Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate na Xboxu 360 ???


D.Tidus

Priporočene objave

a špila morda kdo

Dragon Age Origins na x360 !?

[youtube:348bfvrw]<object width="580" height="360"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=EAjbXBEmXzs&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=EAjbXBEmXzs&hl=en_US&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="580" height="360"></embed></object>[/youtube:348bfvrw]

Xbox

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 788
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

classic - MW2

Upam da se pred bozicom pride Dragon Age iz Kitajske, potem se pa to spila =) In ko mi repminister vrne Mass Effect se se enkrat preigra potem je pa ze Mass Effect 2 na vrsti.

BTW: bo kdo reskiral in narocil NTSC verzijo mass effect 2 (reskiral pravim zato ker se ni znano ali bo region free)

Link to comment
classic - MW2

Upam da se pred bozicom pride Dragon Age iz Kitajske, potem se pa to spila =) In ko mi repminister vrne Mass Effect se se enkrat preigra potem je pa ze Mass Effect 2 na vrsti.

BTW: bo kdo reskiral in narocil NTSC verzijo mass effect 2 (reskiral pravim zato ker se ni znano ali bo region free)

in potem mi boš posodil Dragon Age ter ko opraviš z mass effect 2 še to xD

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Jaz tudi Forzo vozim, zraven pa še Mass Effect in MW2, čeprav se zraven tega vedno bolj živciram. V primerjavi z CoD 4 je ta multiplayer tak zjeban, da se po pol ure igranja začnem spraševat, zakaj še sploh igram. Od laga, slabih spawnov, kempanja, akimbo shotgunov, do samih bednih map, težav z izbiranjem playlista... Kar se mene tiče je kvaliteta igre ful padla in zamerim IW, v prvi vrsti pa Robertu Bowlingu, da je delal tako reklamo. OK, sej razumem, da hočejo prodat čim več špilov - moti me to, da ni bilo nobenega demota ali bete, ker so kao pilili igro, pol pa izdajo nekaj takega. Tisti javelin glitch so sicer popravili, ampak je z updatom prišel novi glitch, ki te na random vrže v 18-player private FFA match, to se pa kr pogosto dogaja. Baje tudi na tem že delajo, ampak meni počasi postaja vseeno.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.