Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

To je tko, ko zmanjka argumentov.

Enako kot na fronti, najprej z granatami, potem le teh zmanjka si mečejo blato, next level je pa metanje lastnega dreka, ker je najbolj pri roki. Pa ne zmanjka tako hitro. Pa še dejstvo da je človeška neumnost neskončna....

Zadnje čase razmišljam da bi se fokusiral samo na en sistem in drugega prodal, samo vem da mi bo potem žal, ker bom pogrešal tistega ki ga več nimam. Ampak dokler je denarja dost za vse igre, XBL, PSN...

Link to comment
Hm kaj je pa recimo Mittko

Prvi sem pogruntal kako downloadat mape ki so region lockane

in nalimal vodič na kSiju glede virtual protocol networka.

Kaj pa ti? :petting:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Prvi sem pogruntal kako downloadat mape ki so region lockane

in nalimal vodič na kSiju glede virtual protocol networka.

Kaj pa ti? :petting:

Seveda si prvi pogruntal :petting: sj ne da je bilo to ze na Mnenjalu in na forumih poleg tega si pa vec ali manj spamal enovrstičnice tko, da si ti zadnji, ki bo izpostavljal folk koliko je kdo naredil na tej strani. Ok nebi rekel ce bi mi to Bessie rekel ampak Mittko lol črnc prosim:petting:

Pa prosim da se drzite teme kot je Anduril predlagal in ne hodite off-topic z limanjem svojih naljubsih videospotov.:sweat:

Vidim da sem ti trn v peti :sweat: zakvajjjjjjjj?

Urejano od Xbawks
Link to comment
Seveda si prvi pogruntal :petting: sj ne da je bilo to ze na Mnenjalu in na forumih poleg tega si pa vec ali manj spamal enovrstičnice tko, da si ti zadnji, ki bo izpostavljal folk koliko je kdo naredil na tej strani. Ok nebi rekel ce bi mi to Bessie rekel ampak Mittko lol črnc prosim:petting:

Pa prosim da se drzite teme kot je Anduril predlagal in ne hodite off-topic z limanjem svojih naljubsih videospotov.:sweat:

Vidim da sem ti trn v peti :sweat: zakvajjjjjjjj?

>http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

Aya yayaya yayaya yayaya

ohohohohoooo

Pa ti se mi res smiliš no. Vsi ti pravijo, da si tazadn pa da idi vun, ti pa še kr pišeš trolarije. "To ja, še me vdari. Še me daj!"

Something like this:

post-717-144771013066_thumb.jpg

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Seveda si prvi pogruntal :petting: sj ne da je bilo to ze na Mnenjalu in na forumih
you wish

also.če bi reku Bessie??? trololololllollollololo

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

>http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

Aya yayaya yayaya yayaya

ohohohohoooo

Pa ti se mi res smiliš no. Vsi ti pravijo, da si tazadn pa da idi vun, ti pa še kr pišeš trolarije. "To ja, še me vdari. Še me daj!"

Something like this:

[ATTACH=CONFIG]779[/ATTACH]

Pa da idi vun?? WTF kaj to pomeni :fiufiu:

Lej tebi je tudi Anduril rekel da me preprosto ignorirej pa me ne zakaj? Jaz se tega drzim, kar je Anduril naročil ker upoštevam pravila Ksi nevem zakaj mi ti se vedno utrujas a ti ni Anduril lepo razlozil?:petting:

In nevem zakaj svoje off-topic videospote lepis v to temo??:petting:

Link to comment
off-topic videospote lepis v to temo??:petting:
ITAQ

>http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY&feature=player_embedded

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Zdaj igram Uncharted 3... Xbox nima igre, ki bi mu segla do kolen, no mogoče mu grafično kak Enslaved seže do kolen, med igranjem se ti ves čas sprehaja po mislih, kako bi lahko dobro izpadel kak Alan Wake ali pa Gearsi, če bi bili narejeni zgolj za PS3, se ti kar milo stori :begging:

>http://www.youtube.com/watch?v=phVJgM4RJA0

BessieSABU.png

Link to comment
Zdaj igram Uncharted 3... Xbox nima igre, ki bi mu segla do kolen, no mogoče mu grafično kak Enslaved seže do kolen, med igranjem se ti ves čas sprehaja po mislih, kako bi lahko dobro izpadel kak Alan Wake ali pa Gearsi, če bi bili narejeni zgolj za PS3, se ti kar milo stori :begging:

Graphics of both systems are similar. Th X360 has a better GPU than the PS3 but the PS3 has a more powerful CPU than X360, as of this, it really depends on how the developers use the hardware. The reason why most multiplatform games look better on X360 is because of the X360's better GPU. However, developers can use the PS3's Cell processor to enhance the PS3's graphical capbailities. When developers use the Cell processor to assist the GPU, the PS3 has potential for better graphics than X360.

In nikakor ne prideš na isto valovno, konkurenca je konkurenca. Ampak, nepisano pravilo je, da hvališ svoje, ne pa da pljuvaš po drugem.

Link to comment
ITAQ

>http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY&feature=player_embedded

A je po novem ta tema za vase najljubse videospote prosim da nehate spammat cudno da noben admin ne reagira, ce bi jaz spammal brezvezne stvari bi ze zdavnej dobil ban. Se vidi da ste se kar pristranski :petting:jaz dobim ban za 5 dni ker sem sel off topic drugi to lahko delajo kolikor jim srce poželi.

Upam da ne bom spet dobil obrazlozilo admina po ZS da to ni offtopic in da ne spammate .:sweat:

@Mittko

Poglej svoje enovrstične poste ki jih dajes, potem pa drugim pametuješ :petting: lol no ne bodi no smešen:loser: in ti bos potem govoril kdo kaj prispeva na Ksi :sweat:

Urejano od Xbawks
Link to comment
In nikakor ne prideš na isto valovno, konkurenca je konkurenca. Ampak, nepisano pravilo je, da hvališ svoje, ne pa da pljuvaš po drugem.

En citat pri tistem videu si spustil...

In terms of Graphics, Uncharted 3 humiliates Gears 3...

Ko gledaš ko Nathan hodi po vodi in se mu močijo hlače, ko vidiš vse detajle, na hišah, drevesih, ogenj... :petting:

no edino glede nadzora, se mi zdi, da včasih malo peša.

BessieSABU.png

Link to comment
En citat pri tistem videu si spustil...

Ko gledaš ko Nathan hodi po vodi in se mu močijo hlače, ko vidiš vse detajle, na hišah, drevesih, ogenj... :petting:

no edino glede nadzora, se mi zdi, da včasih malo peša.

Sj zdej si vse povedu... grafika spet ni tok pomembna ampak je nadzor ane?? :) Zmaga... :P

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Nahaj prosim utrujat s tem videom. Dvakrat na stran je že preveč imo.

Če mu misliš kontrirat, probaj vsaj bit malo bolj originalen. V nasprotnem primeru se pač vzdrži.

Enako velja zate xbebec. Poslal sem ti ZS. Prvič in zadnjič.

Trigger pa Mittko lepite te videote, trigger jih se po COD temah lepi-offtopic, jaz nisem se enega videa nalepil razev v quotu.

lp

Edit: zakaj pa je treba žalit z xbebec, jaz se tako nizkotnih stvari ne poslužujem??:no_no:

Urejano od Xbawks
Link to comment
:banghead:

Saj sem vedel in sem zanalšč spustil, epilog... ki se glasi:

... ki je podobne kot pri Alanu Wakeu ali pa Gearsih. No vsekakor pa sprejmem, da mi tretjeosebno igranje morda ne leži najbolje. :beer:

A veš, če že iščem dlako v jajcu je to edino kar me zmoti in če napišem "malo peša", to pomeni, da mi včasih ne rata da lik obrnem tako, tja, kot bi rad (mogoče sem pa štorast) in ne da je zanič!

Mimogrede U3 ali GOW3 nista primerljivi igri, ne po tematiki, ne po zgodbi, ne načinu igranja, U3 je bolj avantura s streljanjem, gearsi pa streljačina, vsaj v SP, multija pa razen v beti še nisem preiskusil.

Drugače pa kaj o tem menijo drugi...

Now about controlling Drake, Naughty Dog went out of their way (once again) to change the fluidity of Drakes Movements; it’s almost as if you were constantly watching a cut scene. My girlfriend couldn’t tell when I was controlling Drake or when the game had taken over. For a developer to be able to pull something like that off is astonishing, Naughty Dog went above and beyond to make the animation as smooth in as out of cut scenes. Drake controls like a dream for the most part; there are times when you may accidentally kill Drake by running off a cliff or not jumping to the right spot, but those little things that are completely over shadowed by how amazing it feels to control this character. Aiming in the game is also a little rough and has a slight learning curve, if you have been playing games like Gears of War or Shadow of the Damned, any third person game really you may have a little trouble aiming. I for one had to adjust my sensitivity all the way up to get a good feel of the guns. That is more so a user related problem over a game flaw, learning curves come to all games it’s just how fast a user adapts to those settings. If all else fails you can just spray your gun and I assure you will kill the crap out of baddies.
Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Trigger pa Mittko lepite te videote, trigger jih se po COD temah lepi-offtopic, jaz nisem se enega videa nalepil razev v quotu.

lp

Edit: zakaj pa je treba žalit z xbebec, jaz se tako nizkotnih stvari ne poslužujem??:no_no:

Ne žalim, sam resnico pravim.

Se zavedaš kako debilno izpade tole tvoje prerekanje in trollanje. Ker, ja. Drugo kot troll nisi.

Ne podajaš nobenih pametnih argumentov, ampak NEPRESTANO skušaš z nekakšnim sarkazmom, pri katerem se vidi na 100 kilometrov, da gre za neuspešno podjebavanje travarja in ostalih xboxašev.

Enostavno karkoli napišeš je trollanje.

Jaz se tudi ne mislim več ukvarjat s tabo. Sem upal, da te bo tisti ZS spravil malo na realna tla, češ da boš razumel, da imaš tu opravka z ljudmi, ne pa z nekimi forum boti, sam očitno ne pomaga.

Bodi neumen še naprej.

LP!

lp,

k_k

Link to comment
Ne žalim, sam resnico pravim.

Se zavedaš kako debilno izpade tole tvoje prerekanje in trollanje. Ker, ja. Drugo kot troll nisi.

Ne podajaš nobenih pametnih argumentov, ampak NEPRESTANO skušaš z nekakšnim sarkazmom, pri katerem se vidi na 100 kilometrov, da gre za neuspešno podjebavanje travarja in ostalih xboxašev.

Enostavno karkoli napišeš je trollanje.

Jaz se tudi ne mislim več ukvarjat s tabo. Sem upal, da te bo tisti ZS spravil malo na realna tla, češ da boš razumel, da imaš tu opravka z ljudmi, ne pa z nekimi forum boti, sam očitno ne pomaga.

Bodi neumen še naprej.

LP!

Ke-kit povej a mittko in Trigger dajeta pametne argumente malo preglej njihove enovrstičnice??

Pa te še nisem videl da bi njiju žalil.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.