Skoči na vsebino

Koliko ste stari ???


Priporočene objave

no vidis zan, tocno v tem je stvar.

your weak little mind is so undeveloped :petting:

DJ MaDrung ne obremenuj se z angleščino ker te itak ni razumel.

drugače bi pa samo to rekel, da se sam ukvarjam z gamingom že 9 let (pri 5 letih :klobasa:). moja prva igra je bila rover, kjer si igral nekega psa, ki je taktično pobijal robote or smthing. google mi ne najde pametnih rezultatov, ampak igra je bla killing spree. potem sem dobil SNES, ampak sem seveda igral samo glavne naslove, ker sem bil premali za kako castelvanio in podobno. nato sem se dolgo... šlepal na PC, kjer sem preigral ogromno špilov (FIFA WC 98 je bila zadnja, ki je imela kartonasto škatlo, še danes imam original katerega sva s fotrom non-stop nažigala na starem pentiumu 2 z 356mhz in 64 mb rama.) preigral sem tako veliko špilov da se ob omembi vsakega spomnem vsaj kakšnega dela, če ne kar cele zgodbe (ok, desus ex nism igral). najbolj se mi je vtisnila v spomin igra doom, ki sem se jo spravil obračat neko popoldne in sem jo obrnil v cirka 6 urah. doom je bil majka, še moja starša sta ga igrala, akoravno tega dandanes nebota priznala. še večji utrgnac sm bil, ko sem fasal doom2. komaj sem prepričal mamo, da mi ga je prijazni warez sosed namestil, in preden sem začel z igro sem veselo tekal po vasi, kjer so me sosede, ki so pač nekakšni ustni dnevnik :D gledale na debelo. potem sem se spravil k igri. točno vem, da nisem mogle ubrnat levela 6, medtem ko je sosed (ne tisti z varez robo) sprožil govorice da je igra endless. seveda sem jo potem zaganjal bistveno bolj z spoštovanjem :D

/konča, ker se mu mudi. junior-post-like iz coeming

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.