Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ah daj no a ne veš da na PS3 sploh ni iger, in je že umrla konzola?

Kaj je izšlo zadnjega pol leta:

Uncharted (Jokerjeva ocena 86)

R&C (84)

MGS 4 (90).

Po drugi strani pa so na boxu izšli sami klasiki:

Mass Effect (85)

Lost Odyssey (83)

NG2 (89).

Uf glej no glej, po Jokerjevem mnenju zgleda da so celokupno igre na PS3 celo boljše. Najbrž je Sneti podplačan (Sony se najbrž zelo zanima za onih 10 prodanih iger v SLO). Nedvomno bi znal kaki Shoelace povedat kako PS3 igre iz dna smrdijo, na boxu pa so sami dragulji. Odločitev koga poslušati (mulca ki igra igre nekaj let, ali človeka, ki se z igrami profesionalno ukvarja že kakih 20 let (Sneti)), pa je povsem vaša.

Naj vam še razkrijem da mene osebno boli kurac kje so dobre igre, in še vedno trdim da je xbox boljši, tako da ta post ni napisan kot fanboyevsko branjenje PS3, a nekateri patetiki kle me zelo nasmejijo, ko tako spravljajo PS3 v drek. Kot da bi vam ljubo primerjali z grdo in smotano sosedo, še takrat ne vem če bi se tako jeznorito trudili pljuvati po njej.

:lol:

Link to comment

Sam pi#da, zakaj ne raje GT5 namesto FFXIII..

Jazst ne maram za FF, raje bi avtomobilčke

Torej Ps3 še ostane GT5 in Gow3, prvi bo tak isti kot GT4, ki je bil isti kot GT3.

Jah, samo GT4 se vseeno fura bolj zabavno celo od Forze 2...

Najbrž glih ne maraš takih špilov a? winky.gif

na sonyjevi strani: uncharted, ressistance, GT, ratchet, little big planet, mgs, killzone, infamous, singstar,... bom rajši nehal...

A zato, ker jih je zmanjkalo?

Hec hec ;>>

Link to comment
fak, obnašate se tako kot da multiplatform igre izhajajo samo na xbox360?

če smo natančni ima xbox360: halo, mass effect, gears, pgr, viva pinata (sem kaj pozabil, ninja gaiden 2 bo itak enkrat na ps3, upam da bodo zrihtali kamero, ker je tako gnila da se mi ne da ubadat). ok, še dead or alive...

to je ŠEST (6) franšiz

Dead rising, Forza, Crackdown... se kaj?

Aja pa se dva spila, ki prideta Dead island in Left 4 dead.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Sam pi#da, zakaj ne raje GT5 namesto FFXIII..

Jazst ne maram za FF, raje bi avtomobilčke

Torej Ps3 še ostane GT5 in Gow3, prvi bo tak isti kot GT4, ki je bil isti kot GT3.

Jah, samo GT4 se vseeno fura bolj zabavno celo od Forze 2...

Najbrž glih ne maraš takih špilov a? winky.gif

na sonyjevi strani: uncharted, ressistance, GT, ratchet, little big planet, mgs, killzone, infamous, singstar,... bom rajši nehal...

A zato, ker jih je zmanjkalo?

Hec hec ;>>

PGR4 se pa fura še bolj zabavno kot Forza 2 in GT5. Ravnokar sem pogledu konferenco, hehe bo kr kul letos in 2009, seveda če imaš X360, ne pa dvd predvajalnik.

TheMan, pozabljaš, da so vsi multiplayer špili boljši na X360 :thumbup: Že UT3 je tud na X360 popolnoma zasran ker so ga normalno sam portal s PS3ja. Največja buča je itak emo button ki ti onemogoča normalno chattanjer in nevideni lobby sistem kjer ne moreš grupat. Keep your PS3 shit to yourself we dont need it.

Najbolj zanimivo izmed vsega mi je bil nek špil/program, kjer boš lahk filme snemu, zgledal je noro zabavn :bowdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

wii ni več konzola, kaj si naj z njim?

saj sem prešpilal mario galaxy, zeldo, metroida, SpaperM. cele jebene 4 špile, smash mi scena ne dogaja, mario kart pa je kr neka s tem ovinkanjem. res gnilo, ali jebe se njim če služijo keš na starih mamah in čudnih familijah, ki raje skačejo po balance bordu in se grejo family quality time :annoyed:

dajte mi goldeneye remake :thumbup: , pa novi f zero v HD, ki bo zajeban in ne za casual gamerje

ratt-logo.gif
Link to comment

Res bogo vsi trije, Microsoft še najboljši menda so vsaj par gameplayev pokazali, zmagal pa render Gow 3, nič se ne naučijo :)

Sam kaj mi ni jasno kako se taka jajca kot so wii tako dobro prodajajo, to je beyond ne, fak konzola niti voice chata v igrah ne podpira :bowdown: Še dobro, da se 3rd party igre za en drek gor prodajajo, tako, da večina 3rd partyev za sobne konzole razvija.

Link to comment

Torej... Kaj točno je Sony naznanil? Nič, če sem prav razumel... sicer morem rečt, da mi je pozornost med sonyjevo konferenco konstantno padala glede na dolgčas, ki so ga proizvajali pa nisem dobro sledil.

Torej leto 2008 je še vedno xboxovo - kljub temu, da so fanboyčki govoril kako bo pa leto 2008 pripadlo PS3...yeah right. Treba igre prnest za pobrat "leto" ne pa nekih cell procesorjev in dvd predvajalnikov... lol

Lepa je bla tista, ko je Jack Tretton rekel: "On other platforms you have to choose between quality and quantity, on PS3 you get both."

Ironično je, ker ni ne enega ne drugega...

Ali pa: "PS3 is all about exclusives!"

o_rly.jpg

LOL, just LOL

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ojla Travar, lani decembra ko je kdo omenil FF si govoril kako ima igra še za iziti ter da ni sigurno da bo dobra igra.

Zdaj ko je bila najavljena tudi za xbox pa bo brez dvoma naj JRPG vseh časov, ane? :lol:

Toliko ste imeli za povedat čez DJraiderja, a največji slepi fanboyi ste ravno vi zagovorniki MSja :lol:

Link to comment
Ojla Travar, lani decembra ko je kdo omenil FF si govoril kako ima igra še za iziti ter da ni sigurno da bo dobra igra.

Zdaj ko je bila najavljena tudi za xbox pa bo brez dvoma naj JRPG vseh časov, ane? :lol:

Toliko ste imeli za povedat čez DJraiderja, a največji slepi fanboyi ste ravno vi zagovorniki MSja :lol:

A sem rekel da bo FFXIII najboljši špil? Nisem. Torej ne mislim ali pravim tega.

Jaz ne pravim da bo FFXIII hud špil. Pravim pa to: Nikoli si nisem mislil, da FFXIII pride na 360. Niti v najbolj burni domišliji ne. To, da FF izgublja ekskluzivnost je en hujših udarcev za fanboye. Samo to pravim, mkay?

Jaz ne gledam na kero platformo pride igra, ker mi je ravno. Če bo mel PS3 kako ekskluzivo jo bom pa na PS3 igral - vsaj nebom mel slabe vesti da sem ga kupil (nebom je imel v vsakem primeru). Tako, da dobrota igre nima nič opraviti z tem na katero platformo pride. Če se pa pogovaarjamo recimo o AAA titlih pa pričakujem, da se govori o igrah ki so ŽE izšle in ne o tistih, ki še bodo izšle. Zato sem rekel tisto o, da nemoremo vedeti kakšen bo špil preden pride ven.

Moj edini namen sodelovanja v tej temi je dejstvo, da zelo rad zapikujem igle v voodoo lutko PS3 fanboya. If ya know what I mean.

:beer:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Moj edini namen sodelovanja v tej temi je dejstvo, da zelo rad zapikujem igle v voodoo lutko PS3 fanboya. If ya know what I mean.

Smo opazili, ja. :lol:

No res upam da tako misliš, mi je pa res smešno za koliko ljudi je bil FF nezanimiv špil, zdaj pa je hitro postal najslajši predmet poželenja.

Zaradi ene eskluzive, ki je postala multi, pa osebno ne bi mogel reči, da bo to leto xboxa. Ker če odmislim to, me je MSjeva konferenca razočarala. Sonyjeva še bolj. Nintendove raje ne omenjam, že lani se je itak videlo, na kak trg ciljajo. Osebno menim, da to leto ne bo leto nobene konzole.

Link to comment

Ma saj je logično. Po eni strani MS ima keš, in menim da mu ni problem kaj primaknit, da postane špil multiplatform. Po drugi strani, kot je že raveer napisal, SH hočejo kasirati čimveč denarja, ker pa postaja razvoj špilov vse dražji, jim samo ena platforma ne nudi več dovolj prodanih izvodov, da bi imeli smoteren dobiček. Če pa je druga konzola še bolj razširjena, je izguba eskluzivnosti samoumevna.

Sony je prejšnjo generacijo tudi imel veliko več eskluziv od konkurence, zato je logično da on jih izgublja največ. Prejšnjo generacijo je imel MS par eskluziv, če bi še te izgubil bi bilo res katastrofalno.

Saj je tudi MS izgubil eskluzivnost Bioshocka. A to seveda nobenega ne razburja, tudi če bo prišel eno leto po izidu na xboxu, nima veze. Ko bo (če bo) MGS4 čez eno leto izgubil eskluzivnost, bo cel vik in krik.

Link to comment
Ah daj no a ne veš da na PS3 sploh ni iger, in je že umrla konzola?

Kaj je izšlo zadnjega pol leta:

Uncharted (Jokerjeva ocena 86)

R&C (84)

MGS 4 (90).

Po drugi strani pa so na boxu izšli sami klasiki:

Mass Effect (85)

Lost Odyssey (83)

NG2 (89).

Uf glej no glej, po Jokerjevem mnenju zgleda da so celokupno igre na PS3 celo boljše. Najbrž je Sneti podplačan (Sony se najbrž zelo zanima za onih 10 prodanih iger v SLO). Nedvomno bi znal kaki Shoelace povedat kako PS3 igre iz dna smrdijo, na boxu pa so sami dragulji. Odločitev koga poslušati (mulca ki igra igre nekaj let, ali človeka, ki se z igrami profesionalno ukvarja že kakih 20 let (Sneti)), pa je povsem vaša.

Naj vam še razkrijem da mene osebno boli kurac kje so dobre igre, in še vedno trdim da je xbox boljši, tako da ta post ni napisan kot fanboyevsko branjenje PS3, a nekateri patetiki kle me zelo nasmejijo, ko tako spravljajo PS3 v drek. Kot da bi vam ljubo primerjali z grdo in smotano sosedo, še takrat ne vem če bi se tako jeznorito trudili pljuvati po njej.

:lol:

Samo res čez 2 leti si bom kupil ps3 in ker je na ps3 tisti mesec izšla boljša igra kot na xboxu tisti mesec si bom kupil ps3.

Ninja Gaiden 2 89

Lost Odyssey 83

Ace Combat 6 72

Eternal Sonata 70

Mass Effect 85

Project Gotham Racing 4 79

Halo 3 86

Blue Dragon 79

Forza 2 88

Crackdown 90

Viva Pi

Link to comment

Škoda ker veliko večino xbox iger lahko bolje igram na PCju. V mojem primeru osebno ne vidim razloga, zakaj bi si kupoval xboxa, ko pa lahko večino iger igram na PCju.

Zdaj bo nekdo rekel, češ, PC je 3x dražji, a folk ne kupuje PCja zaradi xboxovih iger, ampak zaradi PC only eskluziv. Če zraven dobi še vse igre vredne igranja na xboxu postane xbox futilna zadeva. In si zato kupi še PS3, da ima na razpolago praktično vse AAA naslove tako za PC, xbox ter PS3. Jaz sem se v zadnjih mesecih sladkal s Supreme Commanderjem, Mass Effectom (ok, s tem se nisem ravno sladkal), MGS4, Bioshockom, GT5p,... Vi?

Tako kot se tebi zdi PS3 brezvezen, ker njegove eskluzive prihajajo na xbox, ki ga že imaš, tako se nekaterim zdi xbox brezvezen, ker njegove igre prihajajo na PC. Zgleda pa da si bo v prihodnje treba tudi xboxa nabavit, ker Sony že par let spi, in zgleda da bo vedno več iger na xu kot na psju.

To je razlog, dragi sebek1, da si folk kupi ps3. Če pa folk nima keša za dober pc, je vsekakor boljš izbira xbox kot Ps3.

Zelo lepo da slepo verjamete vsemu kar preberete na netu. Jaz sem Orange Box kupil ob izidu, ko ni bilo patcha, in sem ga brez problemov preigral.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.