Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

lep pozdrav

imam problem v zvezi z igro assassins creed 2.

imam xbox 360 elite, ixtreme 1.6 in igro patchano na wawe 3 in posneto na dvd+r DL seveda, ampak ko igro vstavim me opomni da je potreben nek update za igranje te igre in nato pritisnem update.

pise da se update nalaga in da se bo xbox zagnal znova samodejno. to vam je verjetno znano...

nakar se xbox ponovno zazene in me zopet vprasa za update in to lahko delam v nedogled igra pa se vedno ne dela in me zanima kaj storiti?

imam pa kolega z enakim xboxom isti datum ista verzija ixtrema. njemu dela, men pa ne...

hvala

Link to comment

1:))))

Te lahko neki uprasam???

Jst imam tak problem:

1:sm se upisu na xbox live GOLD

2:Sm kupu GTA 4 na xbox live gold

3:Potem sm pustu celo noč XBOX 360 prižgan

4:Drugi dan sm se zbudu ..

5:Sem šel na MEMORY>>IN VIDEL DA MI PIŠE:.. GTA IV JE POŠKODOVAN IN MI POKAŽE RUMEN KLICAJ

KAJ NAJ NARDIM???????

2:((((

Jst sm se prijavu na XBOX LIVE GOLD

IN sm si zacel dawnload GTA 4

tačas sm igrau prototype

pustil sm dawnlodiarat celo noč in cel dan

potem sm se zbudu in mi reče na MEMORY:ta igra je poškodovana

ZAKAJ;;;;KAJ MORAM STORITI!!!!!!!!!!!

L.P. Ezio Auditore Da Firenze

Link to comment

Jst imam neke težave z novim xboxom.

Povezan je na isti način kod prejšnji. Hdmi-1 v plazmo, optical pa v sorround.

Na isti zaslon imam povezan tudi PC prek hdmija-2.

Tažava nastane ko ugasnem tv ali spremenim kanal TVja da bi gledal PC. Ko

se vrnem nazaj na kanal za gledat xbox se xbox restarta po ne potrebi...

Ali je to normalno oziroma neka nova fora za šparat elektriko ???

@Yoseep-ti zihr veš kaj se dogaja...plz help :puppy:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ma dobro kaj je s to temo... :annoyed:

od kje zdej neki gta4 in zapečen AC ??? :headscratch:

Glih by the way, jst imam original AC2 in ne fleshano konzolo...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Jst imam neke težave z novim xboxom.

Povezan je na isti način kod prejšnji. Hdmi-1 v plazmo, optical pa v sorround.

Na isti zaslon imam povezan tudi PC prek hdmija-2.

Tažava nastane ko ugasnem tv ali spremenim kanal TVja da bi gledal PC. Ko

se vrnem nazaj na kanal za gledat xbox se xbox restarta po ne potrebi...

Ali je to normalno oziroma neka nova fora za šparat elektriko ???

@Yoseep-ti zihr veš kaj se dogaja...plz help :puppy:

Kar pain in the ass stvar zveni.

Nisem še imel problemov s tem, a vem, da HDMI tehnologija ponuja možnost, da ena naprava vključi/izkluči drugo, ki je povezana. Sam imam te opcije za naštimat v svojem LCDtvju, a mi ne dela. Da se ni kaj pri tebi spremenilo? Magari počekiraš TV. Mogoče je celo tako, da do zdaj si imel ves čas vžgano to na TVju, pa s prejšnjim boxom ni delalo, zdaj pa ja. Kaj veš... Je pa res, da je nedavno tudi m$ vključil nekaj, ki spominja na to v dashboard. Tam pri nastavitvah videa imaš neko opcijo "Display discovery" in četudi ne zgleda, da direktno to nadzoruje, se magari probaj poigrati s tem na enable in na disable pa poglej, če se kaj spremeni.

Link to comment
Ker gamertag oz. državo imaš nastavljeno UK,USA,DE,AUT,ITA....

JST IMAM PROFIL NASTAVLJUEN OZ GAMERTAG POD ITALIJO

Kaj tebi ni jasno? Če boš ponovil post ti ne bo hitreje odgovoril. To je forum ne klepetalnica.

Kot je napisal. POPOLNOMA izbriši GTA IV z Xbox-a. Settings-Memory-itd. in izbriši vse v zvezi z GTA IV(razen save-games če jih maš). In začni znova. Drugače ti ne znamo pomagati.

Link to comment
  • vrhovni
Jst imam neke težave z novim xboxom.

Povezan je na isti način kod prejšnji. Hdmi-1 v plazmo, optical pa v sorround.

Na isti zaslon imam povezan tudi PC prek hdmija-2.

Tažava nastane ko ugasnem tv ali spremenim kanal TVja da bi gledal PC. Ko

se vrnem nazaj na kanal za gledat xbox se xbox restarta po ne potrebi...

To se tudi meni dogaja, čeprov že odkar imam Xboxa.

Na monitor imam priklopljenga Xboxa preko HDMI, poleg tega pa še izmenično preko VGA ali laptopa ali Wiija. Če med igranjem Xboxa zamenjam source na monitorju ali ga pa ugasnem, se mi Xbox resetira. No, pri meni je še to, da mi prvič, ko prižgem Xboxa, ponavadi monitor sploh ne dobi signala, moram prešaltati skozi vse source-e, da spet pridem do HDMI, Xbox se resetira in potem dobi signal. Wtf, right. Nič kaj prijetna zadeva.

Sem sprobal lihkar ta Display Discovery, pa nič ne pomaga na žalost. :(

Link to comment

@Yoseep and Anduril- kr glih nisem imel kaj delat sm malo zadevo pretestiral...

Če dam hdmi1 na xbox, hdmi2 na pc ,lahko poljubno spreminjam kanale in ugašam/prižigam tv.

Težava nastane ko priklopim ozvočenje. Zvok poleg v tv,hdmi pač, mam tudi v pionnerja 5.1.

Toraj v xboxu sta hdmi in component (ni povezan, uporabljam ga samo za priklopit optiko).

Optičen kabel gre pa direkt v surround.

Takoj ko priklopim component poleg hdmija( ko je ugasnjen,seveda) se xbox začne resetirat

pri spremembi kanala...

A lahko sploh ozvočenje upliva na to ???

U kurcu component ???

U kurcu hdmi ?

U kurcu sorround ?

pobiram stave... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
  • vrhovni

Mnja, jaz imam zadevo povezano na način s cheap-ass guidea tu na KSiju - video preko HDMIja na monitor, audio pa preko priloženega AV kabla (ki mu razmontiraš un načrtno prevelik plastični del) na ozvočenje. Verjetno ne bi bilo problemov, če bi imel speljano na kak bolj pričakovan način. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.