Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ker bi se rad izognil težavam.Bananju.In podobnim nevšečnostim, prosim moderatorja naj bo SUPER PARTES.

Naj se zaveda da je on tle prfoks, mi pa učenci A,B,C razreda...figurativno gledano. In naj ne sika otrokom,kao,

da jih bo fuknu iz šole in da so glupi ker so sam učenci. Namesto da jih ščiti prav zaradi tega razloga.

...

@Ke-Kit- glede na to ,da je forum tvoj, ne rabiš ,ne grozit,ne zaklepat...ti sam moderiraj...pa bomo pridni !!! :objem:

Ma lej. Še najmanj reskira nekdo, ki bo meni "jebal mater". :lol:

Res.

Ne mislim nekoga dajat na hladno, ker se ne strinja z menoj, ali ker je mene prcal al karkoli.

Govorim na splošno. Eni uporabniki (travar, bezerk, caveman,...) samo še prcajo en druzga, ter si delajo psihoanalize. To, da omenjajo tu pa tam kako stvar povezano s konzolami je faking samo še za to, da imajo izgovor za kreganje na osebni ravni.

Travar še najbolj izstopa (verjetno, ker ima največ postov, ni neki osebnega). Tipu je v interesu izključno podjebavanje PS3 userjev, ne zagovarjanje 360ke.

Sej ma argumente, vendar bi bilo kul, da bi ostal pri slednjih, ne pa da z vsakim novim postom skuša na vsak način sprovocirat sogovornika.

Pa sej ne rečem. Prcanje je lahko tudi zabavno. Vendar naj bo zabavno za obe strani. Tole kar eni tu počnete je pa golo žaljenje in nič drugega. Primitiva na ravni pijanih navijačev...

Dejte jebat mater Sonyju in Microsoftu. Ne jebat matere en drugemu... Je res nesmiselno in neokusno...

EDIT:

Sem zdej prebral slabo primerjavo s kuharji. Imaš kuharje in imas chefe. Sam tolk, da ti vrnem podobno slabo metaforo...

Sedaj pa tole. Kdo za vraga ti je rekel, da ne smeš bit fanboy?

POKAŽI MI PROSIM KJE SEM TO NAPISAL...

Napisal sem zgolj resnico, da fanboyji težje gledate na stvari objektivno. Nič več, nič manj...

lp,

k_k

Link to comment

Ma lej. Še najmanj reskira nekdo, ki bo meni "jebal mater". :lol:

:doh: :doh: :doh:

Dej lepo prosim, pejdi v Wikipedio pogledat kaj pomeni termin MODERATOR... prosim te na kolenih...

...kr če ne, bo moja ljuba tema spet postala PLJUVALNICA...

Kod drugo, pa kar se tiče fanboyev in kuharjev evo ti primer SLOVENEC...

1.Spela iz KP- pravi da sem jaz Slovenec :love:

2.Jenny iz UK- pravi da sem jaz Slovenec :eye:

3.Priscilla iz TS-pravi da sem jaz Slovenec :annoyed:

4.Ti praviš da sem jaz Slovenec :rock:

5.Moderator iz USA -pravi da sem jaz Slovenec :petting:

6.Psihoanalitik iz Angole pravi da sem jaz Slovenec :headscratch:

7.Jst začnem šepetat da sem ...slvnc ...učasih... :?

...štekaš da to ne mora tako funkcijonirati v namenski temi o konzolah za SLOVENCE ???

EDIT.jst mamam od mojih prijateljev kvečem pomagam nosit vrečke...TVOJI TUDI !!! :bleh:

@PIKI17- Nice post !!! :car:

@Carnage- Če bi se te bal, bi se cepil ( Nice game včeri...) :objem:

@Travar- hmmm...pač Travar :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Saj je amerika za vse grafe poglej na http://www.vgchartz.com/ Xbox vodi samo še v USA...

Glede kočije in avta pa, pešačenje nadomešča kočija, kočijo avto in kaj bolje pešačenje al avto? Je boljši mc donalds al čevap? Je boljši xbox 360 al PS3? Je blje hruška al jabuk? jst mislilim da hruška, samo moja žena pa da jabuk, ker po hruškah grdo prdim...

Kar hočem povedat je, da ni pomembno kateri je boljši, ker z obema lahko igram igre (enako dobro), ampak to sem lahko počel tudi na PS2 in PSone tako kot lahko nekam prideš peš ali z avtom, s tem da PS3 pomeni napredek v primerjavi s PS2, xbox360 je pa samo ena od opcij tega napredka, ki pa je manjši v primerjav s PS3 in mi za naprej ponuja manj.

Vse kar bi pa rad slišal od Xbox fanov je, da mi dajo bistven razlog zakaj kupiti njim ljubo konzolo.

Zaenkrat sem našel samo en razlog Gears of War in Natal kar pa mi skoraj ne zadostuje , da bi si omislil še eno škatlo ob televizorju, malo se spodbujam, da bi jo dal ob računalnik pa je spet vprašanje zakaj bi imel računalik ob računalniku...

Ej tvoj post sm po nesreči preskočil...glej ,verjetno če imaš ps3 in si z njim happy xboxa ne rabiš.

Če pa boš en dan, začutu da ps1,2 in 3 so nekak ista zadeva si sposodi en box pa ga pripopi na net.

Pol pejdi na kSi na gamescore lestvico in pošlji vabila unim ki igrajo kar bi ti igral...Pa se odloči.

Važno je da so ljudje brez next-gen konzole seznanjeni o obeh varjantah in da se odločijo brez da

jih kaka dobra reklama ali sloves hardwerja, ter branda furajo po župi...velja za M$ in Sony !!!

Pa pošluši fane od iger ne pa fane od konzol...jst takoj prešaltam na GorenjeBox10.000 če na njemu

izdajo Gearse...ma ne rabi bit niti trojka...to naredim že za 2,5 Verzijo

:beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ma lej. Še najmanj reskira nekdo, ki bo meni "jebal mater". :lol:

:doh: :doh: :doh:

Dej lepo prosim, pejdi v Wikipedio pogledat kaj pomeni termin MODERATOR... prosim te na kolenih...

...kr če ne, bo moja ljuba tema spet postala PLJUVALNICA...

Kod drugo, pa kar se tiče fanboyev in kuharjev evo ti primer SLOVENEC...

1.Spela iz KP- pravi da sem jaz Slovenec :love:

2.Jenny iz UK- pravi da sem jaz Slovenec :eye:

3.Priscilla iz TS-pravi da sem jaz Slovenec :annoyed:

4.Ti praviš da sem jaz Slovenec :rock:

5.Moderator iz USA -pravi da sem jaz Slovenec :petting:

6.Psihoanalitik iz Angole pravi da sem jaz Slovenec :headscratch:

7.Jst začnem šepetat da sem ...slvnc ...učasih... :?

...štekaš da to ne mora tako funkcijonirati v namenski temi o konzolah za SLOVENCE ???

EDIT.jst mamam od mojih prijateljev kvečem pomagam nosit vrečke...TVOJI TUDI !!! :bleh:

@PIKI17- Nice post !!! :car:

@Carnage- Če bi se te bal, bi se cepil ( Nice game včeri...) :objem:

@Travar- hmmm...pač Travar :beer:

Lahko se še tri ure trudiš bit smešen, sam tvoja primerjava je še vedno brez pomena.

Rekel sem, da so fanboyji manj objektivni. Nikoli nisem rekel, da kot fanboy ne bi smel pisat v tej temi (ki je namenjena fanboyem - pa tudi ostalim uporabnikom, ki to niso, btw)...

Pa plz. Mi boš odgovoril na zastavljeno vprašanje tokrat? :)

O katerih moderatorjih si pa govoril, če smem vprašat? Zaenkrat sem samo jaz grozil, da bo tema zaklenjena, če se ne nehate obnašat kot mongoloidi...

lp,

k_k

Link to comment
Ker bi se rad izognil težavam.Bananju.In podobnim nevšečnostim, prosim moderatorja naj bo SUPER PARTES.

Naj se zaveda da je on tle prfoks, mi pa učenci A,B,C razreda...figurativno gledano. In naj ne sika otrokom,kao,

da jih bo fuknu iz šole in da so glupi ker so sam učenci. Namesto da jih ščiti prav zaradi tega razloga.

...

@Ke-Kit- glede na to ,da je forum tvoj, ne rabiš ,ne grozit,ne zaklepat...ti sam moderiraj...pa bomo pridni !!! :objem:

Ma lej. Še najmanj reskira nekdo, ki bo meni "jebal mater". :lol:

Res.

Ne mislim nekoga dajat na hladno, ker se ne strinja z menoj, ali ker je mene prcal al karkoli.

Govorim na splošno. Eni uporabniki (travar, bezerk, caveman,...) samo še prcajo en druzga, ter si delajo psihoanalize. To, da omenjajo tu pa tam kako stvar povezano s konzolami je faking samo še za to, da imajo izgovor za kreganje na osebni ravni.

Travar še najbolj izstopa (verjetno, ker ima največ postov, ni neki osebnega). Tipu je v interesu izključno podjebavanje PS3 userjev, ne zagovarjanje 360ke.

Sej ma argumente, vendar bi bilo kul, da bi ostal pri slednjih, ne pa da z vsakim novim postom skuša na vsak način sprovocirat sogovornika.

Pa sej ne rečem. Prcanje je lahko tudi zabavno. Vendar naj bo zabavno za obe strani. Tole kar eni tu počnete je pa golo žaljenje in nič drugega. Primitiva na ravni pijanih navijačev...

Dejte jebat mater Sonyju in Microsoftu. Ne jebat matere en drugemu... Je res nesmiselno in neokusno...

EDIT:

Sem zdej prebral slabo primerjavo s kuharji. Imaš kuharje in imas chefe. Sam tolk, da ti vrnem podobno slabo metaforo...

Sedaj pa tole. Kdo za vraga ti je rekel, da ne smeš bit fanboy?

POKAŽI MI PROSIM KJE SEM TO NAPISAL...

Napisal sem zgolj resnico, da fanboyji težje gledate na stvari objektivno. Nič več, nič manj...

Ma oprosti, samo ne me dajat v isti koš z tistim " :innocent: " osebkom.

V tej temi imam, tako na pamet v zadnje pol leta ali celo letu, mislim, da 3 poste ?

Jo pa spremljam.

Moja "psihoanaliza", ki se je izkazala za točno, je rezultat neprekinjenega žaljenja te iste osebe.

Pa si preberi, ne vem, zadnjih 10 strani.

Če si potegnil pištole sedaj, bi jih lahko že prej, pa "psihoanaliza" ne bi bila potrebna.

Vsaj jaz mislim, da ljudi konstantno ozmerjat, da niso vredni besed, ker so prenumni, ker so izmečki, ker so ignorantni, neinteligentni, omejeni in ne nazadnje debili, malo preveč za vsak normalen forum.

Saj moderatorjev vas je dost, samo malo se morate preštet, pa dvignit nivo.

Aja, pa glavnega trola odstranit.

Link to comment
The PS3 continues to perform well this week, not anywhere near the year on year increase last week, but still up a huge 48% year on year. The PS3 will be the only home console to show improved sales in 2009 and will likely end the year over 20% higher than 2008

Pa še tele tabele za vse ki še vedno verjamejo da se Xbox prodaja bolje od PS3

YOY051209.jpg

BessieSABU.png

Link to comment

Eh, zdaj te bodo flameal, ker prodaja itak nič ne pomeni, ker pol bi bil Wii, najboljši.

Prej ko je vodil XBOX je seveda bilo drugače.

Kakorkoli, dokler Uncharted 2 ni "pokazal zobe", je bilo vse razen Wii-ja, ki je meni dober samo za zajce (Rabbids :D ), tako, tako, beri - primerljivo.

Razen prvih multiplatform, ki so bile absolutno boljše na XBOXu.

Zdaj se pa prednost PS3, v sami zmogljivosti konzole, dejansko vidi.

Naughty Dog je nabil roge vsem lenim razvijalcem, ki so katastrofo od iger upali izdati na PS3 (multiplatforme),

od Orange Boxa, do Feara, itd...

Link to comment
Which platform had the best exclusive games in 09?

PlayStation 3

Xbox 360

Wii

PC

Nintendo DS

PSP

Show results

68.1% - PlayStation 3

20.8% - Xbox 360

7.4% - PC

2.6% - Wii

0.8% - Nintendo DS

0.2% - PSP

iz GT-ja.

Stvari so se malo spremenile v letu 09.Kaj bo šele v letu 2010 ko pride nadmočan god of war 3...

Sej ne rečem leta 06,07 in začetek 08 je bil xbox močno boljši od ps3ja..zdaj je čas da se malo obrne in da sony dobi nekaj.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Zdaj xbox res hira, ps3 je prikazal nadmočen uncharted 2 drugo leto bo še ultranadmočen god of war 3 razsekal xbox .....nekje med 2013-2015 pride novi xbox z girsi trojko, marcus in blazinski dobesedno scotata ps3 publiko in fanboye folk hiti kupovat novo konzolo med tem izide ps4 ki bo prva leta doživel hladen tuš potem pa se nekako obrne, marcus z druščino pozabljen, master chief unknowns game character, itd, itd..... Limonade konec :yuck:

Sicer pa ko vidim bessijove razpredelnice se vedno sprašujem kaj je noter spisal, seveda so enkrat: prodaja xboxa, drugič vrednost sodčka nafte, tretjič pa delnice pa murini delavci.

Link to comment

Stvari so se malo spremenile v letu 09.Kaj bo šele v letu 2010 ko pride nadmočan god of war 3...

Sej ne rečem leta 06,07 in začetek 08 je bil xbox močno boljši od ps3ja..zdaj je čas da se malo obrne in da sony dobi nekaj.

Si pomilsil, da ti nebi bilo treba čakat tri leta na bolše čase? :innocent:

PS3 je glih tko danes v trgovini kot tri leta nazaj... Pa še cenejši je. Tako, da res ne razumem kaj je tako finega na tem, da imaš samo PS3 že tri leta in životariš... :puppy:

Sploh pa ni še nobenih garancij, ker isto ste govorili za leto 2008 in 2009... da kako 360 ne bo dobila iger, PS3-ju pa naj bi se kao konstantno prikazoval jezus. Vemo vsi kako se je izteklo... GT5 in GOW3 naj bi po fanboyevskih prognozah izšla že leta 2007... in potem vsako naslednje leto. Nesplača se živet za naprej, raje si privoščiš vsak dan v sedanjosti.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Eh, zdaj te bodo flameal, ker prodaja itak nič ne pomeni, ker pol bi bil Wii, najboljši.

Prej ko je vodil XBOX je seveda bilo drugače.

Kakorkoli, dokler Uncharted 2 ni "pokazal zobe", je bilo vse razen Wii-ja, ki je meni dober samo za zajce (Rabbids :D ), tako, tako, beri - primerljivo.

Razen prvih multiplatform, ki so bile absolutno boljše na XBOXu.

Zdaj se pa prednost PS3, v sami zmogljivosti konzole, dejansko vidi.

Naughty Dog je nabil roge vsem lenim razvijalcem, ki so katastrofo od iger upali izdati na PS3 (multiplatforme),

od Orange Boxa, do Feara, itd...

Glede na to, da so nardili špil, ki kronično freeza niso pokazali nobenih rogov drugim razvijalcem. Kvečemu playerjem, ki so pripravljeni požreti freeze kot sestavni del igralne izkušnje.

In razen prvih multiplatformov...? Bayoneta je izšla med prvimi a.k.a. jesen 2009? Modern Wafare 2? Še GTA4 ni bil med prvimi.... Multiplatform naslovi patološko tečejo slabše ali v nižji resoluciji na PS3, vse ostalo so zgodbice za lahko noč. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.