Skoči na vsebino

[Uradna tema] Fallout 3


Priporočene objave

  • Odgovorov 93
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ma ne dejch bleknu sem kr tko, sej nis nč slabga o špilu poveu. Drgač pa nevem kaj vi tu filozofirate o nekih t33nager in pirat mentalitetah, v čem je zej problem če sm v live vpisan in igram fallout? Pač sem vpisan ker sem nekak "navajen" na lajv da mi skoz piska ter bleepa Nitrogay90 signed in ipd, ker brez lajva mi je box useless in nasploh mi deluje vse tako dolgočasno in brez da sem vpisan ne morem enga modela v chat povabit ki tud igra fallout3 vzopredno in mu v fris zabrisat da sem ravno najdu sred wastelanda en res ful rare schematic za orožje, in your face dipshit. Če me pa bodo banal me pač bodo nevem v čem je fora, sej če ti igraš pirata offline in pol čez en tedn prieš online ko je špil releasan se bo datum kdaj si prvič zagnal špil vseen vidu bumberji eni. Sicer pa odkar imam x360 še nikol nisem biu banan, še cel ov tistem prvem pompoznem valu banov ob izzidu Crackdowna/H3 bete tko da mam nek lucky charm in se res nikol nisem bal za bane, kar se pa tiče piratizacije pa meh brezveze debatirat, nima pa to nobene veze s tem da si kul al nevem kaj ti govoriš kekit, Nitro se je pa itak zajebavu, mislim kir človk pa reče čemurkol uberl33t in to misli resno.

Škoda sam da ni coopa :wasted:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Verjetno je tale post zaman in zadnja stvar, ki jo hočem je kakršnokoli provociranje, ampak jaz ne razumem zakaj ne more debata potekat samo o špilu.. Mislim da marsikdo želi o špilu slišat vtis iz prve roke. Če ga maš ga maš in to je to, od kod in kako pa sploh ni važno in naj se ne omenja.

če hočeš slišat iz prve roke imaš malo morje preview-ov, hands on-ov, in ekskluzivnih gejmplejev. Poglej samo na gametrailers.com pa je.

also: this post is useless without fallout 3 warezzzz!!!!

:disbelief:

Jst drugič obračam špil, tokrat z namenom da obrnem vse queste.

Link to comment
Zato pa imaš nick Pek. Da tak spil nate ne naredi vtis si al totaln n00b al pac prezahteven debil. Ob poplavi genericnih spilov, je tole dragulj in vsak k to prbije nima pojma kaj govori. Pack yo bagz and eat shit, vsaj argumentiri kaj ni dobr.
Lej jest teb ne vrjamem, da imaš ti 25 let. Ker vidm, da ne znas skup spravt tut enga normalnega stavka. Mislm, da si ti kle debil in ne jaz, ker jaz za razliko od tebe vem, da ma vsak clovek drugačen okus in pogled na stvar ti pa pač tega neveš, ker si navaden klošar. Pa če bi bil ti cel kurac bi bil mejhn. Pa mal se umer, ker se čudm, da te še niso benal.

xbox360 > all

Link to comment
Zato pa imaš nick Pek. Da tak spil nate ne naredi vtis si al totaln n00b al pac prezahteven debil. Ob poplavi genericnih spilov, je tole dragulj in vsak k to prbije nima pojma kaj govori. Pack yo bagz and eat shit, vsaj argumentiri kaj ni dobr.
Lej jest teb ne vrjamem, da imaš ti 25 let. Ker vidm, da ne znas skup spravt tut enga normalnega stavka. Mislm, da si ti kle debil in ne jaz, ker jaz za razliko od tebe vem, da ma vsak clovek drugačen okus in pogled na stvar ti pa pač tega neveš, ker si navaden klošar. Pa če bi bil ti cel kurac bi bil mejhn. Pa mal se umer, ker se čudm, da te še niso benal.

Ola seronja, ne moreš kr tko vletet pa rečt meh koji kurac je ta Fallout 3, pa bi te vprašu zakaj ti pa "jah kurac pač ka zj ti na rišem" ker me tole zelo spominja na unga čefurja v Tušu ko ga vprašam zakaj je en piščančji file cenejši kot drug un pa "jah kurac ka zj pač kurc".

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Lej napisu sem za enkrat me ni še nič prevzela. Igral sem jo kake 3h za enkrat je to moje mnenje. Ko bom mel pa čas jo bom pa več preigral in tut napisal mogoče drugačne mnenje ali bo pa ostalo isto. Zato, ker je vam ful huda ni nujno, da bo potem men ful nad uber huda? Je tako? Mi pa enostavno tist shooting system cist mem tako kot 3rd person je tut sfaljen. Mogoče morm malo več igrat ampak ni časa.

xbox360 > all

Link to comment

Mislis V.A.T.S., kjer frezzaš čas in zbiraš katere dele telesa boš strelu? Nevem men je pa ravn to res zanimiv, je pa res da je samo merjenje izven VATSa hudo leseno, 3rd person cam je pa itk v kurcu kot je bila že v Oblivionu je pa zato tuk drugih bonbončkov ki naredijo igro odlično. Sej ti nihče noče vzet pravice do tvojga mnenja lej, sam pač vsaj naslednjič povej kaj te tko muč pr špilu ker me res radovednost daje.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Zato pa imaš nick Pek. Da tak spil nate ne naredi vtis si al totaln n00b al pac prezahteven debil. Ob poplavi genericnih spilov, je tole dragulj in vsak k to prbije nima pojma kaj govori. Pack yo bagz and eat shit, vsaj argumentiri kaj ni dobr.
Lej jest teb ne vrjamem, da imaš ti 25 let. Ker vidm, da ne znas skup spravt tut enga normalnega stavka. Mislm, da si ti kle debil in ne jaz, ker jaz za razliko od tebe vem, da ma vsak clovek drugačen okus in pogled na stvar ti pa pač tega neveš, ker si navaden klošar. Pa če bi bil ti cel kurac bi bil mejhn. Pa mal se umer, ker se čudm, da te še niso benal.

Ohhhh i hurt his feelings son :petting:

Argumentiraj in ne bos takih dobil iz moje strani. Jaz sem razlozil zakaj je ta špil odličen in zakaj je poseben v današnjih generičnih časih, medtem ko ti prideš v temo, poveš, da je špil zate zeh in si obrišeš rit. Ce ze to poveš, potem poveš KAJ tebi in tvojemu mnenju ni fajn, da ostali, ki smo pa končno dočakali nekaj novega in res dobrega, vidimo, v čem je problem, mogoče pa smo kaj spregledal. Zdaj pa upam, da nisi več uzaljen, ter mogoce nismo vsi klošarji, vsekakor pa igraj igro malce dalj časa, ter jo takrat oceni in podaj mnenje z nekimi argumenti. Tho nick is really pwn by itself. :D

DejchSLO.png
Link to comment

ma čet tak špil ni všeč sploh neb smu kj govort pač ne komentiraš v temi

ne p d zanlš k veš d bo zato fajt rečš men p špil ni hud

pol pa spizdi tetris špilat

me sploh ne zanima tvoj mnenje če ti je špil zanč

p dj čist tko plis povej tebi najlubši špil - zih mij zanč

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
Zato pa imaš nick Pek. Da tak spil nate ne naredi vtis si al totaln n00b al pac prezahteven debil. Ob poplavi genericnih spilov, je tole dragulj in vsak k to prbije nima pojma kaj govori. Pack yo bagz and eat shit, vsaj argumentiri kaj ni dobr.
Lej jest teb ne vrjamem, da imaš ti 25 let. Ker vidm, da ne znas skup spravt tut enga normalnega stavka. Mislm, da si ti kle debil in ne jaz, ker jaz za razliko od tebe vem, da ma vsak clovek drugačen okus in pogled na stvar ti pa pač tega neveš, ker si navaden klošar. Pa če bi bil ti cel kurac bi bil mejhn. Pa mal se umer, ker se čudm, da te še niso benal.

Ohhhh i hurt his feelings son :petting:

Argumentiraj in ne bos takih dobil iz moje strani. Jaz sem razlozil zakaj je ta špil odličen in zakaj je poseben v današnjih generičnih časih, medtem ko ti prideš v temo, poveš, da je špil zate zeh in si obrišeš rit. Ce ze to poveš, potem poveš KAJ tebi in tvojemu mnenju ni fajn, da ostali, ki smo pa končno dočakali nekaj novega in res dobrega, vidimo, v čem je problem, mogoče pa smo kaj spregledal. Zdaj pa upam, da nisi več uzaljen, ter mogoce nismo vsi klošarji, vsekakor pa igraj igro malce dalj časa, ter jo takrat oceni in podaj mnenje z nekimi argumenti. Tho nick is really pwn by itself. :D

Sploh nisem užaljen sam na kurac mi grejo tak kot ti, ki mislš, da si boga za jajca prjel. Pač vsak ma svoj okus tko kot teb npr so všeč blondinke men pa rjavolaske. Pa zakaj? Pač so mi všeč tko kot tebi blondinke. Men ta špil ZA ENKRAT ni nevem kaj, če je teb? Tut prov mene to ne moti. Zgleda pa, da tebe moti. Dost je, da povem, da mi ni všeč igra.Reku bi, da sem več pričakoval sj ne rečm grafika je dobra sploh, ker imas zelo velik prostor ampak postane dolgočasno sploh, ker ne občutim nobene akcije z tistim merjenjem, brez tistga je pa itak podn.

bmxrider... nauč se pisat, ker tist post bi bil direkt za v banovce.

@shoelace: Kaj pa so tisti bonbončki, ki si jih umenu?Kaj je teb dobrega?

xbox360 > all

Link to comment

Ja lej akcija ni ravno booze&drugs COD style ampak počasna, taktična ta VATS pa doda ogromno na vzdiušju ane?, prav addicted sem ratu da z hunting riflom vedn pokam folk v roke dokler jim orožja ne zbijem al pa rocketlaunchanje v galvo, fuckin win$$! Sicer pa itak ni vse v shootingu, nevem kir level si jz sm zle 19 in mam sneak do konca pa ravn sm Sandman perk unlocku da lahk stealth kille delam ko folk spi in ko sem tennpeny tower pucu sem večino folka pobil na tak način tk oda neki shootinga sploh ni veliko odvisno kako ti igraš in kakšen pristop maš. Bonbončki? Lej velik stvari je spoiler related, drugač pa so zanimivi nekateri posebni perki, ki ti unlockajo nove opcije/queste, možnost da najdeš/najameš bodyguarda ali pa kompanjona ki bo stabo hodu na hunte, nove bajte unlockaš in si jih opremlaš, odtrgane custom orožja (Nuka Bomb je zmaga), pač ko ga haraš naokol/level upaš/najdeš nove ljudi vedn kej novga najdeš. Prejle sem si ofnu perk Lawbringer ki odklene novo "submission", da kadar ubiješ kazga hudobnega (Raiderje npr.) vedno pusti finger v corpsu in te fingerje potem daš eni babi in ti deva keš za njih itd., takih malenkosti je res ogromno.

Ampak lej fora je da če človek nima neke imaginacije in nekih zamisli pol dvomim da bo užival v temu špilu, če si tak pol ti res bolj uztreza kak linearn špil ki ti bo dal fix ob fullscreen rdečih waypointih na vsakem koraku in ti svetoval kako nared to in kako ne smeš nardit tega ker bo konc misije, simpl kot pasul tak pač je.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.