Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Si igral Gearse MP?

S tem se močno strinjam, ps3jov pad je čist v kurcu.Ko ga držiš v rokah misliš da imas v rokah

nekakšno kitajsko igračko ki se ti bo v primeru da jo močneje stisneš polomila.

Dost bad za gamepad :thumbdown: sicer nisem probal še ta novega dualshooka ampak tale sixaxis je zanič-žal ;)

Xboxovi padi so bolj občutljivi in se hitreje "polomijo" (LB in RB) :eviltongue:

aja...lukiddDJADOOO

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
Si igral Gearse MP?

S tem se močno strinjam, ps3jov pad je čist v kurcu.Ko ga držiš v rokah misliš da imas v rokah

nekakšno kitajsko igračko ki se ti bo v primeru da jo močneje stisneš polomila.

Dost bad za gamepad :thumbdown: sicer nisem probal še ta novega dualshooka ampak tale sixaxis je zanič-žal ;)

Xboxovi padi so bolj občutljivi in se hitreje "polomijo" (LB in RB) :eviltongue:

aja...lukiddDJADOOO

Ok, tega posta lih nism razumu.Upam da se nisi razjezil.Vse kar sem želel povedat je to

da mi pac sixaxis ni kul je nekako prelahek in tak nekvaliteten.Roko na srce ima xbox360 res boljsi

pad.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
potem pa ne govori. dualshock je zlata vreden in kdor ne da bogih 60€ za dualshock3, je al reven alpa travar (da lahko pol jamra kak je PS3 u kurcu)

Dualshock 3 je isto sranje kot sixaxis... Čuden za držat v rokah in triggerji (R2 in L2) so v kurcu - zato pa majo vse PS3 igre streljanje na R1.

Sicer pa imam Dualshock 3 in zaradi tega še zmeraj ne prižgem PS3ja več ko parkrat na mesec...

Sej razumem frustracije PS3 fanboyev in zakaj se tako obnašate... sploh tistih, ki ste se odločili samo za PS3, ker ste mislili, da bo to naslednjik PS2 - najboljša igralna konzola te generacije je pa zgolj najboljši filmo suk...

Jebeš... Sony je zajebal vas in sebe. Zdej je pa na vas, da ohranite tisto malo ponosa kar vam ga je sploh ostalo. Ti lukiddd si na slabi poti. :plan:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

imam ps3 in enkrat sem igral xbox tku da sm u roki mew 360 pad in dualšok

moram priznat da po obliki je 360 dosti bolši pad ampak glede trigerjev in unih zgornjih bitonov je dualšok bolši :cool:

sixaxis pa uporabljam kdaj za zabavo (burnout paradise) drugače je odzivnost kar dobra ampak ni za pretiravat dokler igraš :bleh:

je pa res zanimivo tisti in game dodatki z sixaxisom npr: da ga treseš če se hočeš znebit nadležnih demonov, ki plezajo po tebi :rock:

FreshPant5.png
Link to comment

Za razliko od vaših subjektivnih mnenj, sem jaz dobil rezultate na podlagi preizkušanja pri več uporabnikih in sem tako dobil nekoliko manj subjektivne rezultate...

Tudi meni bolje sede v roko 360 pad, vendar pogori pri osnovnih načelih ergonomskosti. Tu prednjači sixaxis na veliko...

Sicer pa, nabijajte dalje. Jaz se umikam iz debate.

lp,

k_k

Link to comment

Oba sta dobra! Vsak je posvoje boljši

x360 joy. je bolj udoben pa gobice mnj drsijo ker so vbočene pa petelinčki so tudi dost boljši, ima pa čist bedn D-pad ,ki je pa od PS3-jev joy. velik bolši še posebi za fighter-je.

x360joy. mi je zelo dober ampak osebno mi je PS3-jev boljši ,je bolj profesionalen.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.