Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Do 31.01.2011

Game Add-Ons

• Red Dead Redemption - Undead Nightmare Collection - 1000 MSP

• Red Dead Redemption - Undead Nightmare - 400 MSP

• Red Dead Redemption - Liars and Cheats - 400 MSP

• Red Dead Redemption - Legends and Killers - 400 MSP

• GTA IV - The Lost and Damned - 400 MSP

• GTA IV - The Ballad of Gay Tony - 800 MSP

• Mafia II - Jimmy's Vendetta - 400 MSP

• Mafia II - Joe's Adventure - 400 MSP

• BioShock 2 - Minerva's Den - 400 MSP

• BioShock 2 - Rapture Metro - 400 MSP

• BioShock 2 - Sinclair Solutions Tester - 200 MSP

• BioShock 2 - Protector Trials - 200 MSP

• Borderlands - The Zombie Island of Dr Ned - 400 MSP

• Borderlands - Mad Moxxi's Underdome Riot - 400 MSP

• Borderlands - The Secret Armory of General Knoxx - 400 MSP

• Borderlands - Claptrap's New Robot Revolution - 400 MSP

• Midnight Club: Los Angeles - South Central Ultimate Content Pack - 500 MSP

XBLA Games

• Axel and Pixel - 400 MSP

• The Misadventures of P.B. Winterbottom - 400 MSP

Xbox Originals

• GTA: San Andreas - 600 MSP

• Max Payne - 600 MSP

• Max Payne 2: The Fall of Max Payne - 600 MSP

Avatar Clothing & Props

• Borderlands - Bandit Mask - 80 MSP

• Borderlands - Moxxi's Hat - 80 MSP

• BioShock 2 - Prototype Big Daddy Outfit (male) - 160 MSP

• BioShock 2 - Prototype Big Daddy Outfit (female) - 160 MSP

• Mafia II - Vito's Outfit (male) - 120 MSP

• Mafia II - Vito's Outfit (female) - 120 MSP

• NBA 2K11 - Slam Dunk Prop - 120 MSP

• NBA 2K11 - Boston Celtics Jersey (male) - 120 MSP

• NBA 2K11 - Boston Celtics Jersey (female) - 120 MSP

• Red Dead Redemption - Lasso Prop - 160 MSP

Urejano od Zurbum

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

In kdo je že probal Crysis 2 MP demo? Jaz sem ga izbrisal po 5 minutah, ker se mi zdi obupen. Hoteli so skopirat Call of Duty (najbrž štirko), pa jim ni ravno najbolj uspelo. Pridem igro in izberem edini gun, ki ga lahko, dve minuti hodim po mapi in iščem nasprotnike, vidim enega in začnem streljat, nakar ugotovim da mu nisem naredil nič. Kot prvo je sensitivity čisto čuden, v free aimu je občutljivost na eni ravni, ko pomeriš pa se čisto spremeni - kot da bi imel v enem načinu sensitivity nastavljen na 50, v drugem pa na 25. Druga zadeva je očitni overdose laga oziroma karkoli pač že pripomore k temu, da ne zadenem nič, čeprav streljam direktno v človeka in pa dejstvo, da človeka ubijejo komaj trije headshoti (testirano na nekom, ki je stal na miru). In za konec še bash, ki edini deluje spodobno, seveda če imaš melee na gobici in ne na B-ju tako kot jaz, posledica tega pa je, da raje streljam ljudi, ki letijo proti meni namesto da bi se z njimi šel loterijo kdo bo koga. No, v tem špilu to ne dela, ker s puškami ne moreš ubiti nikogar.

No, toliko o mojih petih minutah s Crysis 2 in če sem z olajšanjem zbrisal zastonj demo to pomeni, da originala sigurno ne bom kupil. Zdaj pa še vi kaj lepega povejte.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

men je bilo čist vredu zašpilat je mešanica COD in Hala mene prav nič ni motilo tu pa tam kaj za lagira (pri moji povezavi 1mb/256kb) sem to navajen.

Če bi mal igral lahko prideš do max 10 levela in se ti odklenejo 4-5 opcij - mogoče si strelal hologram katerega tudi imaš

Če bodo onelin achivmenti bova z Alexsom sigurno nabavila drugače pa nisem razočaran je kar fajn za špilat !!!

Xbox

Link to comment

Meni je tudi cool, ni problemov z strelanjem in lagom (20/20 Optika) edino me moti da se počasi premika pa tista animacija ko skočiš čez zid, sem imel v cod večje probleme da vstrelim koga če ni bil hardcore mode...Vsaj malo spremembe da ni vedno vojška tema in da ni preveč vesoljsko kot Halo whatever...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Mene v glavnem ni prepričal. Že v štartu sem dobil ta crappy copy feeling, potem pa se mi je vse zdelo še slabše, kot da se res ne bi potrudili. Poleg tega so v CoDu hit markerji in točno veš kdaj si koga zadel in koliko metkov katera puška rabi da ubije, tu je pa vse zmešano, ljudje hodijo nevidni, zmešnjava v glavnem. In to se zgodi, ko brezglavo mečeš stvari v igro.

"A, killstreaki... MW2 jih ma preveč, bomo dali one iz štirke. Puške! MW2 jih ma preveč, si jih bomo enih par izmislili. Kontrolne sheme ne bomo spreminjali, ker se v CoD obnese, lahko pa malo zjebemo sensitivity, to bo to. Pa še kaj druga rabimo, hmmm... Že vem! Dajmo še armor abilityje iz Hala, balansirali bomo pa samo tak na pol, itak je vseeno. In izmislil sem si POPOLNOMA NOV shooter, ki se bo ziher prodal v vsaj milijon izvodih. Kako sem dober."

NitroBlast90.jpg

Link to comment

če igra vredu dela (blizu brez-laga) so hit markerji odveč ...

ampak na žalost to self-hostanje lobbyjev (kot tudi nelokalni serverji) in podobno ni niti blizu temu, dajo ti neko iluzijo lag-free gameplaya, realnost pa je drugačna (se lepo vidi če imaš killcam).

in ja, tudi moj prvi občutek (crysis) je bil zelo cod like ("perki", killstreaki) ampak zaradi laga (kot da bi igral z nekom na marsu) je vse skupaj neigralno.

armor abilityji pa so že bili v enki, tako da tega niso iz halo-ja pobrali (vsaj ne iz reach-a) :)

Link to comment

Grozen špil. Zelo okorna kontrola, čisto nasprotje CODa. Un glas k ti govori kaj si si vklopu mi gre neskončno na kurac, medtem ko je lag itak over 9k. Sensitivity je čist fucked up, mi ni všeč.

Tko da ne, definitivno ni špil ki bi ga hotu igrat. Neka generična kopija CODa se mi zdi, ampak sploh ne dobro narjena.

Link to comment

Kar se tiče abilitiyev ni ukradeno od nikoder nič, ker nano suit z armor, stealthom, powerjem in speedom je glavna atrakcija že od orginal Crysisa dalje. Killstreak-i (čeprav kolikor sem jaz opazil ti ne šteje glih kille ampak moreš dogtage pobirat) in perki so pa res CoD-like. Sensitivity ma itak vsaka igra svojga, in ko se ga navadiš sploh ni problem. Sej v BF:BC2 je podobno...najprej sem igral MW2 kjer vse deluje tekoče in gladko pri 60fps, potem pa prešaltaš na BC2 in ti ob prvem vtisu nekaj ne paše pri premikanju, ampak se prej ali slej navadiš.

Jaz sem rahlo razočaran nad tem, ker sem pričakoval (glede na Crysis 1), da bo okolica delno uničljiva...v dvojki pa lahko le šipe na rastljinjakih uničiš. Mogoče bo v SP kampanji drugače.

V glavnem špil ni slab, ampak jaz si ga zaenkrat tud ne mislim kupit, vsaj na day one ne. Če bodo opisi in vtisi drugih igralcev kul, bom počakal na kak price drop pa si ga potem ubodem. :)

Rubuz.png%5D
Link to comment

@lolicon2011

to glih ni res, to je odvisno od gameplaya vsake osebe. meni je recimo velik bolše šaltat nonstop. kak vidim nekoga grem takoj iz cloacka v armour in pol napadem, ker drugače ti gre energija dol.. skratka odvisno kak si navajen. igra pa drugače tudi meni ni dosegla tistih zadovoljivih ciljev.. (razen v pogonu)

TehClovek30.jpg

Link to comment

Pri nas bi blo najceneje na http://cdkey.si/ če maš možnost kupovanja prek paypala pa v google vpišeš cheap xbox live in ti vrže ven morje strani.

Edit: Malo gledam in se mi zdi, da so ble včasih kode na cdkey.si ful cenejše. Da se jih dobit za kakih 40€ za celo leto, če ne gre drugače pa vprašaj tu na forumu za letno naročnino in ti bo kdo pomagal. Jaz ti na žalost ne morem, ker nimam kreditne.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Jaz sem se vedno tukaj na forumu zmenil z drugimi uporabniki in je bila cena okoli 40€. Če je bilo kdaj še kaj nižje ne vem, je pa res da so cene precej visoke. Dejstvo je, da naše male trgovinice ne morejo konkurirat masovnim naročilom ostalih evropskih gigantov, ki zato dobivajo raznorazne popuste in so zato tudi cene lahko nižje. Pa še sama vrednost funta je napram evru tako nizka, da se nam strašno splača.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

če rabite live ga dobim za 38€ 12 mesecev.14 mesecev 42€ 2100 pik pa je 21€ cene se učasih spremenijo za kak evro ali dva samo ponavadi bol na dol kot na gor, ker majo akcije. če bi se naredil skupinski nakup bi verjetno lahko dobil še kakšen evro ali dva popusta na kos. aja naročam pa iz te strani http://cardscodes.com/Xbox_Live-k29-0-3-default.html in ker imam kar dobro zgodovino pri tej strani se mi zdi da bi dobro prišli skoz. Zapravil na njej že preko 1000€ in kode vedno dobil v nekaj sekundah.

Urejano od suhi_SLO
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.