Skoči na vsebino

Gears of War


RIDDICK

Priporočene objave

Jst sm pa koncno dobu eno leto golda,

sam ta tedn mam popoldne šolo tko da se mi res ne da,

pa še Xbox mam na projektrju kjer pa ni internet kabla...

Tko ko to uštimam morem pa prvo samotarja z bajonetom razskosat

kukr sm oblubu xD

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Odgovorov 433
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz sem na svoj Rainbow Six 3 Black Arrow naredil male pikice paste in potem tako dolgo mažeš, da vsa pasta lepo zgine. Dela ! 100% preverjeno ! Pa še nič se ne vidi (razen, da je DVD brez prask) - no malo po pasti diši. Colgate Herbal White To The Rescue !

RIDDICK mi lahko opišeš ta postopek, sem GTA SA ponesreči opraskal in ko sem ga hotel ponovno naložiti na komp (po 4 mesecih) in noče inštalirati. Pa original DVD je :bleh:

Link to comment
Jaz sem imel cez 160 chainesaw killov pa nism fasu achievement :crybaby:

Samotar... prides na party, ki bo v OKOLICI Mb?

Ce prides mi sporoci na live al pa prek mobitela.

Si mogoče igral Annex ? Ker v Annex-u se ti killi proti achievementom ne štejejo.

Sicer pa imam tud jst že okoli 110 headstompov (brez Annex-a) pa achievementa še vedno ni. :(:no_no:

RELIX28.png
Link to comment
Jaz sem imel cez 160 chainesaw killov pa nism fasu achievement :crybaby:

Samotar... prides na party, ki bo v OKOLICI Mb?

Ce prides mi sporoci na live al pa prek mobitela.

Si mogoče igral Annex ? Ker v Annex-u se ti killi proti achievementom ne štejejo.

Sicer pa imam tud jst že okoli 110 headstompov (brez Annex-a) pa achievementa še vedno ni. :(:no_no:

Annex smrdi!!! Se mi zdi da sem annex špilal ene 3x :eye:

Pri warzonu sem fasu 160 killov :mirror:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Nic bat Ninja, Team Paranoid bo verjetno samo GoW varjanta pa verjetno cod 4, fora je v tem da ekipa ostaja ista samo drugo ime,bolj prepoznavno. Ostali memberji nimajo boxa samo PC drkajo, pa so iskali skilled igralce,da pod njihovim imenom igramo box igre. Sem se mislil da bi Halo tud pa je Morbid rekel da bo tisto drug klan, tak da za Cod 4 pa se itak sporocim ko pride ven kaj bodo rekli majstri,ce ne pa itak naredimo US cod4 bando.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.