Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ne najdem ene MS vizije izpred let, ko so v videu predstavljali mobilce in MSN na mobilcih in kako imaš vse na mobilcu, dokumente itd... takrat se je zdelo to podobna fantastika kot ta novi video, danes... ma pa to skoraj vsak v žepu.

Mislim, da je razvoj od prototipov mobitelov do danes imel veliko vmesnih stopnic. Al smo kr direkt prešaltali iz prvega mobilca na pametne telefone? Instantno in množično? Nismo, ane...

Pa še to; če maš ti pameten telefon, pa če ga imam jaz, to še nismo "skoraj vsi". Večina ljudi ima še vedno "neumne" telefone.

Tako da natal je ena od teh vmesnih stopnic pproti razvoju naravnega vmesnika. Lahko pa je samo stopnica na stopnišču, ki ne vodi nikamor. Da ne bo pomote.

Interface ki uporablja govor in samodejno prepoznavanje oseb bi bil neskončno boljši od touch screenov v kakršni koli obliki, če seveda predpostavimo, da interface z govorom deluje zelo dobroin nas razume. Kar natal ne bo, za vse arhitekte, ki ne razumejo kaj berejo.

Ultimativni interface pa nam bo bral misli... na daljavo brez čipov v glavi. Fantazija ali nekoč realnost. Meja je tanka. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Jaz bi AC2 dal na kako drugo ali tretje mesto. Uncharted 2 in Dragon Age: Origin, sta imo precej boljši igri...

Mene zanima če imaš ps3 ali ne ?

--------//-------------- Uncharted 2 ali ne ?

--------//--------------Dragon Age ali ne ?

--------//-------------- Assassins creed 2 ali ne ?

Dragon Age za ps3 original ali zapečen za banan xbox ?

Assassins creed 2 za ps3 original ali zapečen za banan xbox ?

Nimam PS3. Sem pa igral Uncharted 2 in me je že po tistem malo videnem veliko bolj navdušil od 20 ur, ki sem jih posvetil AC2 (mam original).

Dragon Age sem igral šele 5 ur in mi veliko bolj dogaja od AC2. Sam tle gre bolj za stvar osebnih preferenc po moje. Zato sem tudi napisal, da bi dal AC2 na drugo ali tretje mesto. DA:O nimam originala, sam bom naroču, ker si igra zasluži...

Ti povem še kak tip zobne paste uporabljam?

Lej. Nimaš kaj. Tle se na sto kilometrov vidi kdo je fanboy in kdo ni. Jaz nimam PS3, vendar se nagibam k nakupu, ker me prihajajoče igre strašno mikajo. Imam pa 360, ki mi je majka od konzole, predvsem zaradi livea.

Obe sta mi tam tam in vsaka ima svoje pluse in minuse. Kljub temu je 360 še vedno moj osebni favorit.

Nimam se za fanboya. Zate pa mirne duše rečem, da si. Da ne bo pomote, s tem niti ni nič narobe. Sam pri takem folku je brezveze karkoli razpravljat, ker ste preveč pristranski, da bi lahko videli "the big picture"...

To je vse...[/quote:2anc6xx4]

Ne ni vse...

Načeloma v FANBOY temi naj bi pisali FANBOYi. MODERATORJI pa naj bi MODERIRALI...

Razloži mi v čem je point da TI vse povprek flejmaš. Prvo me zmerjaš z tem da sem

pofukan pirat ali nekaj podobnega. Pol me v namenski temi za fanboye jebeš v glavo

da sem fanboy. WHATTTAFAKK.

Gearse in Gearse 2 si igral vse skupi 15minut. Prav tako Uncharted 2. Toraj nekak si jemljem

da si probal 2 demota . LAME.

Zdej pa fantaziraš o nekemu Unchartedu2 in o neki prihodnosti ps3ja v prihodni prihodnosti...

In še to mi razloži, zakaj zdej kupuješ originale za banano xbox360 ???

Glej ,jst si nabavim karkoli me veseli(danes) in verjamem da boš ti naredil isto( leta 201? )

Sploh pa ko začnem stavek, s tem da ti povem v naprej da so to **moja mnenja in izkušnje**

bi bilo dokaj okusno da pustiš subjektivno osebno mnenje lastniku le tega.

Čaki malo ...zdej sem u bistvu poklopu da nisem fanboy...hočeš vedet zakaj ???

Ker si stvari res kupim in igram !!!

Ti pa fantaziraš o temu kako bi ti bilo mega če bi imel ps3 in Uncharted2. Pa kaj ti je tako

težko skočit do prve trgovine po bundle z Unch.2 ??? Ali poster za na steno v sobici...

And kind sir,I would like to inform you that I just got the big picture.

The same one you got. You now , the one with an ugly Jappo holdin a toaster...

By the way, kakšno kremo za depilirat noge uporabljaš ??? JOKE

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Če pa ti ne vidiš aplikacije v tem, da kontroliraš osvetlitev, ogrevanje, vso elektroniko in še marsikaj drugega z govorom in brez klinčevih daaljincev si pa malo omejen...

A nisi ti tisti ki zagovarja namenske naprave ne pa vse v enem?

Sem zagovornik celovitih rešitev. Namenske naprave običajno ponujajo celovite rešitve za to, kar delajo.

S časom, se namenske naprave zdužujejo, ker in ko napredek to dovoljuje... temu pravimo konvergenca.

Recimo PS3 zame ni celovita rešitev za konzumiranje multimedijskih vsebin, ki jih konzumiram jaz. To je recimo slab primer konvergence. Daj pa PS3ju možnost predvajat digitalnih vsebin vseh formatov in IR sprejemnik, da bo celo deloval z univerzalnimi daljinci... pa bi bil prva liga za konzumiranje miltimedije. Pa seveda možnost, da vidi odaljene diske prek mreže.

Sistem, ki bi me 99,9 % razumel kaj bi rad in to tudi uredil, pa vsekakor je celovita rešitev za veliko opravil... sploh nebom našteval ker je primerov še pa še. Sam... je pa res nekaj... če ljudje s svojo inteligenco, ki jo imamo kot vrsta ne razumemo drug drugega... kako bo potem to naredil en stroj? To so težke reči... Sam bom ponovil za arhitekte in podobne scume... to ne bo omogočal natal 1.0 v kombinaciji z boxom.

Sploh pa če te že zanima kaj zagovarjam... veliko bolj kot namenske naprave zagovarjam to, da bi na tem svetu iztrebli vse predstavnike nižje vrste, ki ne zaslužijo da živijo i.e. vse neinteligentne osebke... Pa bi naenkrat rešili problem revščine, prenaseljenosti, lakote, globalnega segrevanja in še veliko drugih velikih problemov.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

no vidis in tako se ti vseskozi obracas po vetru oz.kakorkoli tebi odgovarja.

Recimo PS3 zame ni celovita rešitev za konzumiranje

Tu mene ne zanima kaj je za tebe celovita resitev.Sej ves kaj si sam napisal-

Torej tvoj okus, nas je strašno zanimal in sedaj ga poznamo... In zdej bomo šli na druge teme, ker o okusih ne debatiramo. Vsaj jaz.

Sploh pa če te že zanima kaj zagovarjam... veliko bolj kot namenske naprave zagovarjam to, da bi na tem svetu iztrebli vse predstavnike nižje vrste, ki ne zaslužijo da živijo i.e. vse neinteligentne osebke... Pa bi naenkrat rešili problem revščine, prenaseljenosti, lakote, globalnega segrevanja in še veliko drugih velikih problemov.

Pol bos pa eden prvih ki bo sel...Sicer pa take osebke rabimo da kupujejo popcorn robo...

Pa se na neki mi nisi odgovoril, a ne... ... sej se se spomnis ko si me proglasil za laznivca- kako je s tem?

Link to comment
no vidis in tako se ti vseskozi obracas po vetru oz.kakorkoli tebi odgovarja.
Recimo PS3 zame ni celovita rešitev za konzumiranje

Tu mene ne zanima kaj je za tebe celovita resitev.Sej ves kaj si sam napisal-

Torej tvoj okus, nas je strašno zanimal in sedaj ga poznamo... In zdej bomo šli na druge teme, ker o okusih ne debatiramo. Vsaj jaz.

Sploh pa če te že zanima kaj zagovarjam... veliko bolj kot namenske naprave zagovarjam to, da bi na tem svetu iztrebli vse predstavnike nižje vrste, ki ne zaslužijo da živijo i.e. vse neinteligentne osebke... Pa bi naenkrat rešili problem revščine, prenaseljenosti, lakote, globalnega segrevanja in še veliko drugih velikih problemov.

Pol bos pa eden prvih ki bo sel...Sicer pa take osebke rabimo da kupujejo popcorn robo...

Pa se na neki mi nisi odgovoril, a ne... ... sej se se spomnis ko si me proglasil za laznivca- kako je s tem?[/quote:3j45womv]

Whatever? Zeh? :puppy:

Ko boš predstavil kakršno koli smiselno hipotezo ali argument in pokazal nek nivo retoričnih sposobnosti se bom nate obračal kot na sogovornika vrednega koherentnih odgovorov. Dokler pa sam (ali z pomočjo drugih...) ne znaš napisati ne koherentne provokacij in niti odgovora... no... Do takrat te jemljem kot predstavnika nižje vrste.... enega tistih, ki bi lahko rešili svetovne probleme... capisce?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Evo tocno tak odgovor sem tudi pricakoval.

ves kako je blo.nekaj si provociral brez smiselne podlage se manj pa potrebnega znanja o stvareh o katerih nimas pojma.Ko pa sem ti dokazal dolocene stvari si me pa oznacil za laznivca.Lastnoat kaksnega cloveka je ze to??

pa da govoris ljudem idioti pa manjvredna rasa ,... To je znacilno za ljudi ki so polni sami sebe in mislijo da so najpametnejsi.Ko pa ostanejo brez argumentov pol so pa naenkrat vsi ostali idioti, kreteni,...

...capisce?

Link to comment
Evo tocno tak odgovor sem tudi pricakoval.

ves kako je blo.nekaj si provociral brez smiselne podlage se manj pa potrebnega znanja o stvareh o katerih nimas pojma.Ko pa sem ti dokazal dolocene stvari si me pa oznacil za laznivca.Lastnoat kaksnega cloveka je ze to??

pa da govoris ljudem idioti pa manjvredna rasa ,... To je znacilno za ljudi ki so polni sami sebe in mislijo da so najpametnejsi.Ko pa ostanejo brez argumentov pol so pa naenkrat vsi ostali idioti, kreteni,...

...capisce?

Jok jok jok... se bos zjokal? :puppy:

Sicer pa zanimivo, da si pričakoval točno tak odgovor, ker ponavadi se trudim tudi z največjimi debili... je pa res, da jih je zadnje čase toliko, da je malo škoda, da se potrudim, da un napiše nazaj eno vrstico neke bedastoče, kar so njegovi bogi možgani spacali skupaj in itak nima nobene relevance ali teže. Recimo to, da povlečeš namenske naprave v debato o uporabniškem vmesniku... Kakšno vezo ima to?... oziroma za ljudi z omejenimi zmožnostmi dojemanja očitno veliko... tu vas ne razumem dobro.

Pejdi raje pogledat še en BD pa nam pridi nazaj povedat kakšna je razlika med DVD in BD... Pa izberi kej lahkega... da boš razumel. :innocent:

Sicer pa... PS3 sucks... no way around it.

In ko praviš, da kupujem popcorn robo... Dejstvo.. zakaj pa bi sicer imel PS3? Zaradi njegovih kvalitet? LOL... tako to je. Je pa vsaj moja lastnost ta, da ko se zajebem in kupim toaster, potem pač ne surfam po netu in gledam filme s toasterjem sam zarad tega, ker sem dal zanj 500€.. Pač pa tu pa tam popečem kruhek in ga namažem z maslom in biftkom. It only does everything... toastek z biftkom included. :thumbup:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ne ni vse...

Načeloma v FANBOY temi naj bi pisali FANBOYi. MODERATORJI pa naj bi MODERIRALI...

Razloži mi v čem je point da TI vse povprek flejmaš. Prvo me zmerjaš z tem da sem

pofukan pirat ali nekaj podobnega. Pol me v namenski temi za fanboye jebeš v glavo

da sem fanboy. WHATTTAFAKK.

Gearse in Gearse 2 si igral vse skupi 15minut. Prav tako Uncharted 2. Toraj nekak si jemljem

da si probal 2 demota . LAME.

Zdej pa fantaziraš o nekemu Unchartedu2 in o neki prihodnosti ps3ja v prihodni prihodnosti...

In še to mi razloži, zakaj zdej kupuješ originale za banano xbox360 ???

Glej ,jst si nabavim karkoli me veseli(danes) in verjamem da boš ti naredil isto( leta 201? )

Sploh pa ko začnem stavek, s tem da ti povem v naprej da so to **moja mnenja in izkušnje**

bi bilo dokaj okusno da pustiš subjektivno osebno mnenje lastniku le tega.

Čaki malo ...zdej sem u bistvu poklopu da nisem fanboy...hočeš vedet zakaj ???

Ker si stvari res kupim in igram !!!

Ti pa fantaziraš o temu kako bi ti bilo mega če bi imel ps3 in Uncharted2. Pa kaj ti je tako

težko skočit do prve trgovine po bundle z Unch.2 ??? Ali poster za na steno v sobici...

And kind sir,I would like to inform you that I just got the big picture.

The same one you got. You now , the one with an ugly Jappo holdin a toaster...

By the way, kakšno kremo za depilirat noge uporabljaš ??? JOKE

Kje sem jaz tebe zmerjal?

Kje sem jaz tebi reku, da si pofukan pirat?

A nisi že sam večkrat rekel, da si fanboy?

Kje sem jaz flejmal?

Če sem admin na KSi, ne smem pisat v tej temi?

Čemu ne smem kupovati originalov, če imam banano konzolo? Sej tudi na nebanani konzoli mi jih ne bi bilo treba kupovat, pa sem jih. Kaj ima veze banana konzola?

EDITIRANO.

Res me zanima kje si vse to pobral.

Tule pa bom dodal samo to, da nimam pojma čemu si zdej ti potegnu not GOW1 in 2.

Enko sem igral natanko 2 urci. Dvojke pa nisem niti pipnu. Kaj točno ima v tem pogovoru veze GOW?

Edino kar je razvidno iz tvojega rage posta je to, da si še dodatno potrdil moje domneve, da si fanboy. Res. Točno to veje ven iz vsega skupaj...

To, da kupuješ originale te samo naredi poštenega fanboya. Ne naredi te ne-fanboya.

Uncharted 2 mi je bila zakon, pa čeprav sem jo igral samo 1 uro. Enako mi je bila zakon AC2 vseh 20 ur. Sam še vedno mi je Uncharted 2 bolj dogajala. Kaj naj zdej? A ne smem napisat katere so moje OSEBNE preference? Ker sem admin al kaj? A ti to dojameš kot flejmanje?

Res te ne razumem... :headscratch:

lp,

k_k

Link to comment
Sam bom ponovil za arhitekte in podobne scume... to ne bo omogočal natal 1.0 v kombinaciji z boxom.

Pač, ljudje nekega dne odrastestejo, če.

Takrat ugotovijo, da vsi ljudje ne delijo njihovega menja.

To je zelo težka preizkušnja v odraščanju mladega, razvajenega osebka, ki je razmeroma inteligenten, se pa žal ne zna kontrolirat in družbeno prilagodit.

Saj mu je mama, povsem verjetno kot edinčku, vendo prikimavala in ga pri tem nežno božala po laseh, pa kar koli si je namislil.

Kar naenkrat ugotovijo, da se je motila mami in prav tako ati, ter se posledično motijo tudi oni sami.

To je tramvatična izkušnja, saj svet je res grd, oh grozno grd.

NE, NE !!! MAMI, NI RES !!! oni se motijo, mi imamo prav !!

JA, RES JE SINE, obstajajo ljudje z drugačnim mnenjem, ne bodi jih treba, oni so arhitekti in podoben "scum", sama sem jih videla, zadnjič pri Mariotu. RES JE, SINE !!

Ker jim mami in ati tega nista povedala, jih zelo grdo zavedla, se sedaj obnašajo kot razvajena pezdeta, ki mislijo, da imajo vedno prav.

Kakor jim stopiš na prste, ker se petljajo v stvari o katerih nimajo pojma, jok in stok in žaljenje.

ahh, bog, ne sodi jim, saj niso sami krvi, ker ne vedo popolnoma nič ..........

Oni so samo .... :innocent:

Link to comment

ne ne bom se zjokal.Nisem star 5 let tko kot ti...

Glede debilov je pa tko- tisti ki ima vse ostale ogovarja z debili je ponavadi prizadet prav on- sej ves zivi v svojem svetu polnem zablod... ... na tvoje skropucala pa ni za dodat vec kot par stavkov.Ce bi bil resen sogovornik bi se se dalo tko pa ...

...

Glede BD sem ti probal razlozit - spet ni slo - kot bi steni govoril...

ja PS3 sucks - v tvojem svetu polnem zablod.Drugac pa vem da res ne ves kaj je to popcorn roba si ze dokazal vsaj enkrat s tvojo milo receno butasto primerjavo z filmskimi reziserji- mimogrede sem se dost nasmejal takrat - sem se mislil da samo podjebavas zdej pa vidim da si precej resen primer..

Capisce?

Link to comment
Sam bom ponovil za arhitekte in podobne scume... to ne bo omogočal natal 1.0 v kombinaciji z boxom.

Pač, ljudje nekega dne odrastestejo, če.

Takrat ugotovijo, da vsi ljudje ne delijo njihovega menja.

To je zelo težka preizkušnja v odraščanju mladega, razvajenega osebka, ki je razmeroma inteligenten, se pa žal ne zna kontrolirat in družbeno prilagodit.

Saj mu je mama, povsem verjetno kot edinčku, vendo prikimavala in ga pri tem nežno božala po laseh, pa kar koli si je namislil.

Kar naenkrat ugotovijo, da se je motila mami in prav tako ati, ter se posledično motijo tudi oni sami.

To je tramvatična izkušnja, saj svet je res grd, oh grozno grd.

NE, NE !!! MAMI, NI RES !!! oni se motijo, mi imamo prav !!

JA, RES JE SINE, obstajajo ljudje z drugačnim mnenjem, ne bodi jih treba, oni so arhitekti in podoben "scum", sama sem jih videla, zadnjič pri Mariotu. RES JE, SINE !!

Ker jim mami in ati tega nista povedala, jih zelo grdo zavedla, se sedaj obnašajo kot razvajena pezdeta, ki mislijo, da imajo vedno prav.

Kakor jim stopiš na prste, ker se petljajo v stvari o katerih nimajo pojma, jok in stok in žaljenje.

ahh, bog, ne sodi jim, saj niso sami krvi, ker ne vedo popolnoma nič ..........

Oni so samo .... :innocent:

Še vedno ostaja dejstvo, in ne mnenje, da si se krohotal stvarem, ki jih NIHČE ni rekel. Če ti ne uspeš razumet stvari in se jim krohotaš... kaj po tvojih primitivnih psihoanalizah to pomeni? Povej nam dr. psihologije.

To, da je avto boljši od kočije ni nikakršno mnenje. Tako je.

In enako velja za vmesnik... vmesnik, ki se kontolilira z govorom je boljši od takega na gumbe. Pod predpostavko, da oba delujeta 99,9% super.

Seveda se bodo našli zaostaleži, ki jim bolj ustreza kočija. Se pač vidi, da naravne selekcije v naši vrsti ni že tisoče let.

Če bi se malo manj krohotal stvarem, ki niso izrečene in jih ti narobe razumeš bi bil deležen odgovora na nivoju. Ker pa si že takoj pokazal, da ne znaš niti brat... sem ti temu primerno odgovoril. Naredi na sebi eno psihoanalizo in ugotovi zakaj ne znaš brat in se naslavljaš v obeh spolih. A zato ker si v otroštvu trpel za ravno inverznim problemom kot jaz,.... premalo pozornosti in nisi razvil bralnih sposobnosti in spolne identitete?

Sicer pa kot sem vam že rekel... lahko bi prihranili psihoanalize, brezvezno krohotanje in ostale komplekse za vaše psihiatre in tukaj raje servirali kakšen argument zakaj je PS3 slab. :innocent:

In ta beseda "mnenje" se v tej temi že krepko zlorablja. Večina ljudi tukaj sploh nima pojma kaj to je mnenje in kakšna je relevanca mnenj v nekem diskurzu. Dejstva niso mnenja in mnenja niso dejstva. Je ena lepa in razločna meja med tem dvojim. Je pa res, da si nekateri jemljejo pravico, da je njihovo mnenje drugačno od dejstev. za kar imajo vso pravico... Ampak sej vemo kok ma v glavi tisti, ki meni, da se sonce vrti okoli zemlje....

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Zakaj pa naj bi bil avto boljši od kočije? Je drag, onesnažuje, je nevaren... res pa je, da je hitrejši. Samo to še ne pomeni, da je boljši predvsem je drugačno prevozno sredstvo poglej par postov nazaj kjer si omenjal hruške in jabolka, ker potem je letalo tudi boljše od avtomobila...

PS3 je slab... err amm, ker je boljši od Xboxa 360... a sem prav povedal, a sem, a sem...

BessieSABU.png

Link to comment
Zakaj pa naj bi bil avto boljši od kočije? Je drag, onesnažuje, je nevaren... res pa je, da je hitrejši. Samo to še ne pomeni, da je boljši predvsem je drugačno prevozno sredstvo poglej par postov nazaj kjer si omenjal hruške in jabolka, ker potem je letalo tudi boljše od avtomobila...

PS3 je slab... err amm, ker je boljši od Xboxa 360... a sem prav povedal, a sem, a sem...

Evo.. to ti je tipičen nivo sogovornikov, ki ne razumejo, ker so preneumni ali se pa delajo "zvite" da ne razumejo. Sam pomoje je prvo.. :innocent:

Ti to resno zakaj naj bi bil avto bolši od kočije? Ker kočija pomojem ni poceni, ker rabiš konje... in seveda konji ti ne smejo crknt torej rabiš tut karkoli že konji jedo. Pa varna tudi ni. To, da onesnažuje manj, to ti dam. Vsaj še en argument rabiš za kočijo, da izenačiš...

Avto nadomešča kočije... Letalo ne nadomešča avtomobila... in obratno avto ne nadomešča letala. In kot sem rekel; vedno se bo našel debil, ki bo mnenja, da je kočija boljša od avta ker je poceni, ne onesnažuje in je varna??? Sploh ABS, varnosta kletka in airbagi na kočiji naredijo vso razliko. :puppy:

Sicer pa se spomni; "Zame je drek boljši kot kaviar." To je moje mnenje! Kaj to pomeni? Da sem neumen pa še ogaben po vrhu vsega. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Namig travarju:

Nehaj zmerjanje souporabnikov zavijat v razne metafore v obliki primerjav med kočijami in avtomobili.

Namig bezerku:

lepo bi bilo, da v svojih postih omenjaš tudi konzole, ne pa, da delaš izključno psihoanalize uporabnikov

Namig za vse v tej temi:

naslednji post, ki bo namenjen izključno prcanju kateregakoli sogovornika, avtomatsko zaklene temo.

Ali pa bom začel dajat na hladno folk.

Sedaj se pa sami odločite...

lp,

k_k

Link to comment

Saj je amerika za vse grafe poglej na http://www.vgchartz.com/ Xbox vodi samo še v USA...

Glede kočije in avta pa, pešačenje nadomešča kočija, kočijo avto in kaj bolje pešačenje al avto? Je boljši mc donalds al čevap? Je boljši xbox 360 al PS3? Je blje hruška al jabuk? jst mislilim da hruška, samo moja žena pa da jabuk, ker po hruškah grdo prdim...

Kar hočem povedat je, da ni pomembno kateri je boljši, ker z obema lahko igram igre (enako dobro), ampak to sem lahko počel tudi na PS2 in PSone tako kot lahko nekam prideš peš ali z avtom, s tem da PS3 pomeni napredek v primerjavi s PS2, xbox360 je pa samo ena od opcij tega napredka, ki pa je manjši v primerjav s PS3 in mi za naprej ponuja manj.

Vse kar bi pa rad slišal od Xbox fanov je, da mi dajo bistven razlog zakaj kupiti njim ljubo konzolo.

Zaenkrat sem našel samo en razlog Gears of War in Natal kar pa mi skoraj ne zadostuje , da bi si omislil še eno škatlo ob televizorju, malo se spodbujam, da bi jo dal ob računalnik pa je spet vprašanje zakaj bi imel računalik ob računalniku...

BessieSABU.png

Link to comment
Vse kar bi pa rad slišal od Xbox fanov je, da mi dajo bistven razlog zakaj kupiti njim ljubo konzolo.

Zaenkrat sem našel samo en razlog Gears of War in Natal kar pa mi skoraj ne zadostuje , da bi si omislil še eno škatlo ob televizorju, malo se spodbujam, da bi jo dal ob računalnik pa je spet vprašanje zakaj bi imel računalik ob računalniku...

Jaz prej nisem mel nobene konzole. Sem bil bol PC gamer. Računalnik se je postaru, novi špili ne delajo ok :(...čas je bil da zamenjam. Samo sem se potem odločil da bo PC še ok za filem pa browsanje in da si kupim konzolo :beer:

Od prej nisem mel nobenih izkušenj s konzolami, Xboxa sem špilu morda 5 min, PS2 pa 1h :no_no:

Kupu sem pa pol Xboxa. Ne zarad tega ker se da pirate špilat (box ni modificiran in vsi špili ki jih mam so original). Kupu sem zato ker so se mi bolj dopadli špili ki so za xbox. Predvsem so bli to Halo, Forza, Gearsi. Druga točka pri nakupu je cena box<ps3 (cena špilov ni tolk pomembna men...itak je tam tam). Pogovarju sem se s kolegom ki je mel PS3, pa je tud reku da ni velik špilov in je prodal. Tako da to so bli moji razlogi ko sem kupoval polet.

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

No pa začnimo na novo !!!

Dober dan vsem uporabnikom. Jaz sem dolgoletni uporabnik Sony branda ps1 in ps2.

Odločil sem se za nakup ps3ja zaradi MGS4. Vsekakor je igra odlična sam zelo sem razočaran

nad ostalo ponudbo iger.

Zelo sem se veselil nakupa Assassins creed, a na svojo žalost optičal pri fast travelu, kjer je

igra ne izbežno frizala.

Po nekaj tednih žalost in obupa nad idejo da ni več nobene dobre konzole, pa me sosed povabi na

drink.Pri njemu sprobam prvič xbox360 in igram na njemu Assassins creed,igro ki je bila mišljena

kod ps3 exkluziva, brez kakršnih koli težav.Swašta.

Na kar sosed povleče ven slušalke in se začne pogovarjat z drugim sosedom in dajo notri Gearse.

Ne morem verjet svojim očem...na bednem xboxu360 nasledniku,v mojih očeh ,bednega xboxa

se dogaja nekaj grafično in igralno ne primerljivega. In ni FPS...in ne izgublja fps. Swašta.

Zdilam ...Kupim...sam nimam doma neta ,tko da nisem deležen prave žurke.Škoda.

...

Dobim optiko na domu

...

Kurim Gearse 2 na polno (kadim gandžo da doživljam LAG v živo,ko ne igram)... Kod pravi Gear Head !!!

...

Včeri smo še kr kurli Gearse2 in se spet nasmejali na polno...Swašta 1 leto stara igra...Swašta

...

Ker je v temi --Tortellini.VS.Ravioli.VS.Penne odprta ''debata'' za kuharje --navada da se folk nonstop

opozarja med sabo o tem da so kuharji. Moderator likvidira vsakega kuharja ker je kuhar. Kod

da ni to zadosti, ga označi kod kuharja. Pa če prav je tema za kuharje.Sam v temi za kvačkanje je

normalno da ti kdo reče da nimaš pojma o dvojno križnih vozlih ,ker je tema kvačkanje ne pa kuhanje.

V temi za kuharje prekomerno označevanje kuharjev kod kuharjev je že mal neokusno.Zapirat kuharjem

gobec ker so kuharji je pa že flejmanje, sploh iz strani moderatorja....npr.ne bodi tak kuhar.Ti si itak

kuhar.S tabo se ne da govorit ker si kuhar.Kuhar,kuhar,kuhar...v temi kjer kdo ni kuhar je troll...

V temi za kuharje.

...

Ker bi se rad izognil težavam.Bananju.In podobnim nevšečnostim, prosim moderatorja naj bo SUPER PARTES.

Naj se zaveda da je on tle prfoks, mi pa učenci A,B,C razreda...figurativno gledano. In naj ne sika otrokom,kao,

da jih bo fuknu iz šole in da so glupi ker so sam učenci. Namesto da jih ščiti prav zaradi tega razloga.

...

@Ke-Kit- glede na to ,da je forum tvoj, ne rabiš ,ne grozit,ne zaklepat...ti sam moderiraj...pa bomo pridni !!! :objem:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.