Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Čudno spet vsi off-topic nevem kaj imajo veze motorke z ps3 vs xbox temi?

Tema te teme je trolanje trolov.

Trol sem jaz,

trol si ti,

troli smo mi vsi

Zdaj, glede na to, da si svoje troll abilityje kaj hitro iztrošil, ti predlagam naslednje - ali se a) kaj novega naučiš, ali B) se nič novega ne naučiš in failaš še naprej, ali c) se prostovoljno odstraniš. Kakorkoli že, kaj dosti nižje ne moreš past, tako da poglej s svetle strani - the only way is up!

Morem ti pa povedat, da trol, ki faila v trolanju niti ni kaj prida trol. Če torej nisi dober niti v tem, si sploh v čem dober? Ali si načeloma samo slab?

-----

Da odgovorim še na tvoje vprašanje (ki bi ga sicer poznal, če bi kdajkoli igral Gears of War).

>http://www.youtube.com/watch?v=7lhXFsLMyWg

Glej ga zlomka, koliko motork. Vidiš zdaj, kako si slab. Popravi se.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Tema te teme je trolanje trolov.

Trol sem jaz,

trol si ti,

troli smo mi vsi

Zdaj, glede na to, da si svoje troll abilityje kaj hitro iztrošil, ti predlagam naslednje - ali se a) kaj novega naučiš, ali B) se nič novega ne naučiš in failaš še naprej, ali c) se prostovoljno odstraniš. Kakorkoli že, kaj dosti nižje ne moreš past, tako da poglej s svetle strani - the only way is up!

Morem ti pa povedat, da trol, ki faila v trolanju niti ni kaj prida trol. Če torej nisi dober niti v tem, si sploh v čem dober? Ali si načeloma samo slab?

-----

Da odgovorim še na tvoje vprašanje (ki bi ga sicer poznal, če bi kdajkoli igral Gears of War).

>http://www.youtube.com/watch?v=7lhXFsLMyWg

Glej ga zlomka, koliko motork. Vidiš zdaj, kako si slab. Popravi se.

Cudno da tebe in Mittka potem moji posti tako motjo??:sweat:

Motorke v PS3 vs xbox temi , nebi rekel da bi bila GOW tema:petting:

Edit: Zakaj vedno lepita svoje videospote s katerim ta tema nima veze?:sweat: in spammata

Urejano od Xbawks
Link to comment
Cudno da tebe in Mittka potem moji posti tako motjo??:sweat:

a

...mene tvoji posti ne motijo.Zabava me provocirat in sprovocirat take kod si ti...

In že ker rad uporabljaš CRY MORE ti svetujem da točno to storiš.

ALSO.večje jokice kod si ti, tle še ni bilo.Samo mjaukaš.Uni mi je reku.Uni drugi je napisal.

Admin me ne mara.Moderator me ne mara.Mitkko me fuka v glavo če le lahko....itd.

CRY TROLL CRY :hihi

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
...mene tvoji posti ne motijo.Zabava me provocirat in sprovocirat take kod si ti...

In že ker rad uporabljaš CRY MORE ti svetujem da točno to storiš.

ALSO.večje jokice kod si ti, tle še ni bilo.Samo mjaukaš.Uni mi je reku.Uni drugi je napisal.

Admin me ne mara.Moderator me ne mara.Mitkko me fuka v glavo če le lahko....itd.

CRY TROLL CRY :hihi

CRY ME a RIVER:petting:

:sweat:

Nevem zakaj potem jokcas da bi me morali banat:sweat: in edino ti delujes sprovociran pa Trigger:petting:

:fiufiu:

Zacni spet jokcat but but ... on nima GT v profilu:petting:

Urejano od Xbawks
Link to comment
CRY ME a RIVER:petting:

:sweat:

Nevem zakaj potem jokcas da bi me morali banat:sweat: in edino ti delujes sprovociran pa Trigger:petting:

:fiufiu:

Zacni spet jokcat but but ... on nima GT v profilu:petting:

Tudi v branju človeških čustev si slab. :lol Da bi se pustil tako slabemu trolu sprovocirat, kam bi pa prišli. Sploh pa zdaj, ko so tvoji posti že četrtič zapored isti. En je govoril stare vice, pa so ga ubili. :fryingpan:

Če hočeš lahko celo napišem tvoj odgovor namesto tebe, najbrž bo šlo nekako tako:

Najprej bo nekaj v smislu "Trigger bla bla bla spet pises nekaj offtopic :petting: mene bi banali, njega pa ne ki vam ceu cas pise offtopic pa lepi svoje najljubse videe po temah. :sweat:"

In potem "Ne bom vam dal GT, ker to ni pogoj za clanstvo na KSi, so CRY ME a RIVER arazumes crnc!!!1"

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Tudi v branju človeških čustev si slab. :lol Da bi se pustil tako slabemu trolu sprovocirat, kam bi pa prišli. Sploh pa zdaj, ko so tvoji posti že četrtič zapored isti. En je govoril stare vice, pa so ga ubili. :fryingpan:

Če hočeš lahko celo napišem tvoj odgovor namesto tebe, najbrž bo šlo nekako tako:

Najprej bo nekaj v smislu "Trigger bla bla bla spet pises nekaj offtopic :petting: mene bi banali, njega pa ne ki vam ceu cas pise offtopic pa lepi svoje najljubse videe po temah. :sweat:"

In potem "Ne bom vam dal GT, ker to ni pogoj za clanstvo na KSi, so CRY ME a RIVER arazumes crnc!!!1"

No vids spet si sel off-topic.:petting:In moram te pohvalit da res prispevas Ksi portalu:sweat:

In ce te ne motijo moji posti zakaj potem odgovarjas na poste, a ti ni rekel Anduril da me ignoriraj, jaz se tega drzim ampak glej ga zlomka vedno znova se obesas na moje poste.:sweat: Zgleda da so te prizadel v custvo:loser::sweat:

Urejano od Xbawks
Link to comment
ce te ne motijo moji posti zakaj potem odgovarjas na poste, a ti ni rekel Anduril da me ignoriraj, jaz se tega drzim ampak glej ga zlomka vedno znova se obesas na moje poste.:sweat:

CRY TROLL CRY :hihi

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Kok ste smešni v tej temi.

Včeraj smo bli 4je na XBL več kot 3 ure skupaj, dva izrecno Xboxaša pa dva ko mama tud PS3, s tem da jst nisem fanboi ne ene ne druge, Bessie mal bolj.

Pa se sploh nismo rabl kregat, sam vsak je par besed povedu kar si misli in to je blo to, end of story. Tle pa dr*ate k*rac že 460+ strani.

Čeprav je zadnje dva dni kr mirno, oh why?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.