Skoči na vsebino

[Uradna 'online' tema] Halo2


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 308
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Umm....xlink je v bistvu zadeva, ki ti preko interneta poisce system link game-e! Kot bi se ufural s kolegi in bi prinesli 2-4 xboxe in jih povezali v mrezo-> rezultira v vecurno nabijanje.

Xlink to naredi preko interneta z veliko ljudi.

Po serverjih pa brskas preko racunalnika ali pa prek xboxa samega(ce imas XBMC+xlink navezo je zadeva se bolj drool-ish)...

@oklepnjak:

Itaq, da nas mora bit vec...se shoe se more naslikat pa kekken pa, pa, pa....

Anyway....proti koncu vec nism biu tako rusty....however skillze bo treba izpilit pred pocitnicami! :evil:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Oooo, vidim, da spet poka! :love::love::love:

Ej, mi smo glih včeraj drugič po dolgem času vrgli en domač event v Halu in moram reč, da me je spet prijela manija, tako da lahko računate tudi name za naslednje masakre. Nekaj sem hotel že včeraj poklicati Macra, da bi se nam po Xlinku povezal v mini-lan, ampak bo že. Magari naslednjič.

Btw, mi lahko kdo na kratko razloži, kako ufurat XBMC+xlink navezo, saj je tako, da imam Xbox in PC sedaj v različnih nadstropjih, a bi vseeno rad vrgel kak Xlink, brez da moram teči po stopnicah za vsako stvar. Thnx! :china:

Let's rock! :rock:

Link to comment

Friday it is! :rock:

Macro

Klen

Shtanga

Oklepnjak

Sebek

Bigdaddy??

shoe???

ke_kit????

Buhringiton! :bringiton:

Kul. Evo, da malo omenim Xlink poskus. Najprej jasno sploh nisem vedel, da je treba kaj še z računalnikom kvasit okoli. Nadejal sem se namreč tega, da bo pač Xlink nekako fural v ozadju Xboxa, v stilu XBLivea, pa da bo torej dovolj kabel z modema v Boxa in mirna Bosna.

No, ni glih tako in po par poskusih sem ugotovil, da mora Box še vedno biti povezan na kalkič, na kateremu kot vedno laufa Xlink, le da je v tem primeru v konfiguraciji slednjega treba obkljukati "engine". Tako bo laufalo le ogrodje Xlinka. Potem se Xbox poveže in to je to. Zdaj, glede hitrosti in udobnosti browsanja po arenah, priznam, da tudi na kompu nisem nikoli obvladal Xlinka in vseh funkcij ter sem se pogosto lovil, a tu je nasploh zelo pregledno in če ne bi jasno pogrešali tipkovnice v Chatu (saj ne, da se tam spet toliko chata), bi bil za moje pojme še preglednejši od računalniške verzije. :)

No seveda je največji problem praktičnost, saj je pač tako, da ko se odločimo nekam it igrat in začnemo, program vsakič sam od sebe zalaufa Halo 2, kar nekaj časa le traja. Ko smo potem notri je ista stvar. System link in standardni postopek. Je pa le, da če bi radi potem spet zamenjali, moramo jasno spet zresetirati (ok, soft reset) in nanovo, kar malo najeda, posebno, ker nikjer nisem opazil, da bi program že vnaprej povedal, ali je igra, ki jo trenutno igrajo zaprta, ali ne (zaklenjene sobe s passwordom so jasno vidne prej, a samih iger v Halu pa ne poznamo). Tako se mi je velikokrat zgodilo, da sem našel eno na videz über izbo, naloadal vse, nato pa videl, da je zaprt game in moral vse na novo.

Ah ja, cena napredka oziroma igranja s kavča na drugem nadstropju od kompa I guess. Drugo zgleda kul. Nasploh pa za evente, kjer se bomo itak dobili mi - standardna slovenska Halo klapa, kjer mi itak ne bo treba ko majmun iskati izb in bom pač vedel, kam grem, zgleda, da bo prav kul rešitev. :cool:

---

Btw, v zadnje čase sem malo opažal, da me igranje na sensibilityju le 4 malce omejuje. Stvari sem pač kar lahko zadeval, a vse več sem trpel v počasnosti obračanja, sja pogosto nisem mogel slediti akciji na več frontah in podobno. Tako sem usput vrgel na 5. Saj, 5, kaj če bit to takega? No ja, šel eno igro (slučajno je joinal glih Klen :D) in sem popušil ko mačka. Fak, čisto drugače. Dajte mi povedat, kako kaj igrajo razni pr0ji? So vsi desetka-psihoti (parkrat sem videl par posnetkov, kjer ljudje res hitro gledajo okoli), ali pa imajo razne nižje standarde? Če prav pomnim, Macro igra na petki, pa morda še kdo? No ja, saj, v prvi igri mi je bil šok, koliko lahko šteje le mala spremembica, morda pa se bom lahko že v par igrah navadil. Bi pa vsekakor raje ufural nekaj, kar mi da dolgoročne možnosti, ne pa da s časom odkrijem, da je moje gledanje enostavno prepočasno za resno igro (to se mi tu pa tam dozdeva s štirko). :headscratch:

Link to comment

Če boste igrali na Xlinku bi lahko bil zraven, samo kaj ko še skos nimam Halo2, ker sem tak lame da bi ga nekje poiskal (trgovine.... :lol: ). Sem ga mel pa sem ga mogel dol iz diska vržt, too much space...nicht space za save..... Dobro to ej druga zgodba, no torej do velikih šolskih počitnic bom probal nabavit Halo2, če ne že prej. Oklepnjak pa mi je naročil že krvavi krst :mirror::mirror:

followmeontwitter.png
Link to comment

Mah nevem meni je 4 čist ql. Hitrost obračanje si pomagam tudi s skoki v tisto smer, drugač pa sem igral že na 5 ampak mi enostavno brajanje ni šlo. Kar se pa proojev tiče večina igra na 5 ali 4, tudi ogra igrata na 5 in sta itak daleč najbolša v tej igri. Mislim, da se je pod 4 nesmisel spuščati, prav tako pa nad 5. Kekken, če bi rad igral na 5 ti priporočam, da si daj za 2 tedna sensitivity na 10, pri tem večino časa uporabljaj br, res da boš smrdel ampak potem, ko boš šel nazaj ti bo 5 čist fajn. Aja na 5 tudi sweep snipanje gre bolše, kar zna biti včasih prednost. Tu še je 1 stvar treba upoštevat, če igraš na lagu je 5 tako kot 4 in 4 tako kot 3, vem da sem enkrat špilal na ultra lagu, nasljedno igro sn pa hosto in skoro nisn mogo verjet kaka razlika v hitrosti je to bila. Aja pa tudi tv si nareji na 60hz, ki tudi vpliva na hitrost same igre in to očitno.

Link to comment

Umm....kok jast vem Klena ne bo...tako, da bom jast probal njegov boxen ufurat! Umm...skor 100% je, da bom le-tega dobil! ;)

In da kekken...rekel sem ti, da je XBMC-Xlink naveza bolj za igre, ko ves v katero izbo gres...hehe poznam take, ko moras soft reset po 10x stisnit -> controller meets wall! :)

Kar se pa tice sensitivity mam pa jast na 5....in tako mi najbolj sede.

Ko sm presaltau iz 3 nisem vidu kake prehude razlike...le lazje je bilo vse skupaj, ker je sam Halo2 tako pocasen, da ti je hitro in gladko premikanje ena velika katarza!

So yeah....FRIDAY(2morrow) IT MUST BE!

Dejte se javit, kdo vse bo igral no....Shoe???Bigdaddy???Anyone????

Kok vem je BigDaddy zdej 1x h4rdc0r3 freeride bike ufural in je verjetno v kaki lozi pri 70km/h z medvedom za petami.

Igral bo ce bo prisel do mene....valda... :crossfingers:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Aha, hvala za nasvete, folkz! :objem:

Dobro, vedet, da mi ne bo treba noret s kakimi desetkami, me pomirja. Potem bom že videl, al bo 4 ali 5, a ok, ni panike. Dejansko me je šokiralo to, ko sem se najprej za foro malo preseraval s sedmico (brez igranja proti ljudem) pa se mi je zdelo celo normalno in obvladljivo, a potem, ko sem samo s štirice na petico prešaltal, sem se proti ljudem (no ja, ena igra na Xlinku) čisto usral. Battle Rifle je kar pelsal. :red:

No ja, nekaj bo že. :)

Lol, ke_kit, saj res, sorry, sem povsem pozabil na PES turnir. Boš že naslednjič joinal. :)

Smo se pa menili s Sandijem za to nedeljo za nekaj usekat, Sirk bi verjetno tudi uspel, verjetno Champion, morda Borut, lahko pa bi tokrat ubodli še ostalo klapo od zadnjič - Radislav, morda Meho un bruder for additional taunting action, Jaba??? itd. Potem pa res paket štirih postaj, pa da poka.

Drugače pa ooooo, javite se za petek, folk! Štanga? Oklepnjak? Vezalka? Saj bo že 2 na 2 kul, a 3 na 3 je že noro, tako, da naj nam je to cilj. No ja, itak pa, ni dvakrat za reč, da nekdo še ne bo uletel do mene.

Btw, kaj menite, nekajkrat sem razmišljal, da bi hkrati ufural zadevo preko Xlinka in system linka hkrati, že ker imam tako in tako preko switcha speljano. Res me zanima, če bi bilo dovolj, da Xlink laufa le za eno konzolo in ali bi se potem druga lahko avtomatsko vklopila v igro, že ker bo tako in tako na istem switchu in je v principu itak vse ena LAN igra. Hehe, to me res zanima, saj bi bile potem tu kombinacije lahko prav hude. No ja, saj vem, da v končni fazi bi lahko obe priklopil na switch in obema dosodil Xlink IP in nevem kaj, ampak potem se bojim, da bi vsaka konzola uporabila svoj bandwidth za informacije in bi bila štala na mojem ne prav bajnem konnekšonu. A, če bi le ena bila na Xlink povezana, me prav zanima, če bi se lahko druga preko switcha preprosto nanjo povezala. :love:

1337 haxzoring right there! :cool:

---

Riddick? OMFG, nima placa za Halo 2, gor ma pa verjetno Barbie Horse Riding Adventure Turbo Deluxe Championship Edition. Mooo, kako boš ti še krščen!!! :eye::eye::eye::no_no::no_no::no_no:

No ja, saj, tudi tu je en trik. Sam sem Halo2 ravnotako pretočil na disk, a je fora, da sem potem zbrisal vse fajle, ki niso potrebni za multiplayerja in se je Halo 2 folder skrčil na cca 700 mega, namesto štirih gigabajtov. če hočeš, lahko objavim spisek sprememb (fajlov za zbrisat), pa boš imel. Spet pa, pomni, da bi bilo dobro dat gor tudi update pack - nove mape in 1.1 patch za igro. To zasede skupaj še ene 400 mega. Tako da računaj da je vse skupaj ene 1200. Je pa vsegakor manj od 4.5 GB celotne verzije. :thumbup:

Link to comment

1337zorr kekken!!!!! :rock:

Kar se tice LAN + kai naveze:

Samo vklopi oba boxa v switch in preko racunalnika postelaj zadevo!

Prvo bi mogu probat, ce dela brez da XBoxom dolocis IP-je :)! Zdi se mi, da so kai ze tok spedenali... :headscratch:

Ce ne pa pac drugi box nastavis enako kot je nastavljen prvi box, vendar brez istega ip-ja...(doh :mirror: )

Drugace je pa na X-S fanatism rippanja igrc brezpotrebnih file-ov!!

@Riddick: Get Halo2 or ur banned! :a_a: ( :innocent: joke)

Drugace pa...kar se tice petka...

Shtanga pride ce se prov spomnem dogovora iz prejsnega nabijanja lockout-a! Kar pomeni, da bo posledicno okljepnjak moral igrati....

A se se kdo javi???? I'm super serial!

As 4 sensitivity....

Dej si na 5...ko se navadis bos zmagal! ;)

Se pa spomnem, da je mel Tyler na 10 lol.....seveda, je slika svigala naokoli, ko si vidu posnetke njegove modding frenzy! Don't know WTF happened there....

Sj je koncal malo tragicno lol....hahahahahahah......ne morm verjet, da so mu fuklni denarno kazen.....

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Moo, včeraj ga je res sekalo. Res kul partije. Sebek je sicer imel še par vidnih problemčičev s prehodom na 360, Macro je bil že v prekleto dobri v formi :ninja:, Shtanga in Oklepnjak sta se kljub malo preveč neučakanosti (saj jaz v tem nisem dosti boljši :red:) prav zelo dobro držala (OMG, fantje, vi ste melee mašine!!! :bowdown: Toliko šusov po glavi, kot sem jih kasiral od vas, jih že dolgo nisem. Respect for style :china:). A največ pohval gre bržkone Klenu, ki je pokazal zares izvrstno igro. Že res, da je imel odličnega temamatea, a koordinacija je bila super in človek je težko razločil, ali umira od enega ali drugega. Good job.

Škoda, da komunikacija še vedno štrajaka in sem jaz lahko slišal le tistega, ki je hostal igro, a nasploh je res pokalo. To je peljalo do nekaj tragikomičnih situacij, ko so nasprotniki delali štalo s snajperjem z BR towerja na Lockoutu. Jaz vzamem sword in se začnem počasi plaziti za ultimativni atentat. Počasi, počasi, da me ne vidita na radarju. Seveda Shtanga ni mogel vedeti, kaj točno nameravam, reči pa mu tudi nisem mogel. Že sem pri vrhu, ko vidim Shtango, ki veselo chargea gor mimo mene. Oba ga vidita, fentata njega, nato pa še mene, k ise ko en loj plazim po stopnicah, ki peljejo na stolp. Skoraj sem pojedel kontroler. Argh. Smeh.

Aja, jutri (v nedeljo) je v planu über H2 event pri meni. Računamo na vsaj ene 4 ljudi in super bi bilo, če bi preko xlinka joinalo še do ene 4 zunanjih igralcev (računam na Shtanga Gang in Sebka, morda pa še kdo. Le preveč ne bi smelo biti, da ne bi vse odurno zalaggiralo). To bi lahko bil en epohalen spopad vsaj 4 vs 4 z res dobrim doziranjem sposobnosti, saj bi imeli skille vseh kalibrov na kupu in bi se komot razdelili v res kul teame. I say pwnage. :rock:

Oglasite se lahko tudi v threadu tu:

http://pretep.konzole-slovenija.com/for ... st&tid=794

Link to comment

Škoda, da komunikacija še vedno štrajaka in sem jaz lahko slišal le tistega, ki je hostal igro, a nasploh je res pokalo. To je peljalo do nekaj tragikomičnih situacij, ko so nasprotniki delali štalo s snajperjem z BR towerja na Lockoutu. Jaz vzamem sword in se začnem počasi plaziti za ultimativni atentat. Počasi, počasi, da me ne vidita na radarju. Seveda Shtanga ni mogel vedeti, kaj točno nameravam, reči pa mu tudi nisem mogel. Že sem pri vrhu, ko vidim Shtango, ki veselo chargea gor mimo mene. Oba ga vidita, fentata njega, nato pa še mene, k ise ko en loj plazim po stopnicah, ki peljejo na stolp. Skoraj sem pojedel kontroler. Argh. Smeh.

:fiufiu::fiufiu: priceless!!1 :rock:

no, meni je bila še bolj lol una, ko me je kekken sticknil z granato, jaz pa nanj s swordom... in je granato razneslo ravno pravi čas, da je kekken fasal suicide :bringiton: zakon!

ok, folk, kaj pa danes??? jaz bi špilal, takoj sem za... oklepnjak pa žal ne more, pride pa jutri:)

če ne sporočite do 22.00 začnem klicarit :ihih:

I want to ride my bicycle...

Link to comment

O bog so bile dobre igre včeraj. Takega slovenskega pownaja še ni bilo, seveda se nas je zbralo kar 5:5, kar je pripomoglo k parim ultimativnim izkušnjam.

Kekken se je izkazal nepremagljiv na backwashu, kjer kljub mojemu kill frenzyu in 25 killih in odličnim teamwork s shantgo, je kekken naredil 30 in njegovo ekipo popeljal v zmago, z rezultatom 50:48.

V spominu mi je ostal tudi foundation, s shantgo sva oba naredila po 20 killov, vodila praktično celo igro za 10 pik, a na koncu me je kekken prehitel za 1 sekundo in njegovo ekipo popeljal v zmago z rezultatom 50:49, mnogo so k temu prispevali torreti, ki jih je njegova ekipa ves čas nadzirala.

Potem sem se počasi poslovil in kekken mi je kot zadnjo igro namenil midship. Da je moja najbolša mapa, se je še kako potrdilo. Naredil sem 30 killov, par triple killov, tono double killov in par smešnih stickyov, čeprav je v sredini špila kekken prevzel sabljo, sem jo na koncu dobil nazaj, zmaga 50:42.

Ma res vbistvu so vse igre bile nekaj posebnega, še posebej, ko so se kekkenovi kolegi malo uigrali. Nedvomno, še takih iger. Kljub pričakovanju, da bo lag ga seveda ni bilo, kar je le še pridodalo k užitku. :beer:

Aja v spominu mi je ostal Meho, zgleda da je človek igral prvič, saj se je vidlo, da se ni znašel najbolje, ampak vse pohvale, da je vztrajal v igri, kljub temu, da je bil dostikrat ubit, no proti koncu se je že precej izboljšal, tako da respect meho. :D:D

Link to comment

Damn...MSN topic sem videl sele zvecer! However...priti gor bi bilo malo neizvedljivo tako, da np! :tepen:

Anyway....ce bodo kdaj se take zadeve se upam pridruziti! :) Ce vas bo tudi 5v5 bo zmaga....ker bo potem 6v6(me 'n klen u know :sweat: ) !

However, treba je take napovedat malo prej...vsaj tisto jutro ali dan prej, da se zmenimo!

To sum up...( lol ) kudos 2 kekken3->t3h pwnzorr @Halo2! :objem: :thumbup:

Sebek itak ze ve kaj pa kako...o piggy-u(beri shtangi) pa ne bomo govorili, ker on itaq zmaga! :ninja:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.