Skoči na vsebino

kaj trenutno igrate na PS3 ???


D.Tidus

Priporočene objave

Prespilu sm Uncharted ter Resistance : FoM, zdej pa nimam nc za spilat vec na PS3trojki, vse ostalo mi je klinc :/.

R&C obvezno poizkusi, pa na kak trening Warhawka, če ga imaš pridi... :beer: ...COD4 je kar je...pri Orange Boxu je pa tko, da pri vsakem drugače šteka, nekomu več nekomu manj...meni recimo on line zeza vsake toliko, na singlu pa ni tako grozno...da ne bi mogel prebavit...sicer ti pa ta mesec pride veliko iger in to dobrih...MGS4, HAZE, Burnout Paradise, Killzone2, ...lih toliko za idejo kaj igrat... :D

Link to comment
  • Odgovorov 179
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Prespilu sm Uncharted ter Resistance : FoM, zdej pa nimam nc za spilat vec na PS3trojki, vse ostalo mi je klinc :/.

R&C obvezno poizkusi, pa na kak trening Warhawka, če ga imaš pridi... :beer: ...COD4 je kar je...pri Orange Boxu je pa tko, da pri vsakem drugače šteka, nekomu več nekomu manj...meni recimo on line zeza vsake toliko, na singlu pa ni tako grozno...da ne bi mogel prebavit...sicer ti pa ta mesec pride veliko iger in to dobrih...MGS4, HAZE, Burnout Paradise, Killzone2, ...lih toliko za idejo kaj igrat... :D

Haze ter MGS4 so premaknl do augusta ce se no motim, za killzone 2 nvm, avti mi pa ne disijo. Pri warhawku mam prevec pinga, COD4 ter Orange Box pa igram na pcju.

R & C pa nevem no, 60 eu se mi zdi prevec za tako igrol. Ne da ni uredu ampak meni se zdi mal bl tko za hec, ne pa da bi res hardkore to nabiju.

deletethis.jpg
Link to comment
Prespilu sm Uncharted ter Resistance : FoM, zdej pa nimam nc za spilat vec na PS3trojki, vse ostalo mi je klinc :/.

R&C obvezno poizkusi, pa na kak trening Warhawka, če ga imaš pridi... :beer: ...COD4 je kar je...pri Orange Boxu je pa tko, da pri vsakem drugače šteka, nekomu več nekomu manj...meni recimo on line zeza vsake toliko, na singlu pa ni tako grozno...da ne bi mogel prebavit...sicer ti pa ta mesec pride veliko iger in to dobrih...MGS4, HAZE, Burnout Paradise, Killzone2, ...lih toliko za idejo kaj igrat... :D

Haze ter MGS4 so premaknl do augusta ce se no motim, za killzone 2 nvm, avti mi pa ne disijo. Pri warhawku mam prevec pinga, COD4 ter Orange Box pa igram na pcju.

R & C pa nevem no, 60 eu se mi zdi prevec za tako igrol. Ne da ni uredu ampak meni se zdi mal bl tko za hec, ne pa da bi res hardkore to nabiju.

60€ za R&C ni prevec.

Za Haze so neki pravli da naj bi sol proti avgustom samo sedaj je na Ubisoftovi trgovini spet na marcu ali kje :S ne vem cist zmesali ta izid :S

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Prespilu sm Uncharted ter Resistance : FoM, zdej pa nimam nc za spilat vec na PS3trojki, vse ostalo mi je klinc :/.

R&C obvezno poizkusi, pa na kak trening Warhawka, če ga imaš pridi... :beer: ...COD4 je kar je...pri Orange Boxu je pa tko, da pri vsakem drugače šteka, nekomu več nekomu manj...meni recimo on line zeza vsake toliko, na singlu pa ni tako grozno...da ne bi mogel prebavit...sicer ti pa ta mesec pride veliko iger in to dobrih...MGS4, HAZE, Burnout Paradise, Killzone2, ...lih toliko za idejo kaj igrat... :D

Ummmm .. MGS 4 in Haze sta prestavljena .. Killzone 2 šele spomladi , Burnout : Paradise je multiplatform ... :headscratch:

Kilzorz , drugače pa poiskusi Lair če ni drugega , meni je dober špil to ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ja za Lair si morte od Famitsu prebrat opis ko so napisali da so motion controls nareti cist na easy in jih edino idioti in retardi ne znajo uporabljat :beer:

PWNED! :D

Haze ni bil prestaljen ... marec ...

MGS4 ... a ni na amazonu tut neki takiga kot marc?

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Sorry folk , to da je prestavljen je stara novica ... novi datum 13.05.2008 ! To je bil tudi prvi datum FF13 pa nič od tega ...

EDIT : Kar se tiče Laira in motion kontrola ... Itak da je špil beden ko ga igrajo Ameri ... Oni so itak totalni retardi in itak da pljujejo špil !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Jst osebno ti priporocam Skate, zato, ker je ogromno več fizike, ne nabijaš takih olije kot pri TH, pa se trike drugac delas, je bol realen. Furas se lahko po celem mestu, ni nalaganja med prestopom v drugo mesto. Mesta so zakon, še posebi, k udklenes kksn Big Air. Pa zakon je, k ti napise kere kusti si si zlomu. Skratka Skate je veliko boljsi kot usi TH.

aljazzSLO.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

12.1.2008 oz. v soboto sem obrnil Uncharted: Drake's Fortune. Špil je zakon, zgodba je zanimiva, igralnost je odlična(priporočam, to morte igrt). :beer::)

Igram pa tud Warhawk ter občasno skate. in v kratkem dobim Call of duty 4. ;)

Izbiram še med igrami:

-The eye of Judgement

-The orange box

-Assassin's Creed

-B. Paradise(ko bo uzun)

Kaj priporočate od navedenega? :headscratch::roll:

aljazzSLO.jpg
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.