Skoči na vsebino

kaj trenutno igrate na PS3 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Evo odpiram podoben topic kot v Xbox 360 forumu ...

Kako je pri meni ? Zdaj po crkotu mojega PES-a 2008 , stalno nažigam Resistance online (zame še vedno en od top špilov za ps3) in Super Stardust HD (nimam besed. Legenda od špila) ... Warhawk pada ob sobotah ko so klan treningi (Ksi :beer::beer: ) , Ninja Gaiden sigma pa čaka na teške dni ko ne bo nič za igrat ... Ampak zašpilam kaj tu in tam kajti vseeno ga špil rola ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • Odgovorov 179
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Seveda je tu GT5 demo ki mora skoraj vedno zagret konzolo predn da se prične kakšno resno igranje, par krogov po tesni progi in malo razmigat motorčke za forcefeedback :)

Jaz igram pa ponavadi NFS PRO ali pa NFS Carbon, pa tut Colin DIRT kdaj pade, sam je Dirt hudičevo težak na volan ker ima ful forcefeedbacka in ga komi premikaš, pa Sega Rally za bolj neizučene vozače :) potem je tu za sobotne večere še Blazing Angels ki pa jo igram ko imam popoln mir v hiši da se zleknem na kavč in v miru malo pobijem kakšnega sovražnika in nardim kako misijo, ko jo končam si naročim 2 del (demo je kr zanimiv)...

Tut Virtua Tennis 3 pade če pride kak obisk, al pa Fall Of Man v 2 player mode (pomagam kolegam da preživijo :D ), Warhawk pa čaka v škatli na dni, ko bom imel čas prit online :)

Drugače pa imam nagledano še Star Wars Lego, pa Homerja simpsona, ki mislim da sta luštkani igri za kakšne obiske in multiplayer (obiski ponavadi nimajo radi strelskih), pa mogoče po čudežu tudi Area 51, sicer mi stelske ne dišijo ampak se mi zdi da bo kr zanimiva zgodba...

Link to comment

Jaz igram warhawk(omega je zakon-škoda da je premalo igralcev), COD4 laufa skoraj cel dan- nwm če imam srečo ali samo vedno igrajo no0bi ko pridem gor. Na ostalih igrah pa se bolj ali manj nabira prah. Seveda še tudi igram demote(Burnout:Paradise-nažiga online, GTprouloge demo,...)

Do sobote pa pričakujem Assasins Creed in Uncharted- ki zažigata. :china: :ihih: :beer:

Link to comment

Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Link to comment
Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Jutri si grem kupit lamborginija in se bom vozo samo tako dolgo dokler bom imel "tovarnisko" kolicino goriva v rezervarju... :doh:

Kolko pa stanejo igre za xbox360?

Link to comment
Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Jaz ne vem kaj imate ljudje proti igram ki jih morate kupit. Ko jeb** piratstvo. Pomisli kako bi se počutil če bi ti naredil kaj jaz vem.....GT 20 in bi bila igra ocenjena na gamespotu in drugod z 10, pa bi ti jo vsi ukradli in bi prodal 20 izvodov. Po moje bi naredil samomor ko bi na igri zapravil milijone in zaslužil 100€(samo govorim). Zato reči tvojemu frendu da je ena pi*** glupa če si noče kupovati iger ali pa si rabljenih nabavit. Pa naj ne kupuje iger v BB-ju ker tam napizdujejo ljudi(naj tvoj frend kontaktira koper1973 pa mu bo nabavil robe kolko hočeš po zmerni ceni) :doh: :headscratch::a_a:

Link to comment
Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Ista situacija :D S PS3, ko sem ga kupoval sem si privoščil Darkness, misleč da bo to neki boljša grafika, igralnost, ko je takrat bila 8 mesecov mlajša od R:FOM in Motorstorma..Kaj sem dobil za pofukanih 70€? Boljšo grafiko mam na 2 leti starem računalniku. Mislim neverjetno, AA-ja sploh ne poznajo, robovi kot da je kdo s sekiro udarju po njih...groza. od takrat ne kupujem več iger za PS3. Grem tako daleč, da ga zdej celo prodajam. Kdor hoče kupovat igre, nej kupi. tist o ma denar za 40€ precenjene igrice, nej kupi. Jaz sigurno ne bom več. Aja, BTW: Brat je kupil kr eno staro igrico za PS2..nisem ga videl tako veselega, da tako uživa z nobenim kurčevim demom na PS3.

Link to comment

Jaz ne vem kako nisi sprobal demota pri Darkness. Demo je bil gor in meni se osebno ni niti malo dopadel.(Po moje je preocenjen). Če res hočeš videt grafiko in zmogljivost ps3-ke si nabavi Uncharted: Drake`s fortune in assassins Creed :beer:

glede tistega da tvoj brat uživa bolj pri celi igri kot pa pri demotu pa brez komentarja :doh:

Link to comment
Beri: Kupil sem ga S PS3jem...kupil sem ga pa na oceni pofukanih kritikov na gamespotu in IGNu..Na gamespotu so celo napisal: citiram "Technically proficient graphics"..mislim cel cummunity je en mess.

Kot je rekel Nejček ... Nabavi Uncharted in se nato zglasi v tejle temi ... In ja dejte še pol pwnajte temo z off topici !!! :a_a: :doh: :eye::yuck::tard::wasted:

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Skate

Gran Turismo 4 (PS2)

CoD 4

Resident Evil 4 (PS2)

The Eye Of Judgment

MotorStorm

Uncharted

The Darkness

Assasin's Creed

Resistance: FoM

Heavenly Sword

Oblivion

Tekken 5

Super Rub'a'dub

Stardust HD

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.