Skoči na vsebino

Mirror's Edge


Priporočene objave

  • Odgovorov 73
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Kako se vam kaj zdi demo? Jaz sem ga ravno obrnil (na PS3) in mi je bil superfini.

Presenetljivo zabaven. Nisem nek FPS fan, tako je zmanjšan pomen uporabe orožja (vsaj po izjavah in demotu sodeč), ki sem ga občutil ob igranju demota, pozitivno presenečenje.

Bom še na kak review počakal, da vidim kako pa kaj. Morda si jo nabavim, ko mi bo zmanjkalo idej. Trenutno imam že tako preveč vsega za preigravati in premalo časa. :)

Kontrole prelahke? Hm, morda bo komu res ne bo všeč, da si ne polomiš prstov zraven ko laufaš po strehah in izvajaš akrobacije - ampak meni sede, da niso prezakomplicirane kontrole, ker se mi zdi da je bolj povdarek na hitrem tekanju naokoli, kar pa lahko z zajebanimi kontrolami hitro rata tečno. Vsaj meni, ker igram igre za sprostitev. ;)

Link to comment

Res je kul špil, sicer sem se demota že naveličal, ko ga dost hitro naštudiraš. Za tapravo izkušnjo si je treba runner vision in vse ostalo ugasnit, ne pa da skačeš po rdečih deskah, ceveh, vrveh itd. Zanima me tud time trial mode, ki je sicer na voljo v demu, ampak samo tistim, ki so prednaročili špil pri gamestopu al kje že. Pa upam na dobro zgodbo, to čakam že nekaj časa pri teh novih špilih.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Res je kul špil, sicer sem se demota že naveličal, ko ga dost hitro naštudiraš. Za tapravo izkušnjo si je treba runner vision in vse ostalo ugasnit, ne pa da skačeš po rdečih deskah, ceveh, vrveh itd. Zanima me tud time trial mode, ki je sicer na voljo v demu, ampak samo tistim, ki so prednaročili špil pri gamestopu al kje že. Pa upam na dobro zgodbo, to čakam že nekaj časa pri teh novih špilih.

Kode se tut po netu tala, če najdeš. Npr trivia questions on "on the spot" - gamespot.com

Link to comment

Hehe, špil se izjemno zgleduje po Portalu:

- v glavni vlogi je ženska (pri Portal pač Chell, tukaj je to Faith);

- obe igri sta primarno platformščini, z občasnim bojevanjem;

- obe imata dve barvni shemi, sterilno belo z odtenki modre in oranžne ter kasneje rjavosivo notranjost tovarn;

- končno, naslovna komada obeh iger nosita ime Still Alive;

Naključje? Definitivno ne. :ihih:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Tako igro sem narocil pri game.co.uk in pravijo, da mi bodo zraven senkali se t-shirt. Me prav zanima, ce bo majica nasla pot v Slovenijo, se mi zdi, da ponavadi teh preorder goodijev ne posiljajo ven iz UK, a ima kdo kaj izkusenj s tem?

Drugace pa je po tujih opisih sodec po eni strani igralnost prava bomba, po drugi pa je storija zanikrna in tako slaba, da ti lahko skoraj priskuti igranje, kljub fantasticnosti igralnega sistema. Povrhu pa je se vseskupaj nehumano kratko in se baje da preigrati v piclih 5 urah. No sej zato pa pride 2009 DLC, upajmo, da bo vredn svojega denarja, ce ze ne bo zastojn.

Link to comment

Jaz sem jo ze koncal pred dvema dnevoma in moram rect da je precej kul.

Same ideja je zelo vredu, ma pa tudi svoje pomanjklivosti kot so, cez cas postane rahlo ponavljajoce ceprav je igra dolga samo 5-6 ur in vcasih se zgodi da si rahlo zmeden ker ne ves tocno kam moras it, drugace pa je kul, nekateri deli igre so prav super, ker je res kar dosti taksnih stvari ki se jih do sedaj ni bilo v drugih igrah.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.