Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Folk, vikend je mimo, čas je, da se vrnete na bojne položaje.

Zadnja poročila iz fronte poročajo, da je prvi bataljon PS3 fanboyev klavrno padel, saj je zasedel pozicijo, da je primerjava Bayonete "fake"... resnica je bila tako huda, da so raje proglasili 27. november za 1. april, kot, da bi verjeli resnici... :puppy:

Kaj šele bo... Tahujši dnevi resnice za PS3 fanboye še prihajajo. Udarci zadnjih treh let se bodo zdeli kot božanje s peresom napram temu, kar bomo še videli. Je pa res, da bo do takrat Sony najbrž že končal z gradnjo Vaulta za svoje fanboye, v katerem bo PS3 edina konzola. Torej tudi najboljša, seveda. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Se ne splača z glavo skozi zid, raje vuuuuuuššššššššš sem veter ššššššššššššššššš ki vodi naokrok cvetne lističe fiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuu....

Ja priznam, končno sem si omislil Flover na PSN-ju, pa mi dej na Xboxu veter, če moreš..... ššššššššššššššššššššš....ej kaj je to dobr..... šššššššššššššuuuuummmmmmmmm.....

BessieSABU.png

Link to comment
Se ne splača z glavo skozi zid, raje vuuuuuuššššššššš sem veter ššššššššššššššššš ki vodi naokrok cvetne lističe fiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuu....

Ja priznam, končno sem si omislil Flover na PSN-ju, pa mi dej na Xboxu veter, če moreš..... ššššššššššššššššššššš....ej kaj je to dobr..... šššššššššššššuuuuummmmmmmmm.....

Z glavo skozi zid, tako kot si poskušal trditi, da je za PS3 enako lahko programirat kot za 360? Itak je brezveze... če nimaš argument ga nimaš. :innocent:

Sicer se pa kar navžij vetrca, saj ga v vaultu nebo več... :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Samo ta igra res seka, večkrat ko jo igraš boljša je, edin... otroc se zdaj grebejo, pa težko na vrsto pridem. Ampak, kaj je njabolj važno pri vsem skupaj... ja zadovoljni uporabniki.. zum, zum to smo mi PS3 uporabniki... zum, zum...

... aja sem pa tud mal hipi, priznam.

PS3 fanboyi so vedno zadovoljni... tudi leta 2007 so bili, kaj nebodo danes. Vrži jim Haze ali Home pa bodo zganjali fanboyizem dokler se sami ne zatrejo. Edini pogoj je seveda ekskluzivnost na PS3.

Kar recimo lepo vidimo v izgubi interesa PS3 fanboyev do FF13 po usodnem E3 leta 2008. Pred tem se je kar trlo fanboyev, ki so ponavljali mantro "jaz mam PS3 za FF13"...

Enkrat, ko zmanjka vseh zvenečih imen kot so recimo GTA, RE, SF, FF, Tekken... no pol pridejo na vrsto tista manj zveneča kot so Valkyra Cronicles, Flower, Killzone, Haze, PS Home, WiFi, Bluray... ja tudi wifi, ker PS3 fanboyi gledajo tudi na hardware.

Očitno se v PS2 eri fanboyi niso naučili, da ma lahko konkurenca boljši harware pa bo pušila kurac, če nima softwera. Ampak ko se spreobrne tvoj bog, se moraš najbrž tudi sam, če si ortodoksen vernik... :innocent:

PS: Imate tudi drugi probleme s freezanjem v Uncharted 2? Ali to na PS3 ni problem? :sweat:

Ali zadovoljni uporabniki PS3 ne opazite tega, da vstajate iz kavča in resetirate konzolo?

Ali mogoče sploh ne kupujete bullshita, ki ga prodaja Sony glede svojih ekskluziv - vsaj prodajne cifre kažeje tako?

Anyway... mene hard resetiravanje konzole in izgubljen nesejvan progres vsekakor ne delata zadovoljnega. Pa tudi sicer se nebi nikoli oklical za zadovoljnega PS3 uporabnika, ker se zadeva sliši gayer than gay. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Jaz nisem nič lajal... :no_no:

Igram AssassinsCreed2 * :bringiton: , cele dneve :mwahaha: in sem happy :ihih: ...

...me veseli da obstajajo tako preprosti ljudje da znajo cenit Flower** :bowdown: ...

...tko da kar se mene tiče smo vsi happy :beer: ...

*na konzoli ki ga hendla bolše...

**na edini konzoli na svetu ki ga hendla sam fejla igre kod AC2...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Travar in ostali xzombiji če povem in priznam da je ps3 največji fail, boš vesel in zadovoljen in ne boš več mel nočnih mor kako xbox zgubla??..Bo potem vse kul, ker vidm da se res ful obremenjujes in to ni dobro za tvojo psiho. stoposto ni dobro..Resno ti pravim če lahko kako pomagam pri tvoji psihološki težavi bi z veseljem pomagal..Pmjaj me..

lp

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Nisi morda razbrav iz prejšnega posta, da bi rad naredil zadni podvig v tej temi in sicer to, da priznam kako je ps3 fail in da mi je neznansko žal da sem ga kupil in da ga res že 2 meseca nisem prižgal.Skratka ps3 je krep folk, dejansko samo za grill je fajn ker se fajne hrenovke pečejo gor..Sam tko da veste, in da vam bo zdej lažje vsem tistim ki ste se borili v tej temi češ da je xbox res nadmočna konzola.Eko vam ps3 sucka xbox je carski..Upam da ste veseli zdej ko sem se razodel vsem vam..Upam da se tema počasi zaključuje ker nima smisla, sploh xbox zmaga definitivno..

edit:aja dsmadfan ti se mi pa zdis, da mal preveč spemaš v tej temi.. si želiš nabit par postov na free huh ? :D

PS3 je pizdarija

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Nisi morda razbrav iz prejšnega posta, da bi rad naredil zadni podvig v tej temi in sicer to, da priznam kako je ps3 fail in da mi je neznansko žal da sem ga kupil in da ga res že 2 meseca nisem prižgal.Skratka ps3 je krep folk, dejansko samo za grill je fajn ker se fajne hrenovke pečejo gor..Sam tko da veste, in da vam bo zdej lažje vsem tistim ki ste se borili v tej temi češ da je xbox res nadmočna konzola.Eko vam ps3 sucka xbox je carski..Upam da ste veseli zdej ko sem se razodel vsem vam..Upam da se tema počasi zaključuje ker nima smisla, sploh xbox zmaga definitivno..

edit:aja dsmadfan ti se mi pa zdis, da mal preveč spemaš v tej temi.. si želiš nabit par postov na free huh ? :D

PS3 je pizdarija

Nabit par postov? I don't really give a shit about posts when i already have 2000. There you have it.

Olimar, se strinjam! :beer::car:

Link to comment
:annoyed: Danes 2x reštartal ps3 zaradi uncharted 2. omg............

:annoyed: Danes mi je 6x RRODal xbox zaradi tega ker sem na bolniški z visoko vročino. omg.........

Graphics whori...

Kaj pa igralnost?

ta prekleta xombijaška sekta.

že od časov NESa naprej obstajajo grafične razlike med različnimi verzijami špilov, ampak edino v tej generaciji se xombiji toliko ubadajo s tremi piksli tam, dvemi teksturami tu... ko pa se jim dostavi fact da so PS3 ekskluzive grafično lepše od vseh x360 ekskluziv pa smo grafične kurbe...

Link to comment
ko pa se jim dostavi fact da so PS3 ekskluzive grafično lepše od vseh x360 ekskluziv pa smo grafične kurbe...

V takem primeru je bolje da ps3 fan čim prej obišče okulista in optiko. :doh:

Sry, sam ima prav... Uncharted 2 še vedno lepo poseka vse kar ponuja 360ka. Pa se ti na trepalnice meči, če ti paše... :D

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.