Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Zdaj ko igram Halo 3 lahko rečem brez dvoma:

Insomniac >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bungie.

:D

Zanima me kaj bi xombiji delali če bi bil Resistance na xboxu360...

ressistannce pa je res en navadn shit ta špil je tak dougocetnda te glava boli mam ga doma pa ga še obrno nisem taka bedarija je.tak da ps3 fanboyi vi ste navadn bedniki ki nimate lajfa če podpirate take bedne špile. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

dobro argumentirano mnenje ni kaj... :lol:

kar stisne me ko pomislim da bi lahko tisti 88 v tvojem nicku pomenil tvojo letnico rojstva :beer:

Link to comment
Zdaj ko igram Halo 3 lahko rečem brez dvoma:

Insomniac >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bungie.

:D

Zanima me kaj bi xombiji delali če bi bil Resistance na xboxu360...

ressistannce pa je res en navadn shit ta špil je tak dougocetnda te glava boli mam ga doma pa ga še obrno nisem taka bedarija je.tak da ps3 fanboyi vi ste navadn bedniki ki nimate lajfa če podpirate take bedne špile. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

dobro argumentirano mnenje ni kaj... :lol:

kar stisne me ko pomislim da bi lahko tisti 88 v tvojem nicku pomenil tvojo letnico rojstva :beer:

...kar stisne me ko pomislim da bi lahko tisti 82 v tvojem nicku pomenil tvojo letnico rojstva...

...ps3 sux... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Res, da sem reku da se bom zbrisal iz teme ampak to morm pa dodat.Da ste xbox fani pušnl.Če sam pogledamo ekskluzive ki so nedavno prisle ven npr:

-Demon's Souls (9.0 ocena na gamespotu)

-Ninja Gaiden Sigma 2 (8.5 ocena na gamespotu)

-Uncharted 2, ki bo prisel zelo kmalu bo pa itak čisti rastur.

Pa pe te dve ki bosta zuni kar kmalu..

-Gt5

-God of war 3

in še in še..Kaj ima pa xbox :) v tem letu se brez extremno močne ekskluzive..

Folk na gtju pa skos jamra zakaj nima ps3ke da bi lahko igrali te prihajajoče ekskluzive :P

Mal ste za cajtom klele na tem forumu, da še kr mečete star halo3 in gow2 :D ...

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
a nisi ti mitko kao nek obvladač programiranja, pišeš pa poste v stilu mentalno retardirane najstnice, ki ima par lukenj v glavi zaradi prekomernega uživanja amfetaminov? :beer:

aja saj potem je travar natančno analiziral kakšna motnja te obremenjuje.. :D

Zakaj me pa ŽALIŠ neki v prazno???

Evo pa preberi neki dolgočasnega po tvojem okusu...

Vidim da se eni trudijo z downloudanjem raznih map za Xbox360,

tako da bom probal mal bolše razložit kako poteka zadeva

za kupit pptp access preko purevpn:

1. http://www.purevpn.com/order/index.php

2. izberi prvo opcijo Monthly Plan (Shared IP)

3. plačaj preko paypala

4. v roku 12-24 ur dobis IPje od USA, UK, DE in CANADA, ter

uporabnisko ime in geslo.

5.(za SIOL) lahko uporabis navodila iz tistega pdfja ki krozi po

forumu, samo rabis dve mrezni kartici, z eno se povezes na siol, z

drugo pa preko crossover kabla povezes xbox, in naredis po navodilih

internet connection sharing

6. Sam sem nastavil zadevo preko linksys routerja WRT54GL z DD-WRT

firmware (mora bit zadnji v24, jaz imam DD-WRT v24-sp1 (07/27/08) vpn)

7. pod osnovnimi WAN nastavitvami izberem PPTP

-use dhcp

-vpises ip od serverja na katerega se zelis povezat (UK ali USA -

odvisno kje mas registriran xbox account)

-vpises username in password

-PPTP Encryption : Disable

-STP: Disable

-shranis nastavitve in rebootas router.

tako bodo vsi racunalniki ki so na routerju ...in xbox povezani preko UK ali USA

ta stvar deluje samo ce si na T2 ali na kabelskem omrezju, kjer dobis

IP konfiguracijo avtomaticno od ponudnika preko DHCP.

Preko siola to ne bo delovalo ker pod WAN nastavitvami mores izbrat

PPPoE in uporabit uporabnisko ime in geslo od siola.

V teoriji bi se preko siola lahko povezal ce imas vpn firmware ddwrt

na routerju pod opcijami Services/PPTP/PPTP Client in si tam nastavil

access preko pptp purevpn, samo bi moral pol rocno pisati ipje, in

naknadno se rocno vpisat rute, ker se same ne postavijo

...upam da sm komu pomagal...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Zdaj ko igram Halo 3 lahko rečem brez dvoma:

Insomniac >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bungie.

:D

Zanima me kaj bi xombiji delali če bi bil Resistance na xboxu360...

ressistannce pa je res en navadn shit ta špil je tak dougocetnda te glava boli mam ga doma pa ga še obrno nisem taka bedarija je.tak da ps3 fanboyi vi ste navadn bedniki ki nimate lajfa če podpirate take bedne špile. :beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

dobro argumentirano mnenje ni kaj... :lol:

kar stisne me ko pomislim da bi lahko tisti 88 v tvojem nicku pomenil tvojo letnico rojstva :beer:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: hahahah smešno res smešno kr stisnlo me je res no,ps3 sux :rock::rock::rock:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Res, da sem reku da se bom zbrisal iz teme ampak to morm pa dodat.Da ste xbox fani pušnl.Če sam pogledamo ekskluzive ki so nedavno prisle ven npr:

-Demon's Souls (9.0 ocena na gamespotu)

-Ninja Gaiden Sigma 2 (8.5 ocena na gamespotu)

-Uncharted 2, ki bo prisel zelo kmalu bo pa itak čisti rastur.

Pa pe te dve ki bosta zuni kar kmalu..

-Gt5

-God of war 3

in še in še..Kaj ima pa xbox :) v tem letu se brez extremno močne ekskluzive..

Folk na gtju pa skos jamra zakaj nima ps3ke da bi lahko igrali te prihajajoče ekskluzive :P

Mal ste za cajtom klele na tem forumu, da še kr mečete star halo3 in gow2 :D ...

S trem ko postaš ocene z gamespota si že dosti povedal... polek tega god of war3 pa uncharted 2 res obetata sam to špili ki jih enkrat prešpilaš pol pa se prah gor nabira.torej dobrih 10 ur uživanja, ki pa ni vredno 400 eurov.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment
Res, da sem reku da se bom zbrisal iz teme ampak to morm pa dodat.Da ste xbox fani pušnl.Če sam pogledamo ekskluzive ki so nedavno prisle ven npr:

-Demon's Souls (9.0 ocena na gamespotu)

-Ninja Gaiden Sigma 2 (8.5 ocena na gamespotu)

-Uncharted 2, ki bo prisel zelo kmalu bo pa itak čisti rastur.

Pa pe te dve ki bosta zuni kar kmalu..

-Gt5

-God of war 3

in še in še..Kaj ima pa xbox :) v tem letu se brez extremno močne ekskluzive..

Folk na gtju pa skos jamra zakaj nima ps3ke da bi lahko igrali te prihajajoče ekskluzive :P

Mal ste za cajtom klele na tem forumu, da še kr mečete star halo3 in gow2 :D ...

S trem ko postaš ocene z gamespota si že dosti povedal... polek tega god of war3 pa uncharted 2 res obetata sam to špili ki jih enkrat prešpilaš pol pa se prah gor nabira.torej dobrih 10 ur uživanja, ki pa ni vredno 400 eurov.

Uncharted 2 ima multiplayer (ki ga seka) in MP coop tko da prah se ne bo nabiral.

Spet folk opleta o spilih o katerih nima pojma

Link to comment
Res, da sem reku da se bom zbrisal iz teme ampak to morm pa dodat.Da ste xbox fani pušnl.Če sam pogledamo ekskluzive ki so nedavno prisle ven npr:

-Demon's Souls (9.0 ocena na gamespotu)

-Ninja Gaiden Sigma 2 (8.5 ocena na gamespotu)

-Uncharted 2, ki bo prisel zelo kmalu bo pa itak čisti rastur.

Pa pe te dve ki bosta zuni kar kmalu..

-Gt5

-God of war 3

in še in še..Kaj ima pa xbox :) v tem letu se brez extremno močne ekskluzive..

Folk na gtju pa skos jamra zakaj nima ps3ke da bi lahko igrali te prihajajoče ekskluzive :P

Mal ste za cajtom klele na tem forumu, da še kr mečete star halo3 in gow2 :D ...

S trem ko postaš ocene z gamespota si že dosti povedal... polek tega god of war3 pa uncharted 2 res obetata sam to špili ki jih enkrat prešpilaš pol pa se prah gor nabira.torej dobrih 10 ur uživanja, ki pa ni vredno 400 eurov.

Uncharted 2 ima multiplayer (ki ga seka) in MP coop tko da prah se ne bo nabiral.

Spet folk opleta o spilih o katerih nima pojma

ja bravo.

igre še špilal nisis in že govoriš da ga MP seka.

Sej nepravim da nebo dober ampak igra še sploh ni izšla ti pa to že zatrjuješ ker si videl v revijuju. :doh:

Link to comment

Zakaj me pa ŽALIŠ neki v prazno???

To da pišeš poste v stilu amebastih najstnic ni žalitev, ampak fakt. :D:beer:

Skratka, "žalil" sem tvoj slog pisanja, ne pa tebe.

Ti si mal zmeden...pejt raje igrat resistence za 400€ pa bo bolš !!! :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Uncharted na gamepotu fasal 9.5.:).. komaj čakam da jo dobim..Btw mittko glede na to kok zagovarjas xbox bi moral meti veliko večji gameskor kot pa ga imaš :) .6,810 ha.. to ni nič... Resno pravim

Je pa igral precej več iger, kot jih boš ti kdarkoli na PS3. Aja, kolk maš pa ti gamerscora? A nič kaj dosti? Ja to pa res ni nič.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Mwuahaha. Tisti, ki misli da ima GamerScore sploh kakšen smisel, poleg tega da se malce boljše počutiš ko vidiš da si dobil achievement je bolan. Isto je s trophiji. Dokler česa ne dobimo v zameno(iteme, kako mapo?) mi ne pomeni nič, razen malega zadovoljstva.

Meni achievementi pomenijo neko dodano vrednost k špilu, zaradi njih v igrah počnem stvari, ki jih brez njih sigurno ne bi. Recimo, če ne bi bilo achievementov, ne bi preigral zadnjih dveh CoDov na veteran, tudi online co-op bi bil pointless. So pač neki podaljšek igre in mi omogočajo, da iz igre potegnem več, kot bi normalno.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Uncharted 2 ima multiplayer (ki ga seka) in MP coop tko da prah se ne bo nabiral.

Spet folk opleta o spilih o katerih nima pojma

Ah ja... če ga multiplayer zgolj seka potem to ne pomeni ravno dosti za PS3... vsaj glede na to, da naj bi bil Killzone "Axe Murderer" 2 čistokrvni ubijalec ostalih multiplayer iger z Halotom na čelu... pa ni bilo kruha iz te moke... Kako pričakuješ kakršen koli kruh iz multiplayerja, ki zgolj "seka"?

Sicer pa face it... Na PS3 se nabira prah neglede na to ali ga igraš ali ne... Sicer je pa dejstvo, da se ga igra bolj malo.

Večna enigma mi bo ostala, kako je Sony naštel 1,1 miljon preorderjev tega gnoja (Kilzona) zgolj v evropi... potem pa rabil slab mesec, da je globalno prodal 1 miljonček... Ah ja... zgodbice from Sony for fanboyz, da se počutijo malo boljše a.k.a. pravljice za lahko noč.

PS: Uncharted 2 beta multiplayer smrdi do neba in še dlje... Sovragov sploh ne vidiš zaradi načičkanih poligonov brez kakršnega koli občutka globine (globine prostora... ne zgodbe).

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.