Skoči na vsebino

[Uradna tema] Fallout 3


Priporočene objave

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/fal ... ages;img;2

Res da bo zle en kup dobrih špil (Far cry2, Gers of war2, Resident evil5,...)

ampak tal špila pa res nekak izstopa, saj zame.

In kar me v igri zelo pritegne je "krutost" XD

in res bo zanimivo ko boš lahka igral kot običajno fps al pa boš užival v slow mošnih...

tko da razpište, če veste kj več o tej igri in seveda vaša prčakovanja

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
  • Odgovorov 93
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Vse so se mi pocedile sline ko sem slišal za Fallout3.

Tale igra mi je pisana na kožo.

Igral sem oba fallouta za pc, še nek MP ter Fallout: brotherhood of steel za xbox.

Torej je edino racionalno, da cedim sline v pričakuvanju Fallout3.

Edino me je malce skrbelo glede real time, samo sedaj sem videl, da se da linkati napade. Mja, le čas bo pokazal.

Vem, da je to igra katere gre bolj težko multiplayer, vendar si nekako želim da bi eksperimentirali nekaj v tej smer. Samo glede na to, da je igra pri Bethesdi močno dvomim. (Oblivion je dober za primerjavo)

Link to comment

multiplayerja ne bo, to so potrdili tudi iz Bethesde. za zdej ni bilo kaj dosti videnega - niti na e3 - razen akcijskega dela igre, streljanja in razčefukavanja nasprotnikov. Edino kar bo vleklo v tej igri je seveda zgodba in atmosfera/vzdušje in tukaj najbrž ne morejo kaj dosti falit, Bethesda so dovolj sposobni da podajo zanimivo in vzdušno zgodbo.

Link to comment

Jaz igro čakam kot nor, sploh ker sta zame prva dva dela naj igri vseh časov.

Bethesdi zaupam in menim da bodo naredili dobro FRPjko, čeprav dvomim, da bo tako epska kot prva dva dela. Igra zgleda res kruta, kar mi je malce žal, saj mi igra ne izžareva več tistega čaru, kot sta ga prva dva dela. Upam da ne bodo igre preveč silili proti strelski akciji, to je FRP, nevem zakaj po novem jih hočejo vsi preoblikovati v strelske igre. Zgleda da so se zlati časi poštenih FRPjk zopet končali. :(

Link to comment

Po pravici povedano, novodobnih 2D poteznih RPGjev ne igra več (skoraj) nihče.

Sicer pa, tudi Mass Effect je bolj akcijsko usmerjen, ampak je še odličen RPG.

Glede Fallout3, še vedo imaš vse skille ter perkse kot v prejšnjih delih, torej igro lahko igraš na tak način, kot si jo prej. Z različnimi konci, različnimi problemi ter različnimi rešitvami zanje. V demotu so prikazali bolj action stran igre, ter bloody mess.

Verjamem tudi, da bo zgodba odlična in nas bo enostavno pritegnila.

Upam le, da bo zbalancirano akcijsko ter "miroljubno".

Da stvar ne bo preveč sličila ala bioshock ali kak survival horror

Link to comment
Po pravici povedano, novodobnih 2D poteznih RPGjev ne igra več (skoraj) nihče.

Sicer pa, tudi Mass Effect je bolj akcijsko usmerjen, ampak je še odličen RPG.

ME ima napram Baldurju, Falloutu, M&M, Wizardryju itd. (jih ne bom vseh našteval) slabšo zgodbo, sestavo kvestov, plitkejši razvoj lika, duhamorna okolja, manj razvejane dialoge. Če je to pojem odličnosti, potem je ME odličen RPG.

Dejstvo je da zaradi tlačenja strelskega dela so RPG elementi na veliko zapostavljeni. Če pa bi vsaj strelski del bil dobro sestavljen, plitkost RPG elementov nebi niti tako motila, a kaj ko je tudi ta del slabo izveden, predvsem zaradi debilne umetne pameti.

Tako da smo s temi hibridnimi igrami prikrajšani tako za globoko RPGjko kot dobro strelsko igro.

To da poteznih 2D RPGjev ne igra nihče si dobil iz kakih uradnih analiz? Za vir bi se lahko izvedelo?

Link to comment

Nimam uradne analize. Večina hoče lepo grafiko, akcijo, nevem kaj.

Vem tudi da so poskusi spodleteli.

In rekel sem novodobne.

Starejše tudi sam igram(Fallout, Planescape: Torment etc.)

Pod ME pa nevem kaj misliš /blush

Edit: Glede hibridov pa se strinjam. Vendar so izjeme. Morda bo tudi Fallout3. Sicer pa lahko le upam. Tudi sam nočem da bo glavno da bo kri letela in real time streljanje.

Link to comment

No sicer nimam ročnih konzol, ampak a niso na PSPju razni FF tactics, itd.? mislim da so te igre kar igrane, vsaj na Japonskem. (vsaj kolikor vem naj bi to bile potezne RPGjke, ali se motim?)

Pod ME sem mislil Mass Effect. Nevem, mene ja razočarala. Saj ima nekaj dobrih lastnosti, a ko ga primerjaš s starejšimi RPGji, propade.

Link to comment
No sicer nimam ročnih konzol, ampak a niso na PSPju razni FF tactics, itd.? mislim da so te igre kar igrane, vsaj na Japonskem. (vsaj kolikor vem naj bi to bile potezne RPGjke, ali se motim?)

Pod ME sem mislil Mass Effect. Nevem, mene ja razočarala. Saj ima nekaj dobrih lastnosti, a ko ga primerjaš s starejšimi RPGji, propade.

Veliko stvari propade če jih primerjaš z starejšimi RPGji.

Imho :razzy:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Po zadnjih filmčkih me je špil kar navdušil, upam, samo, da ne boš prišel v neko stavbo pa bo potem čist v vsako sobo kaj boš stopil loadalo, to mi je šlo pri oblivionu nenormalno na živce, no vsaj inštalacijski patch bo takrat že veni tak, da boljše vseeno bo.

Aja pa najboljše od vsega nisem igral prejšnjih delov, tak, da nekaj razočaran ne bom moral biti.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.