Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

šit. sam res. sem pozabil oznanit!

pred dvema dnevoma mi je po dobri uri igranja pri kameri iz kokpita pričelo texture pacat. jap. prav un ugly "bad vga memory" efekt.

sicer je bilo pri naslednji dirki vse okay, tako da sklepam, da gre za bug. po tistem se pojav ni več zgodil.

sem se pa za trenutek usral, da je šel vga čip oz. da se pregreva.

:crossfingers:

pri meni isto, vsakih toliko se teksture "zmečkajo", na sekundo...

bug verjetno, če bi bil čip bi prihajalo do večjih problemov...

pa sence tudi, ja, lomijo se in so preoštre...ima kdo full hd tv (1080), mogoče je problem v tvju?

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mene pa zanima kako naj pridem vsaj do 3. mesta v klasi A ko je treba s ferrarijem f430 v enem krogu prehiteti vse? :?

Ti priporočam, da najprej odpelješ par dirk zgolj za pokušino in opazuj, kje tekmeci izgubljajo na času! Jest jih npr. dol počm po obeh ovalnih ravninah, pa pred šikano na ovalu! Po notranji zaviti progi pa kolkr si upaš! Pa izkorišči njihov DRAFT! Pomaga! K maš pogruntan sistem, ti pa ni več problema zmagovati!

Naj ti sam še povem, da sem trenutno tako počel z pomagali, pa na standard, pa na joypad! Vaja dela mojstra! Al pa mojstr dela vajo! ;)

Kokr vzameš!

Link to comment

Prec po nakupu igre, mi je med nalaganjem za event dirko zmrznu gizmo! WTF, si mislm! Sam od takrt pa na srečo ni več teh problemov!

Kar se pa zvokov tiče, je pa res da ma vsak svoj posluh zato! Je zgolj približek simulaciji vožnje, in bi ga vidu junaka, ki bi za vsak avto posebej, navadnega al pa tunanga, zvok posnel pa prenesu v igro! Prologue je vendarle izboljšana beta varjanta celotne igre! Ka pa vemo! Mogoče bo v končni verziji kaj več narejenega na tem!

Hm, me zanima, če je tut v real viperju tko mal slišat tuljenje 8.0, ca. 500 HP motorja! Oh, ja! :ihih:

Link to comment
  • N7

sploh ne moreš konkurirat, če imaš vklopljene pomoči!

če hočeš biti res frajer in če hočeš biti res hiter, vse na off!

je pa res, da je kontrola precej težja. ampak občute je pa un-real!

pa še nekaj, kar se zvoka tiče; malo za res - malo za hec.

kaj pa, če je kabinski zvok, zvok, ki ga sliši voznik pod čelado?!

:lol:

ker še nikoli nisem vozil s čelado, ne vem.

:fiufiu:

ozi_SLO.png

Link to comment

Škoda, da še vedno niso razvili ustrezne fizike za trke (ne poškodbe).

Danes bo intervju z yamaučijem.

Gran Turismo series creator Kazunori Yamauchi has announced during an interview with CVG that a “major update” is in the works for GT5: Prologue, and is going to include the highly anticipated vehicular damage!

Link to comment
  • N7

brez zamere do kogarkoli ampak to je točno tisti razlog, zaradi česar iger (in ne samo iger) ne "kupujem" v prednaročilu. ne, da igre ne bi dobil, nikakor.

ampak fora prednaročila je med drugim v tem, da si zagotoviš kos, ker obstaja velika možnost, da bo predčasno pošel z zalog in nenazadnje, da ga prejmeš pred drugimi. ali vsaj v prvem valu.

sam sem se odpeljal v kranj ponj. med malico :lol:

saj bo. bo pa potem za vas toliko slajše vtakint špil v konzolo...

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment
Wtf se dogaja s svetom-iger.com?

Odpošiljati bomo začeli v ponedeljek, my ass. Nikoli več ne kupujem tam.

Jaz sem preklical naročilo, ker se mi ni dalo več čakat, in sem lepo nabavo v BB. Če bi vedel da bo tak, bi nabavo še isti dan ko je ven prišla ne pa da sem čako ko tele :no_no:

Link to comment
Wtf se dogaja s svetom-iger.com?

Odpošiljati bomo začeli v ponedeljek, my ass. Nikoli več ne kupujem tam.

Khm ... zahvali se retardom v BBju. So imeli tolk iger da so v prvih 3 urah iz skor vseh bbjev zginle.

Dobis drug tedn in druge igre bojo tocno prisle ;)

Eni uvozniki niso resni, ko pa narocas iz tujine je pa problem v tem da oni nas dobesedno jebejo v glavo ...

Kot sm reko ... stanje bo bolse. GTA bo na dan izida :bowdown:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Kot je naznanil Kazunori Yamauchi, glavni mojster za Gran Turismo serijo, bo GT5 Prologue le dobil trenutno manjkajoči poškodbeni model. To naj bi se zgodilo jeseni letošnjega leta, ko bo radostno destrukcijo vseh mogočih avtomobilov možno prenesti s spleta kot dodatno vsebino.

Evo novice iz prve strani.... a bo to kokr update al bo za kupt iz stora?

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.