Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

@Alkohor:ja ja sej vem...ko bom velik in bogat,poleg BMWja, random plejbojeve

zajčice in hišo z bazenom, bom moral imeti še ps3.Važno da je v hiši.

V slučaju da uleti MTv KRIBS...da ne bom izpadel povprečnik z Xboxom.

Lahko jim bom predvajal filme,pregledal vreme,pokazal slikce, kej po googlav,

pogledal un show z japonko ki se hajpa da je ps3 res huda zadeva,pokazal razne

HD theme,jih naučil hitrega random dopisovanja na Homiču itd...

Pol pa se ob kozarcu dobrega vina zgražal zaradi prekomernega igranja igric

nekateri fanboyev.

A veš ,unih ki igrajo več kod dve uri na teden videoigre... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
razžalosti me ko moram plačati za xbox live da lahko igram epic fail kot je gears of war 2

še igre na wiiju imajo bolj gladek online

Ja pol se pa pridruži meni in ostalim 8000 igralcev, ki za džabe

igrajo Uncharted2 multiplayer...u bistvu 7956 plus jaz !!!/ sarcastic+true

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
japonci letos dobijo še dodatek za PS3 ene vrste digitalnih video rekorder DVR

Hudo! To smo vsi čakali!

Predvidevam, da bo ravno ta naprava tista, ki bo God of war 3 pognala v 4D grafiki?

Na 360 4D nikoli ne bo možen, ker za to rabiš web browser in card readerje... česar pa seveda 360 nima! :innocent:

Nikoli nisem zares vedel ,ali se tukaj pogovarjamo o tem katera je boljša igralan konzola... ali o tem, katero je boljši linux workstation, filmski predvajalnik, digitalni video rekorder in nenazadnje kaj bolje popeče toast in čevapćiće...

Pa mam že raje boljše igre, kot browser, ki je slabši kot je bil Internet Explorer circa 1995. In če rabim BD predvajalnik, jih mam v trgovinah kolikor hočem. Res ne rabim, da mi ga Sony proda vgrajenega v igralno konzolo "just because". Ker kot pravim - če bom rabil, bom kupil. Kok je BD pomemben za igre, pa je itak danes jasno že vsakemu.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Nikoli nisem zares vedel ,ali se tukaj pogovarjamo o tem katera je boljša igralan konzola...

Ja, mi se pogovarjamo točno o temu...

ali o tem, katero je boljši linux workstation, filmski predvajalnik, digitalni video rekorder in nenazadnje kaj bolje popeče toast in čevapćiće...

...ne ,ne, o temu se ne pogovarjamo !!! Sam toleriramo argument zato da se mal dogaja... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

alkhor "To smo storili že par strani nazaj. Očitno si zgrešil post. No, ni problema"

Glede na to, da si parkrat zgrešil morej vprašanje "Kdaj si spremenil mnenje o oceni Forze 3 v Jokerju?", bi lahko izpustil takšne komentarje.

Sicer pa se tako in tako zajebavamo, glede na to da Forzo 3 spet komentiraš kot "podpovprečen", čeprav si izjavil, da se strinjaš z oceno in komentarji jokerjeve recenzije, ki ne nakazuje ravno, da bi šlo za podpovrečen špil.

Ampak ne, ti bi malo tak pa malo tak.

Glede primerjave, midva kot fana bova seveda bolj gledala prodajne številke, financerji pa strošek.

Sicer pa, kako komentiraš zadnjo prestavitev japonske izdaje GT5. Ti tudi mogoče misliš, da so se malo ustrašili, glede na MEH odziv demota? Če bi se izkazalo, da je finalna različica podobna, bi to zagotovo vplivalo na prodajo v Evropi in ZDA. To je seveda moje razmišljanje.

Link to comment
alkhor "To smo storili že par strani nazaj. Očitno si zgrešil post. No, ni problema"

Glede na to, da si parkrat zgrešil morej vprašanje "Kdaj si spremenil mnenje o oceni Forze 3 v Jokerju?", bi lahko izpustil takšne komentarje.

Z igranjem. Bolj kot sem igro igral, bolj sem spoznaval koliko napak ima ter kako je dolgočasna. Sicer sem ti glede tega vsaj že 4x odgovoril.

Sicer pa se tako in tako zajebavamo, glede na to da Forzo 3 spet komentiraš kot "podpovprečen", čeprav si izjavil, da se strinjaš z oceno in komentarji jokerjeve recenzije, ki ne nakazuje ravno, da bi šlo za podpovrečen špil.

Ampak ne, ti bi malo tak pa malo tak.

Ne nakazuje da je podpovprečen špil, nakazuje pa da seriji kvaliteta pada: 90-88-85.

GT serija pa ima ocene med 89-92, tako da je kot serija kvalitetnejša.

Sicer pa, kako komentiraš zadnjo prestavitev japonske izdaje GT5. Ti tudi mogoče misliš, da so se malo ustrašili, glede na MEH odziv demota? Če bi se izkazalo, da je finalna različica podobna, bi to zagotovo vplivalo na prodajo v Evropi in ZDA. To je seveda moje razmišljanje.

Meh odziv? Se hecaš? Izrecno so povedali, da je to GT5p z novo fiziko, o fiziki pa berem same hvale, saj je najboljši konzolni približek PC simulacijam. Če se omejimo na komentarje iz forzamotorsport.net potem je odziv najbrž res meh. :lol:

Sicer je samo v Evropi več folka downloadalo GT5 TT demo, kot pa Forza 3 demo po celem svetu.

Link to comment

alkhor ... ni bilo malo komentarjev ko niso bili zadovoljni s fiziko, pa seveda običajni komentarji glede grafike okolice.

Pa če že omenjaš forzamotorsport.net, zakaj ne omenjač komentarjev, ko igralci primerjajo modele iz igre z njihovimi modeli, in pravijo, da se močno približajo.

Sicer pa, to je tvoje mnjenje, igro si prodal (vsaj tako is omenil) tako da, počakajmo GT5, upajmo, da letos.

Raptor se strinjam, da se bo neglede na kvaliteto končne igre zadeva odlično prodajala.

Link to comment

No sveže so že Flover, EyePet, LBP, Valkyria cronicles, PixelEden, ostali naji som pa verjetno stver okusa, v Killzone in Uncharted sem bolj užival v igranju kot v Halo3ODST ali GOW, kaj več pa ne bi vedel. Kak predlog, ki me bo prepričal? V mislih imam še Halo3 in GOW2... multiplatforme pač ne štejejo, ker je izkušnja enaka/podobna.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.