Skoči na vsebino

[Uradna tema]SingStar (PlayStation 3)


matej1990

Priporočene objave

odpreš gotovinski račun (brez mesečnih stroškov) in vzameš VISA Electron (brez letne članarine) in lahko z njo plačuješ na US Storu (do višine sredstev na tvojem računu).

To sem jaz zdaj naredil, saj mi EC ne potegne ko kreiram nov Account;

prejšnji pa je bil žal izgubljen, ko sem pozabil user name+password kombinacijo - opozorilo če kdo daje PS3 na servis (BB), obvezno narediti backup diska, saj so mi modeli namesto, da bi popravili HDMI vhod, raje zamenjali celo konzolo :mirror: :thumbdown:

tag.png
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Kveščn za frike :) ok mamo account US, pa delamo na tem da bi potegnl dol komade. Mamo Viso (pač kolega prijazen posodu), pa k mormo utipakt info kartie, pač imetnika, pa vse... nakonc praša za billing adress, k more bit identičen tistemu na katerga je napisana kartica. Account in s tem tudi sing store je "zaklenjen" na US region... wtf to nardiš da dela :) zdej mam dost branja forumov, pa iskanja info, pa pojma nimam kje sem naredla pregreško. A mi lahko kdo pomaga??

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ker ni bilo odgovora sem kar probal in če še koga drugega zanima - zadeva dela brez problema.

Narediš Wirecard account, nakar ti nakažejo med 1 in 3 EUR na račun, ti pa jim moraš sporočiti točen znesek. Potem želijo sliko tvoje osebne z vidnim imenom in naslovom ter kartice. Lahko se jim faksira ali pa maila (seveda je potem fino malce skriti številke :) ). Šele, ko to avtorizirajo lahko uporabljaš virtualni mastercard in si na wirecard račun nakazuješ denar (pri vsaki transakciji na WC ti poberejo 1 eur, zato je fajn dat got večji znesek)

Na PSu si narediš novega userja, ga registriraš kot živečega v Nemčiji (jaz sem dal kar naslov wirecard banke). Ko se konektaš v store te čaka trenutno 501 komad. V USA jih je le 335. Poleg nemških tudi dobrote - Pink, Queen, Alice Cooper,...

Pa še ena dobrota. Če zamenjaš jezik Singstarja, te meče tudi v nacionalne store. Torej lahko prideš tudi do italijanskih kancon, finskega melodičnega death metala in portugalskih žalostink.

:rock:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

živjo,

ker nikakor ne morem kupiti pesmi v sing storu vas prosim za pomoč.Ustvaril sem si user 2 account in pod podatke napisal vse pravilno razen države katero sem dal Great Britain.Se vpišem v sing store,označim komade za nakup,vnesem podatke kartice(na voljo American,visa,master.....)nakar me vpraša za billing adress katerega izpolnim pravilno razen neaktivne vrstice kjer piše Great Britain in seveda zadeva ne dela ker je kartica slovenska in se podatki ne krijejo.Kako lahko obidem to zadevo ker se države nikakor ne da zamenjati enkrat ko si prijavljen v sing store?????

ful hvala za pomoč

lp

Link to comment

bre z skrbi sem temeljito prebral ampak preko wirecarda mi ne diši!Glede US store pa je spet ista pesem z billing adress ki je mora biti ameriški in se ne pokriva z slovenskimi podatki.Lahko napišem svoj naslov itd. sam pod country/state pa piše USA in se ne da spreminjati.Zato kartico zavrne

Link to comment

Torej, kartice zavrača zato, ker je večina plačilnih kartic, katerih izdajatelj je slovenska banka, "blokiranih". To, da vpišeš USA naslov in poštno kodo, je edini pravilni postopek, da bo zadeva delovala. Naj te ne skrbi, tega nihče ne preverja. V praksi jih zanima samo koda + security koda in pa uspešen dvig denarja.

Wirecard je edini poznan način, da lahko nakupuješ v EU trgovini, pa še to mislim da izključno DE.

Bolj specifično, je situacija sledeča:

Zadeva je sledeca:

US PSN: delajo MasterCardi (razen NLB) vneseni pred majem 2007 in Visa/Visa Electron (razen NLB)

DE PSN: dela Wirecard (virtualni MasterCard, ki ga polnis z obstojeco kreditno)

HK PSN: dela Visa/Visa Electron

Napotki so na mn3njalniku, se mi jih ne da se enkrat pisat. Ce pa te kaj posebaj zanima, pa lahko obdelama.

Vzeto iz tele teme: viewtopic.php?f=19&t=6192

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni
Jupiiii... wireless mikrofoni :D tolk je pa to finoooo :car:

Torej že imaš�ireless mikrofone? Lahko mikrofona malo poslikaš � objaviš s�ke? Kako so rešili�adevo z baterijo? Kje si kupil in za koliko? :hyper: Dela zadeva dobro brez uporabe PS3 controllerja (da govoriš uka�)?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

:crazy: počasi :D še en fanatik...

mikrofone se kupi v big bangu (cca. 50€) :) sicer so res taki kot izgledajo na uradnih slikah

http://www.kotaku.com.au/SingStar_WirelessMic_140808.jpg

je pa tko... dobiš zraven en "spliter", ki ga priklopiš na USB vhod, mikrofoni delujejo :love::love:

baterija: ni mal manjša napaka :D zravne dobiš 4 sony baterije AA, ki se ne dajo filat, pač ko crkne daš notr nove (to pomeni, da je dobro če jih imaš vedno na zalogi, sploh če si tak freek ko mi) :rock:

S ps3 kontrolerjem je tko... vse tastari singstarji rabijo kontroler :D

tale verziaj http://www.amazon.co.uk/SingStar-Pop-Game-Only-PS3/dp/B001U3Y2VO ga pa ne rabi... deluje, preverjeno :cool:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.