Skoči na vsebino

Nov Računalnik


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 302
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

mene pa zdej neki zanima,a če jst naročim sestavljen računalnik a dobim zraven mrežno in zvočno kartico ali morm dokupit ?

Procesor: Intel Core2 Duo E6550 2.33GHz, 775

Matična plošča: Asus P5KC, 775

Patriot DDR2 2 x 1GB 800MHz DL PC2-6400

Napajalnik Power LC6550G 550W 20/24 pin 140 mm

Trdi disk WD 250GB, 7200rpm, 8MB, IDE

DVD zapisovalnik NEC AD-7191S črn

Grafična kartica Sapphire ATI Radeon HD 3850 512 MB/PCI-E

Ohišje LC Pro-907B brez napajalnika

markolepisig1.png
Link to comment

@iLichu:

Jah, zvocna bo 100% noter....

Kar se pa tice mrezne....ponavadi dobis tako, da nanjo loh vtaknes kabel. Ce bi se pa rad povezal na rutar (wireless) si bos pa moral kaj dokupit....

Ce sta tvoj komp, pa ta kamor se misles povezat blizu, pol si loh kupis zunanji USB wifi klucek (dobro bi blo, ce je iste ferme kot rutar). Tole stane 20€ do 30€.

Če je pa razdalija malo vecja, bos pa moral kupit tako k negre preko usbja in ma anteno....ampak tisto pa ti pride 50€+. In za tole, bos mogoce moral koga poklicat, da ti nastima. Jst nebi znal :tepen:

Link to comment
Rutat = trgovina

Router = naprava, preko katere lahko postaviš WLAN omrežje

Dajte si že to v glavo vbit!

res nevem zakaj si mogu to napisat, sm se slucajno zmotu? Mislm d je blo jasno d sm govoril o rOUterju, kot access point.

Drgac se pa vse tujke v slovenscino prilagodijo, razen lastna imena, glasbeni izrazi, ter avtomobilske znamke (+ izjeme)....slovnicno je blo cist pravilno!

@iLichu:

kko pol ti misles net spravit na ta tvoj komp? :o

Link to comment
ok :D djte mi povedat kere so must play igre(k so izsle v letu 2007),k jst sm si že kupil cod4 lol :lol:

Zanimivo, za mene pa je ravno Cod 4 eno večjih razočaranj letos. Ne se ozirat na tiste uber ocene, ker si COD 4 definitivno ne zasluži kakšne 95-ke, kaj šele 100-ke. Poskusi s GOW, The Orange Box, Crysis, The Witcher, Supreme Commander in Unreal Tournament. To so za mene Igre z veliko začetnico (mogoče lahko odštejemo The Witcher, a je vseeno eden boljših v svoji zvrsti).

EDIT: Verjetno sem pozabil veliko must play iger, ena izmed teh je definitvno BioShock. Meni sicer ni ležal (vsaj tisto probno urco ne...), a ti bo mogoče všeč.

Link to comment
se spomnim igranja half life 2,tok mi je slabo delal joj pa sm useno igral haha

Hm, sori za tole: koker jst vem, blond dekleta napisejo "haha" na koncu vsakega stvaka....

Vsaj take so moje MSN izkusnje....

Ne da bi te hecal oz. karkoli, ampak ravno si me spomnil, pa omenim :)

Drgac pa mene sezmer skrbi, da tisto z netom nebos tok simpl zrihtu....

Ti je eden ze povedu za kabl, sam druga stran kabla more pa pridet do tistega kompa, ki ma sedaj internet....in ce nista v isti sobi, bos cez steno vrtal?

EDIT: ravno sem se spomnil...a ti misles met 2 kompa z netom, ali bos tastarega zamenjal? :sweat:

Link to comment

Drgac se pa vse tujke v slovenscino prilagodijo, razen lastna imena, glasbeni izrazi, ter avtomobilske znamke (+ izjeme)....slovnicno je blo cist pravilno!

Predstavljam ti slovenski izraz za tujko "router": usmerjevalnik. In vsekakor naprava ni vezana na wireless, obstajajo tudi žični usmerjevalniki, že lep čas preden je WLAN sploh obstajal.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.