Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Kaj zdaj, že trideset let se igra single player, zdaj pa mora špil imeti MP da je vreden igranja?

Aja, MP je raj za no-life geeke, da drkajo en špil v MP 5 let, in se vsaj enkrat v lajfu počutijo uspešne, ko pwnajo noobe… res kul drkati 5 let ene in iste mape…

Sicer pa moje malo mnenje...ki ne igra nobene vloge med milijoni gamerjev...a vseeno, ker je to debata za fanboye...

zdaj ko sem igral dovolj xbox špilov (še Halo 3 moram končat, a žal ni časa trenutno)...x360 je eden največjih nategov od konzol, kar sem jih kdaj imel…

špili ki so prišli iz xboxa1, torej PGR, Fable, Halo, Forza so vsi en velik nateg. Noben špil ni prinesel skoka v kvaliteti, zaradi prehoda na močnejši hardver… vsi so praktično isti kot na xboxu1, le z boljšo grafiko (pa še ta ni bistveno boljša). PGR je sicer prinesel nekaj napredka, a Forza, Halo ter Fable so praktično "HD" kopije xbox1 špilov…

od novejših franšiz smo dobili le Mass Effect ter GoW. OK, GoW naj bi bil kul (kolikor je deseturno klanje vesoljcev v linearnih, neinteraktivnih stopnjah lahko kul…), Mass Effect pa je neka wannabe akcijada-FRPjka, ki faila na obeh področjih…

Še dobro da ima x360 vsaj malenkost boljše multiplatform špile, ter dobro založen live arcade, drugače bi bila ena najbolj gnilih konzol, s patetičnim naborom iger kar sem si jih kdaj lastil…

Zdaj pač vem da folk fura xbox ker je cenej in zaradi piratiziranja… ter se po forumih tolaži da so njegove igre kul, čeprav so v resnici last-gen igre…

Za Xbox360 bi lahko rekel da je Matic, PS3 pa Ferrari… če si mase ne morejo/nočejo privoščiti kvalitete, se pač zadovoljijo s povprečjem…

Link to comment

Na PS3 je potem drugačna zgodba - vsi taveliki naslovi so prišli iz prejšnjih konzol (GT5 in MGS4, God of War če hočeš), a so tako drastično spremenjeni in izboljšani, da ni vidne povezave med novim in starim špilom. Al kako?

Ni nujno da ma špil multiplayer, da je uspešen, dobra in obširna zgodba lahko igro še vedno naredi uspešno - case in point - Mass Effect. Sicer pa za 60€ ljudje pričakujejo kaj več od 10-urne kampanje. Če je možno igrat z drugimi ljudmi iz vseh koncev sveta, zakaj pa ne? Sony ima očitno neke svoje odgovore na ta vprašanja, a mene to niti ne zanima. Xbox ima svoje temelje v storitvi Live in na tem gradi user experience. Če pa ti Liva iz takšnih ali drugačnih razlogov nočeš uporabljat, pa si si sam kriv.

Če pa iščeš neki singleplayer špil, bi ti jaz priporočal Red Faction Guerilla. Že res, da je gameplay tipični GTA, a je užitek v uporabi orožja in podiranje vseh mogočih objektov, ker ima igra res dober destruction model.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

To samo pove, kako si PS3 lastniki obupano želijo dobrega multiplayerja. Valda da pol popadejo prvi špil ki se temu vsaj nekako približa.

Alkhor, zakaj pišeš stvari, ki imajo smisla z xboxom kot hruška z žabo? God of war 3 je HD rimejk prvih dveh. Je res da špila še ni zunaj, ampak si upam trditi, da bo igralna mehanika precej enaka kot v prvih dveh igrah. Kje sta že bili omenjeni igri? A, na predhodniku PS3, PS2. Čudno. Naprej, Gran turismo 5, ki je prvi špil v svoji franšizi in prvič ponuja dirkanje po.. Em, wait.. A niso bili že predhodniki na celo dveh konzolah?! Uf.. Sorry. Metal gear solid 4 bi lahko nekako vzel kot svetlo izjemo, ker je še vsaj delno drugačen od predhodnikov, čeprav tudi ni neka amerika.

Grafika ni bistveno boljša? Misliš tako kot precej MP špilov (kreh, Ghostbusters, kreh) na PS3? Aja, sorry.. Na pol opravičen bi bil komentar, če bi ciljal na Halo 3 - izdan, ko se xboxa še ni znalo koristit tako kot to počnejo današnje igre. PS3? "Flip the king crab for massive damage". :D

Ne trudi se pisat debilizmov, ker ti to ratuje že brez vloženega truda.

In hvala, da z nami deliš svoje ekspertno mnenje o MPju. Očitno še nisi nikoli doživel užitka, ko s frendi nažigaš špil, co-op ali pa MP, drugače niti slučajno nebi govoril takih stvari - ostalim se že malo smiliš :/

P.s.

Manbearpig je pa itak spet avtoownal samega sebe. Če bi štel, nebi bla več samo dvomestna cifra imo.

Link to comment

Nobelova nagrada za smeh bo letos podeljena Cinnareyu za izjavo

o Hruški in Žabi. :lol::beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Lol ne vem kdo še da 60€ za špil :D:D:D.

In še nekaj: http://kotaku.com/5377097/more-than-27-years-logged-on-uncharted-2-demo

Torej je 10 000 ljudi igralo nekaj manj kot 1 dan. Ali pa je 20 000 ljudi igralo 12 ur. Ali 40 000 ljudi po 6 ur vsak. Konec koncev jih je lahko igralo tudi milijon, vsak nekaj manj kot 3 ure. Če pogledaš s te strani se pa ne sliši kot 27 let.

Believe it or not, v malo bolj zahodnem delu sveta ljudje ne piratizirajo tak na široko. Slovenci mogoče smo nemarni prasci brez kančka spoštovanja razvijalcev, kje drugje so pa špili precej bolj dostopni in se tudi bolje prodajajo. Tam se tudi naredi razlika v prodaji dobrih in slabih iger - na trgih kot so ZDA, UK, Japonska itd. Za nas se itak nihče ne pobriga, vsako leto nam pošljejo par banov in to je to.

Nobelova nagrada za smeh bo letos podeljena Cinnareyu za izjavo

o Hruški in Žabi. :lol::beer:

Konec koncev to ne bi bla tak slaba ideja - če se našlo kaj sponzorjev. Vsak mesec nominiramo par epic komentarjev iz teme, zmagovalec dobi neko praktično nagrado od kake naše trgovine - majce z motivi špilov itd. Da se začne tu spet nekaj dogajat.

I'm just thinking out loud here :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

xbox vs ps3 ne komentiram ker nisem nikol mel ps3 :no_no:

bom pa reku glede MP v špilih. MP je vsaj meni dost primarni del špila. Špil obrnem ali pa tudi ne. Bol mi je pomembno da se zvečer dobim s kolegi pa kaj ošpila, kašno reče. Kaj novega zveš... To kar je Alkhor izjavu da je MP za NO-Life geeke mi je mal smešn. Kar se mojga gamerskega dela tiče mi je najbolš blo ko sem še na PCju špilal v klanu Battlefield 2. To je taprav MP. Spoznaš soigralce, se z njimi dobiš na bowlingu, biljardu, pivu...to je pa čist drugo kot NO LIFE :disbelief: To je tist taprav MP zame. In če ma špil dobr MP se bo špilal veliko več časa kot pa en z slabšim MP. Na solo pa dvomim da bo kdo 30x obraču.

pa xboxa nisem kupu zato ker je cenej pa ker se ga da piratizirat...moj ni nč hekan, pa vsi špili so originl...xbox kupu ker se mi je zdel da ma več dobrih špilov kot PS3

lp, M.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
To samo pove, kako si PS3 lastniki obupano želijo dobrega multiplayerja. Valda da pol popadejo prvi špil ki se temu vsaj nekako približa.

Alkhor, zakaj pišeš stvari, ki imajo smisla z xboxom kot hruška z žabo? God of war 3 je HD rimejk prvih dveh. Je res da špila še ni zunaj, ampak si upam trditi, da bo igralna mehanika precej enaka kot v prvih dveh igrah. Kje sta že bili omenjeni igri? A, na predhodniku PS3, PS2. Čudno. Naprej, Gran turismo 5, ki je prvi špil v svoji franšizi in prvič ponuja dirkanje po.. Em, wait.. A niso bili že predhodniki na celo dveh konzolah?! Uf.. Sorry. Metal gear solid 4 bi lahko nekako vzel kot svetlo izjemo, ker je še vsaj delno drugačen od predhodnikov, čeprav tudi ni neka amerika.

Grafika ni bistveno boljša? Misliš tako kot precej MP špilov (kreh, Ghostbusters, kreh) na PS3? Aja, sorry.. Na pol opravičen bi bil komentar, če bi ciljal na Halo 3 - izdan, ko se xboxa še ni znalo koristit tako kot to počnejo današnje igre. PS3? "Flip the king crab for massive damage". :D

Ja no jaz malo napišem provokativno, ker drugače noben ne jebe :D , se pa otroci hitro užalijo :puppy: Je pa dokaj res to kar mislim.

Halo 3- kaj je novega napram delom na xboxu1? Ummm bubble shield? Pa tudi grafika je dokaj uboga, folk kurca teksture od Killzona 2, a ta špil ima vsaj dobre grafične podrobnosti, kot so odsevi na merilniku, prah,... Ne me razumet narobe, špil se igra dobro, ampak ni nek next-gen napredek.

PGR4 – ok zakon, zame eden boljših špilov generacije.

Forza 2 tudi ni naredila nekega blaznega koraka naprej, šele s trojko lahko govorimo o pravi next-gen igri.

Fable tudi ni dost drugačen kot prvi za xbox.

PS3 pa mi je dal veliko dobrih špilov, kar se tiče prezentacije Unchartedu, Killzonu2, Motorstormu, MGS4 ni para na xboxu360. Sploh motorstorm je nekaj res »novega«, big red racing mešan s krajšnjicami iz prvih NFSjev ter 4x4 offroad (a popeljano stopnjo više). Z dobro umetno pametjo in odlično grafiko, s sledmi v blatu, odličnim osvetljenjem, itd. Pa Resistance, zame osebno, je boljši špil od Halo3 kar se SPja tiče (tudi MP ni švoh, a tega ne bom komentiral ker nisem igral še tretjega Halojevega).

Moje mnenje.

Itak je najvažneje da so Ghostbuster grši na PS3, ter da ima GTA4 pet pixlov manj.

Ne trudi se pisat debilizmov, ker ti to ratuje že brez vloženega truda.

In hvala, da z nami deliš svoje ekspertno mnenje o MPju. Očitno še nisi nikoli doživel užitka, ko s frendi nažigaš špil, co-op ali pa MP, drugače niti slučajno nebi govoril takih stvari - ostalim se že malo smiliš :/

P.s.

Manbearpig je pa itak spet avtoownal samega sebe. Če bi štel, nebi bla več samo dvomestna cifra imo.

Hja večinoma ko igram kaj MP dobim neke mulce ki stalno pojejo v mikrofon, v dirkačinah se folk velikokrat preriva, itd. Pač MP mi ni nek užitek, tako na liveu kot PSNju. Sploh ko naletiš na geeke ki cele dneve drkajo špile, ki te ubijejo predno pride informacija do možganov da so se pojavili na ekranu.. :D Pač žal nimam dovolj časa, da bi dosti igral neko MP igro, da bi lahko bil na nivoju ostalih. Lahko vprašaš tvoje kamerade s preveč časa, ki mi gledajo gamertag in nato očitajo kake špile igram, kolikokrat igram xbox360. PS3 pa zadnje čase še redkeje vklopim (pa NE zato ker nima špilov).

Meni MP pomeni ravno igranje za enim TVjem s frendi, ne veš koliko časa sem preživel pijan in zadet s frendi za Tvjem ob igranju prvega Hala, mechassaulta ter Sega GT na xboxu1... sploh ker so moji frendi še bolj nesposobni kot jaz za strelske igre na joypad da vsaj njih pwnam. :D:beer: (lahko vprašate MartinPocrezzeja kak noob sem)

To kar je Alkhor izjavu da je MP za NO-Life geeke mi je mal smešn. Kar se mojga gamerskega dela tiče mi je najbolš blo ko sem še na PCju špilal v klanu Battlefield 2. To je taprav MP. Spoznaš soigralce, se z njimi dobiš na bowlingu, biljardu, pivu...to je pa čist drugo kot NO LIFE :disbelief: To je tist taprav MP zame.

Glej eno je internetni MP, drugo MP s frendi (kak LAN). OK, to kar naštevaš ni nolife, je pa mal geekasto :beer::D

Link to comment

To kokrat si bil pijan oz zadet je nepomembna informacija, ki jo lahko nudiš 15 letnim mladeničem, da te bodo spoštovali ker si tak car.

Zdej, kar se pa MPja tiče, je pa tko: To je kompetitivna branža špilov. Če si slab - tough luck. Pač ne boš tekmoval. Tudi ne vidim nobenega, ki pojma nima o fuzbalu, v Manchester united klubu. Jebiga. Sam ne moraš rečt da je to za no-life geeke. Že samo par ur MPja na teden je dovolj, da lahko uživaš v špilu kot se spodobi (meaning - trosiš in ješ drek, nekako vzporedno). In za hobi 4-5 ur na teden dat ni nič.

Če pa v špilu vidiš občasno zabavo, pa sploh nimaš kaj za govorit tu - preprosto nisi preigral dovolj iger zadnje generacije, da bi tvoj glas imel merodajnost. Jaz tudi ne pametujem o basketu, ker mi zanj dolj visi do nafte.

Definicija geeka je pa tudi bolj tako/tako. Jaz igram večinoma samo MP, ker mi paše debata s frendi. Valda tu pa tam kakšen SP odigram, ampak ponavadi en špil obračam več mesecev - malo po malo. Mam službo, privat snemam glasbo in preživljam čas s punco in prijatelji, pa vseeno najdem uro ali 3 na dan za xbox. Včasih manj, včasih več. Sebe ne smatram ne za geeka, kaj šele noliferja, kljub temu pa špilam MP na polno.

Razlika med Halo 1 in 3? V SPju neke strašne res ni, kako novo orožje in vozilo. Tu se pa konča. Ampak Halo je zelo MP usmerjen, in tam razcveti kot je treba. Konec koncev je CoD serija že od 1. različice ista, samo da ima boljšo grafiko, in kako dodatno orožje - pa jo vsi pojmujejo kot pojem odlične igre. Zanimivo.

Link to comment

Uncharted 2 ima multiplayer (ki ga seka) in MP coop tko da prah se ne bo nabiral.

Spet folk opleta o spilih o katerih nima pojma

Ah ja... če ga multiplayer zgolj seka potem to ne pomeni ravno dosti za PS3... vsaj glede na to, da naj bi bil Killzone "Axe Murderer" 2 čistokrvni ubijalec ostalih multiplayer iger z Halotom na čelu... pa ni bilo kruha iz te moke... Kako pričakuješ kakršen koli kruh iz multiplayerja, ki zgolj "seka"?

Sicer pa face it... Na PS3 se nabira prah neglede na to ali ga igraš ali ne... Sicer je pa dejstvo, da se ga igra bolj malo.

Večna enigma mi bo ostala, kako je Sony naštel 1,1 miljon preorderjev tega gnoja (Kilzona) zgolj v evropi... potem pa rabil slab mesec, da je globalno prodal 1 miljonček... Ah ja... zgodbice from Sony for fanboyz, da se počutijo malo boljše a.k.a. pravljice za lahko noč.

PS: Uncharted 2 beta multiplayer smrdi do neba in še dlje... Sovragov sploh ne vidiš zaradi načičkanih poligonov brez kakršnega koli občutka globine (globine prostora... ne zgodbe).

vici za xbox fane, da se tolazijo :) vazno, da bomo mi uzivali :beer::lol:

GT: jonskiC

Link to comment
To kokrat si bil pijan oz zadet je nepomembna informacija, ki jo lahko nudiš 15 letnim mladeničem, da te bodo spoštovali ker si tak car.

Zdej, kar se pa MPja tiče, je pa tko: To je kompetitivna branža špilov. Če si slab - tough luck. Pač ne boš tekmoval. Tudi ne vidim nobenega, ki pojma nima o fuzbalu, v Manchester united klubu. Jebiga. Sam ne moraš rečt da je to za no-life geeke. Že samo par ur MPja na teden je dovolj, da lahko uživaš v špilu kot se spodobi (meaning - trosiš in ješ drek, nekako vzporedno). In za hobi 4-5 ur na teden dat ni nič.

Če pa v špilu vidiš občasno zabavo, pa sploh nimaš kaj za govorit tu - preprosto nisi preigral dovolj iger zadnje generacije, da bi tvoj glas imel merodajnost. Jaz tudi ne pametujem o basketu, ker mi zanj dolj visi do nafte.

Definicija geeka je pa tudi bolj tako/tako. Jaz igram večinoma samo MP, ker mi paše debata s frendi. Valda tu pa tam kakšen SP odigram, ampak ponavadi en špil obračam več mesecev - malo po malo. Mam službo, privat snemam glasbo in preživljam čas s punco in prijatelji, pa vseeno najdem uro ali 3 na dan za xbox. Včasih manj, včasih več. Sebe ne smatram ne za geeka, kaj šele noliferja, kljub temu pa špilam MP na polno.

Razlika med Halo 1 in 3? V SPju neke strašne res ni, kako novo orožje in vozilo. Tu se pa konča. Ampak Halo je zelo MP usmerjen, in tam razcveti kot je treba. Konec koncev je CoD serija že od 1. različice ista, samo da ima boljšo grafiko, in kako dodatno orožje - pa jo vsi pojmujejo kot pojem odlične igre. Zanimivo.

Samo ti človek maš res hude mentalne paranoje. Jaz kaj napišem za zajebancijo, ti pa vedno vse resno uzameš, potem pa začneš še z direktnim žaljenjem. Pa že v drugo mi začneš naštevat kaj vse delaš v lajfu. Who gives a fuck? Jaz kdo je geek sem se zajebavu, ti mi pa hitro moraš dokazati kak car si v lajfu... da se nimaš res za geeka ej...

skratka umiri se, tvoj lajf nobenega ne briga, pa naj te tele debate ne preveč prizadenejo :puppy:

pa ker car ej, tip ma službo, punco, pa še 3 ure za xbox ima... :bowdown: moj novi idol

Link to comment
v tem letu se brez extremno močne ekskluzive..

Folk na gtju pa skos jamra zakaj nima ps3ke da bi lahko igrali te prihajajoče ekskluzive :P

Ekstremno močne ekskluzive se igra z EKSTREMNO močnim Input lagom zato, da zadeva zgleda bolj "realno".

Folk na GTju pravi tudi: "Killzone 2 raised the bar in FPS games sky high and no shooter will reach that bar anytime soon, and i know that cuz im playing fps games for a long time (since bioshock)"

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

ne, sem tru MP frik, zato sem eden največjih carjev pod soncem, pa mi ga babe kar avtomatsko vlečejo ko nažigam Halo MP skupaj s frendi

tisti ki jim MP ni pogodu pa so patetiki, ki niso igrali dovolj iger ali dobrega MP špila, pa so v lajfu poleg tega prikrajšani še za seks, službo ter mentalno uravnovešenost

Link to comment

Dobre službe ja... a veš da je nek anonimni uporabnik foruma ki dela za Iskro AE med službo preveč časa preživljal na forumu, pa je med branjenjem njegove konzole v fanboy temi pozabil nadzirat proizvodnjo zaganjalnikov, pa je cela serija šla ven iz proizvodnje s tovarniško napako... te zaganjalnike pa so kupila avtomobilska podjetja, in zaradi izgub ki jim je povzročila menjava pokvarjenih zaganjalnikov zapadla v velike dolgove..

točno tako, svetovna recesija se je začela na KSi forumu, v fanboy temi...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.