Skoči na vsebino

ESPN top 10


kekken3

Priporočene objave

Evo nekaj res NORIH izbranih akcij MLG projev. Strgan stuff.

http://sports.espn.go.com/broadband/vid ... 4&n8pe6c=3

Tisto od StrongSidea sem si z nekje celo downloadal nekoc. No ja, Sebek se je s tem beastom lomil v matchmakingu. :drool::love: ... :tepen:

Nasploh pa res strgane zadeve. Ownaza od Karme na constructu z no scopeom viola lift, pa razne cistke sniper towerja na guardianu z air stickyji pa krneki... noro noro, kaj reci... :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Sva danes že imela z Kekkenom "trening" in sva sprobavala. Smešno je da je njemu uspelo še čisto na začetku, potem naprej pa nič več. Sva tud preštudirala video, in našla par dobrih hidden placov. :D

Drgač pa res škoda, da se ne morva povezat med sabo, zarad teh nat nastavitev. :headscratch:

Link to comment

Ok, zdaj sem pogledal še vol. 3... Dajte mi povedat, kak je možen tisti kill na 2. mestu?

BTW oni laser shot je out of this world. Headshoti me sploh ne presenečajo, pač je precej skilla in to je to. Če si dober, pač headshoti letijo. Stvari kot so tisti laser shot, pa oni 1shot 3kill mi je kul, ker je Halo pač edini špil, kjer je kaj takega sploh možno. No sej, najbrž se je v kakem CoD že tud zgodilo, sam sigurno ni zgledalo tak kul.

BTW drugič, tud akcija na 1. mestu se mi ne zdi glih nevem kaj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Akcijo na prvem mestu je morda speaker malo preveč hvalil, a je vsekakor hud display ne le hladnokrvnosti in natančnost. temveč tudi poznavanja igrinega motorja. Toliko headshotov in no scopeov, nato pa se skulirat v eni sekundi in začet spawn trapat... še zdaleč ni tako izi zadeva, kot zgleda pri njih. :tepen:

Tretja mi je bila res huda, drugače. Pa seveda triple snipe. :love:

Kolikor vem, gre laser čez 10 ljudi. Talk easy Killionares. :D

Uni sniper pri drugi pa.. boh, pojma nimam, od kje se je odbil.

Skok na guardianu pa je bitch. Meni je uspel brez odskakovanja od vejic in podobnega. Samo lep in natančen movement v zraku. Skok v levo, na vrhu počep in premik v desno. A uspel mi je enkrat in nikoli več, tako da je po moje vseeno bolj simple tehnika. Vsaj tip iz muvija jo ziher pozna. Dvomim, da da bi v teamskih igrah tako probaval, če bi mu bila eksekucija tako random, kot kažejo naši "rezultati". :ninja:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Haha, tista štirka se žal slabo vidi, pa itak ima samo turnirsko igro z zadnjega grand prixa, tako da je bolj standard stuff. Četudi je Ogre čisto broken. Jasno.

Ampak petica pa poka po šivih. Tisti 1080 / 720 no scoper v hišici na the pitu je strgan. Pa double overkill. Pa... jao, warthog overkill. Sick stuff. Res nori ljudje. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.