Skoči na vsebino

[Uradna tema] Metroid Prime 3: Corruption


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 145
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • vrhovni
Pa igraš na veteran al na normal, kaj ta Friend Voucher sploh v bistvu je.

Veteran. Pri Metroidih nekako hočem čim večkrat poginit, ker si špili zaslužijo, da vložiš malce dela v njih. :D

Te Friend Voucherje pretvoriš v neke posebne vrste točke, se mi zdi, da zelene barve. Med igro s skeniranjem in posebnimi dosežki (število sesutih sovražnikov, žongliranje na training platformi na začetku igre ..) nabiraš te točke, s katerimi potem pod Extras odklepaš določene funkcije, npr. Screenshot Mode, razne artwork galerije in podobno. Jst šparam za screenshote. :)

trentutno sm tisto na eastu rasu od ognja glavno svar...

.. eh? Prevod prosim. :beer:

aja ste že posodobili letalo?

Ja, ravno malo po tem sem sedaj jaz ..

Link to comment

mp3 še nisem igral ampak ti lahko sigurno svetujem naslednje (glede na mp1 in mp2) -> vsak boss je nekako povezan z upgrade-om ki si ga prej dobil, če je bil to morph ball potem bo morph ball v igri pri bossu, če multi rocket launsher takisto in podobno... nekateri bossi so mix tehnik -> streljat dokler ne "omaga", it v morph ball in ga šele s tem dejansko raniti... malo se potrudi no ;)

Link to comment

Mogenar-ja sem končno uspel sesuti ufff, včasih mi je že skoraj žal, da igram na veteran, ampak, ko premagaš šefa, je pa občutek slajši. BTW mam mogoče kdo namig kdaj se lahko vrneš na prvi planet do vrat, ki so jih popravljali in kdaj je orožje dovolj nadgrajeno da lahko na drugem planetu unmu kipu glavo "navrtaš", te fore me blazno motijo, da vem, da se bom moral še enkrat vrniti nazaj.

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Ta Mogenar je ena prasica, ja .. jaz sem ga sicer uspel v drugo stepst, ampak bohpomagej, koliko časa mi je uzelo - pomoje sem se kakšno uro fajtal z njim in od tega zadnjih 20 minut s samo še okrog 100 healtha. Kar je seveda pomenilo, da sem moral vsakič preden sem šel v hypermode najprej nekje dobiti health, da sem to sploh lahko izvedel. Na koncu me je že prov roka bolela od paničnega stiskanja wiimotea .. če bi umrl, tik preden bi ga sesul, bi pomoje wiimote tako letel nekam, fijuuuuu.

Prov seka ga 'veteran'. Prvič po stotih letih imam končno spet feeling, da se moram potrudit pri nekem špilu. :ninja:

Aja, glede namigov: no idea. Sva očitno kar na približno isti točki v špilu. Pa če bo kdo odgovarjal kaj na to, označite, da gre za spoiler, lepo prosim.

Link to comment
Prov seka ga 'veteran'. Prvič po stotih letih imam končno spet feeling, da se moram potrudit pri nekem špilu. :ninja:

Mene pa ravno to odvrne od neke igre.

Rad imam challenge, ampak spet ne tako tezaven, da postane zadeva frustrirajoča. Igro igram zato, da se zabavam, ne da sem frustriran, ker je ne morem koncat.

Link to comment

Pa saj lahko končaš samo potrudit se je treba, jaz imam na dan največ pol ure do eno uro časa za igranje (nekako po 22h) in pri mojih hmmm... letih mi rata, kaj ne bo potem vam mladičem ;):beer:

Največja fora je bila ko sem si rekel nč sam še zdele pol grem pa spat in evo mi je ratalo in trud je bil nagrajen s super filmčkom.

BTW tile friend voucherji so uporabni za odklepanje bonusov, sem pa muislil da je kaj globljega zadaj...

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.