Skoči na vsebino

kaj trenutno igrate na PS3 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Ne vem kaj ti je konzola zdj kriva da je spil slab in da je overrated ...

Zlo mal ker spil kupim na blef oz./ali sam zato ko je ena podkuplena stran iz vseh strani rekla da je spil najbolsi.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Odgovorov 179
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Jaz ne vem kaj imate ljudje proti igram ki jih morate kupit. Ko jeb** piratstvo. Pomisli kako bi se počutil če bi ti naredil kaj jaz vem.....GT 20 in bi bila igra ocenjena na gamespotu in drugod z 10, pa bi ti jo vsi ukradli in bi prodal 20 izvodov. Po moje bi naredil samomor ko bi na igri zapravil milijone in zaslužil 100€(samo govorim). Zato reči tvojemu frendu da je ena pi*** glupa če si noče kupovati iger ali pa si rabljenih nabavit. Pa naj ne kupuje iger v BB-ju ker tam napizdujejo ljudi(naj tvoj frend kontaktira koper1973 pa mu bo nabavil robe kolko hočeš po zmerni ceni) :doh: :headscratch::a_a:

Nejcek :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Link to comment
Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Moj prijatelj ima x-360 in pravi takole : X-360 je nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgčasen, en kup p...... iger, ker so originali predragi, tko da sem igral že iz čistega brezveznizma....sej veš preveč iger, pa ne veš več uživat v njih....potem pa sem fasal še ''lučke sreče''...tako da ga prodajam za zelo nizko ceno oz. ga dam za kose...če ga bo sploh kdo hotel vzeti....

To so njegove besede po uporabi x-360 po enem mesecu... :D

LP in srečno Novo leto vsem!!!!! :beer::car:

btw.garancija je zaradi njegovega poseganja v zadevo, stvar preteklosti....

Link to comment
Moj prijatelj, ima ps3 in pravi dakole :

Ps3 je prvih nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgocasen, ni nobene igre ker so cene za njih zelo predrage, igram samo demote ker nimam denarja da bi si privoscil kako dobro igro.. (aja sej jih sploh ni:))

tako da ga prodajam za zelo nizko ceno , da ga bo sploh kdo kupil...

To so njegove besede po uporabi ps3ja po 3 mesecih... :)

Lp ,in srecno novo leto vam zelim ;)

Moj prijatelj ima x-360 in pravi takole : X-360 je nekaj dni zanimiv nato postane prav zelo dolgčasen, en kup p...... iger, ker so originali predragi, tko da sem igral že iz čistega brezveznizma....sej veš preveč iger, pa ne veš več uživat v njih....potem pa sem fasal še ''lučke sreče''...tako da ga prodajam za zelo nizko ceno oz. ga dam za kose...če ga bo sploh kdo hotel vzeti....

To so njegove besede po uporabi x-360 po enem mesecu... :D

LP in srečno Novo leto vsem!!!!! :beer::car:

btw.garancija je zaradi njegovega poseganja v zadevo, stvar preteklosti....

HAHAH :lol::cough:

Link to comment

Hehe. Resnica ^^

Vglavnem pri men je blo z ps3jem enako ... prve par dni :car:

Cez kake 15 dni :mirror:

Hja ... je pocivo dokler je mel cas ^^ po Warhawku pa skor cele dneve dela ^^

P.s. zdj sm zacel se Resistance igrat ^^ omg! :hyper:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Neeeee!!!! OSTANI!!!!!!!!!!!!!!

/sarcasm on

Če raje igra igre na PC-ju in hoče imet očala, pa naj le igra :crazy:

Vsi, ki nosite/ nosimo spegle je to zato ker igramo spile na PCju :bowdown:

Vsaka konzola bi morala imeti na skatli napis "IGRANJE KONZOL VAM NE KVARI OCI!"

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Spet mal R&C prizgal ... sem ze na Fastoon planetu ... samo sem v tisti jami obtical ker ne vem kam mors it oz. vem kam mors pridit sam kk tja pridit je pa zanimivo ^^ ne mors letet, plezat .. nic!

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.