Skoči na vsebino

[Uradna tema] Fallout 3


Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 93
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 8 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

Fallout 3 je na začetku precej neroden in prezahteven.

Igro sem kupil novo za PS3, vtaknil v konzolo in igral toliko, da sem prišel ven in šel v Megaton.

Potem sem rekel hvala in igro prodal.

Ljudje so se mi zdeli grozno leseni in vse skupaj grozno prezakomplicirano, nepotrebni dialogi jaz pa FPS fan, ki bi samo streljal in streljal....

No potem sem končal kar nekaj streljačin in mi je postalo ZARES dolgčas............

V "game medijih" sem pa vsak dan bral fallout 3 gor in dol.

No pa sem kupil igro še enkrat in zdaj sem na drugem "obhodu".

Prvič sem igro končal po 20 urah igranja in sem bil prekleto jezen, ker nisem vedel, da jo bom končal. (I WANT MORE)

Pauza nekaj mesecev in zdaj sem v "drugi turi", približno 32 ur igranja in mislim, da me čaka vsaj še enkrat toliko preden se naveličam, potem pa še DLC :)

Hči me že malo čudno gleda, ko se igra da kuha, in ji naročim: Radroach meat, Mirelurk cakes in Nuka colo :D

Igra je masterpiece, vendar je primerna le za zahtevne igralce, ki so si pripravljeni vzet čas in potrpljenje, da se naučijo vsega.

Meni, NAJBOLJŠA igra kadarkoli, pa se igram z računalniki že 25 let.

Vsekakor pa razumem ljudi, ki jim ni všeč in ni potrebe, da se jih žali ! Igra, res, ni za vsakogar !!

Link to comment
Fallout 3 je na začetku precej neroden in prezahteven.

Igro sem kupil novo za PS3, vtaknil v konzolo in igral toliko, da sem prišel ven in šel v Megaton.

Potem sem rekel hvala in igro prodal.

Ljudje so se mi zdeli grozno leseni in vse skupaj grozno prezakomplicirano, nepotrebni dialogi jaz pa FPS fan, ki bi samo streljal in streljal....

No potem sem končal kar nekaj streljačin in mi je postalo ZARES dolgčas............

V "game medijih" sem pa vsak dan bral fallout 3 gor in dol.

No pa sem kupil igro še enkrat in zdaj sem na drugem "obhodu".

Prvič sem igro končal po 20 urah igranja in sem bil prekleto jezen, ker nisem vedel, da jo bom končal. (I WANT MORE)

Pauza nekaj mesecev in zdaj sem v "drugi turi", približno 32 ur igranja in mislim, da me čaka vsaj še enkrat toliko preden se naveličam, potem pa še DLC :)

Hči me že malo čudno gleda, ko se igra da kuha, in ji naročim: Radroach meat, Mirelurk cakes in Nuka colo :D

Igra je masterpiece, vendar je primerna le za zahtevne igralce, ki so si pripravljeni vzet čas in potrpljenje, da se naučijo vsega.

Meni, NAJBOLJŠA igra kadarkoli, pa se igram z računalniki že 25 let.

Vsekakor pa razumem ljudi, ki jim ni všeč in ni potrebe, da se jih žali ! Igra, res, ni za vsakogar !!

Se strinjam. Fallout 3 je res mojstrovina! Sem pregral že mnogo ur, zdaj pa čakam na GOTY edicijo, ki izide jeseni. Potem bom začel od začetka in poskušal narediti čim več questov. 10/10

Link to comment

Mene pa je špil po začetnem navdušenju krepko razočaral. Za Falloutom 2 zaostaja 1000 svetlobnih let, Bethesda so mislili da če bodo na random nametali par značilnosti dvojke (nasilje, nek kao-VATS, okolje) da bodo naredili dober špil. No, špil je average kot Oblivion.

Daggerfall in Morrowind sta bili dobri FRPjki, od takrat kvaliteta njihovih iger samo pada.

Kot vsem FRPjem, odkar jih razvijajo tudi za konzole. KOTOR, Mass Effect, Oblivion, Fallout 3 so svetlobna leta za klasiki kot so Baldurs Gate, Fallout, Ultima ter M&M. Se prav bojim kaj bo z Dragon Age ter Risen.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.