Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

Nobedn noce igre obrnit na lahek nacin sam ko mas 4 zvezdice in helikopter nad sabo je problem se znebit. Se posebi ce si na Albaquinu ko je policajev ko dreka. Za vsakim voglom jih je prevec! Znebi se jih ... in se sam men zdi da ob vsaki misiji zgubim dolocen del denarja????

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Pa sej ne, da bi mi blo težko zgubit policaje na 1 al pa 2 zvezdicah, sam tečno mi je že. Za vsak kurac, ki ga narobe narediš ti pripopajo zvezdico... Vkradeš avto, pa so zadi, dvakrat s pištolco ustreliš, človeka še pretepst ne moreš do konca, pa te že lovijo... Beda :no_no:

RL fant RL :beer:

RL --> Real Life

Link to comment

MaTiCeK:

For those wanting to know which version looks better, the edge goes to the PS3. The textures and framerate are comparable, but the PS3 has far less pop-in. The 360 has richer colors, but the PS3 has better anti-aliasing making it look a little cleaner. Because GTA IV can preload onto the PS3 hard drive, the in-game loads are faster. Don't worry Xbox owners, the load times are rarely more than 30 seconds and don't occur very often. The slight visual edge goes to PS3, but the 360 is no slouch. Either version will do you proud.

Dodam samo še, da se folk pritožuje, da se teksture pri X360 verziji nalagajo zelo počasi, na nekaterih mestih traja to tudi 2sekundi, kar zna biti zelo zmotno. Tega nisem na PS3 niti enkrat opazil.

Iz tistega 5 min instaliranja je M$ naredo tak big deal in so povedali 10 stvari ko jih lahk takrat delas... me zanima kok smesno jim je zdj ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Količina podrobnosti je naravnost sapojemajoča. Že kako se folk muva po pločnikih, od kurb do biznismenov, ki se jim mudi, kako tolpe postopajo na vogalih... Da policajev, ki so v 50% debeli prašiči, ki komajda tekajo za osumljenci, ne omenjam.

Avti so blazno detajlirani in zelo podobni resničnim vozilom (Pontiaci, Hummerji, BMWji...). Zmaga pa SUV (4.8i), ki ima notri glasovno GPS navigacijo: 'Beeep beeep In 200 yards, turn right beeep beeep please stay on highlighted path beeep beeep'

Radio seveda spet zmaga, sploh oglas za volitve predsednika ZDA, kjer volilce nagovarjajo k izbiri kandidata, ki na Filipinih zlorablja otroke, ima noro ženo, je utajil davke, vendar ker se bori proti terorizmu bo pravi za nas :ihih:

 

 

Link to comment
MaTiCeK:

For those wanting to know which version looks better, the edge goes to the PS3. The textures and framerate are comparable, but the PS3 has far less pop-in. The 360 has richer colors, but the PS3 has better anti-aliasing making it look a little cleaner. Because GTA IV can preload onto the PS3 hard drive, the in-game loads are faster. Don't worry Xbox owners, the load times are rarely more than 30 seconds and don't occur very often. The slight visual edge goes to PS3, but the 360 is no slouch. Either version will do you proud.

Dodam samo še, da se folk pritožuje, da se teksture pri X360 verziji nalagajo zelo počasi, na nekaterih mestih traja to tudi 2sekundi, kar zna biti zelo zmotno. Tega nisem na PS3 niti enkrat opazil.

Iz tistega 5 min instaliranja je M$ naredo tak big deal in so povedali 10 stvari ko jih lahk takrat delas... me zanima kok smesno jim je zdj ...

Jap največja napaka Microsofta, da ni diska, zdaj bom pa spet mogel gledat pop upe, ki vem, da če bi bil disk jih ne bi bilo, upam res, da se na tem e3ju odjebe core modele in končno disk postane standard. :no_no:

Link to comment

Jaz sem sem odločil za PS3 verzijo, ki je naj bi bila lepša in bolj popup free + DS3, razen DLC in ačivmentov, ki pa mi niso pomebni.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Je cool. Grafika pa res ni nic posebnega. Ce bi mel opcijo bi celo ta bedni blure izklopo. Kontrole so v pizdi. Kamera ko vozis avto pravtako.

Telefon sem pa ze cenclo par klicol ker sem stisno B stotinko zatem ko je zacel cinglat. Jau.

Ko sem enmu tipu avto vkral. Torej ga nabutal in vzel avto se je primo za vrata in sem ga vleko za sabo. To steje kot rundown za statse lol.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.