Skoči na vsebino

Koliko ste stari ???


Priporočene objave

kdo se pol oglaša...k ste 18 stari al pa še več pa še igrce špilate

kdo pol ni odrastuu :lol::lol::lol:

-----------------------------------------------------------

Dandanes je težko biti budala,kunkurenca je pač prevelika :):)

-----------------------------------------------------------

Link to comment

jao če nc ne gledaš se nuben ne ozira kok plus je igras...k tkoaltko lahka 10letnik kup igrco strelsko k je 16+

Ne poznam nobenega, ki bi pri 13 letih imel tako sesuto filozofijo.

ampak se vsake toliko casa zgodijo slabse spremembe v genih

npr....ti??

-----------------------------------------------------------

Dandanes je težko biti budala,kunkurenca je pač prevelika :):)

-----------------------------------------------------------

Link to comment

Zan je moj idol. Komaj nekaj dni je tukaj, pa je že kasiral Doručak of Doom, ali kako se že spamu po slovensko reče. Jaz se pa že toliko časa trudim s svojimi offtopic megaposti, pa mi šefi še niso podelili tega častnega priznanja. Eni ljudje so pač naravni talenti.

Sicer pa, Madrung, jaz sem 26 in imam Wii. Ravno to je ultimativna mašina za oldschoolerje (VC ima že okoli 150 naslovov).

kdo se pol oglaša...k ste 18 stari al pa še več pa še igrce špilate

kdo pol ni odrastuu :lol::lol::lol:

:car::car::car:

Zan for precednik.

Edit: Aja, ste opazili Zanov podpis: "Dandanes je težko biti budala,kunkurenca je pač prevelika" ?

Ja, težko je, Zan, samo tebi je vseeno uspelo.

Potegaman.jpg
Link to comment

ne ubistvu mi se ni...k mi ljudeki na mtem forumu so prevelka in predobra konkurenca...bom mogu it na ksn srug forum da bom zmagu

-----------------------------------------------------------

Dandanes je težko biti budala,kunkurenca je pač prevelika :):)

-----------------------------------------------------------

Link to comment

Jazst 27 in se ne pocutim prestarega v javnosti ven vrect zlatega Limited Edition Zelda GB SPja in odspilat kakse runde FFTA ali Zelde. :)

Za Wii sem tudi nabavil okoli 35 VC spilov, tako da se lahko vsaj malo vrnem nazaj v rano otrostvo. Posedujem sicer se vse moje oldskul konzole (NES, SNES, MD+MCD, Game Gear, Neo Geo, Saturn, DreamCast), vendar nimam placa. Tega odzirajo trenutno PS3 in Wii v spalnici ter X360 in PS2 v dnevni sobi. Po predalih pa se svaljkajo GBA, lahki DS in bajsi PSP.

(:

Link to comment
Jazst 27 in se ne pocutim prestarega v javnosti ven vrect zlatega Limited Edition Zelda GB SPja in odspilat kakse runde FFTA ali Zelde. :)

Za Wii sem tudi nabavil okoli 35 VC spilov, tako da se lahko vsaj malo vrnem nazaj v rano otrostvo. Posedujem sicer se vse moje oldskul konzole (NES, SNES, MD+MCD, Game Gear, Neo Geo, Saturn, DreamCast), vendar nimam placa. Tega odzirajo trenutno PS3 in Wii v spalnici ter X360 in PS2 v dnevni sobi. Po predalih pa se svaljkajo GBA, lahki DS in bajsi PSP.

uff pohvalno za konzole, en dan bodo še ohoho vredne,sej sam enako iščem vse zgodovinske konzole,če bo kdo mel, pa naj da, proda....

ne vem sm sam kje omneil odbilo mi jih je enako 27, žal pa nimam niti ene svoje konzole,mal za hec... :ihih: :bringiton:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

ma saj se ne gre za to.

Ta topic je pac mal za spoznavanje folka s katerimi ze dalj casa debatiramo o konzolah itd. za tiste, ki se seveda LAN partija v MB nismo mogli udeleziti.

sedaj to o letih se pa tak ve, da nima velike vloge.

recimo moj sosed je pri 3 in pol letih ze strelske igre obracal...

Jaz sem zacel pri petih letih, ker se takrat ni dobilo konzole ali PCja na vsakem vogalu. Danes so ze v moji hisi 3je PCji, 3je TVji in 2 konzoli.... Casi grejo. :red:

Link to comment

Hm....jst sm strelse zacel sele kakih 4 let nazaj....torej pri enajstih.

Prvi spil k sm ga pa zacel spilat je bla pa fifa....sezdej vsako novo izdajo mal posvrtam, ampak se sevede naveličam po kakem tednu....tolk cajra ponavad spilam dokler ne obnovim talente - barcelona vs. real madrid na world class - za vsaj 4 razlike zmagat....pol pa delitam spil :beer:

Drgac pa poznam enga k je totalen geek za fifo....star je 13, in spila fifo od izdaje 98 naprej (ja, pri treh letih)....vsaj 4 ure na dan, vsak dan....trenutno drka 08 in rezultati? Zmage za tud 8 golov razlike na world clas....in pa zmaga brez problema, na dodatni težavnosti (k ponavad je)....obvlada :innocent:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.