Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ja treba je gledat tudi kolk je igre kupilo casual gejmerjov pa pravih g33k gejmerjov. Če je slednjih več je valda igra mojstrovina ostali itak igrajo zaradi zabave.

Definiraj casual in g33k....

Ker po moji definiciji je vsak osebek, ki ima to generacijo doma samo PS3 navaden casual. Kar še ne pomeni, da je po moji definiciji vsak, ki ima 360 g33k.

Kar seveda ne velja za prejšnjo generacijo... prejšnjo generacijo je bil PS2 več kot dovolj za uživanje v večini "velikih" iger. Ne sam to... večina resnih iger sploh ni bila dosegljivih drugje. Z redkimi izjemami.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Saj sem ti napisal nekaj postov višje, kaj si mislim.

Ampak OK, itak vemo da obračaš dejstva tako kot ti paše.

U bistvu ti tukaj določaš kaj so jabolke in kaj hruške... no teh igric pa se mi ne da, ker smo tako lahko tukaj v nedogled... :D

Kakorkoli pogledamo na zadevo lahko rečem, da je PS3 totalen fail... Zakaj? Ker brez velikega faila ne izgubiš levjega dela tržnega deleža. Simple kot psulj. Pa lahko to resnico obračaš, treseš, brcaš pa nevem kaj še, pa se ne bo spremenila.

Pa ne rečt, da finančen fail ni relevanten... finančen fail je posledica drugih, vsebinskih failov.

Tako kot je bil PS2 finančen win, ker je imel velik vsebinskih winov.

Tako, da nam res ni potrbno biti tukaj v nedogled... Samo bobu treba rečt bob pa je stvar rešena. :innocent:

Zgodba xboxa je zaenkrat zgodba o uspehu, ker zadeva raste in gre v pravo smer (RRODju navkljub).

Zgodba Playstationa je bila do te generacije še veliko večja zgodba o uspehu, vendar se je to obrnilo in če je zgodba PS3 zgodba o čem, je to zagotovo zgodba o failu ali naslovljena tudi "Kako spušit 70% tržni delež v roku nekaj let".

Than again, zgodba o Wiiju je tako nerealna, da ji nihče nebi vrjel, če se nebi odvijala pred našimi očmi.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Jaz se s tem strinjam da je PS3 velik fail. Očitno si misliš da sem PS3 fanboy, ker grem dostikrat proti tebi, pa tudi kdaj mi odgovoriš v stilu kako je MS zloben (kot tista o satelitih). Proti MS-ju nimam nič (sploh zato ker (posredno) delam za MS Ireland Operations), še manj pa proti xboxu, edino kar me moti je ko vedno spravljaš PS3 igre v nič.

PS3 je fail ja, od cene, Blu-ray pogona, pa do tega da so izgubili vse 3d party ekskluzive.

Ni pa to slaba konzola, sploh kar se tiče ekskluziv.

Pa tudi če bi konzoli imeli enake igre, x360 zmaga, ker je enkrat cenejši.

Ima pa tudi xbox nekaj failov, kateri očitno ne motijo nobenega: nepodpora volanom in drugih naprav, razen od Msja, plačevanje za igranje online (kupiš špil za 50€, pa moraš še doplačat, če želiš igrat online – funkcija ki jo plačaš že z nakupom špila, a jo moraš še enkrat), cheap izdelava, ekskluzive ki so smatrane kot to, nakar se ugotovi, da so samo časovne, itd.

Pač debilno se mi zdi označit vsak PS3 špil za kurac, sploh pa kot edini argument za to navesti prodajo, sploh ker si sam zmišljuješ, kaj je fail in kaj ne.

Link to comment

...LBP sodi v marketplaejs, npr. za 400m$ ,naaajveč... :zzz:

...ps3 je pizdarija !!! :annoyed:

...Travar je post-produkt tega da je ps3 pizdarija!!! :petting:

...al se vam zdi da nekdo ki ma za pušit in dobro konzolo

zgublja svoj cajt na tem forumu ??? :no_no:

...ne metat stran dnarja. :disbelief: ...raje ga skadite :ihih:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Jaz se s tem strinjam da je PS3 velik fail. Očitno si misliš da sem PS3 fanboy, ker grem dostikrat proti tebi, pa tudi kdaj mi odgovoriš v stilu kako je MS zloben (kot tista o satelitih). Proti MS-ju nimam nič (sploh zato ker (posredno) delam za MS Ireland Operations), še manj pa proti xboxu, edino kar me moti je ko vedno spravljaš PS3 igre v nič.

PS3 je fail ja, od cene, Blu-ray pogona, pa do tega da so izgubili vse 3d party ekskluzive.

Ni pa to slaba konzola, sploh kar se tiče ekskluziv.

Pa tudi če bi konzoli imeli enake igre, x360 zmaga, ker je enkrat cenejši.

Ima pa tudi xbox nekaj failov, kateri očitno ne motijo nobenega: nepodpora volanom in drugih naprav, razen od Msja, plačevanje za igranje online (kupiš špil za 50€, pa moraš še doplačat, če želiš igrat online – funkcija ki jo plačaš že z nakupom špila, a jo moraš še enkrat), cheap izdelava, ekskluzive ki so smatrane kot to, nakar se ugotovi, da so samo časovne, itd.

Pač debilno se mi zdi označit vsak PS3 špil za kurac, sploh pa kot edini argument za to navesti prodajo, sploh ker si sam zmišljuješ, kaj je fail in kaj ne.

Preresno jemlješ stvari... Zate vem, da nisi fanboy, ker za moje pojme true fanboy ne more imeti obojega PS3 in 360... to je fake fanboy at best. Fanboyi so zame tisti, ki si iz nekega razloga ne zmorejo kupit vseh konzol, ki jim dišijo potem pa udarijo na plan obrambni mehanizmi z prekomernim hvaljenjem svoje in kurcanjem druge. Zame ne gre za to, da ti je nekaj resnično boljše, pač pa za razloge iz katerih se kurca (obrambni mehanizmi pa te scene)

Če bi bil Sony malo manj aroganten in Sony fanboyi malce manj naivni in neumni, bi se tudi sam manj zabaval ob vsakem Sonyjevem spodrslajaju. Tako pa uživam v Sonyjevi nesreči in obupu fanboyev. Saj veš kako pravijo... kdor visoko leta... ta vrjanta... E3 2005... Kutaragi in Hirai... takrat enkrat se je začel downfall PS branda.

Sam PS3 dobiva res porazne ekskluzive.... Mogoče sem preoster, samo jaz sem pričakoval veliko boljšo grafiko po vsem kar sta Hirai in Kutaragi nalagala... nisem sam kriv, da so mi navili pričakovanja z lažmi... zdej pa jih ne dosegajo... Slabo strategijo so zbrali. Mar bi me presenetli z malim, pa bi bil mogoče navdušen. Če pa mi obljubljajo goro, nato pa dostavijo zrno peska, pač ne bom zadovoljen.

Pa ne narobe razumet. Sam ne jemljem osebno teh konzolaških vojn. Jaz sem tu bolj za dobro voljo tistih, ki jih jemljejo osebno :)

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Če bi bil Sony malo manj aroganten in Sony fanboyi malce manj naivni in neumni, bi se tudi sam manj zabaval ob vsakem Sonyjevem spodrslajaju. Tako pa uživam v Sonyjevi nesreči in obupu fanboyev.

Dvomim da so vsi naivni in neumni. Kdor je kupil konzolo že kako leto nazaj ni vedel, da bo večina multi špilov slabša na PS3... ni vedel da bosta FF in Tekken tudi na x360.. itd.. mislim da v prihodnost malokdo vidi

Upam da vsakega nauči, in da bodo naslednjo generacijo prešli na xbox.

Tudi sam sem prejšnjo generacijo kupil najprej xbox, nato PS2... pa sem rekel da to generacijo napake ne bom ponovil hehe... imam pač smolo, da tista konzola ki jo kupim kot prvo, nato vedno puši

Sploh pa tisti ki ima samo PS3 in ni zadovoljen z njim ga komot lahko proda, in si kupi x360, ker itak se ga dobi dokaj poceni. U bistvu me sploh čudi, kako si lastniki PS3 ne kupijo še x360, ker stane kot 3-4 PS3 igre (če gledamo SLO cene). Pač odpoveš se par povprečnim PS3 špilom ter že imaš x360.

Sam PS3 dobiva res porazne ekskluzive.... Mogoče sem preoster, samo jaz sem pričakoval veliko boljšo grafiko po vsem kar sta Hirai in Kutaragi nalagala... nisem sam kriv, da so mi navili pričakovanja z lažmi... zdej pa jih ne dosegajo... Slabo strategijo so zbrali. Mar bi me presenetli z malim, pa bi bil mogoče navdušen. Če pa mi obljubljajo goro, nato pa dostavijo zrno peska, pač ne bom zadovoljen.

Nalagala nista ne več ne manj kot skoraj vsakdo v tej industriji.. upam da Kutaragijevih trditev kot npr. "PS3 je 23 močnejši od boga" nihče ni jemal preveč resno

Pa ne narobe razumet. Sam ne jemljem osebno teh konzolaških vojn. Jaz sem tu bolj za dobro voljo tistih, ki jih jemljejo osebno

Dvomim da jih kdo jemlje osebno.. pač debatira se, sploh ker je tale najbolj obiskana tema, pod multiplatform. Drugje se kake debate bolj težko najde.

Link to comment

zdej ne zastopim več :headscratch: ...a je konsol uor ovr??? :disbelief:

..kdo je sploh zmagu??? :o

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Nalagala nista ne več ne manj kot skoraj vsakdo v tej industriji.. upam da Kutaragijevih trditev kot npr. "PS3 je 23 močnejši od boga" nihče ni jemal preveč resno

O pa sta :)

“Beating us for a short moment is like accidentally winning a point from a Shihan (Karate master), and Microsoft is still not a black belt. Just like with their operating systems, they might come out with something good around the third generation of their release.” - Ken Kutaragi (Third time's a charm... not for PS3)

“Microsoft shoots for the moon. Sony shoots for the sun.” - Ken (Thats how they got burnt so badly...)

"This time, Microsoft has stated clearly that it is going after PlayStation. However, they're going not after the PlayStation 3, but the PlayStation 2. They were looking at 2, and that's why Xbox 360 became like that." -Ken (Lol, just lol)

“With the PS3, our intentions have been to create a machine with supercomputer calculation capabilities for home entertainment.” -Ken (Hey Ken! It... Does... Not...Compute.)

“Microsoft is trailing behind us, but they are not a threat. They are good at improving [on products], but we will be advancing to the next level with revolutionary technology.” -Ken (Wtf...)

“Retailers told me that on a dollar base, they expect 70 percent of their sales to come from PlayStation. The remaining 30 percent will come from Nintendo and Xbox but almost all of that will be from Nintendo.” -Ken (MWHAHAHAHAHAHAHA.... but almost none of that will be from Sony...)

"This is not meant in terms of numbers, or who's got the biggest install base, or who's selling most in any particular week or month, but I'd like to think that we continue official leadership in this industry." -Kaz (Whatever helps you sleep at night, Kaz)

"We don't provide the 'easy to program for' console that [developers] want, because 'easy to program for' means that anybody will be able to take advantage of pretty much what the hardware can do, so then the question is what do you do for the rest of the nine-and-a-half years?" -Kaz (Do what you did for the first 3 years? Fail. :puppy: )

To pač ni klasičen PR bullshit... to so delusional blodnje. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
zdej ne zastopim več :headscratch: ...a je konsol uor ovr??? :disbelief:

..kdo je sploh zmagu??? :o

Tudi jaz tebe ne zastopim... kako pa pišeš? :puppy:

zdej ne zastopim več :headscratch: ...a je konsol uor ovr??? :disbelief:

..kdo je sploh zmagu??? :o

I do not understand this shit anymore :headscratch: ...it looks like the console war is over :disbelief:

...I would like to know who won ??? :o

edit. a si me skurcal ?!!

edit2. zakaj si me pa skurcal ???

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ej serem se vam na frizure...ps3 je pizdarija!!!

Sploh pa Man Bear Pig je najbolj mazohističen nickname kar sm

ga slišal,tko da kr dejte mal bolš sikat kr vam ne gre najbolše...

papki :petting:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

..uni ta drugi je pa Pocrezze :doh: in se kregajo z mojim avatarjom

hahahahahahahahahahahahahah :mwahaha: reveži brez argumentov :ihih:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
zdej ne zastopim več :headscratch: ...a je konsol uor ovr??? :disbelief:

..kdo je sploh zmagu??? :o

Tudi jaz tebe ne zastopim... kako pa pišeš? :puppy:

zdej ne zastopim več :headscratch: ...a je konsol uor ovr??? :disbelief:

..kdo je sploh zmagu??? :o

I do not understand this shit anymore :headscratch: ...it looks like the console war is over :disbelief:

...I would like to know who won ??? :o

edit. a si me skurcal ?!!

edit2. zakaj si me pa skurcal ???

nasmejal si me do solz, svaka čast

Ej serem se vam na frizure...ps3 je pizdarija!!!

Sploh pa Man Bear Pig je najbolj mazohističen nickname kar sm

ga slišal,tko da kr dejte mal bolš sikat kr vam ne gre najbolše...

papki :petting:

besede fanbojčeka, ki ima čipiran xbox in mu atek in mamica nočeta kupiti ps3 :doh:

obe konzole so dobre, le da xbox je v naboru iger ter multiplatformu dosti bolši ;)

vprašanje je le če bosta gow3 in unchartet 2 igri ki bosta naredli prelomnico pri ps3

ali pa bomo tisti, ki si lastimo tudi ps3 spet deležni peska v oči.

Link to comment

Dvomim da bosta prelomnici... Uncharted 2 bo pač enak enici, samo v drugem okolju (kar meni osebno niti ni slabo), GoW3 pa po tistem kar sem videl bo le dvojka s "HD" grafiko. Ker pa ni več Jaffea zraven, dvomim da bo tako epic kot dvojka.

Sploh pa blamaža ki nam jo servira Sony presega vse meje... koliko špilov so nam obljubljali za 2009, ampak zaenkrat bomo dobili le Uncharted 2 ter novi Ratchet & Clank. Meni sta seriji zelo dobri, a daleč od kake mojstrovine.

Kje je Heavy Rain, FF, GT5... mislim, od vsega "zlata" ki so nam ga obljubljali bomo dobili samo dve dobri ekskluzivi in nič več....

Link to comment

Dej ne me gušit z mamico in atijem. Sm znal programirat v TURBO PASCALu.

Mami mi je pa kupla Commodore64 vsaj 20 let nazaj...

WHAT'S THE BIG IDEA ???ps3 je pizdarija !!! :crazy:

Drgač CHUPA pomeni cucati ali sesati, CABRA pa koza...

A ga ti rad pušiš kozam ??? hahahahahahahahahahahahah :doh:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Dvomim da bosta prelomnici... Uncharted 2 bo pač enak enici, samo v drugem okolju (kar meni osebno niti ni slabo), GoW3 pa po tistem kar sem videl bo le dvojka s "HD" grafiko. Ker pa ni več Jaffea zraven, dvomim da bo tako epic kot dvojka.

Sploh pa blamaža ki nam jo servira Sony presega vse meje... koliko špilov so nam obljubljali za 2009, ampak zaenkrat bomo dobili le Uncharted 2 ter novi Ratchet & Clank. Meni sta seriji zelo dobri, a daleč od kake mojstrovine.

Kje je Heavy Rain, FF, GT5... mislim, od vsega "zlata" ki so nam ga obljubljali bomo dobili samo dve dobri ekskluzivi in nič več....

nice post, this one speaks the truth :china:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Dej ne me gušit z mamico in atijem. Sm znal programirat v TURBO PASCALu.

Mami mi je pa kupla Commodore64 vsaj 20 let nazaj...

WHAT'S THE BIG IDEA ???ps3 je pizdarija !!! :crazy:

Drgač CHUPA pomeni cucati ali sesati, CABRA pa koza...

A ga ti rad pušiš kozam ??? hahahahahahahahahahahahah :doh:

Strašno... res strašno...

Glej.. ideja, da si dvajset let nazaj igral komodor me straši... ker to pomeni, da si star vsaj 20... kar neposredno pomeni, da trpiš za sindromom hude mentalne zaostalosti...

Druga vrjanta je, da trpiš za sindromom malega mulčka, ki se dela pametnega, kar pa mu na uspe že zaradi sloga pisanja...

Upam zate, da trpiš za drugo omenjenim sindromom, ki se v 95% primerov z leti pozdravi... :innocent:

Če trpiš za prvo omenjenim sindromom... in is pred 20 leti res igral commodore... tough luck... ta je neozdravljiv. :puppy:

Pa še to me muči... a tej stringi klicajev in vprašajev prihajajo iz TURBO PASCALA? Se tam tako piše??? !!!;;; :::

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ne vem zakaj, a me je slika spomnila na novico, ki povzpne PS3 kot naj konzolo generacije (no, vsaj na JAP, zaenkrat):

Japan’s DDM.tv is bringing on-demand Blu-ray quality HD adult movies to the PLAYSTATION 3.

The service requires a broadband connection, an HDMI cable and, obviously, a PS3 console — the only device the service works with presently.

Before downloading the movies for a fee, users must log onto the DMM.tv Blu-ray website and can search for titles like by keywords, actress, genre, etc.

Discerning titles include the likes of Yuma Asami and the 100 Masterbaters. All hundred of them. On your PS3. In full HD. Yeah.

Link to comment
Dej ne me gušit z mamico in atijem. Sm znal programirat v TURBO PASCALu.

Mami mi je pa kupla Commodore64 vsaj 20 let nazaj...

WHAT'S THE BIG IDEA ???ps3 je pizdarija !!! :crazy:

Drgač CHUPA pomeni cucati ali sesati, CABRA pa koza...

A ga ti rad pušiš kozam ??? hahahahahahahahahahahahah :doh:

fajn "da si znal" torej ne znaš več

če bi se hvalo z programiranjem bi vsaj napisal da znaš programirati v c++,visual studiu.....

lachupacabra jo res cuza kozam.....google my frend pa boš vido kak jo on cuza kozam in predvsem KAJ CUZA;)

če se že gremo glede nicka. Mitkko.... je nekdo ki gleda vsak dan rebelde in zraven čika hubabubo

Dvomim da bosta prelomnici... Uncharted 2 bo pač enak enici, samo v drugem okolju (kar meni osebno niti ni slabo), GoW3 pa po tistem kar sem videl bo le dvojka s "HD" grafiko. Ker pa ni več Jaffea zraven, dvomim da bo tako epic kot dvojka.

Sploh pa blamaža ki nam jo servira Sony presega vse meje... koliko špilov so nam obljubljali za 2009, ampak zaenkrat bomo dobili le Uncharted 2 ter novi Ratchet & Clank. Meni sta seriji zelo dobri, a daleč od kake mojstrovine.

Kje je Heavy Rain, FF, GT5... mislim, od vsega "zlata" ki so nam ga obljubljali bomo dobili samo dve dobri ekskluzivi in nič več....

Se podpisujem.

PS3 mislim da svoje večje moči tak in tak ne more pokazati, ker če bi jo bi že bila ta zdavnaj udejanjena.

Tak pa ker je to sony že sam skužo jim ne preostane drugo kot pranje možganov lastnikom konzole.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.