Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

sem zdaj sprobal xvid in mi prvo ni šlo sam mi je dalo opcijo da si naložim DODATNI UPDEJT ZA MEDIA FAJLE !!!

Da sem dvd v pogon šel na media - videos- (z x menjaš disk,usb,dvd,raćunalnik) izbral dvd pogon in se tam pojavi pol ta možnost :)

a ja divx pa dela brez problem sprobal Heros xvid format :rock::rock: :china: :bowdown:

DIVX (XVID) PODPORA NI VKLJUČENA V UPDEJT JE TREBA POSEBEJ NALOŽIT !!!

Kako jo posebej naložimo ???

In katere so še kakšne vroče novosti ?

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

upejtam...

navadn mi zažene konzolo mi sam mi zmrzne v meniju!

restartam pa mi zabije une 3 diode"Sections 1, 3, and 4 are flashing red"

Restartam... mi napiše (če se prov spomnem)

E71: possibly a dashboard update error, Check below in the "Console Reset Codes" for instructions. If that does not work there is no other solution and the console must be sent back to MS for repair.

Ponovno zaženem... sam rdeče ledice (1,2,4)

WTF

Nimam piratiziran !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ma ne me Je**** (JEBAT !!!)

Veseli december, a ?

grrrrrrrrr...

Grem pogledat do kdaj je garancija!

EDIT:

kupljen 03.02.2007

se pravi da je po tastarem režimu še 3 mesece v garanciji po tanovem pa 2leti pa 3 meseca...

Če ma kdo kakšen predlog naj pove, čene pa jutr sprve v muller kličem !

EDIT 2:

PEEEEEEEEEEJJTEE VSI V P***************** m******

še mačk mi je klobaso snedu k sm jo mel za malco na miz ko sm tole študerov....

4. december

najslabši dan !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Evo novi update, novi xbox originals v marketplaceu. Opazim Fahrenheit, en izmed najboljših špilov sploh. Hočem kupiti, pravi da rabim pike, nabavim 2000 pik in nato hočem downloadati, ko dobim napako "Content not available on your location".

Je to mogoče problem da gledajo IPje (account imam prijavljen v UK, locale sem probal UK in Austria) pa zavrnejo vse iz Slovenije? Komu mogoče dela?

bobyx.png
Link to comment

A madona kera bedarija, če je spet fora IP.

Sicer ne vem zakaj to MS dela, M$ je itak znan, da bi rad čim več denarja nagrabu. Očitno jim ni do tega al kaj :crazy:

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
Evo novi update, novi xbox originals v marketplaceu. Opazim Fahrenheit, en izmed najboljših špilov sploh. Hočem kupiti, pravi da rabim pike, nabavim 2000 pik in nato hočem downloadati, ko dobim napako "Content not available on your location".

Je to mogoče problem da gledajo IPje (account imam prijavljen v UK, locale sem probal UK in Austria) pa zavrnejo vse iz Slovenije? Komu mogoče dela?

Se strinjam men osebno najboljši špil kaj sem jih kdaj špilo in to ,da še je prišel na XBL samo :love::love:

Praviš da ne dela na Austria account-u??

Bom probal jutri ko grem po pike samo za fahrenheit v muller, pa če bojo sploh meli :rockbrow:

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.