Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Sam tako vam povem. Poznam kar nekaj frendov, ki imajo PS3 in so z njim zadovoljni. Vse napake in velike natege najdejo samo 360 fanboyi - dejstvo. V bistvu ne vem, ce sem katerega koli lastnika PS3 slisal neke velike kritike, razen da so igre drage. :) Nekako se mi zdi, da so lastniki 360 večinoma lifeless g33ki katerimi je pomembna vsaka malenkost in prepricevanje celega sveta, da so neumni ker nimajo underdog konzole 360, katera ze dolgo to več ni. :) Da ne omenjam, da je vecinoma pri 360 fanih najvecji plus samo in RESNICNO samo to, da ga imajo lahko spiratiziranega, ampak ker je to nelegalno in se s tem javno ne morejo pohvalt, je potem vse drugo nadvrhunsko, medtem ko je PS3 v vseh pogledih krep, v bistvu je pa edini resni minus same konzole, da si jo ne morjo privosciti pa še pirate ne fura, in zato je pozerska konzola brez contenta.

Zadel si v nulo. PS3 mam ker si ga ne morem privoščit in lastim si kar nekaj iger za PS3, ki so multiplatform (vse sem kupil po tem, ko sem jih že imel za 360).

Resnična prednost 360 je, da ima bistveno večji in kvalitetnejši library iger - tista najpomebnejša lastnost vseh konzol. Po kateri se meri kvaliteto konzole.

Nekako je tale tema izgubila na pomenu odkar so PS3 lastniki se pametno pobral in pustil lapat neumnosti samo se kretenom s prevec cajta on their hands. Now tell me who is dumb, PS3 lastniki k jih boli kurac in nazigajo svoje "drek" spile in se z vami ne ukvarjajo ali vi zombiji k serjete po tem forumu ze 1 let k nobenga vec ne zanima? :)

Peveč cajta je relativen pojem.

Dejstvo je, da nekateri geeki mislijo, da vsi ljudje tako kot oni preživljajo cele dneve v svoji temni sobi in pišejo po forumih, ker nimajo boljšga dela... Če o drugih sklepamo po sebi, s tem izdajamo svoje lastnosti...

Kako da tema ne zanima nikogar več? Tebe očitno tema še zanima glede na to, da jo bereš in sodeluješ v njej. Pa koga drugega tudi... Čuden način sklepanja.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Piratstvo je jeba kakorkoli obrneš. Je pa res, da smo pri taki vrsti kršenja EULA na precej sivem področju, zato se tudi KSi ne pritožuje čez to obliko piratstva. Jah, dejansko imamo dvojna merila na tem področju. Nočemo, da folk dela debila iz sebe in se javno hvali kako vsakodnevno ropa industrijo medtem, ko par tepcev pa celo kupuje originale. Pa čeprav nimamo čisto nič proti tistim, ki piratizirajo. Dvojna merila? Ok. Sure...

Kot prvo ni bilo niti najmanjšega govora o tisti drugi vrsti piratstva. To, da se dela razlika med kršenjem EULA z regijskimi triki in navadno obliko kraje iger je logično in doborodošlo (že ker smo "prisiljeni" v kršenje EULA, da lahko en bogi demo igramo - na obeh sistemih).

Jaz sem govoril o tem, da se dela razlike med različnimi vrstami kršenje EULA z regijskimi triki. Kot to, da mene obsodiš, da hvalim piratiranje ker rečem, da lahko dljaš z japonskim accountom. To je povsem primerljivo z imeti UK live account ali pa imeti japonski PSN account, kar je dejansko splošna praksa. To so pa dvojna merila, ki niso najbolj na mestu.

Tole navajanje na koncu pa naj bi me užalilo al kako? Čemu un smajli na koncu?

Nisem imel najmanjšega namena biti žaljiv (iskreno ne razumem dobro kaj misliš). Odgovoril sem ti na vprašanej "A sva kul?". Smajli je mišljem kot "its all good"... pač brez zamere pa te scene.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ti bom se teh zadnjih 5 min posvetu, ker vidim, da se zelo rad sam ownas. Vecina ljudi si ne privosci PS3 zaradi visoke cene, ter ne zmoznosti piratiziranja, tukaj mislim, da ne rabim kaj vec argumentirat, saj to vidimo ze na temu forumu in mn3ju. Kar meni ni jasno je pa sledece... Ti konstantno govoris kaj so veliki minusi PS3ke, medtem ko jo potem sam KUPIS. :) Rad pljuvas v svojo skledo ali si to kupil samo zaradi dejstva, da potem lahko se iz prve roke pljuvas po PS3 in potrdis kar si cel cas govoril? Malce slaba, glede na to da si podpru Sony in tale tvoja krizarska vojna proti Sonyu spet faila, ker kot sem rekel, PS3 lastniki so zadovoljni svojo konzolo, ter jih kratko malo boli k, kaj si en 360 fanboy misli (ja si fanboy, ker objektivnega mnenja nazalost nimas, neglede kako se trudiš le-to dokazat).

Kar se pa tiče lifeless g33kov se pa ne nanaša tako stereotipno kakor ti trdis (ne to ne pomeni, da si v svoji temni sobi in nazigas cel lajf), ampak pomeni, da prekleto preveč časa clovk vrze za console wars in pri tem vztraja zdaj ze 1 let, ce ne celo več, ne doseze ničesar in še zmer trmari pri svojem. To je direktni prikaz lifeless freaka in mi kratkomalo puca kaj ti počneš v RL, ker te v RL ne poznam, poznam te pa tukaj na forumu in tukaj preko tvojih postov vidim in te posti so 90%, da te zanima samo Sony, ter zelo malo drugih reči. :)

Veš posti na forumih pomenijo ravno toliko kot besede v RL, tako da probi malce razširit svoj spekter postanja, pa ne boš več tak console zombie izpadu v oceh ostalih forumašev. Jemles se resno, medtem ko tvoji posti so na stopnji trmastega osla, ki fura eno in isto tekom celega leta. Zdej pa magr filozofiri spet za 20 pageov kako je Sony kurac, resno te ne jemle več noben, razen ce je tvoja poanta izpadt klovn, then don't let me stop you. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Zadel si v nulo. PS3 mam ker si ga ne morem privoščit in lastim si kar nekaj iger za PS3, ki so multiplatform (vse sem kupil po tem, ko sem jih že imel za 360). Tvoja teorija je fail.

A sedaj ti predstavljaš celoten community al kaj?

Dejch je že zadel bistvo zakaj je x360 tako prehvaljen. Lastim si ga približno en mesec, in glede na to kar sem tle eno leto bral sem bol razočaran kot ne. Res me zanima npr. kaj je tako epskega na Gears of War, ki glede kaj ste pisali o njem sem mislil da bo to the ultimate špil ki ga bom igral. In zadeva ima kar nekaj pomanjkljivosti od debilne sestave stopenj (vedno sem mislil da je Uncharted bistveno slabši špil od Gearsov, a kar se tiče dizajna nivojev ga pelje gladko scat), tale Marcus je pač klisejški zajeban mofo, res se mi ne sanja kako ga imajo nekateri za naj lik v igrah, pa tudi sovragi niso nevem kako badass. Boji so pa vrhunski, tle Gearsi peljejo scat Uncharted (pa tudi ta ni ravno švoh glede bojev). So pa nekateri preveč rutinski.

Pa da ne bo kdo mislil da kurcam špil, ne, igra je odlična, ampak vi ste pisali v stilu:

Gearsi - novi mesijah med igrami

Uncharted - govno od govna.

Na koncu pa se izkaže da Naughty Dogov špil dosti ne zaostaja za Gearsi.

Seveda bo zdaj Travar pripomnil koliko milijonov več so prodali Gearsi, očitno je pač na svetu ogromno debilov, ki avajo špil zato ker pač šprica kri po zaslonu.

Zato pa dandanes igramo FRPjke, kjer se razvijacli raje kot na zgodbo main questa in igralnostjo osredotočajo na to da v igri lahko fukamo (Fable 2) in kako bo sovragu glava odletela (Fallout 3).

Pa da ne bom izpadel PS3 fanboy da sam kurcam x360, bom zraven še pohvalil PGR4, ki je imho naj cestna arkada trenutne generacije. :bowdown: To je res zakon špil.

Link to comment
Ti bom se teh zadnjih 5 min posvetu, ker vidim, da se zelo rad sam ownas. Vecina ljudi si ne privosci PS3 zaradi visoke cene, ter ne zmoznosti piratiziranja, tukaj mislim, da ne rabim kaj vec argumentirat, saj to vidimo ze na temu forumu in mn3ju. Kar meni ni jasno je pa sledece... Ti konstantno govoris kaj so veliki minusi PS3ke, medtem ko jo potem sam KUPIS. :) Rad pljuvas v svojo skledo ali si to kupil samo zaradi dejstva, da potem lahko se iz prve roke pljuvas po PS3 in potrdis kar si cel cas govoril? Malce slaba, glede na to da si podpru Sony in tale tvoja krizarska vojna proti Sonyu spet faila, ker kot sem rekel, PS3 lastniki so zadovoljni svojo konzolo, ter jih kratko malo boli k, kaj si en 360 fanboy misli (ja si fanboy, ker objektivnega mnenja nazalost nimas, neglede kako se trudiš le-to dokazat).

S tem, ko sem kupil PS3 še nisem podprl Sony... Povzročil sem jim nekaj dolarjev zgube. To, da ima PS3 kot igralna konzola velike minuse in je slabši od 360 še ne pomeni, da ga nebom kupil sploh.

Kupil sem ga, ker ga bom prej ko slej vpregel kot media center (namesto trenutnega HTPCja)... najprej pa morem počakat, da ga bodo odklenli (hypervisor) v linuxu, da bo sploh kej delal.

Vsekakor ga pa nebi v trenutnem stanju nikoli kupil kot svojo primarno igralno konzolo.

PS3 lastniki so zadovoljni... seveda... le malo je ljudi, ki dajo 600€ za obljube in bo reklo, da so nezadovoljni, ker so se nategnili. Namreč, če bi to rekli na glas, bi priznali, da so neumni fanboyi, ki kupijo znamko in ne vsebine.

Kar se pa tiče lifeless g33kov se pa ne nanaša tako stereotipno kakor ti trdis (ne to ne pomeni, da si v svoji temni sobi in nazigas cel lajf), ampak pomeni, da prekleto preveč časa clovk vrze za console wars in pri tem vztraja zdaj ze 1 let, ce ne celo več, ne doseze ničesar in še zmer trmari pri svojem. To je direktni prikaz lifeless freaka in mi kratkomalo puca kaj ti počneš v RL, ker te v RL ne poznam, poznam te pa tukaj na forumu in tukaj preko tvojih postov vidim in te posti so 90%, da te zanima samo Sony, ter zelo malo drugih reči. :)

Kaj pa naj bi sploh hotel doseči? Forum je zato, da se izmenjuje mnenja. Ne zato, da premikamo gore... Tvoja percepcija foruma je malo zgrešena.

Zavedaj se dejstva, da bi v času, ko to pišem lahko počel zelo malo drugih stvari. Vsekakor pa nemorem igrati svoje omiljene 360... ali omiljenega PS3. Da ne zapostavljam... :D

Veš posti na forumih pomenijo ravno toliko kot besede v RL, tako da probi malce razširit svoj spekter postanja, pa ne boš več tak console zombie izpadu v oceh ostalih forumašev. Jemles se resno, medtem ko tvoji posti so na stopnji trmastega osla, ki fura eno in isto tekom celega leta. Zdej pa magr filozofiri spet za 20 pageov kako je Sony kurac, resno te ne jemle več noben, razen ce je tvoja poanta izpadt klovn, then don't let me stop you. :)

Če bi želel, da me folk jemlje resno... heck... še tistih gumpcev v parlamentu ne jemlje nihče resno... kaj bodo mene na tem forumu? Nimam sploh teh ambicij... da me bo folk jemal resno.

"Promet" v tej temi pa je precej gost... torej le ni vse skupaj tako nezanimivo in zastarelo...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Zato pa dandanes igramo FRPjke, kjer se razvijacli raje kot na zgodbo main questa in igralnostjo osredotočajo na to da v igri lahko fukamo (Fable 2) in kako bo sovragu glava odletela (Fallout 3).

Lih na FRPje se obešaš, katerih na nasledniku konzole za FRP per excellence ( PS2) jih v bistvu sploh ni, če ne štejemo oblivion in fallout.

Fable je resda imel švoh glavno zgodbo a kljub temu je še vedno izredno igralen špil. Drugače imaš kar lepo bero FRPjk za igrat na 360 in iz lastnih izkušenj ti priporočam Mass effect, Blue dragon in Lost odyssey.

Drugače mi je PS3 v nabavnih načrtih ko pride kaj pamentnega na njemu za igrat GoW3 in KH3 :D

xseno.gif
Link to comment

Nimam Xboxa, me pa zanima ali je mogoče znjim zripati audio cd in nato mp3 prenesti na npr. Zune oz, tako kot lahko na PS3 glasbo preneseš na PSP, ker če odmislimo igre, ki so lahko tudi stvar ukusa, mislim da PS3 ponuja mnogo več kot katerakoli konzola. Jaz sem si velik del audio cd-jev prenes nanj, ko pridem iz dopusta vedno najprej prenesem vse slike in filmčke na PS3 in šele nato na PC oz. na NAS. Pogosto prenašam glabo, slike filmčke na PSP, da pač babicam in deku pokažem kako so s eimeli vnuki na počitnicah.

PS3 skoraj več uporabljam za gledanje filmov kot igranje, od kar imam PS3 kupujem filme izključno na BR, včasih pa tudi kak Divix pade.

Edino kar me moti je uporaba interneta, ta je z Opero in daljincem na Wii-ju mnogo bolj prijetna, ne vem kako je na Xboxu ampak na PS3 ni ravno uporabno, tudi z BT tipkovnico ne, vsaj zame.

Pogrešam kakšne vredu igre za otroke in pa software za Eye, nekaj da bi ga lahko uporabil za nadzor gibanja namesto varnostne kamere, mogoče celo tako, da bi se lahko priklopil remote s PSP-jem in pogledal stanje v stanovanju (btw to se da na pol z Akvarijem).

Pa kakšen messenger, ki bi se lahko povezal z uporabniki PC-jev tudi ne bi bil slab, ne vem na Xboxu se mogoče da z Live-om?

Debatirati o tem kaj je bolje je nesmiselno (ni vse v grafiki in niso vsem všeč FPS), lahko pa ugotovim kaj pri kom dobiš več in v tem je zame zmagovalec PS3.

BessieSABU.png

Link to comment
Zato pa dandanes igramo FRPjke, kjer se razvijacli raje kot na zgodbo main questa in igralnostjo osredotočajo na to da v igri lahko fukamo (Fable 2) in kako bo sovragu glava odletela (Fallout 3).

Lih na FRPje se obešaš, katerih na nasledniku konzole za FRP per excellence ( PS2) jih v bistvu sploh ni, če ne štejemo oblivion in fallout.

Fable je resda imel švoh glavno zgodbo a kljub temu je še vedno izredno igralen špil. Drugače imaš kar lepo bero FRPjk za igrat na 360 in iz lastnih izkušenj ti priporočam Mass effect, Blue dragon in Lost odyssey.

Drugače mi je PS3 v nabavnih načrtih ko pride kaj pamentnega na njemu za igrat GoW3 in KH3 :D

Dal sem kot primer, nisem se hotel nikamor obešati. Fable 2 je imho zelo dober FRP, v Jokerju se mi zdi da je dobil nepravično oceno, saj kljub nekaj napakam v gameplayu ima špil nek čar ki vleče naprej. In tak čar ima malokera igra danes.

Mass Effect pa sem igral na PCju pa mi ni bil ravno všeč.

Link to comment
Nimam Xboxa, me pa zanima ali je mogoče znjim zripati audio cd in nato mp3 prenesti na npr. Zune oz, tako kot lahko na PS3 glasbo preneseš na PSP, ker če odmislimo igre, ki so lahko tudi stvar ukusa, mislim da PS3 ponuja mnogo več kot katerakoli konzola. Jaz sem si velik del audio cd-jev prenes nanj, ko pridem iz dopusta vedno najprej prenesem vse slike in filmčke na PS3 in šele nato na PC oz. na NAS. Pogosto prenašam glabo, slike filmčke na PSP, da pač babicam in deku pokažem kako so s eimeli vnuki na počitnicah.

PS3 skoraj več uporabljam za gledanje filmov kot igranje, od kar imam PS3 kupujem filme izključno na BR, včasih pa tudi kak Divix pade.

Edino kar me moti je uporaba interneta, ta je z Opero in daljincem na Wii-ju mnogo bolj prijetna, ne vem kako je na Xboxu ampak na PS3 ni ravno uporabno, tudi z BT tipkovnico ne, vsaj zame.

Pogrešam kakšne vredu igre za otroke in pa software za Eye, nekaj da bi ga lahko uporabil za nadzor gibanja namesto varnostne kamere, mogoče celo tako, da bi se lahko priklopil remote s PSP-jem in pogledal stanje v stanovanju (btw to se da na pol z Akvarijem).

Pa kakšen messenger, ki bi se lahko povezal z uporabniki PC-jev tudi ne bi bil slab, ne vem na Xboxu se mogoče da z Live-om?

Debatirati o tem kaj je bolje je nesmiselno (ni vse v grafiki in niso vsem všeč FPS), lahko pa ugotovim kaj pri kom dobiš več in v tem je zame zmagovalec PS3.

Xbox nima praktično nič od naštetega... ima pa vse to vsak normalen računalnik. Veliko več in veliko bolje porihtano. Sploh uporabo interneta in messengerja. Glede varnostne kamere pa tole... prava oprema ni PS3, PSeye in PSP pač pa PC, spletna kamera in mobitel, če bi že to res imel. Ni vse dobro za vse... čeprav bi ti radi nekateri prodali čudežne naprave, ki delajo vse na pol. Če se motim, mi lahko poveš, kje so prednosti PS3 pri teh funkcijah pred navadnim kompom. Jaz uporabljam naprave za tisto, kar delajo dobro (recimo: s mobitelom ne fotografiram pač ap telefoniram, s fotaparatom ne snemam filmčkov ampak fotografije, za filmčke pa mam kamero). Po internetu brskam s kompom, ker je browser na kompu velik bolj funkcionalen (odpre vsako stran...) in praktičen za uporabljat. Just because you can does NOT mean you should...

Če nekdo nebi imel PCja, ki zmore vse to bi pogojno priznaval te prednosti (in seveda, če bi PS3 bil najprej igralna konzola in šele nato vse drugo). Sam kdo ima PS3 in nima kompa za brskat po netu ali musko? Se mi je zdelo...

Brskanje po netu s PS3 je dejansko tako, kot posneti potovanje na mobitel fotoaparat. Kaj mi bo browser, ki odpre vsako drugo stran in kaj mi bo mobitelski fotaparat, ki neve kaj je to svetloba? Bore malo... indeed.

Xbox ima te posebnosti:

Lahko spečeš pizzo, ki je skorajda taka kot iz krušne peči... Na PS3 to ne gre - dobra pizza rabi ene 180°C. Res je... krušna peč je le boljša.

Pa en vinogradnik je montiral 360 namesto klopotca... Z škrabanjem in glasnostjo odganja ptice.... PS3 je zato pretih... Tudi tukaj bi bil pravi klopotec boljša izbira.

Nenazadnje: več iger, boljše igre, boljše verzije multiplatformov in boljšo online izkušnjo. Only on 360.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Glede PC-ja dam samo delno prav, PS3 se bistveno hitreje postavi in bistveno hitreje je pripravljen za uporabo in priklopljen je direkt na TV, pred katerim je kavč, tako, da bistvene stvari hitreje in bolj udobno opraviš na njem. PC ti ostane res samo za finese, ampak dopustniških fotografij in filmčkov pa res ne obdelujem. PS3 ti skoraj odpade potreba po PC-ju za domačo uporabo (da ne bo pomote imam/o doma 3 prenosnike in dva desktopa ampak ne za shranjevanje in ogledovanje slik in filmov(-čkov) ).

BessieSABU.png

Link to comment
PS3 ti skoraj odpade potreba po PC-ju za domačo uporabo (da ne bo pomote imam/o doma 3 prenosnike in dva desktopa ampak ne za shranjevanje in ogledovanje slik in filmov(-čkov) ).

Če jih nebi imeli (računalnikov), bi kaj hitro spoznal, da ti s PS3 ni odpadla potreba po normalnem računalniku. PS3 je lahko za veliko reči alternativa. Vendar je praktično v vsakem primeru slabša alternativa ali pa sploh ne predstavlja alternative za PC. PS3 je igralan konzola... tukaj bi lahko blestel pa ne. Vse ostalo je nepotreben balast, ki pa je zelo dobrodošel (pa četudi glih da je) šele, ko ima igralan konzola pošlihtano področja povezana z igrami.

Kaj je boljši NOŽ (in ne orodje na splošno); tisti od Rambota ali navaden švicarski nožek (all inclusive z vsemi dodatki)? V tem vprašanju se tudi skriva odgovor na to katera IGRALNA konzola je boljša.

PS3 nemore nadomestiti računalnika niti v najosnovnejšem opravilu - brskanju po internetu. Nima tabov, veliko strani se ne naloži pravilno, navigacija naprej in nazaj, tisti čuden zoom preko desnega sticka, velikokrat mu zmanjka spomina in javi nek error (mogoče samo meni, ali pa samo na youtube.com...). Res ni praktično... al pa nisem navajen... sam pomoje, da ni praktično.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
bessie: se zelo strinjam s tabo!

če hočeš igre nabavi konzolo

če pa hočeš druge stvari kot so urejanje in to... SI NABAVI PC! :doh:

Tako je! Jaz hočem igre!!! Nočem Blu-raya in ostalega multimedia crapa! Želim igre! Ni čudno da potem ps3 ˝izgublja˝, ki se več ali manj zanaša na ta multimedia crap!

Rozac dragi, daj raje nehaj, ker sam sebe pwnaš. Še tisti dobri argumenti ps3 fanboyev grejo v pozabo, ko jih ti demoliraš s svojimi bedarijami!

Pa daj. Še glede na tvoj prejšnji post. Ti morda veš še kako napako za 360 razen RROD? Ker skoraj vsak tvoj post ima črke RROD.

Link to comment
Ampak od vseh teh konzol ti PS3 še vedno kot celota največ nudi in ti skoraj nadomesti PC, ne pozabite na možnost inštalacije linuxa.

Nož od rambota vs. švicarski nož.

Kot vsestransko orodje zmaga švicar, kot nož zmaga nož od rambota.

360 vs. PS3

Kot vsestranska naprava zmaga PS3, kot igralna konzola 360.

Tako kot bi se proti teroristu raje branil z nožem od rambota, igre raje igram na 360.

In glede na to, da so igralne konzole namenjene primarno igram se najprej pogleda kaj nudi konzola na tem področju. To, da neka konzola pridela več mleka in koruze kot druga pač ni relevanten faktor, če govorimo o igralnih konzolah. Če pa bi govorili o kravah mlekaricah...

Nisem pozabil na inštalacijo linuxa... ga mam inštaliranega. Donkey Kong Country šteka ko svinja v SNES emulatorju. Približno tako dela tudi Mozilla na straneh bogatih s flashem ali javo. To je seveda ko imaš odprt en tab... ne vprašajte kaj se zgodi če imaš odprtih par tabov in probaš odpret še en browser... Lahko greš narest sendvič... Neprimerljivo z navadnim PCjem, kjer browserji delajo normalno in SNES emulatorji tudi. Si ti mogoče pozabil na to ali preprostno nimaš praktičnih izkušenj?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Hahahahahahahaha...

Tole pljuvanje in metanje PS3ja v nič ZARADI STVARI, KI SO BOLJŠE OD 360 dosega epske proporce...

Pol se strinjaš tudi s tem, da je 360 s FPSji za v smeti, če pa imamo PC, ki to opravi boljše?

Travar. Resnično si smešen. Bessie ti navrže čemu je po njegovo PS3 boljši od 360. Ti pa vmešaš PCje.

Odgovori sao na tole... Ali je PS3 kor multimedijska naprava boljši od 360?

Hočem samo DA ali NE. Ves dodaten fanbojevski arzenal si lahko prešparaš...

Torej?

Aja. Si že zgoraj odgovoril...

No torej. Po vsestranskosti zmaga PS3. Hura! Sony je vsaj nekje boljši!

PS3 fani rejoyce. Lahko se vrnete iz lukenj... :lol:

lp,

k_k

Link to comment
Hahahahahahahaha...

Tole pljuvanje in metanje PS3ja v nič ZARADI STVARI, KI SO BOLJŠE OD 360 dosega epske proporce...

Pol se strinjaš tudi s tem, da je 360 s FPSji za v smeti, če pa imamo PC, ki to opravi boljše?

Travar. Resnično si smešen. Bessie ti navrže čemu je po njegovo PS3 boljši od 360. Ti pa vmešaš PCje.

Odgovori sao na tole... Ali je PS3 kor multimedijska naprava boljši od 360?

Hočem samo DA ali NE. Ves dodaten fanbojevski arzenal si lahko prešparaš...

Torej?

Aja. Si že zgoraj odgovoril...

No torej. Po vsestranskosti zmaga PS3. Hura! Sony je vsaj nekje boljši!

PS3 fani rejoyce. Lahko se vrnete iz lukenj... :lol:

My bad... šele sedaj sem dojel, da se tukaj sploh ne govori o igralnih konzolah in igrah, pač pa o multipraktikih.

Upam, da se bo ta krasni trend, ki ga je nakazal PS3 nadaljeval - vse več optičnih pogonov, ki dvigujejo ceno konzole in ne dopuščajo izbire, več nefunkcinalnih browserjev, raznih "sixaxisov", Home-ov, Life with Playstationov, Folding@homov in seveda vse manj dobrih iger in ekskluziv. Fajn trend? To si vsi želimo.

Nenazadnje si kupujemo konzole, ker so multipraktiki in ne zato, da na njih igramo igre.

Če bi bile igre na prvem mestu (in realizacija primerna - recimo tako kot na PS2) in bi na vse to dal še vso funkcionalnost PS3ja bi se samo klanjal (in nebi nikoli kupil 360). Tako pa...

PS: Glede relevance vprašanja "Katera konzola je boljša multimedijsko?"...

Kakšno vezo ima to, če si jo povprečen človek kupi, da bo na njej igral igre? So lastnosti, ki so relevantne in take, ki to niso. Dejmo se o tem pogovarjat, ko bo področje iger razčiščeno...

To je tko, kot da rečeš, da je traktor boljši prevoz od avta, saj z njim lahko orješ in se prevažaš. Logično po svoje je... ampak dejasnko ni.

Vsaka stvar ma svojo funkcijo, ki jo opravlja dobro. Primarna funkcija igralne konzole so... igre? Nisem zihr... dejte mi vi povedat, če vam je pomembneje od iger na igralni konzoli to, da vaša konzola orje po poljih.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Prilivanje na ogenj

Več kot očitno PS3 popuši. Poglej si samo te sprane teksture in žagice. Da o sencah sploh ne govorim :D

Samo posledica 4D grafike... Maš pač nerazvite oči, ki vidijo samo 3 dimenzije... :D

Zdej sem zvedel, da tudi PS3 dobi demo za RE5 v storih vseh nacionalnosti. Tako, da smo lahko vsi veseli :D

Poleg tega so stvari za PS3 vse boljše in boljše: http://kotaku.com/5099543/home-director ... ut-in-2008 :bowdown:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://www.joystiq.com/2008/11/27/meta- ... s-of-2008/

Some fun facts:

* October was the most crowded month for quality titles with 12 released, followed by November (8), September (7) and April (6).

* Breaking it down by console, PlayStation 3 has the most presence on the list with 22 titles, followed by Xbox 360 (20), PC (15), Nintendo Wii (8), DS (7), PSP (2) and PS2 (1).

* The best-reviewed game this year? April's Grand Theft Auto IV (98%), followed by a three-way tie between LittleBigPlanet, BioShock and World of Goo (95%) -- all three of which were released in October. Metal Gear Solid 4 and Wrath of the Lich King are the next tier below at 94%.

* Of the 55 titles listed, 12 (or approximately 22%) were not based on an existing franchise: Sins of a Solar Empire, Patapon, Professor Layton and the Curious Village, Braid, The World Ends with You, Boom Blox, World of Goo, GRID, Pure, LittleBigPlanet, Dead Space and Valkyria Chronicles.

Očitno ti PS3 le ponuja več kvalitetne zabave, kot ti rad priznaš. In to so dejstva, z razliko od tvojih umotvorov, prirejenih tako kot tebi pašejo. Statistika je lahko zanimiva, ko jo ustvarijo dovolj kompetentni.

Morda pa tvoje nezadovoljstvo nad PS3 izhaja bolj iz problema uporabnika, kot pa konzole same.

Link to comment
]http://www.joystiq.com/2008/11/27/meta-metareview-the-best-reviewed-games-of-2008/

Some fun facts:

* October was the most crowded month for quality titles with 12 released, followed by November (8), September (7) and April (6).

* Breaking it down by console, PlayStation 3 has the most presence on the list with 22 titles, followed by Xbox 360 (20), PC (15), Nintendo Wii (8), DS (7), PSP (2) and PS2 (1).

* The best-reviewed game this year? April's Grand Theft Auto IV (98%), followed by a three-way tie between LittleBigPlanet, BioShock and World of Goo (95%) -- all three of which were released in October. Metal Gear Solid 4 and Wrath of the Lich King are the next tier below at 94%.

* Of the 55 titles listed, 12 (or approximately 22%) were not based on an existing franchise: Sins of a Solar Empire, Patapon, Professor Layton and the Curious Village, Braid, The World Ends with You, Boom Blox, World of Goo, GRID, Pure, LittleBigPlanet, Dead Space and Valkyria Chronicles.

Očitno ti PS3 le ponuja več kvalitetne zabave, kot ti rad priznaš. In to so dejstva, z razliko od tvojih umotvorov, prirejenih tako kot tebi pašejo. Statistika je lahko zanimiva, ko jo ustvarijo dovolj kompetentni.

Morda pa tvoje nezadovoljstvo nad PS3 izhaja bolj iz problema uporabnika, kot pa konzole same.

Statistika ja... zelo zanimiva... vedno jo lahko obrneš po svoje :)

Kaj pa tisti screenshoti primerjave grafike, ki jih je prilil na ogenj zyzyx? Tudi zanimivi? To naj bi del te kvalitete na PS3 o kateri govoriš? Take primerjave pač nemoreš interpretirat po svoje... kot recimo statistiko.

Ker meni zobki, low res texture in čudne sence ne zvenijo kot kvaliteta...

Superioren hardware my ass... zgodbice za fanboye... cell je uporaben za database crunching serverje ne pa game console. To je ta resnica.

Sicer pa že more bit nek razlog, da se vsa ta kvaliteta na PS3 ne prodaja dobro... ljudje že vejo kje so doma zobki...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.