Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Evo me, I'm back. To igramo na livu. Praktično vsi imajo x360 in so se priključil zaradi starošlskega H2 :love:, jaz sem šel nazaj na Live kar na starem x180, saj mi je Xlink kljub možnosti, da fantastično dogaja, vseeno dojadil, saj si tam za res dobro izkušnjo prisiljen imeti dobre pogoje, pa še vedno je joinanje iger, sledenje kolegom in komunikacija, ki enkrat dela, drugič pa at random ne, pain in the ass. Zdaj itak, LIVE ni tako poceni, a na dober predlog Sebka sem sem si jaz kodo kupil kar preko eBaya za 40 USD za letno naročnino. To je koda za starega Xboxa in ni nujno, da dela na x360 (obratno vem, da ne gre, ker sem že probal s sebkovim trial codeom). Tko da, za 40 USD igranje Livea eno leto plus možnost prenosljivosti accounta na x360 res ni tako grozno. Aja. Playgame je imel še mesec nazaj eno ajt-čau dobro ponudbo, kjer ti je za 25 EU dal kar cel kit - torej poleg enoletne naročnine še slušalke, kar je strgano. A kaj, ko mu je zmanjkalo, še preden bi jaz naročill. Se pa da zgodit, da dobi še kaj tega. ;)

Cheap(er) variante torej so, Live pa je sedaj, ko se je x360 že dodobra ugnezdil skorajda nuja. :petting:

Link to comment

HeHe :lol:

Dober video, le tisti gay glas me je malo motil, tisti ženski je bil kul. Drugače je pa ta video za Zelenega al za Štango ? Eden od njiju se mi zdi da je vedno prevzel vse needlerje in nas zOwnal v eni mapi.

Kaže pa tudi Ivory Tower, kjer se spomnim ( IN VEČNO BOM POMNIL ), kaki pwnage sva z sebkom naredila enkrat proti Macrotu in Daddy-ju. Jaz 30 killov, Sebek pa 20. Ownage ! :puppy: Hvala večno sebeku in nasprotnikoma za to igro ! Ownage i tell u !

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Prejšnji post:

I'm shaking :lol:

Veš, da bi z veseljem zaigral kako rundo z vami ali z tabo če bi imel LIVE. Drugače se pa lahko javiš pa na Xlink vrževa kaj.....samo ju3 ne ker ni ju3 časa res ne....

Drugače pa Buhuhu ring it on ! :bringiton:

Novi post:

poglejte to in dobro poslušajte besedilo...

While you're playin' Halo 2
No one's classier than you

followmeontwitter.png
Link to comment

In predvsem:

Now, about the downloading and payment and compatibility and all that. It works on Xbox and 360. It was originally scheduled to be a 360 only game, but it just wasn’t going to work out. Number one, there are a lot of Xbox players out there who can’t afford a 360, or are waiting for a birthday or holiday gift – so they wouldn’t be able to play. Worse still, we’d have to split the matchmaking playlists differently and that wouldn’t have been fair either. So in the interests of fairness and an easy life, it’s on Xbox and Xbox 360.

Bungie = bogovi

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Aja by the way zahvale vsem, ki ste se udeležili eventa pa kekkenu za vso organizacijo, matr je sekalo, za tiste, ki pa ste zadevo spregledali, niste mogli prit, bo pa enkrat kmalu event pri stangi v kranju. Mogoče bo kaki report, ako se bo komu dalo napisat :beer:

Aja pomemben note glede novih map, ki pridejo jutri !

Failing to get the update (or the maps on Tuesday) when using an Xbox 360, a VGA connection, and a PAL television

The Xbox downloader and update programs needed to get AU5 and the new maps (when they arrive on Tuesday) don’t properly support PAL-60 TV on the Xbox 360. This is simply because the backward compatible part of the dashboard was never updated for that resolution and it means you can’t use VGA to run these programs. However, fret not - to work around this, switch over to the composite (yellow) cable that shipped with your Xbox 360, get the update and the maps, and then you can switch back to VGA and play happily like nothing ever happened. Of course, if you’re using a VGA monitor, it does mean you’ll have to connect to a regular TV to complete that process.

:D

Link to comment

sori fantje, am res ni šlo hitreje:

bBbEpjVWqJFK1DyEGE_96.jpg

feFY_RetQJSXithqxzFi-.jpg

oJNj6117Fom31O8aBXzGz.jpg

YUWoI6wKSDSBU1vHbqLJw.jpg

moooooooooooooooooooooooooo, 8switch

kvvtSvXx36X_FJFRyD_TL.jpg

pol placa

2oMyw4ZIPQesnrC0lwXY3.jpg

6cQz2uX8VuIwFoMmGa4yN.jpg

moj pad- popravljen

dxTR1NgH6Tl4Dx2vymmRL.jpg

RgZJ49axOMw8OQNRi9Ah6.jpg

i8B-os_ndonIRcRKpxooB.jpg

se nekdo je mel probleme s padom

-7YAeLqQFI7m8YtLG8dot.jpg

you were assassinated by tvoja mami

Q4QpPQiqz7JBL1dXO6EEB.jpg

t3h 1337357 5l0 h4l0 g33kz

6F21oecerMDc5uyGlth8a.jpg

filmčič pa čez kake dva tedna... drugače je blo pa zakon!!! sploh custom pizza (še posebej una, ki jo je zeleni customiziral cez ograjo :tepen: )...

ke hudo!

I want to ride my bicycle...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.