Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Da nadaljujemo temo..

Ps3 sucks ass ;)

wii is the best console ever ;) .. maš mariota maš zeldo maš sonica .. kje lahko dobis take dobre igre kot pa samo na wiiju... ;)

Sej boš videl, ko bo PS3 dobil Wii emulator... in kmalu zatem še xbox 360 emulator... Potem bodo pa leteli Marioti in Master Chiefi na PS3 in boš lahko samo blesavo gledal!

To mi je MaTTra povedal.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Da nadaljujemo temo..

Ps3 sucks ass ;)

wii is the best console ever ;) .. maš mariota maš zeldo maš sonica .. kje lahko dobis take dobre igre kot pa samo na wiiju... ;)

Nevem od kdaj je live plačljjiv? A ni to zastonj?

Sm slišal, da imaš opcijo plačevati live, če hočeš da kažeš folku gamescore.

Jest res ne vidim problema vsak mesec si vzet 5min časa in narest nov live account.

Haha..Xbox maš za plačat.(Tipično Microsoftovo xD[You know what i`m saying ;)] )

Sony(PS3) pa ma zastojn :eviltongue:

Torej ni tko slabo a ne? :fiufiu:

Link to comment

Sam večina vas je ps3 lastnikov vas je tolk zabitih, da to ni res.

Maš opcijo pizda, zastonj ali plačat, pa ne moreš primerjat liva z sonyevo bedno online opcijo.

Morte vedt da je mcrosoftov proračun 10x večji od sonyevega. Tko da sony nima in ne more bit sploh konkurenca, ker tukej je microsoft zavohal keš in tega ne prepustil tekmecu. Nima šans.

Btw, če bi lahko xbox360 kupil v vsaki trafiki kot ps3, men verjemte da ps3 ne bi niti pol tolk prodali.

Link to comment

Tale post se nanaša na post atomikus-a!

-----------------------------------------------------------------------------------------

X360 se, da kupiti tudi "v vsaki trafiki" samo ne v SLoveniji!

Kar pa se Livea tiče - ni tako super ne. Sama preglednost Livea je grozna v primerjavi z PSNjem. Res pa je, da ima Live boljšo trgovino.

In za 50€ na leto kolikor bi plačal za Live bi lahko kupil že celo igro.

In ni mi všeč, da mi praviš, da sem zabit!

Link to comment
Tale post se nanaša na post atomikus-a!

-----------------------------------------------------------------------------------------

X360 se, da kupiti tudi "v vsaki trafiki" samo ne v SLoveniji!

Kar pa se Livea tiče - ni tako super ne. Sama preglednost Livea je grozna v primerjavi z PSNjem. Res pa je, da ima Live boljšo trgovino.

In za 50€ na leto kolikor bi plačal za Live bi lahko kupil že celo igro.

In ni mi všeč, da mi praviš, da sem zabit!

:thumbup:

You just said my words. :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Da nadaljujemo temo..

Ps3 sucks ass ;)

wii is the best console ever ;) .. maš mariota maš zeldo maš sonica .. kje lahko dobis take dobre igre kot pa samo na wiiju... ;)

Sej boš videl, ko bo PS3 dobil Wii emulator... in kmalu zatem še xbox 360 emulator... Potem bodo pa leteli Marioti in Master Chiefi na PS3 in boš lahko samo blesavo gledal!

To mi je MaTTra povedal.

Hahahah.

Zelda na PS3 .

Smešn bi zgledal.

Link to comment
Sam večina vas je ps3 lastnikov vas je tolk zabitih, da to ni res.

Maš opcijo pizda, zastonj ali plačat, pa ne moreš primerjat liva z sonyevo bedno online opcijo.

Morte vedt da je mcrosoftov proračun 10x večji od sonyevega. Tko da sony nima in ne more bit sploh konkurenca, ker tukej je microsoft zavohal keš in tega ne prepustil tekmecu. Nima šans.

Btw, če bi lahko xbox360 kupil v vsaki trafiki kot ps3, men verjemte da ps3 ne bi niti pol tolk prodali.

Beden online? A ves da se na njem pocutim res odlicno. Ni besed kot faggot, nigger, gay ... ti je kaj znano?

In seveda laga.

Dedicated serverji so zakon! (@PS3)

M$ nima niti podrazno 10x visji proracun od Sonyja, seveda govorim za gaming plat ... :fiufiu:

PS3 lahk kupis v vsaki trafiki? Haha ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Morte vedt da je mcrosoftov proračun 10x večji od sonyevega. Tko da sony nima in ne more bit sploh konkurenca, ker tukej je microsoft zavohal keš in tega ne prepustil tekmecu. Nima šans.

Tak, cist mimogrede. Sony je po vseh merilih od oka 2 krat vecja firma kot Microsoft in obaca od oka 20 milijard $ vec kesha kot MS. Kako so pri tem uspesni pa bi se dalo debatirati. :) In SCEI je za razvoj PS3 pokuril neprimerno vec dinarjev kot Microsoft.

(:

Link to comment
Pa sploh ni fora v kaksni riti je firma, fora je v tem da preprosto ps3 nima ajde 5 dobrih iger (ekskluziv) ;)

Manbearpig ... Wii ima isto zelo lep kupček gnoja.

Ti si rekel 5 dobrih ? Aha ok : Resistance , Warhawk , Motorstorm , Ratchet , Uncharted, Heavenly sword , Lair , Folklore , Eye of judgement .... Bi še mogoče ?

Aha : Pa če bi vse ocene skupaj seštel in gledal povprečje njih : PS3 ima daleč boljši score od Wii ... Pa tega si nisem jaz zmislil. To je preverjeno in potrjeno.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

So ja, sam naprimer v Haloju majo to bolj pošlihtano z "emo buttnom." Pač se nikomu ni, da bi mogo stiskat neko tipko, če bi hoto trashtalkat. Pri CoD4 je čist drugače, ko se ti v Ground Waru minimalno 5 ljudi dere en čez drugega. Zmaga pa itak Search and Destroy, pa če maš Ninjo v teamu je kregarija zagarantirana.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Beden online? A ves da se na njem pocutim res odlicno. Ni besed kot faggot, nigger, gay ... ti je kaj znano?

Itak, da ni teh besed, če 95% folka sploh nima headseta.

Tistih 5%, ki ga ima je pa itak večina japoncev, ki pač rečejo nigga ali gay po njihovo, I guess.

Sicer pa se ti počutiš dobro tudi s korenčkom v riti... dokler na njem piše SOny...vse kul.

In seveda laga.

Lag je vedno...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

sabek1 sj na ps3ju je tut mir ko ni ameritardov zravn ... pri cod4 so patch dali da lahk in zdj se tut najde kak tak tu pa tam ... vecinoma takoj dol spizdijo ko jih ownas ^^

Travar japoncki ja ... haha.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Tale s korenckom v riti je prav izvirna.. :lol: :thumbup: ...

Glede pogovara med samo igro je pa tko, da na ps3ki folk sploh nima mikrofona in se sploh ne more zguvarjat z drugimi igralci...

Na primer pri xboxu lahko vsak igralec komunicira saj ima mikrofon kajne?

Ampak najbolje se je prepirat glede dejstev..torej ps3 ne mora biti boljsi od xboxa lahko je enak boljis pa definitivno ne... (edini plus je ps3 grill, za peko na pikiku.. ( :D

Mattra ti pa si itak, tak fanboy da ni vecjiga ... kot je rekel travar tud ce bi mel korencek v riti pa da bi na njem pisalo sony, bi bil vesel.. :ihih:

Ne recem da je wii res najboljsa konzola , ampak ps3 pa definitivno ne mora bit.. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

NJABOLJŠE KONZOLE NI!!!

So samo najboljše konzole za tvoje potrebe.

------------------------------------------------------------

Kar se ekskluziv tiče: Kaj ima pa x360? Pa poglejmo Forza Motosport, Crackdown, Geometry wars (XBLA), emmmmm konec!

Kaj ima PS3: Warhawk, Ratchet and clank, Gran turismo, Motorstorm, emmmm konec!

Kaj ima Wii: Zelda, Pokemon, Mario, še nekaj stvari pa sem pozabil naslove. To bi bilo vse!

To so seveda ekskluzive, ki so meni všeč. Fora je v tem, da ima zame PS3 največ dobrih ekskluziv. Torej ne moreš rečt, da ima pa ta konzola več dobrih ekskluziv - zato, ker meriš po sebi.

----------------------------------------------------------------------

Zakaj se v pametne poste nihče ne zapiči medtem, ko kdo napiše kaj žaljivega so pa vsi gor?

Kar se grila tiče - prej bi kaj spekel na X360 glede na precej višje temperature. To pač nekaterim še ni jasno!

---------------------------------------------

Kar se slušalk tiče - veliko ljudi bi rekel, da ima slušalke pri online igranju. Ker so jo dobili zraven warhawka, ker so jo že prej imeli ali pa so jo kupili prav za ta namen. Ker ne boš verjel koliko ljudi si že lasti kako BT slušalko. Sploh pa kje v bolj razvitih državah.

Link to comment
Tale s korenckom v riti je prav izvirna.. :lol: :thumbup: ...

Glede pogovara med samo igro je pa tko, da na ps3ki folk sploh nima mikrofona in se sploh ne more zguvarjat z drugimi igralci...

Na primer pri xboxu lahko vsak igralec komunicira saj ima mikrofon kajne?

buahahaha kako kurac pa ti veš da na ps3 folk nima mikrofona ko ga sploh nimaš? MP na ps3 igram skoraj dnevno in tako na oko lahko potrdim da je gor več folka z mikrofonom kot brez (čeprav jih še vedno dosti nima). Razumem da ti ps3 ni všeč, samo da se vsako stvar zlažeš da dokažeš koliko je ps3 slab pa ni kul. :a_a:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.