Skoči na vsebino

Pokemon Pearl & Diamond


MaHe

Priporočene objave

  • Odgovorov 539
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

V Muellerju ima veliko iger škatlo, navodila itd. v nemškem jeziku medtem, ko pa se sama igra lahko nastavi na angleški jezik. Mislim, da se vse lahko nastavijo na ENG (english).

Žal to ni res ker sem jaz kupil Pokemon Diamond v Mullerju .Po 30 minutni raziskavi sem izvedel da ima ta igra samo EN jezik naenkrat(če kupite v mullerju je to Nemščina).

DISINFORMATION IS A WEAPON OF MASS DESTRUCTION!!!!!!!!!

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
So mogoče kakšni problemi pri menjavanju Pokemonov pri igrah z različnimi jeziki? Npr. jaz imam angleško igro in prijatelj italijankso, ali pa recimo da hočem prenesti pokemone z kakšne angleške GBA igre v italijanksi Diamond...

samo ime bo italjansko(in mogoče podetki o njem)

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
So mogoče kakšni problemi pri menjavanju Pokemonov pri igrah z različnimi jeziki? Npr. jaz imam angleško igro in prijatelj italijankso, ali pa recimo da hočem prenesti pokemone z kakšne angleške GBA igre v italijanksi Diamond...

Dejansko gre tradat iz gba na ds igro? :headscratch:

Ja vstaviš GBA modul preden kot zaženeš DS in potem lahko v enem kraju (Pokemon parku se mi zdi) prenaš do 6 pokemonov na dan. In dokler imaš noter GBA modul se tudi prikazujejo pokemoni, ki se sicer ne bi.

Link to comment

Ej fantje....poznam eno finto da lahk začneš s vsemi tremi začetnimi pokemoni....

:D

Vse kar rabiš:

dva DS-a

dve igri (pearl pa diamond)

Obe igrci zaženeš pa izbereš začetnega (na vsakem DS-u različnega), pa pol izmenjaš prek wi-fi...

to je to

nazdravje :beer:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

ma ne....lej, če sta oba DS-a prižgana, (pa nisem mislu dobesedno wi-fi čez net) z drugim se povežeš isto kak če bi se povezala dva gameboy advance-a.... :? Štekaš?? :disbelief:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
ma ne....lej, če sta oba DS-a prižgana, (pa nisem mislu dobesedno wi-fi čez net) z drugim se povežeš isto kak če bi se povezala dva gameboy advance-a.... :? Štekaš?? :disbelief:

kaj teb ni jasn? predn narediš kakršno koli trejdanje morš shranit in ta tvoj način ni nov jst sm to delu že na g/s/c verzijah

sploh pa je dobit druga dva starterja v d/p verzijah tako lahko kot še nikol sj ti jih skor vsak trejda da biddofe

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
So mogoče kakšni problemi pri menjavanju Pokemonov pri igrah z različnimi jeziki? Npr. jaz imam angleško igro in prijatelj italijankso, ali pa recimo da hočem prenesti pokemone z kakšne angleške GBA igre v italijanksi Diamond...

Dejansko gre tradat iz gba na ds igro? :headscratch:

Ja vstaviš GBA modul preden kot zaženeš DS in potem lahko v enem kraju (Pokemon parku se mi zdi) prenaš do 6 pokemonov na dan. In dokler imaš noter GBA modul se tudi prikazujejo pokemoni, ki se sicer ne bi.

Kaj ko daš npr. jaz mam pokemon emerald, pa ga vstavim,(naredim isto kot si opisal..,kaj pol se vsepovsod kjer je trava prikazujejo pokemoni?? :?

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.