Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Danes je PS3 dobil nov firmware, ki podpira... ta ta ta taaaaaaaaa... Text Chat! Tako je... fucking text chat... in to ne kakeršen koli text chat... seveda, da ne..... IN-GAME text chat!

Ja vem... rekli boste... da je danes že 2. april in naj se speljem s takimi slabimi forami... well... to ni fora.. sploh. Kruta realnost.

Tu je link... http://blog.us.playstation.com/2009/04/ ... 70-update/

Sam kar je pa res res res noro so pa komentarji fanboyčkov spodaj... Naj jih nekaj izluščim... in to je samo vrh prve strani od sedemnajstih... PS3 blog, the place where fools gather.

Finally!

OMG!!!!!!!!!!!

wow amazing. You guys sure picked a funny day to announce all this amazing news

Brilliant!!! Keep up the great work guys :)

april fools.. to those xbots.. haha PSN > XBL officially

OMG FINNALY!! you have my love!

Če fanboyi niso mindless fucks potem res ne vem kdo je... Kdorkoli se navdušuje nad in game text chatom je retard prve kategorije. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Danes je PS3 dobil nov firmware, ki podpira... ta ta ta taaaaaaaaa... Text Chat! Tako je... fucking text chat... in to ne kakeršen koli text chat... seveda, da ne..... IN-GAME text chat!

Ja vem... rekli boste... da je danes že 2. april in naj se speljem s takimi slabimi forami... well... to ni fora.. sploh. Kruta realnost.

Tu je link... http://blog.us.playstation.com/2009/04/ ... 70-update/

Sam kar je pa res res res noro so pa komentarji fanboyčkov spodaj... Naj jih nekaj izluščim... in to je samo vrh prve strani od sedemnajstih... PS3 blog, the place where fools gather.

Finally!

OMG!!!!!!!!!!!

wow amazing. You guys sure picked a funny day to announce all this amazing news

Brilliant!!! Keep up the great work guys :)

april fools.. to those xbots.. haha PSN > XBL officially

OMG FINNALY!! you have my love!

Če fanboyi niso mindless fucks potem res ne vem kdo je... Kdorkoli se navdušuje nad in game text chatom je retard prve kategorije. :innocent:[/quote:qhywgp16]

omg koji epic komentarji :lol:

Upam da je to bil sarkazem. Res upam.

Preciznost.png
Link to comment
Mene bolj skrbi za tistega, ki komentarje bere... :crazy:

Brez skrbi... ko so komentarji tako epski te nima kaj skrbeti... :innocent:

In ne... ni sarkazem... dal sem link... official playstation blog... :bowdown:

Pa še eden... številka #24 po vrsti... če mi ne boste verjeli... na besedo... ker je preveč noro, da bi kdorkoli verjel.

AWESOME! lol Now we don’t have to hear anybody complaining about this update anymore!

Anyways, this update is BRILLIANT! I can’t wait to try it out! Thank you SONY!

Today is a GREAT day for Sony fans…

Xi was cool today…

A new Update…

A new Jak and Daxter game announced…

I’m lovin’ being a Playstation fan! Every single day there’s a ton of new things to look forward to!

Sony gives shit. Fanboys eat shit. :innocent:

Pa še ena igrica:

Pick the odd one:

- next-gen

- HD

- mIRC

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
AWESOME! lol Now we don’t have to hear anybody complaining about this update anymore!

Anyways, this update is BRILLIANT! I can’t wait to try it out! Thank you SONY!

Today is a GREAT day for Sony fans…

Xi was cool today…

A new Update…

A new Jak and Daxter game announced…

I’m lovin’ being a Playstation fan! Every single day there’s a ton of new things to look forward to!

Nasmejal sem se do solz.

I’m lovin’ being a Playstation fan! Every single day there’s a ton of new things to look forward to! HAHAHA :lol::beer:

Link to comment
Mah ps3 fanboyi so butci. ;) Komentarji pa taki da se jih ne mors predstavlat, reso.PS3 sux so much. xbox je pa legendaren.Resno pravim.Edino komaj čakam da se malo pogreje odzun bom raznice speku .Njaaaama. :)

Hmm čudno. Jaz sem pa mislil, da ima to funkcijo vgrajeno že PS3. Celo v notranjih prostorih lahko pečeš, ker ima pokrov!

Link to comment
dej plz... da se ne vrnemo k tisti sliki.

medtem ko mi imamo blureje ki majo 400 in 500gb imaste vi tisto sranje od DL DVD... 8.5gb al kolkr je

kaj pa ta nov shitbox?

aja BLURAY NM JE SKINU!

ŠE ENA STVAR KU JO JE M$ SKINU

kva ti bluziš, BR je mu M$ še predn je biu cd u razvoju tko d sam ne bluzi neki k sploh ne veš

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.