT5 kao next gen, brez pofukanega poškodbenega modela?! In vau, vsi si ga mečejo na MGS4 ko gledajo klinčeve cutscene. Še eno sranje ala Heavenly Sword, le da boš MGS4 končal šele po 15 urah vendar samo zaradi klinčevih filmov, ki se bodo rolal 12 ur skozi špil. Aja pa potem je tu še God of War tanov, k ije itak kul in super argument, sploh zato ker še ni bilo NIČ pokazanega o njem in sedaj itak pride Crysis na PS3, zato ker 360 nima blu raya, na PC so ga pa stlačl na en slab DL DVD. Da internetnega servisa ne omenjam, ker primerjave sploh ni, pa čeprav pljunem 60 evrov na let. V primerjavi z livom je PSN mrtvilo, kjer ne moreš brat kurčevih msgov med igranjem pa še debilen R3 moreš stiskat kadar hočeš kej povedat, kot da Sony prav hoče, da se med igro nič ne komunicira, kar itak dokazuje da si ga lasti trop majmunov. Na 360ki te vsaj angleži in amerkanosi abjuzajo in ti klejejo mat, vendar ker Sony ve, da bo PS3 nabavu smo mladi bogi osnovnošolček, ki anglešk orazume samo pwn, hax pa sex ali pa star zanikrn fotr, ki angleško sploh ne zna, z kurčevim R3 prepreči da si neb ves svet jebal mater in tako obvaruje uga buga bogo mladino. Kot d to ni dovolj, usran Sony omogoči igranje njihovih špilov z pofukano tipkovnco in miško kar je enako kot da bi šel na ljubljanski maraton tekmovat v formuli od kurčevga Alonsa?! Zej al SOny ve, da je sixaxis tako svinsko zanič, da ga uporabljajo sam še pedri, ko ga tišijo drug drugmu potem ko odigrajo eno partijo Eye of te Judgement (sliši se huje kot pokemon) al pa SOny ve, da njegova konzola nima za burek, razen če privabi trope računalničarjev, pa čeprav s tem UNIČI bistvo konzole?!!!

Moje žaljivke niso letele na vse izme dvas vendar težko se izognem posploševanju ko ravno debili ala DjRider, Dante in ostali nabavlajo PS3 in hkrati vedno kadar stopim v katerikol Big Bang, vedno zagledam al nadležno mulčad, ki nažiga usrane špile al pa teži fotrom in babicam kako bi on imel to, al pa vidim čefurje, ki v svetlečih trenirkah in đeketah stojijo tam in gledajo kot totalni mongloidi "Stipe, sad ču te ubit, daj gde palim ove bombe?!"

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Alkhor ti špili, ki si jih naštel so vsi AAA in se jih ne da primerjat z eno samo zadevo na PS3. Maš pa zato še morje AA špilov in lahko bi rekli counterpartov, ki so drugorazredni pa so še vseeno boljši kot žmoht na PS3.

Če ste mislili, da se je nakup 360 obrestoval v 2007 ste se zmotl, ker bo 2008 še bolj flambirano in se bo 360kin lineup zopet poscal na PS3jev, mi vas bomo pa v začetku 2009 še vedno drkali tule, ko bote bluzl kako bo pa RES pomemben Blu Ray v 09.

Men in predpostavljam, tudi Travarju je namreč vseeno kako vi uživate v PS3, če vam ustreza potem super, kar pa človeka razpizdi je pa to, da potem na forume uletavate in hvalite nekaj kar nima neke velike vrednosti in skušate nam hardcore igralcem vsiljvat dobro mnenje o neki smrdljivi konzoli, ki ni ne PC ne konzola, temveč en sam mainstreamovski fix za pubertetne mulce, ki se poserjejo na pomen "prave igre", neke geeke, ki hočejo vrečt 600 eurov da majo usran linux, ljudi, k isi ubodejo LCD in sound za par tisoč evrov in se majo za filmaše, dejansko pa gledajo samo neko podlo sranje in jim špricne samo ko je slika v HD in zvok nad 7.1, kar pa film sporoča jim pa dol visi. Vendar tu se ne konča, posamezni idioti, ki mislijo, da držijo boga za jajce nam prepevajo kako je Blu Ray pomemben za to generacijo in kako bodo bodo z njim odpravl lakoto v Afriki, dejansko pa pojma nimajo da ne HD DVD ne Blu Ray nimata za drek, saj bosta oba propadla ob pojavu called internet, never heard that word b4 a? Da pa to ni vse, pričajo pa še dodatne buče o tem kak odobri špili šele prihajajo na PS3, s čimer vsi kmetavzi, ki v isti sapi prepevajo o nadmoči Cell-a ne rečejo niti ene na to, da bo GT5 kao next gen, brez pofukanega poškodbenega modela?! In vau, vsi si ga mečejo na MGS4 ko gledajo klinčeve cutscene. Še eno sranje ala Heavenly Sword, le da boš MGS4 končal šele po 15 urah vendar samo zaradi klinčevih filmov, ki se bodo rolal 12 ur skozi špil. Aja pa potem je tu še God of War tanov, k ije itak kul in super argument, sploh zato ker še ni bilo NIČ pokazanega o njem in sedaj itak pride Crysis na PS3, zato ker 360 nima blu raya, na PC so ga pa stlačl na en slab DL DVD. Da internetnega servisa ne omenjam, ker primerjave sploh ni, pa čeprav pljunem 60 evrov na let. V primerjavi z livom je PSN mrtvilo, kjer ne moreš brat kurčevih msgov med igranjem pa še debilen R3 moreš stiskat kadar hočeš kej povedat, kot da Sony prav hoče, da se med igro nič ne komunicira, kar itak dokazuje da si ga lasti trop majmunov. Na 360ki te vsaj angleži in amerkanosi abjuzajo in ti klejejo mat, vendar ker Sony ve, da bo PS3 nabavu smo mladi bogi osnovnošolček, ki anglešk orazume samo pwn, hax pa sex ali pa star zanikrn fotr, ki angleško sploh ne zna, z kurčevim R3 prepreči da si neb ves svet jebal mater in tako obvaruje uga buga bogo mladino. Kot d to ni dovolj, usran Sony omogoči igranje njihovih špilov z pofukano tipkovnco in miško kar je enako kot da bi šel na ljubljanski maraton tekmovat v formuli od kurčevga Alonsa?! Zej al SOny ve, da je sixaxis tako svinsko zanič, da ga uporabljajo sam še pedri, ko ga tišijo drug drugmu potem ko odigrajo eno partijo Eye of te Judgement (sliši se huje kot pokemon) al pa SOny ve, da njegova konzola nima za burek, razen če privabi trope računalničarjev, pa čeprav s tem UNIČI bistvo konzole?!!!

Moje žaljivke niso letele na vse izme dvas vendar težko se izognem posploševanju ko ravno debili ala DjRider, Dante in ostali nabavlajo PS3 in hkrati vedno kadar stopim v katerikol Big Bang, vedno zagledam al nadležno mulčad, ki nažiga usrane špile al pa teži fotrom in babicam kako bi on imel to, al pa vidim čefurje, ki v svetlečih trenirkah in đeketah stojijo tam in gledajo kot totalni mongloidi "Stipe, sad ču te ubit, daj gde palim ove bombe?!"

Izcrpno in realno... ;) takle mamo.

Lukidd se mi sploh ne da obadat s tabo, misli si kar si hoces... Vpogled v ip pa nažalost še nimaš. :a_a: :doh:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

No saj v nekaterih pogledih se strinjam s tvojim dolgim postom, bi pa izpostavu par stvari.

Igre:

ker jaz ne morem ocenjevat 360inih iger, ker jih nimam, ravno tako ti ne moreš ocenjevat PS3 iger, ker jih nimaš, zato vzamemo za primerjavo Jokerjeve ocene (Jokerjeve zato ker, čeprav kako oceno kdaj pa kdaj zabluzijo še vedno če pogledaš kot celoto so razmerja med kvaliteto različnih iger dobro uravnotežena (npr. zame osebno je ocena Heavenly Sworda malce prenizka, a če pomisliš da je Sneti dal NGS oceno 80, je 63 kar prava ocena za HS v primerjavi z NGS)):

Halo 3 86, Resistance npr. 85. Res je sicer da je Halo 3 dobu 86 tudi zato ker nima bistvenega napredka glede predhodnikov (kar Resistencu ne moremo šteti kot minus saj je 1. špil iz serije), a oceni še vedno nakažeta da ni take velike razlike med KA naslovom 360 in enem prvih naslovov za PS3.

GoW 90, Uncharted 86. Sicer je Gow res boljši (kar mi ga je uspelo igrati na mojem kompu je res AAA špil), a tudi Uncharted ni dosti zadaj. Res pa je da multiplayer doda piko na i v prid GoW, a Uncharted še vedno ni ščiš igra.

Forza 2 88, bomo vidli kako se bo odrezal GT5 (ki bo btw vseboval poškodbe).

Pa to da praviš da bo imel Xbox v 2008 boljši lineup in da bodo vsi PS3 špili smrdeli pa bomo še videli (pizda, MGS4, GT5, GoW3, Little big Planet, Resistance 2, dvomim da vsaj eden od teh ne bo odličen špil, in jih je še veliko).

Pa razloži mi zakaj so na 360 prave igre in na Ps3 igre za mulčad.

Glede miši in tipkovnice pa bluziš, kot sem že napisal edina igra ki ju podpira trenutno je UT3, pa še to opcijo v MP lahko mirno izključuš.

Link to comment

No lukidd, dej sem slisu kok si mel acc.. na menjalniku in, da so te kr dost rugal v glavo, tko da tud ti nis neki angel.. ;):petting:

Pa se to ti sploh nis admin in nimas ti nobenga doboljena da bi gledal moj ip, tako, da je to cist moja stvar...Sploh se pa cudim da se nisi tud ti ob baninico glede na to kako grobo si se spravil name da sem nek bebalo al kar kol...

Tko, da sam stfu fat mama.. :) ( samo back sem ti dal, ker si me prizadel z bebolom al whatever :D )

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Ma, dej kle se gre za to ce kupis jutr ps3 bos morda lahko igral 10 dobrih iger .(za nih bos moral placat preko 500€ :lol: )

Ce pa kupis jutri xbox 360 pa se ti takoj ponudi moznost igranja vseh ne vem koliko veliko iger, pa se drage niso ..

Understand? :cough:

Sploh pa ne ti men da sem retard, bom su hisniku povedat :beer:

Jep pa si razkril enega največjih razlogov zakaj je Xbox360 v slo tako popularen :)

@Shoelace: ti se mas pa oprost kle ze od nekdaj za nekega vec vredneza cigar mnenje bi moralo veljat za vse in tistle esej zgori je resno en velik kup dreka - ce uporabim tvoj vokabular.

Upam da je vecina ki tukaj na veliko zagovarja svoje skatlice zabave vsaj placana po besedi, ker drugac bi blo res bols dab sli mal ven na zrak al pa bi vsaj igral igre ne pa da se zalite z debili in mulci in drekom.

Link to comment

Če smem primakniti še moj piskerček. Rad bi povedal namreč samo to, da je vsak od teh postov vreden branja, saj se tak nisem narežal že odkar so mi povedali, da božiček ne obstaja.(sem bi primaknil spoiler, če bi vedel kak ga narest, upam, da me admini nebodo banali, ker sem povedal eno 6 skrivnosti of all time) Vseh 39 strani sem prebral že 3x, pa se še vedno narežim. So people go on. Write funny stuff, so that we can laugh. :bowdown:

Link to comment

luka24, hvala za kompliment, da sem smesen in ko bom velik bom igralec.. :beer:

Drgac pa se pridrozujem mnenju da moras biti res malo moten da gres 39 strani prebrat 3x.. :doh:

Samo za informacijo me zanima katera stran je TOP comedicna od vseh 39 .. morda bi lahko napisali komedio, ki bi bila odlicna in bi jo objavili v reviji FGO-For gays only :lol:

Sem pozabil napisat glede kill zona:

Kill zone one suck before so who want to play more..Sony you are wrong ..itd.. :ihih:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Jurc...ah Manbearwhatever si zdaj. Potrudi se pa na googlu poisci primer sarkazma. Ce napisem, da sem 3x prebral vse strani, ni nujno, da se je to res zgodilo. Mogoce sem to napisal samo zato, da bi poudaril vase mlatenje prazne slame.

Vsak gamer ima tisto kar hoče, lahko dobi ali pa potrebuje. Pa če mu je všeč peka čevapov (yeah, like it is possible) na PS3 ali pa okraševanje hiše z RROD na xboxu.

Link to comment
Men je najbl patetičen tist folk k nima nč za povedat in ga potem kao vsi posti spravljajo ob smeh, kašn patetik moreš bit da bereš 39 strani neumnih postov 3x. To je šele smešno!!!

I loled :bowdown:

Gatsu sicer nisem nek zajeban tip, ki misli, da je bog, vendar kot lastnik X360 verjamem, da imam pravico, da potamanim vse manjvredne PS3 nawbe, ki jahajo spužve. Je pa res, da je večina vsaj z moje strani tukaj napisanega iz zajebancije, le določeni tipi mi gredo res na kurac kle in bi jim klel mat če bi le bilo dovoljeno oz. če nebi bili v tako dobrih odnosih z admini (khm..lukidd..khm) ker jim nudijo blowjobe kot tajvanske cipe. Na žalost še nisem ugotovil kateri admin je, sem pa uspel izločiti kekita, Solida, Andurila in Samotarja.

CLoud ker imaš očitno preveč časa bi lahko mogoče naredil en the best of kompilacijo? :sweat:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Lol zgoraj sem prebral, da moraš pritiskat gumb, če hočeš kaj govorit, to je tak najedajoče za popizdit, tak je recimo v haloju, če igra več kot 8 folka naenkrat. Prav tako, nemorš message met igro pošiljat, nemoreš it na messenger, kaj sploh lahko. Kaj ste vi ps3 userji sploh probali xbox live, da si ga upate primerjaz z psnjom, po prebranem je to samo res slaba kopija xbox livea. Aja pa še nekaj na liveu se, da igrat tudi zastonj, le vsaki mesec si moraš novi account naredit, sicer ni to praksa ampak je možnost, zdej z novim updejtom pa je prišlo to, da lahko pogledaš frende od drugih frendov kar pomeni, da addaš samo svoj star gamertag.

Killzone2 res zgleda hudo, škoda edino, da igra nima umetne inteligence.

Link to comment
Ma, dej kle se gre za to ce kupis jutr ps3 bos morda lahko igral 10 dobrih iger .(za nih bos moral placat preko 500€ :lol: )

Ce pa kupis jutri xbox 360 pa se ti takoj ponudi moznost igranja vseh ne vem koliko veliko iger, pa se drage niso ..

Understand? :cough:

Sploh pa ne ti men da sem retard, bom su hisniku povedat :beer:

Waw. Mi pokazes kje so cene za PS3 spile vecje kot za 360 spile? Res me zanima... :doh:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.