Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

http://www.vgarabia.com/2009/08/19/mass ... ng-xboxes/

p.s. Ne odgovarjam za možne psihijatrične izpade XBOTOV ko si pogledajo na sliki kaj jih verjetno čaka!

RROD? Ni problema... se že veselim novega boxa :D

A res PS3ke pošiljajo na Češko, ko se ti pokvari?

p.s. Še koga moti ropotanje špila v PS3ki? Sej vem, da so ventilatorji od boxa glasni a vsaj špil ni popraskan med tem, ko moj KZ2 zgleda, kot Bagdad.

lol ko ze o praskah govorimo
Link to comment

OMG

Zdaj sem prebral šokantno novico, da naj bi Yamauchi izjavil, da v GT5 ne bodo imeli vsi avtomobili poškodb...WTF???

Ma po kaki logiki so prišli do te bedarije:

-to da proizvajalci ne dovolijo poškodb je bullshit, kar dokazujejo konkurenčne igre

-naredili so poškodbeni model (ki je po videnem grafično in fizično dokaj zanič), a ga implementirajo samo v določene avte? Zdi se mi kod da je Yamauchi bolnik, in da mu teži da bodo njegove "perfektne" reprodukcije pokvarjene zaradi poškod.

Mislim, WTF, tile Japonci se morajo na trdo drogirat...

Link to comment

do sedaj mi še noben od vas ni serviral tehtnih argumentov, zakaj naj bi GT serija suxxala, ali bila arkada, kot pravi raptor90. razen poškodb, kar bi lahko komentiral tudi 6-letni froc, ki se igra s hot-wheels :razzy:

seveda da sem sedaj opazil, ker prej nismo vedeli nič o poškodbah, drugega pa je GT seriji kaj malo za oporekat, no, vsaj do sedaj še noben ni bil sposoben podatih kakih drugih argumentov

Link to comment

Matr japonci so bli vedno čudni , oni na igre gledajjo na drugače kot mi. Jaz bom igral tisto dirkačino ko bo imela več evroskih avtov( glavno da so bmw in audiji not), pač zdaj imam forzo zato mi je tudi boljša, dvomim da bi m sploh kaj prepričalo da grem igrat GT5 sploh če dobim na xboxu še forza3 po kaki logiki naj bi šel igrat gt5 če mi forza ponuja isto.

Link to comment

Najbrž bo spet tričetrt avtov iz Japonske v takšnih in drugačnih različicah, evropski in ameriški avti so pa afterthought. Idite pogledat car list za GT4 - kolk je Nissanov, Subarujev, Mazd, Toyot in Hond. Pa prištejte še ostale tuning firme ala Nismo in Acura in ostale kripe, ki ne pašejo v nobeno tekmovanje (Nike One) ali pa so stare 100 let in jih lahk maš v garaži za gledat.

Že res, da je seznam avtov obsežen, ampak ker smo pač Evropejci jih je večina - vsaj meni - precej nezanimivih. Zame Forza v tem pogledu zmaga, saj se bolj osredotoča na ameriška in evropska vozila. Dva Skylina sta dovolj za eno igro, ne pa 25.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Sej ne pravim, da so japonski avti grdi/slabi/kakorkoli manjvredni. Tanovi Nissan GTR je prav kul avto, pa Toyotina Supra recimo tud ni slaba. Ampak tolk mi pa tudi niso všeč, da rabo v igri vse modele enega avta od leta 1960 naprej.

Meni so evropsli avti pač bližje. S tem ne mislim na francoske enoprostorce, ampak avte, ki jih pričakujem v Forzi in Gran Turismu - Lamborghiniji, Aston Martini, razni nemški avti... Zato pa ima Forza 3 "samo" 400 avtov - ker so pobrali vozila iz vsega sveta, ki so na tak ali drugačen način posebna/prepoznavna/priljubljena. Seveda je za pričakovat več ameriških musclov, ker je špil pač ameriški, a najbrž ne bo tolk pretiravanja kot pri GT5.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Sej ne pravim, da so japonski avti grdi/slabi/kakorkoli manjvredni. Tanovi Nissan GTR je prav kul avto, pa Toyotina Supra recimo tud ni slaba. Ampak tolk mi pa tudi niso všeč, da rabo v igri vse modele enega avta od leta 1960 naprej.

Meni so evropsli avti pač bližje. S tem ne mislim na francoske enoprostorce, ampak avte, ki jih pričakujem v Forzi in Gran Turismu - Lamborghiniji, Aston Martini, razni nemški avti... Zato pa ima Forza 3 "samo" 400 avtov - ker so pobrali vozila iz vsega sveta, ki so na tak ali drugačen način posebna/prepoznavna/priljubljena. Seveda je za pričakovat več ameriških musclov, ker je špil pač ameriški, a najbrž ne bo tolk pretiravanja kot pri GT5.

I'm with Trigger on that.

Link to comment

Ja sej okej. Vsakemu svoje. Verjamem da bo (je?) Forza prav hud špil. Čez to nisem nikoli nič rekel. Dopuščam tudi možnost da po ocenah prehiti GT5, again, nimam nič proti. Morate pa na to pogledat s te strani; PS3 laufa BR medije, torej si GT lahko privošči tistih 1000+ avtotv. Tako zadovoljijo še tako specifične želje posameznikov, škodi pa tud nobenemu ne (no nam kupcem mogoče, ker igro dlje razvijajo). Pa po eni strani je še boljše da čimbolj zafilajo tisti Blu-Ray, ker tako še največ potegneš iz nakupa. Če nočeš nečesa vozit, ga pač pustiš. :)

Pa mimogrede: GT5 bo imel licence za WRC, NASCAR in podobne serije, tako da bo kar pošten del tistih 1000 avtov pripisano tja. Ne bo torej 25 skylinov :)

Link to comment

Samo xbox fanboyzi lahko pravijo da je 400 avtov bolje od 1000.

Pri št. 400 je več možnosti da bosta imela 2 igralca podoben nabor avtomobilov, pri 1000 pa je že več možnosti da bosta imela različen nabor.

In v Gtju ni bilo nikoli samo 40 imprez, itd. ampak pokriva širok spekter avtov skozi cel razvoj avtomobilizma.

Ampak tegale nekateri ne znajo cenit.

Link to comment

Ok, ni bilo 40 imprez, dejansko jih je bilo 20:

Some of the cars are multiple variations on a single base model; there are 20 different Subaru Imprezas, 25 Mitsubishi Lancers, and 48 Nissan Skylines

and

The game includes some prize cars of historical interest, such as vehicles from as far back as 1886 at the dawn of the automobile. These older cars require the user to purchase turbo kits and nitrous oxide in order to remain competitive with newer machinery (for example, Daimler Motor Carriage has 1 horsepower in stock form, whereas a Castrol Tom's Supra has 464 horsepower). Even some modern cars with complex body shapes cannot be raced against opponents.

Kaj naj s takimi avti, če z njimi ne morem dirkat? Če se prav spomnim je mela garaža v GT4 prostora za 200 avtov. Proti koncu je šlo torej na tesno, zato sem (smo) metali take avte ven. Bi pa sigurno pustil 123 let star avto s turbopolnilnikom in nitrous sistemom :D

In kaj je narobe s "samo" 400 avti? Avtov ne primanjkuje, še posebaj ne zato, ker so vsi namenjeni za vožnjo po dirkališčih, tako da se seznam ne deli na rally, nascar in ostale stvari. Konec koncev pa - kaj narediš, ko hočeš ugotoviti kdo izmed dveh je boljši za volanom? Daš ju v isti avto in ju pošlješ po progi. Za kaj takega bi bil torej dovolj že en avto, če pa hočeš v eni igri 100 različnih disciplin in celotno japonsko avtomobilsko zgodovino po vrhu, pa je 1000 ravno pravo število.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Nič ni narobe s "samo" 400 avti. Je pa bedasto da "pljuvate" po tem, da jih bo GT imel 1000 (sicer je to še neuradno).

In če tebe ne zanima 123 let star avto, to ne pomeni, da nobenega ne zanima. Vsaj en špil, ki mi to dopušča. Nekateri v tem uživamo, bistvo Gtja ni samo dirkanje z racing avti. Ampak zgleda da bi radi, da bi bili vsi špili klon vsakemu sebi.

Pustimo malo fanboy teme ob strani:

Ma kaj vam se zdi GT5 shit od igre? Meni zgleda špil FENOMENALNO, od izvrstne grafične podobe, do izboljšane fizike (ta je že v GT5p izboljšana napram GT4, zdaj pravijo da so jo še bolj), WRC, NASCAR, poškodbe (Kazunori je izjavil, da je bil demo iz gamescona le prvi build poškodbenega modela), 1000 avtomobilov, 16 tekmovalcev na progi, vremenske razmere (česar pa še niso pokazali...)...

Jaz komaj čakam, že vidim da bom prvi mesec samo WRC igral... in to bo (najbrž) le kakih 10-20% celotnega špila.

Osebno ga čakam bolj kot Forzo 3.... čeprav vem da bo tudi ta nadmočna.

Link to comment

Prosim od kod pa vam da bo imel gt5 1000 avtov ? Kolikor sem opazil da se bo vrjetno številka vrtela od 800 do 600.

Se strinjam da je tudi 400 tudi dovolj če so le ti izbrani iz vsega sveta. Bi pa vseeno rad videl več teh avtov iz evrope kot sem napisal, avtov iz pod 1960 nimam ravno rad, za pogledat bi bili ampak za vožnjo pa ravno ne dobri, rajši bi videl več teh drugorazrednih avtov iz 90 ali pa 80 recimo renault 5 gt, golf 2 gt, itd teh avtov iz uličnih dirk po evropi. Teh salenov , dodge pa acure si pa res naj raje vtaknejo v nekam.

Link to comment

Jaz bi raje vido recimo licenciran D1GP al pa kako rallycross prvenstvo kot pa WRC pa tale butast nascar. Ta je itak sam zato noter, da bojo prodali več špilov redneck američanom, drugače je totalno nezanimiv. Še posebej na konzolah, ko se bojo froci butali v tebe ko nori.

Kar se tiče WRCja so bli pa že v štirki rally avti in eventi, tak da to v bistvu ni nič novega. Mogoče so se ravno s tem hotli malo prikupit Evropejcem, they could've done a bit better tbh.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.