Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ua ke smešno too bad, da ob nabavi vsakega nearcade xboxa imaš 3 mesece zastonj live + pri skoraj vsaki igri z multi komponento dobiš vsaj 48 free play-a.

Anyway že, ki smo:

A: Ej stari nabavil sem si Assassin's Creed za PS3

B: UUU mega in kako je?

A: Hmm ne vem še, čakam na patch, da jo lahko sploh igram...

ali:

A: ej ku je dobr ta NXE !!! OMG! si updejtu?

B: mah... mam arcade... in je premalo prostora tku d sploh nevem če bom lohko igral online... :doh:

FreshPant5.png
Link to comment
Ua ke smešno too bad, da ob nabavi vsakega nearcade xboxa imaš 3 mesece zastonj live + pri skoraj vsaki igri z multi komponento dobiš vsaj 48 free play-a.

Anyway že, ki smo:

A: Ej stari nabavil sem si Assassin's Creed za PS3

B: UUU mega in kako je?

A: Hmm ne vem še, čakam na patch, da jo lahko sploh igram...

ali:

A: ej ku je dobr ta NXE !!! OMG! si updejtu?

B: mah... mam arcade... in je premalo prostora tku d sploh nevem če bom lohko igral online... :doh:

Ali pa če je update velik 7mb. Zdaj pa nehaj s temi oseba A,B,C, kot prvo ni tvoja ideja in očitno nisi dojel zakaj je to Travar uporabil, kot drugo pa si zelo daleč od tega da bi bil smešen :doh: :doh: .

Link to comment

Whatever. Veš kako delujejo proxyji :D

Vem kako deluje, vem pa tudi da ne verjetno ne boš našel brezplačnega proxyja za porte, ki jih uporablja xbox live. Sliši se enostavno da, v resnici pa verjetno 95% ljudi na tem forumu tega ne bi znalo narediti, tudi če bi imeli dostop do ustreznega japonsko lociranega računalnika.

Verjetno poznaš frazo, "za lase privlečeno". Taki ratujejo tvoji zadnji "argumenti". :D

Link to comment
]

Whatever. Veš kako delujejo proxyji :D

Vem kako deluje, vem pa tudi da ne verjetno ne boš našel brezplačnega proxyja za porte, ki jih uporablja xbox live. Sliši se enostavno da, v resnici pa verjetno 95% ljudi na tem forumu tega ne bi znalo narediti, tudi če bi imeli dostop do ustreznega japonsko lociranega računalnika.

Verjetno poznaš frazo, "za lase privlečeno". Taki ratujejo tvoji zadnji "argumenti". :D

Plan B ignoriraš? Tisti je 100% :) Zahteva sicer en dvd... a kaj bi to.

Za lase privlečeno... 360 dobi demo za RE5. Zase vem, da ga bom lahko igral. Pa verjetno ne bom edini. Kdo ga ne bo.

A ga bo kdorkoli na PS3?

Bolše demo kot ne demo.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Torej pod pozitivne argumente za to, da je 360 boljši od PS3 moramo začet dajat tudi možnost piratizacije?

Zanimivo. Patetično, vendar zanimivo... :lol:

Govora je o demotu. O preprostem dejstvu, da 360 dobi demo za RE5.

To je pouitivni argument. Patetično je tako spregledati ta argument in razumeti kot argument možnost piratstva (kakšnega?).

Kje vidiš piratstvo mi ni jasno? To da japonc downloada ni piratstvo. In uporaba proxya tudi ne. RE5 demo in piratstvo nimata veliko skupnega.

Če bo kdo ubral to pot pa je to njegova izbira. Dejstvo je da obstaja legit možnost igranja RE5 demota na 360.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Nelegalno razpečevanje demota je piratizacija.

Podobno je z raznimi proxiji.

Če je nek content namenjen izključno določeni regiji je nelegalno taisti content uporabljat izven te regije...

Tu vidim piratstvo... :)

Samo ok. Tvoj point je, da bodo Japonci lahko igrali demo Re5.

Pa a si pomislu čemu ravno Japonci in čemu samo 360?... Najbrž nima nobene veze s tem, da je 360 na otoku bolj ubogi od propale Bolgarske skupščine... :fiufiu::lol:

Sicer pa pohvale M$ju za res agresivno in uspešno promocijo konzole...

Delajo natanko tisto, kar je delal Sony v boljših cajtih... :)

lp,

k_k

Link to comment

Za Capcom me tako ali tako čudi, da ne gre kar pod MSjevo okrilje, saj so vodilni možje zelo dovzetni za khm, nasvete iz Redmonda.

Glede prodajnih cifer: Česar ne objavijo NPD, GfK/ChartTrack oz. Famitsu/Enterbrain/Media Create, ne moramo jemati kot preverjene številke. NPD dobimo mesečno (in že kako leto je v ZDA tako, da Wii samo ruši rekorde iz meseca v mesec), japonske vsak teden, evropske pa vsaj na eno četrtletje.

 

 

Link to comment
Nelegalno razpečevanje demota je piratizacija.

Podobno je z raznimi proxiji.

Če je nek content namenjen izključno določeni regiji je nelegalno taisti content uporabljat izven te regije...

Tu vidim piratstvo... :)

Samo ok. Tvoj point je, da bodo Japonci lahko igrali demo Re5.

Pa a si pomislu čemu ravno Japonci in čemu samo 360?... Najbrž nima nobene veze s tem, da je 360 na otoku bolj ubogi od propale Bolgarske skupščine... :fiufiu::lol:

Sicer pa pohvale M$ju za res agresivno in uspešno promocijo konzole...

Delajo natanko tisto, kar je delal Sony v boljših cajtih... :)

Ja, potem pa piratizira tudi večina ps3 uporabnikov, ki imajo Hong kong accounte, US, UK in vse žive...

Pa je le možna piratizacija na ps3, HURA !!!

Link to comment
Nelegalno razpečevanje demota je piratizacija.

Podobno je z raznimi proxiji.

Če je nek content namenjen izključno določeni regiji je nelegalno taisti content uporabljat izven te regije...

Tu vidim piratstvo... :)

Samo ok. Tvoj point je, da bodo Japonci lahko igrali demo Re5.

Pa a si pomislu čemu ravno Japonci in čemu samo 360?... Najbrž nima nobene veze s tem, da je 360 na otoku bolj ubogi od propale Bolgarske skupščine... :fiufiu::lol:

Sicer pa pohvale M$ju za res agresivno in uspešno promocijo konzole...

Delajo natanko tisto, kar je delal Sony v boljših cajtih... :)

Ja, potem pa piratizira tudi večina ps3 uporabnikov, ki imajo Hong kong accounte, US, UK in vse žive...

Pa je le možna piratizacija na ps3, HURA !!!

Napak.

Če nekdo z Xbox Japanese accountom downloada nekaj iz Japanese marketplace je to piratstvo. <--- tu on vidi piratstvo... :headscratch:

Če nekdo z PSN Japanese accountom downloada nekaj iz Japanese store to ni piratstvo. <--- ga tu tudi vidi? Kje vidi razliko? Ah, da ... dvoličnost.

Itak pa to ni piratstvo v nobenem primeru. Piratstvo je copyright infringment al pa to kar se grejo somalijci s starimi sovjetskimi barkačami. Guljufanje z regijami in proxyji pa pač ni piratstvo. Vsaj ne po normalnih definicijah te besede. Fora je sam ta, da najbrž drugih argumentov ni. Potem se pa poslužujejo takih nizkih prijemov.

Ampak to so samo distrakcije, da se lahko izognejo tistemu pravemu argumentu ki ma težo. Na 360 se bo RE5 demo igral kmalu - na PS3 not so kmalu. Očitno.

Pač patetične distrakcije. Obračanje besed. Sprenevedanje. To so samo inferiorna retorična orodja. Ampak retorika ne spreminja dejstev. Dejstvo ostaja neomajno. 360, next week, RE5 demo. I take. :beer:

Na vprašanje zakaj bo demo samo na 360... upam za PS3 fanboye, da razlog ni isti kot pri GTA4 trailerjih (ki so bili vsi iz 360 verzije), ko je bila 360 verzija edina, ki ima 720 vrstic ali edina z solidnim fremeratom?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Travar.

Nisem PS3 fanboj. In ne rabim imet argumente ali karkoli.

Samo tvoje debilane me iz dneva v dan bolj nasmejijo... Ker točno to so.

Plezanje po steklih in izvajanje debila v javnosti... :)

Ne timeni o dvojnih merilih...

Izid RE5 za Japonski marketplace daješ za argument v prid 360ke... Kaj ima to skupnega s Slovenci, ki si tega contetna naj nebi downloadali mi ni jasno. Aja, ti verjetno gledaš na stvar globalno ane?

Kao svetovno gledano ima 360 to prednost.

Pol te lepo prosim, da nehaj za prednost 360 označevat to, da ga PRI NAS v Mullerju zamenjajo, ko faše RROD...

A bo šlo? Kul...

P.S.

Piratstvo je kršenje avtorskih pravic, kakor si to sam napisal. EULA določa med drugim tudi to. Ko prekršiš EULA si avtomatičn prekršil tudi vse v zvezi z avtorskimi pravicami...

Ne mi solit pameti, ker sem te stvari preštudiral in ne streljam v tri krasne, kakor velikokrat počneš ti... :)

Dejanso vsi, ki smo prijavljeni na UK Marketplace preko Livea na nek način kršimo EULA. Enako velja za PSN...

lp,

k_k

Link to comment
Nelegalno razpečevanje demota je piratizacija.

Podobno je z raznimi proxiji.

Če je nek content namenjen izključno določeni regiji je nelegalno taisti content uporabljat izven te regije...

Tu vidim piratstvo... :)

Samo ok. Tvoj point je, da bodo Japonci lahko igrali demo Re5.

Pa a si pomislu čemu ravno Japonci in čemu samo 360?... Najbrž nima nobene veze s tem, da je 360 na otoku bolj ubogi od propale Bolgarske skupščine... :fiufiu::lol:

Sicer pa pohvale M$ju za res agresivno in uspešno promocijo konzole...

Delajo natanko tisto, kar je delal Sony v boljših cajtih... :)

Ja, potem pa piratizira tudi večina ps3 uporabnikov, ki imajo Hong kong accounte, US, UK in vse žive...

Pa je le možna piratizacija na ps3, HURA !!!

ROFL ta post mi deluje tako patetično fanboyevski. :lol:

Fora je v tem, da se xbox fanboyi s tem hvalite, PS3 fanboyi pač ne.

Link to comment
Travar.

Nisem PS3 fanboj. In ne rabim imet argumente ali karkoli.

Samo tvoje debilane me iz dneva v dan bolj nasmejijo... Ker točno to so.

Plezanje po steklih in izvajanje debila v javnosti... :)

Ne timeni o dvojnih merilih...

Izid RE5 za Japonski marketplace daješ za argument v prid 360ke... Kaj ima to skupnega s Slovenci, ki si tega contetna naj nebi downloadali mi ni jasno. Aja, ti verjetno gledaš na stvar globalno ane?

Kao svetovno gledano ima 360 to prednost.

Pol te lepo prosim, da nehaj za prednost 360 označevat to, da ga PRI NAS v Mullerju zamenjajo, ko faše RROD...

A sva kul?

Clap clap... :lol:

P.S.

Piratstvo je kršenje avtorskih pravic, kakor si to sam napisal. EULA določa med drugim tudi to. Ko prekršiš EULA si avtomatičn prekršil tudi vse v zvezi z avtorskimi pravicami...

Ne mi solit pameti, ker sem te stvari preštudiral in ne streljam v tri krasne, kakor velikokrat počneš ti... :)

Dejanso vsi, ki smo prijavljeni na UK Marketplace preko Livea na nek način kršimo EULA. Enako velja za PSN...

Zdej se odločimo... a gledamo globalne al lokalne prednosti... Ker očitno ti ne priznavaš ne enih ne drugih.

Re5 demo = globalna prednost (za nekatere)

RROD & Muller = lokalna prednost (za nas)

Katere zdej štejejo? Lokalne ignoriramo, ker niso globalne in globalne igonriramo, ker niso lokalne? Lepa logika.

Poleg tega me obsojaš, da hvalim možnost piratstva s tem, ko rečem, da lahko iz Japo marketa povlečem demo. To so ustaljene prakse na obeh networkih (live in PSN) tako, da nevem čemu obsojanje.

Predvidevam, da si se tokrat prvič spotaknil ob piratstvo te vrste - kljub temu, da je debat o marketplacih in PSN storih tukaj kolikor hočeš (in so tehnično gledano prepovedane). Kolikokrat si v takih primerih obsodil piratstvo? Če to ni šolski primer dvojnih meril...

Sicer pa dejsta ostajajo:

- Veliko lastnikov 360 bo naslednji teden igralo demo RE5. Popolnoma legalno.

- Veliko lastnikov 360 bo prkršilo EULA in igralo RE5 demo. Ilegalno.

- Nič lastnikov PS3 bo drugi teden igralo RE5 demo.

Itak, da sva kul. :D

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

ROFL ta post mi deluje tako patetično fanboyevski. :lol:

Fora je v tem, da se xbox fanboyi s tem hvalite, PS3 fanboyi pač ne.

Patetično fanboyevsko je nepriznati, da bo veliko lastnikov 360 lahko igralo RE5 demo brez kakršnega koli piratstva.

Obnašate se kot, da je edini način za igrat RE5 demo na 360, da ga ukradeš.

Naj obsoja tisti, ki si še ni zdownloadal ene klinčeve stvari iz kerga kol online stora. Če že mora. Ostali, ki obsojate in ste dowloadali pa ste navadni hipokriti.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Zdej se odločimo... a gledamo globalne al lokalne prednosti... Ker očitno ti ne priznavaš ne enih ne drugih.

Re5 demo = globalna prednost (za nekatere)

RROD & Muller = lokalna prednost (za nas)

Katere zdej štejejo? Lokalne ignoriramo, ker niso globalne in globalne igonriramo, ker niso lokalne? Lepa logika.

Poleg tega me obsojaš, da hvalim možnost piratstva s tem, ko rečem, da lahko iz Japo marketa povlečem demo. To so ustaljene prakse na obeh networkih (live in PSN) tako, da nevem čemu obsojanje.

Predvidevam, da si se tokrat prvič spotaknil ob piratstvo te vrste - kljub temu, da je debat o marketplacih in PSN storih tukaj kolikor hočeš (in so tehnično gledano prepovedane). Kolikokrat si v takih primerih obsodil piratstvo? Če to ni šolski primer dvojnih meril...

Sicer pa dejsta ostajajo:

- Veliko lastnikov 360 bo naslednji teden igralo demo RE5. Popolnoma legalno.

- Veliko lastnikov 360 bo prkršilo EULA in igralo RE5 demo. Ilegalno.

- Nič lastnikov PS3 bo drugi teden igralo RE5 demo.

Itak, da sva kul. :D

Katere prednosti štejejo? Odloči se sam model. Ti si tisti, ki bije bitko tu, ne jaz. Vse kar moraš naredit je, da pretehtaš situacijo in se odločiš.

Bo šlo? No povej kaj si se odločil...

Piratstvo je jeba kakorkoli obrneš. Je pa res, da smo pri taki vrsti kršenja EULA na precej sivem področju, zato se tudi KSi ne pritožuje čez to obliko piratstva. Jah, dejansko imamo dvojna merila na tem področju. Nočemo, da folk dela debila iz sebe in se javno hvali kako vsakodnevno ropa industrijo medtem, ko par tepcev pa celo kupuje originale. Pa čeprav nimamo čisto nič proti tistim, ki piratizirajo. Dvojna merila? Ok. Sure...

Tole navajanje na koncu pa naj bi me užalilo al kako? Čemu un smajli na koncu?

Dej si že enkrat v glavo Travar fanboy. Nisem na tvoji ravni. Boli me patak kako je stanje na PS3. Imam 360 in uzivam v igranju dobrih iger. Na kraj pameti mi ne pride, da bi si sedaj nabavljal PS3, ker je enostavno v slabsem polozaju.

Jaz tu notri postam izključno, zato ker ti VELIKOKRAT streljaš debilane in se nekako čutim dolžnega (kot admin) folku malo razčistit pojme... :)

Na srečo mi je dovolj vsake toliko objaviti kak post tu pa tam...

lp,

k_k

Link to comment

Sam tako vam povem. Poznam kar nekaj frendov, ki imajo PS3 in so z njim zadovoljni. Vse napake in velike natege najdejo samo 360 fanboyi - dejstvo. V bistvu ne vem, ce sem katerega koli lastnika PS3 slisal neke velike kritike, razen da so igre drage. :) Nekako se mi zdi, da so lastniki 360 večinoma lifeless g33ki katerimi je pomembna vsaka malenkost in prepricevanje celega sveta, da so neumni ker nimajo underdog konzole 360, katera ze dolgo to več ni. :) Da ne omenjam, da je vecinoma pri 360 fanih najvecji plus samo in RESNICNO samo to, da ga imajo lahko spiratiziranega, ampak ker je to nelegalno in se s tem javno ne morejo pohvalt, je potem vse drugo nadvrhunsko, medtem ko je PS3 v vseh pogledih krep, v bistvu je pa edini resni minus same konzole, da si jo ne morjo privosciti pa še pirate ne fura, in zato je pozerska konzola brez contenta.

Nekako je tale tema izgubila na pomenu odkar so PS3 lastniki se pametno pobral in pustil lapat neumnosti samo se kretenom s prevec cajta on their hands. Now tell me who is dumb, PS3 lastniki k jih boli kurac in nazigajo svoje "drek" spile in se z vami ne ukvarjajo ali vi zombiji k serjete po tem forumu ze 1 let k nobenga vec ne zanima? :)

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.