Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

dej triger bodi tiho ki ves da bos cez pol do 1 leto mogu plačavat tudi avatar šit :doh:

A tko kot pri PSNju od 1.9.2009 naprej?

p.s. Ej dej mi povej kje v killzone 2 najdem IE... Hodim že tretjič čez cel špil in tega IEja nikjer ne najdem :(

Sicer pa mi za avatarje že plačujemo. Xbox Live Gold Membership, remember?

Ni res! Update je brezplačn.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
dej triger bodi tiho ki ves da bos cez pol do 1 leto mogu plačavat tudi avatar šit :doh:

Če si že tako pameten, še daj link od strani, kjer si prebral, da bodo avatarji plačljivi...Jaz še nikoli nisem naletel na to novico, niti slišal za to.

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Didn't I just say that? Pa anyway, ne vzet vsega tolk resno, it's just teh internet. Lahk pa še vedno xbox kupiš, pa bo življenje lepše. Nikoli ni prepozno.

Lej ce nebi bil ti tak zaslepljen bullshit fanboy bi lahko prebral par vrstic visje kjer sem napisal da ze imam xbox premium (imam obe konzole ps3 in xbox pa nikjer ne pljuvam cez nobeno konzolo)

tko da please STFU & GTFO

...ja valda,ful maš pa ti x360!!! GT prosim, pa da vidim če znaš tudi kej povedat...

Vsak ki je na tem forumu, je dodal ostale da lahko skupaj igramo,kaj pa ti ?

Valda da ti je brezveze igrat x360, sam ko pes... :petting:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Didn't I just say that? Pa anyway, ne vzet vsega tolk resno, it's just teh internet. Lahk pa še vedno xbox kupiš, pa bo življenje lepše. Nikoli ni prepozno.

Lej ce nebi bil ti tak zaslepljen bullshit fanboy bi lahko prebral par vrstic visje kjer sem napisal da ze imam xbox premium (imam obe konzole ps3 in xbox pa nikjer ne pljuvam cez nobeno konzolo)

tko da please STFU & GTFO

...ja valda,ful maš pa ti x360!!! GT prosim, pa da vidim če znaš tudi kej povedat...

Vsak ki je na tem forumu, je dodal ostale da lahko skupaj igramo,kaj pa ti ?

Valda da ti je brezveze igrat x360, sam ko pes... :petting:

Lol zakaj pa nebi mel xbox360 nisem en socialen peder da si nebi mogu xbox in ps3 kupit kot ti ker pluvas cez ps3 ker ga nimas sj zdaj je bil price drop bos lahk kupu

res pa da sem samo SP igral na xboxu nimam live accounta bom naredil zdele ko bom GOW2 dobil-furam originale ne pa kot mittko ki se kle napena kao ful fanboy pol pa fura pirate

Link to comment

It's peanut butter jelly time, peanut butter jelly time, peanut butter jelly time

where he at, where he at, where he at, where he at

There he go, there he go, there he go, there he go

Peanut butter jelly, peanut butter jelly, peanut butter jelly, peanut butter jelly

Do the peanut butter jelly, peanut butter jelly,

Peanut butter jelly with a baseball bat, peanut butter jelly with a baseball bat

Now, break it down and freeze

Now, break it down and freeze

Now, break it down and freeze

Now, break it down and freeze

Now tic tac toe uh-huh

Tic tac toe let's go

Tic tac toe you got it

Tic tac toe let's ride

Now, freestyle, freestyle, freestyle, freestyle, freestyle, your style

Now, freestyle, freestyle, freestyle, freestyle, freestyle, your style

Where he at, where he at, where he at, where he at

There he go, there he go, there he go, there he go

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

...vidim da smo te prepričali da je ps3 pizdarija, ODLIČNO!!! :car:

Ti si na hitro kupi x360, pa gearse :cool: .Zrihti net. Pol si naredi grdega, retardiranega avatarja :tepen: .Pošlji mi vabilo :plan: In pridi mal preverit kaj vse zamujaš :o ...X360 rabi nujno Live da poklopiš v čem je fora :petting: !

ALSO:

Ps3 si vsake tolko nabavim/prodam ali sposodim, sam je drag in dolgočasen, jebiga meni je tudi sux situacija.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Gremo fantiči vprašanje!!

Koliko vas je že RROD-alo?

Najnovejša statistika kaže naslednje; več kot 50% (PEDESET procentov!!!!!) je vsaj enkrat crknilo, od teh pa polovica še enkrat!!! To je zihr NAJBOLJŠA konzola v zgodovini!! Gremo ZOMBIJI v napad, ampak ne se zlagat, povejte po resnici, če ste več čakali da vam pride ta shit od konzole nazaj kot dejanske ZABAVE.

Baje so psihijatri že uvedli novo dijagnozo anksioznosti, ČE PREVEČ ŠPILATE XBOX OBSTAJA RELNA MOŽNOST PSIHIJATRIČNIH TEŽAV. Ne prenesejo ,namreč, vsi kronični strah da se bo kaj skurilo.

http://www.vgarabia.com/2009/08/19/mass ... ng-xboxes/

p.s. Ne odgovarjam za možne psihijatrične izpade XBOTOV ko si pogledajo na sliki kaj jih verjetno čaka!

Človek... tebi je to, da ti je mamica kupila PS3 namesto xboxa popolnoma skurilo možgane... :petting:

Sicer pa če hočeš resnico... Leta 2006 sem kupil 360, ki mi do danes ni RRODjal, tako da sem celo leto 2006, 2007 in 2008 nažigal igre, medtem, ko si ti čakal veliki razcvet PS3-ja..., ki ga ni bilo in ga danes čakajo samo še ljudje kot si ti... Aja... nesmem pozabit... enkrat okoli izida GTA4 leta 2008 sem si kupil PS3, ker sem mislil, da sedaj pa je že čas za PS3 pa to... No... v tem času se je na njem nabrala že taka debela čudna plast praha... tko.. ko je že tisti zamaščen prah... vse skupaj je tok ogabno in neuporabno... sploh nočem tikat... Pomoje si bom kr PS3 slim ubodu če bo kdaj kakšna pametna igra za PS3 zunaj...

Sicer pa realne psihjatrične težave so se pojavile pri ljudeh, ki so verjeli, da je PS3 to generacijo to kar je bil PS2 prejšnjo in so potem počasi na lastni koži spoznali, da temu ni tako. Nekatere je to res hudo prizadelo... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
aaaa Biljkar se je vrnil :hyper:

ko smo že pri tekih stvareh od kdaj imaš xbox mi prosim povej od kdaj ima ps3 EYE KAMERO!!! :x

in kdaj bo prišel tisti KOPIRAN NATAL :petting:

pa še to:

če že mešaste tisti nov ps3 motion kontroler in wii se zelo motiste.

in biljka plzz ne mi spet začet tisti 4D :crossfingers:

:doh:

mislim da ni potrebno posebej povedat kako ironičen je ta post :mirror:

Link to comment

... v tem linku je sam en homič ki neki naklada... :headscratch:

V čem je fora??? :headscratch:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

... v tem linku je sam en homič ki neki naklada... :headscratch:

V čem je fora??? :headscratch:

za nepismene je ni :lol::lol::beer:

(hec, da ne bo zamere ;) )

:cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash:

...sam model laže... :cash: :cash: :cash: :cash: :cash:

:cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash:

:cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash: :cash:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Uncharted 2 je velik 25GB? A v gorah pa Miklavž piškote peče?

Ena minutka videa kako Kaz Hirai serje lahko zasede ene 500 GB pri Sonyjevih standardih kompresije... Tko da predvidevam, da so Unchartedu 2 pridodali nekaj precioznih sekund te mojstrovine...

Pa, da ne bo kdo rekel, da je taka nekompresija nepotrebna... Dejstvo, da na vaših Panasonicih in Samsungih še razlike med VHS in DVDjem ne vidite... Sam fantje... Bravia... to pa je tisto pravo... tam se pa vsak bit kvalitete pozna...

Sicer pa so še za vsako igro, ki je samo na PS3 rekli, da je to možno samo na PS3 in še vsaka, ki je bila na obeh konzolah je bila na PS3 slabša... Go figure... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ena minutka videa kako Kaz Hirai serje lahko zasede ene 500 GB pri Sonyjevih standardih kompresije... Tko da predvidevam, da so Unchartedu 2 pridodali nekaj precioznih sekund te mojstrovine...

Pa, da ne bo kdo rekel, da je taka nekompresija nepotrebna... Dejstvo, da na vaših Panasonicih in Samsungih še razlike med VHS in DVDjem ne vidite... Sam fantje... Bravia... to pa je tisto pravo... tam se pa vsak bit kvalitete pozna...

Sicer pa so še za vsako igro, ki je samo na PS3 rekli, da je to možno samo na PS3 in še vsaka, ki je bila na obeh konzolah je bila na PS3 slabša... Go figure... :innocent:

A si začel furat tri pikice :a_a::crazy::headscratch::cough::petting: ???

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.