Skoči na vsebino

Gears of War


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 433
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Kako priti do brezplačnih map(map pack 1) za Gears of War !!!???

Stvar je taka imam novi x360 in si nemorem downlodat toti 2 mapi :no_no: !!!

Sem vse probal pa mi ne pusti da bi si jih še enkrat dol potegnil tudi z novim gt ne .

Ma kdo kakšno idejo ??? :headscratch:

Men isto napiše k hočem download-at Map pack 1, to mi je včeraj tud napisal za BioShock demo. A kdo ve zakaj se to dogaja?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gears of War Hidden Fronts - Becomes Free Labor Day

Written Friday, August 31, 2007 by Devin Kofsky

The most popular piece of downloadable content on Xbox LIVE Marketplace will come without a price tag this Labor Day

With nearly 500,000 downloads to date, the “Gears of War®” Hidden Fronts Map Pack has become the No. 1 piece of premium downloadable content on Xbox LIVE Marketplace.

Beginning Monday, September 3 at 2:00 a.m. PDT, the Hidden Fronts Map Pack will join the Annex gametype and Multiplayer Map Pack 1 as another piece of free downloadable content for “Gears of War.”

“Gears of War” has sold more than 4 million copies worldwide, and continues to hold the title of most popular Xbox 360 game on Xbox LIVE, as “Gears of War” recorded the most number of unique players among all Xbox 360 games in August 2007, as well as the highest cumulative number of hours played by Xbox LIVE members.

In the Hidden Fronts Map Pack, players can clash for control of four dynamic areas, including

Bullet Marsh

Garden

Process

Subway

The Hidden Fronts Map Pack is available worldwide.

:beer::beer: warrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr moja žaga je berajt

upam da se bo dalo dolpotegnit :drool:

Xbox

Link to comment

Crap, dobim Gears of War iz ebayja, pa ga dobim z eno prasko in mi skoz teži z disc is unreadable :crybaby:

Mi bojo zamejal, samo bo spet trajal 10delavnih dni ali več :crybaby:

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

A misliš, da nisem tega probal? Problem je, ker se je zadeva kar močno poškodovala pri transportu in tle ne morem nič nardit z pasto. Če bi ble pa kakšne majše praske pa itak, da pasta pomaga, ker mam že izklušnje z tem.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
Ni fora accounta, fora je ali IP ali prvotni trg konzole.

GoW map pack 1 si tudi ne morem dol potegnit :ermm:

Sem pa probal nekaj drugega in tudi ni šlo

Slasher mi je prinesel disk in sem ga priključo na PC sem si skopiral mapo iz x360 diska kjer sta noter ti 2 mapi. Nato sem to prekopiral na svoj x360 disk , zagnal GoW in preveril če imam mape gor. Rezultat je : mape mi ne najde ko igram GoW , če pa grem nastavitve - memory- pogledam gor kaj mam vse na disku in glej začuda GoW map pack 1 je gor na mojem disku WTF :huh:

Sem tudi že vse probal mam 5 acountov različne in z nobenim nemorem dolpotegnit totih map fakkkkkkkkk

kaj pa praviš na to !!!

Sem probal tudi da nebi šel na LIve (lockal play mP) in map tudi ne najde kot da jih ni , čeprav jih imam na disku :headscratch:

Xbox

Link to comment

Huh, ta pa huda. V tem primeru bi pa rekel, da so mape vezane na profil, pri nekaterih zadevah pise, da lahko to shranis na kartico in uporabis drugje, vendar se moras prijavit z svojim racunom. Lahko poskusis s Slasherjevim profilom se prijavit?

Da pa map dol ne dobimo, pa je kriva ali geografska lokacija ali prvotni trg, kateremu bila konzola namenjena. Bi pa rekel, da delajo to nekak selektivno oz. takrat ko se spomnijo. Jaz npr. sem prvi dan, ko ste povedali za Bioshock in Stranglehold demo, dobil zadevo dol brez problema. Naslednji dan ni vec slo.

Porblem sem prvic opazil aprila pri dolpotegu umk3 demota, pol pa pri dead rising kljucih. Je pa fora, da dol dobim trailerje in teme pa vso ostalo saro, samo tega ne kar res zelim: kljuce za dead rising in map pack 2 za gow.

Imam map pack 1, velik 99 mb, ki ga potegnil dol, tam nekje marca in se mi pokaze na disku ter v spilu. Vendar na live marketu ni kljukice in ponovnega dolpotega pravtako ne morem opraviti. Posksuil sem pa vse zivo, uk in us gold profile, locale nastiman na UK, US in AT. Morem se poskusit AT profil in AT locale pa morda bootat zadevo med spremembami. Sumim pa da frajerji preverjajo IPje pri RIPE/ARIN in kak je v odgovoru SI, prepovejo dostop.

(:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
blablabla... Zakaj nič več ne špilate GoWa???

TEPEN DOBIŠ

p.s. Je možno da bi povezal 2 xboxa in tako iz enega x potegnil mape in jih naložil na drugo škatlo?

Jaz ga zmerom igram. Vceraj zvecer smo ravno meli eno "new maps" seanso. Veliko smeha vkljucenega, le ninja je zajebal ko je kar sign out, pol pa se zgovarjalo da mu je net prekinlo :tepen:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.