Skoči na vsebino

Unreal Tournament 3


Martinez

Priporočene objave

Nism ti dajal nobene groznje samo dejstva. Boli me kurac za lukida nevem kdo je ta tip. Like i said shoelace provocirej v glavo ti mulcke ki jih lahko in jim dajej robcke na cesti na gradu .

Sej to tud delam in mi očitno gre odlično od rok. ;)

BTW huray za 55000i post na forumu :cash:

Sry za offtopic.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No ste se skregal do konca ko najstnice? :lol: Kdaj kej igrate? S kolegom špilama in bi blo kul, da je na kupu mal več slovenceljnov. PS3 name mam civiceh9 pa lahk kdaj kej užgemo... Predvsem za zabavo in ne, da bi se po končani igri podjebaval na forumu like čiter in nadrkanec itd itd. Aja..igrama pa na tipkovnico in miško.

Lp

crx :-x

Link to comment
  • N7

prebral nekaj vmesnih postov in če se mislite kurcokvihtat tule bom sam zaklenu vse skupej.

in res zanimivo, kako se vedno sholace znajde v neki štali vedno.

pejte si pokazat jajčnike v špile pa da se vid kdo je taprav frajer. če že drugač ne gre.

:thumbdown:

ozi_SLO.png

Link to comment

ma ima poleg mene še kdo zadnje cajte probleme s povezavo? že par vikendov zapored me vrže po določenem času dol iz vsake igre... čudno je ker mi ne prekine psn povezave, samo igro mi butne dol..

že tako imam čas samo ob nedeljah igrat, zdaj ko me skoz disconnecta pa prav mine volja do igranja...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.