Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Jov.

A kdo ve, kko se dol potegne video iz youtuba? sam ne ono obicajno kvaliteto, za to je 1000 programov. Jst bi rad un "high quality" video dol. Kr se ucas res FUL pozna (se posebi na zvoku).:?

Nisem 100% vendar pomoje HQ naredi drugačen link.

Probaj pa odlično in zastonj stran: vixy.net

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Ja, to vem. Sam ko video dol potegneš, ti ne uposteva onega &fmt=18. Njeke ti ga enostavno spregleda, druge ti sploh ne zloada videa.

Drac se pa link ne spremeni, ko daš na HQ..

pa vixy.net sm ze probal, sam ti zloada v obicajni kvaliteti.. :(

EDIT: googlovo (sedaj že božanstvo :P) saves the day agan..ok, mogu bi prej tja pogledat..here:

http://keepvid.com/

Uporablas koker ustale konverterje, in pol ko stistnes "download" te uprasa c bi loadu v HQ al v normalQ. :)

Link to comment

Driverje mam tazadnje. Updejtal z DeviceManager-jem (kokerkol to dober deluje).

Ne, drgač z PSjem nimam posebnih problemov. Edino smudge tool je ful počasen. Je pa res, da na win7 nisem skoraj nič še photoshopal.

Bom probal catalyst 9.1 za 64bit visto. Povem kko je slo.

Ceprov teli beta za win7 so drgač super (http://support.ati.com/ics/support/defa ... onID=39069). Edin pri overdrive mi tisti "test costum clocks" nedeluje. Drgač pa FC2 in Crysis delata na full, kar mi ne v visti ne u xp ni. In gta4 dela opazno bolje kot v XP.

EDIT: Ok, dela vse super, in PS jo zazna in Špili delajo koker je treba :). Thx.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Gost slatnarA

Živjo.!

Včeraj zvečer sem si DOWNLOADAL ene par filmov...Ko pa sem jih odprl je bila slika za en KU***. ne mislim tako, da je bila slaba kvaliteta ampak je izgledalo takole: http://www.shrani.si/?8/tA/3Ouu8u1/untitled.png

Zdej nevem, a je kriv BS PLAYER ali pa imam kakšen virus...Zraven bi še uprašal katere programe uporabljate za ANTIVIRUS.??

Hvala LEpa

P.S: ne delajo mi vsi filmi.!...tudi tisti, ki so mi prej delali.

Link to comment

Do takih in drugačnih anomalij običajno prihaja, ko je zadeva zakodirana z njovejšo verzijo kodeka, kot jo uporabljaš pri predvajanju. Jasno je en pokazalnik tudi to, da je enaka v vseh predvajalnikih.

Virus to ni, z igrami pa predvajanje videa nima skoraj nobene povezave, razen v primeru uvodnih sekvenc, če so le-te video. :bleh:

Link to comment

Ja. Ampak je spodaj napisal, da mu zdej ne delajo vsi filmi, tud tisti k su mu prej delal. Tko d ta film ne nosi najnovejše kodeke, ampak se je nek neki zaštrikal.

Tko tud v primeru d se je BSplayerju kj zgudil, bi mogi WMP lepo predvajat.

Povezava med videi in igram: grafična. Če mu še špili ne delajo pravilno, je grafični problem.

Link to comment

Sem spregledal, da so težave tudi pri starejših filmih. Se pridružujem mnenju, da naj poizkusi kak drug predvajalnik. Vseeno ostajam pri mnenju, da je najpogostejši krivec za take anomalije običajno kodek (in v nekaterih primerih tudi predvajalnik) in da je testiranje z igrico neprimerno za iskanje vzroka. Obstaja precej velika verjetnost, da mu v tem primeru sploh ne opravlja dekodiranja videa grafična kartica, temveč gre vse programsko s pomočjo CPE.

Link to comment

Zdravo!

Včeraj sem staknil en problem. Kupu sem si nov ventilator in seveda kuj sem ga šu sprobat z navijanjem. Na začetku je blo vse tko kukr je treba. Ko sem ga navil za cca 300MHz sem se odloču da mam dost in sem lepo nehu, shranu in restartu komp. Ko pridem v winse mi zvok ne dela WTF?? Mal sem gledu če so slušalke vkloplene, sem probu druge, nič zazna jih sam zvoka pa iz sebe ne da(mikrofon dela). Da pa bi blo vse še bolj perfektno sem retartu komp nakar nisem mogu pridt niti v BIOSE, nič črn zaslon. Parkrat retartam, nič. Pol sem da vn baterijo na matični mal počaku, jo dal nazaj noter, sem pršu v BIOSE nastavu na best preformance(default) in ko pridem v winse zvok isto ne dela. Probal sem vse nove driverje v večin programih, nič edin mikrofon dela. Zdej nevem a mogoče sem kej tazga naredu na matični kosem notr daju nov ventilator(mam integrirano zvočno). Tko da res nevem, ma mogoče kdo kak predlog, ker rabim do nedelje vsaj, ker morm narest nek video za maturo pr infi dah...

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Lol točno danes se mi je isto zgodilo da nisem imel zvoka ampak nisem nič delal kar samo od sebe se je zgodilo. Sprva sem mislo da so se zvočniki pokvarili ampak pri slušalkah je bilo isto. Potem pa sem šel pogledati na control panel pa je bil zvok kr izključen. Jaz pa se že sekiral da so zvočniki šli adijo :crazy:

Sharksy.png
Link to comment
Lol točno danes se mi je isto zgodilo da nisem imel zvoka ampak nisem nič delal kar samo od sebe se je zgodilo. Sprva sem mislo da so se zvočniki pokvarili ampak pri slušalkah je bilo isto. Potem pa sem šel pogledati na control panel pa je bil zvok kr izključen. Jaz pa se že sekiral da so zvočniki šli adijo :crazy:

Jah jz nimam nič na mute(sem vse pregledu). Kr iz lepega fuč xD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Problem mam z zvočniki.

Na kompu mam prkloplene z2300 in x530, torej ene 2.1 in ene 5.1 zvočnike. Problem je v tem da x530 komplet ne dela sploh. Včasih so delali normalno, potem so pa kar na lepem utihnili. Fuč niso, ker delajo popolno, v primeru da jih priklopim na mp3, oziroma, če zadaj zamenam utičnice in jih postavim na funkcijo levega/desnega zvočnika.

Mislm d bi mogu bit problem kje med nastavitvami (al pa c je kej z maticno narobe)... po nadzorni sem se že lep cajt sprehajal, pa mi ni ratalo kaj porihtat..

OS: win7 beta

Help? :(

Link to comment

Jaz imam pa en problem namreč zajebavle me dvd pogon, preprosto mi orginalnih iger več ne bere recimo dam not rome tw pa hočem igrat mi napiše da sploh ni dvd-ja v pogonu pa ga sploh ne zazna, ko pa dam not kopijo od flatout 2 pa mi jo takoj prepozna v čem je finta slučajno ? Dvd- ni nič porajsan ali pa kaj takšnega, Mam slučajno tak pogon ko sam pirata bere ? :x:headscratch:

Link to comment

Imam sledeč problem. Ko snemam "filmček" z FRAPSOM v igri, se igra hudo upočasni(iz 100FPS na 15-25). V FRAPSU imam nastavljeno, da naj snema z 30 FPS-ji. To se dogaja v večini iger(tudi pri Half-Life 2). Zdaj nimam pojma kje tiči problem. Računalnik je seveda dosti močan(4Gb RAMA, 4-jedrni procesor, itd.). Problem ne tiči niti v sistemu Windows, saj se to dogaja kot v Windows 7 kot Windows XP. Anyone got an idea? :(

Link to comment

Pomojem ga ni - snemanje je performančno zahtevno, sploh za snemanje v višji kvalitet. Verjetno bi res lahko še nekoliko izboljšal performance s kakim RAID poljem, ali pa da vsaj snemaš na fizično ločen disk, vendar verjetno pretiranih sprememb vseeno ne pričakuj.

Zmanjšaj FPS v Frapsu.

Link to comment
]Pomojem ga ni - snemanje je performančno zahtevno, sploh za snemanje v višji kvalitet. Verjetno bi res lahko še nekoliko izboljšal performance s kakim RAID poljem, ali pa da vsaj snemaš na fizično ločen disk, vendar verjetno pretiranih sprememb vseeno ne pričakuj.

Zmanjšaj FPS v Frapsu.

Zmanjšaj FPS v FRAPSU...v bistvu sem ga jaz celo povečal na 60. Guess what, zadeva zdaj deluje kot mora. :beer:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.