Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Seveda da uporabniki PS3 odbezljajo.

Kdo in zakaj bi poslušal natepavanja, po večini (rekel sem po večini, ne vsi, da ne bo spet kregarije) pubertetnikov, ki jim je XBOX najboljše po kristusu.

Kupiš ga za 120€, daš 10 € za crackanje in 1€ za prazen medij.

Ma prijatelj trgovino v Velenju, pa pridem na kavo, pa gledam ko pridejo kupit po en medij, ja enega :doh:

Otroci pač, to je razumljivo.

Ne zastopim pa vas, ki se predstavljate za odrasle pa udrihate čez PS3, kot, da je največje sranje, ki ga je svet kdaj videl. HALO ?

OK, vsak ima pravico do svojega mnenja, to je jasno, ampak sranje ?

Stvari je treba argumentirat, vsaj nekako, kar je pri tem težko.

No pa naj jaz začnem "argumentirat".

Sem psihopat, kar se tiče filmov, samo DVDjev imam čez 1500, imam 2 projektorja in 2 plazmi, pa gremo naprej na HD filme... PS3 je tu boljši, že zaradi tega, ker sem "za njega" lahko kupil pekač in medij na katerega gre 25GB.

IGRE:

Vseeno mi je, če je multiplatrom in dobra, naprimer COD4, COD5, Fallout 3.......kupim kar je ceneje, če razlika ni prevelika raje bluray, ker se ne spraska, delam z mediji kot svinja z mehom.

Xbox sem kupil samo zaradi Gears of war in sem bil extremno zadovoljen, igra je fantastična izkušnja (GOW 2), vendar je po tehnični plati Killzone 2 samo do kolen (moje mnenje), Gearsi so pa veliko bolj zabavni in VELIKO boljša, zabavnejša igra.

Uncharted, MGS4, a je to zanič ? NE, igre so perfeknte.

Koj K.! ali ste vsi gledali drugačen PS3 kot jaz ?

Po moje ne....

Obe konzoli sta odlični, ODLIČNI !!!!! in enakovredni, vsaj glede iger, ponujata ogromno, za PS3 je pač treba sežti globlje v žep.

Po drugi strani, kot sem napisal, za malo denarja je XBOX 360 delikatesa !!! plačaš nič in dobiš več kot odlično konzolo, ampak samo za igre, več denarja več muzike, ampak stane tudi pri XBOXu

Mejte se radi, pa ne težit

Link to comment
Seveda da uporabniki PS3 odbezljajo.

Kdo in zakaj bi poslušal natepavanja, po večini (rekel sem po večini, ne vsi, da ne bo spet kregarije) pubertetnikov, ki jim je XBOX najboljše po kristusu.

Kupiš ga za 120€, daš 10 € za crackanje in 1€ za prazen medij.

Ma prijatelj trgovino v Velenju, pa pridem na kavo, pa gledam ko pridejo kupit po en medij, ja enega :doh:

Otroci pač, to je razumljivo.

Ne zastopim pa vas, ki se predstavljate za odrasle pa udrihate čez PS3, kot, da je največje sranje, ki ga je svet kdaj videl. HALO ?

OK, vsak ima pravico do svojega mnenja, to je jasno, ampak sranje ?

Stvari je treba argumentirat, vsaj nekako, kar je pri tem težko.

No pa naj jaz začnem "argumentirat".

Sem psihopat, kar se tiče filmov, samo DVDjev imam čez 1500, imam 2 projektorja in 2 plazmi, pa gremo naprej na HD filme... PS3 je tu boljši, že zaradi tega, ker sem "za njega" lahko kupil pekač in medij na katerega gre 25GB.

IGRE:

Vseeno mi je, če je multiplatrom in dobra, naprimer COD4, COD5, Fallout 3.......kupim kar je ceneje, če razlika ni prevelika raje bluray, ker se ne spraska, delam z mediji kot svinja z mehom.

Xbox sem kupil samo zaradi Gears of war in sem bil extremno zadovoljen, igra je fantastična izkušnja (GOW 2), vendar je po tehnični plati Killzone 2 samo do kolen (moje mnenje), Gearsi so pa veliko bolj zabavni in VELIKO boljša, zabavnejša igra.

Uncharted, MGS4, a je to zanič ? NE, igre so perfeknte.

Koj K.! ali ste vsi gledali drugačen PS3 kot jaz ?

Po moje ne....

Obe konzoli sta odlični, ODLIČNI !!!!! in enakovredni, vsaj glede iger, ponujata ogromno, za PS3 je pač treba sežti globlje v žep.

Po drugi strani, kot sem napisal, za malo denarja je XBOX 360 delikatesa !!! plačaš nič in dobiš več kot odlično konzolo, ampak samo za igre, več denarja več muzike, ampak stane tudi pri XBOXu

Mejte se radi, pa ne težit

Se strinjam čisto s tabo(izven te teme). V tej temi se pa itak na splošno "natepavamo". Zato pa se imenuje PS3vsXbox360vsWii. Vse je več ali manj za hec, čeprav na nekaterih uporabnikih opažam da so smrtno resni :wtf:

Link to comment
Glej ocitno si bolnik ti govorim da so ps3 teme polne brezveznega spama s strani xbox fanboyev ker skoraj noben ne pise vec v ps3 teme ker so vsi sli na ps3.dober.si.

Nevem zakaj mors takoj zacet zalit ampak ok to se samo vidi kaksni 13 letni mulcki (kot npr. DSmadfan) so na Ksi ki ne znajo normalno komunicirat, in se nekaj kurcijo brez veze.

Aha. Torej je v PS3 podforumu toliko spama s strani Xbox 360 uporabnikov, da se ga ne da prenašati. Čudno, vse skupaj sem opazil le kake 3-4 take poste v celotnem podforumu :eye:

In za tvojo informacijo, nisem 13 mulček ;) Zdaj pa hop-hop nazaj na ps3.dober.si in uživaj v popolni harmoniji PS3 uporabnikov! I so wish i was there...not :petting:

Ti tud kurčiš, BTW

Ok nisi 13 letni mulcek ampak obnasaš se ze tko brez veze zalis nevem kje sem jaz tebe uzalil sam ok. Imam tud xbox kupu zaradi gearsov zelo dober spil. Uglavnem stran je zelo cool ne recem samo zaradi taksnih in drugacnih osebkov kvaliteta strani pada. Zdaj pa vidva triger pa DSfan nevem kva je vama a ne morta sprejet kritike.

Na ps3.dober si folk vsaj normalno komunicira samo je tudi na forumu povprečna starost malo visja kot tukaj.

@solidg ja res DrMihu vssaka cast je tudi na joker forumu glede podjebavanja je pa tko npr. oseba je nekaj vprasala glede dolecenega spila na ps3 nakar ti zacne nekdo ki nima spila niti ga ni igral nabijat kako sux itd valda da bo folku dokurcilo in bo sel stran kjer bo odgovor vsaj dobil in folk normalno komunicira pa ne govorim za to temo ps3 vs xbox ampak PS3 temo malo preleti teme pa bos videl.

Link to comment

A zarad mene da stran propada? Jaz sem med tistimi, ki največ sodelujejo na tem forumu. In na kak način ti misliš, da sem spodil vse PS3 userje drugam? In mislim, da so prav oni tisti, ki ne sprejmejo kritike in si zato ustvarjajo svoje svetove, da bojo lahk tam najbolj pametni in najbolj glavni. Ne morem rečt, da jih bom pogrešal, na xboxu se vedno kaj dogaja, celo sedaj, ko nihče nima nič druga za delat kot čakat na jesen in igre, ki jih bo prinesla. Potem bo šele veselo :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Hocem ti samo povedat da v edini temi ki se da normalno komunicirat na tej strani je xbox tema ce si pa ti spodil uporabnike pa ne vem in me tudi ne zanima je kar nekaj takega folka tukaj ki zali brez veze potem mu pa kaj nazaj napises pa dobis ban to se je meni zgodilo v ps3 temi ampak ok nekateri imajo privilegije ker poznajo admina. Par let nazaj je bla tale stran veliko bolj polna in kvalitetna.

Link to comment

Fail ja, ker konkurenca pa je do zdaj imela bistveno boljšega. A vam se zdi damage v Forzi 2 npr. dober? Meni je dokaj fail, tako grafično kot glede vpliva na vožnjo in avto. Pa imam ga naštimanega na simulation. Kljub temu pa je igra do zdaj best racing trenutne generacije. Vsekakor pa drži da raje pomanjkljiv damage kot v Forzi 2, kot pa povsem brez damagea.

Fanboye itak motijo določene stvari samo na konkurenčnih špilih, na njihovih jih to ne moti. :lol:

Sicer pa fani GTja bolj kot na vizuelno plat pričakujemo nadmočne poškodbe glede vpliva na performanse in vožnjo, takrat bomo ocenjevali ali je fail, ne pa po enem videu. V tem je bistvo, ker naredi izkušnjo v SPju bolj realistično, v MPju se pa s tem izogne nenehnemu prerivanju.

Link to comment
Vsekakor pa drži da raje pomanjkljiv damage kot v Forzi 2, kot pa povsem brez damagea.

Ravno s tem sem misli glede Forze 2 - GT4 (in GT5p).

Da, damage ni nevem kaj, ampak to koliko je bistveno slabši od konkurence bomo še ocenjevali.

In glede na to da smo do sedaj lahko igrali le Forzo 2, pač pravim da tudi tam ni nevem kaj. Bomo videli če bo v trojki kaj napredoval.

Sicer pa imata obe igri dve veliki hibi - GT (po tem kar smo videli) pomanjkljiv poškodbeni model, kar je v letu 09 absurd, Forza pa manko vremenskih razmer, kar je v letu 09 absurd.

Seveda se bo po internetu sedaj samo debatiralo o debilnih GTjevih poškodbah, o debilnem Forzinem vremenu pa ni ne duha ne sluha. :) Fanboyi v njihovih glavah pač eliminirajo njim neustrezna dejstva.

Sicer pa sem itak dovolj spoznal x360 gamerje - vsi govorijo kako je Forza bolj realistična, ko pa sem šel online, jih večina dirka s STM in ABS na ON. Sploh na prvih mestih lestvic so vsi z overpowered avti ter STMjem in ABSom vklopljenim.

Link to comment

Ja potem pa bodi car pa postavi rekord ti na assistance off, forzin poškodbeni model ni nevem kaj ampak se vsaj nekaj razbije oz kar precej vpliva na vožnjo, zato potem ni toliko tega prerivanja kot v NFS ko se avti prerivajo dobesedno . Kaj sem ugotovil pri ps3 fanih je to da so ne vem kako dolgo nazaj trdili da bodo razvijalci vključili nevem kako realističen razbijalni model to so fani vedno poudarili , zdajle pa vidiš ko se prikaze tak video pa ti butnejo s tem da v gt4,5 poškodbeni model ni bil nikoli pomemben in da je igra vseeno uspešna brez njega.

Link to comment

Jaz sem car in vozim z vsem na OFF, pa me ne zanima ali bom postavil rekord ali ne.

Nolife geeki pa bodo hlinili po rekordih, s skoraj vsem na ON, pa z overpowered avti. Patetično se je oklicat za avtomobilističnega fana in igrat s pomagali, sploh zato da si fakin prvi na lestvici.

Če s PS3 fani misliš tiste v tej temi, najbrž misliš name, ker edini trenutno tukaj pišem o GTju... no, najdi mi post kjer trdim kar si napisal.

GT bo pri pravih zanesenjakih vedno uspešnejši - vsaka dirka je tako naštimana da te premore zaobvladati vozni model avtomobilov, moraš vozit točno tako, kot zahteva avtomobil. Pri Forzi pa tega ni, pri 4WD avtih lahko plehiraš do konca, pri RWD pač moraš edino pazit kako izstopiš iz ovinka in to je to (seveda govorim z vsemi pomagali na OFF). Vstopi v ovinek in ostale tehnike pa so dokaj nepomembne. Ima pa Forza bolj veren fizikalni model, a kar se tiče vožnje dokaj puši.

Vsaka igra ima svoje svetle in temne plati, in obe se medsebojno kompletirata, ampak to fanboyi ne bodo nikoli razumeli. Važno da je njihv špil bolj realističen. Čeprav igrajo z vsem na ON.

Link to comment

Je treba še neki vzeti v račun. Videli smo par demonstracijskih videov, po besedah nekaterih gre to za arcade način, in najbrž to vpliva tudi na poškodbe (kot pri Forzi ko imaš več stopenj poškodb). Mogoče so to le natolčevanja, bomo videli ko bo igra zunaj.

Pa ne da hočem branit GT, edino mi gre na kurac folk, ki pljuva po stvareh o katerih nima pojma.

Link to comment

Upam da se zavedaš, da pomagala v igri niso isto kot tisto kar dandanes nameščajo v avtomobile..

Voziti Ford GT ali korveto s STMjem in ABSom je brezvezno, pa obrni kakor hočeš.

Ne razumem kako lahko folk vozi z ABSom, saj igra izgubi kar precej čara. Sploh ker sta zaviranje in pospeševanje pri Forzi nadmočna napram GTju..

Link to comment

Gremo fantiči vprašanje!!

Koliko vas je že RROD-alo?

Najnovejša statistika kaže naslednje; več kot 50% (PEDESET procentov!!!!!) je vsaj enkrat crknilo, od teh pa polovica še enkrat!!! To je zihr NAJBOLJŠA konzola v zgodovini!! Gremo ZOMBIJI v napad, ampak ne se zlagat, povejte po resnici, če ste več čakali da vam pride ta shit od konzole nazaj kot dejanske ZABAVE.

Baje so psihijatri že uvedli novo dijagnozo anksioznosti, ČE PREVEČ ŠPILATE XBOX OBSTAJA RELNA MOŽNOST PSIHIJATRIČNIH TEŽAV. Ne prenesejo ,namreč, vsi kronični strah da se bo kaj skurilo.

http://www.vgarabia.com/2009/08/19/mass ... ng-xboxes/

p.s. Ne odgovarjam za možne psihijatrične izpade XBOTOV ko si pogledajo na sliki kaj jih verjetno čaka!

Link to comment

1.sej če daš x360 tam na polico in ga ne igraš,kod npr.PS3, se x360 ne pokvari :petting:

2.sej vem da avatarji zgledajo smešno, sam ko maš 100ljudi na friends listi.

Govorim o stotih ljudeh ki imajo mikrofon in igrajo online.Avatarji pomagajo

poklopit na hitro kdo je kdo.Offline so pa nepotrebni...

3.zmeri pozabim poudarit da je ful zabavno met svojo muziko med igro ,namesto

neke vsiljene originalne pesmice...X360music player rox :rock:

4.PS3 je odličen video player sam je v kurcu konzola...

5.nisem še dobu RROD !!! ko ga bom, bom pa kupu novo konzolo z

veseljem kr itak ne stane kej dosti...

6.PS3 je pizdarja!!!

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Še to, umaknite že enkrat te ogabne avatarje. Kaj naj bi ti predstavljalo, vas? Res ste vsi Xbotovi bolani!!! Kaj res ne vidite kako je ogabno to, izgledate kot debili! :D

res ste vsi XBOTOVI ...? :doh:

pa smo zalotli hrvatskega trolla :annoyed:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

http://www.vgarabia.com/2009/08/19/mass ... ng-xboxes/

p.s. Ne odgovarjam za možne psihijatrične izpade XBOTOV ko si pogledajo na sliki kaj jih verjetno čaka!

RROD? Ni problema... se že veselim novega boxa :D

A res PS3ke pošiljajo na Češko, ko se ti pokvari?

p.s. Še koga moti ropotanje špila v PS3ki? Sej vem, da so ventilatorji od boxa glasni a vsaj špil ni popraskan med tem, ko moj KZ2 zgleda, kot Bagdad.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.