Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

TOP izbira za Xbox. Vzemi, ne bo ti žal. Dosti nas uporablja X41, te so pa samo še boljše, pa brez tistega nadležnega talkback kabla.

Kaj, a za xbox live chat (partyje in in-game) lahko chataš brez unega kabla ki ga daš v kontroler? A se prek wirelessa poveže tudi to?

Link to comment

pač turtlebeach je res najboljše na xboxu ampak če igraš pc igre lahko za tako ceno dobiš 3x boljše logitech slušalke. Turtlebeach so sicer predrage za svojo kvaliteto ampak na žalost na xboxu skoraj da ni druge izbire. Upajmo da bo v prihodnosti kakšen logitech naredu slušalke da bomo lahko kvaliteto imeli tudi na xboxu

Gapi x3.jpg

Link to comment
pač turtlebeach je res najboljše na xboxu ampak če igraš pc igre lahko za tako ceno dobiš 3x boljše logitech slušalke. Turtlebeach so sicer predrage za svojo kvaliteto ampak na žalost na xboxu skoraj da ni druge izbire. Upajmo da bo v prihodnosti kakšen logitech naredu slušalke da bomo lahko kvaliteto imeli tudi na xboxu

A res al kaj? Od kdaj se Logitechov plastic fantastic pojmuje pod kvalitetno robo?

Pokaži mi eno stvar od logitecha ki je kvalitetna, in da ni miška ali tipkovnica.

Gregor: To zgleda dost proper! Mislm, ajde, ni glih vrhunec oblikovanja in lahko bi bilo krepko manjše, ampak vseeno je svetlobna leta boljš kot tist beden kabel!

Urejano od Arey
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
A res al kaj? Od kdaj se Logitechov plastic fantastic pojmuje pod kvalitetno robo?

Pokaži mi eno stvar od logitecha ki je kvalitetna, in da ni miška ali tipkovnica.

Odvisno kaj je zate kvaliteta, price/performance je Logitech kar dobra izbira, pokažem ti pa npr. web kamere, računalniške zvočnike, univerzalne daljince...

Seveda pa ta Logitech roba pač ni nekaj kar bi zadovoljilo razne -file, za povprečno zahtevne uporabnike je pa njihova roba čisto zadovoljiva in v svojem rangu nad konkurenco.

In večina gejmerski/"prostorskih" slušalk/headsetov je plastik fantastik, zaradi velikosti in teže, lahko pa pokažeš, za primerno/primerljivo ceno, kaj kar ni...

Da ne bo pomote, sam praktično nimam nič od Logitecha :roll:

BessieSABU.png

Link to comment

Nekaj časa nazaj sem dobil slušalke Turtle Beach xp500.Slušalke niso slabe.Moti me to ,da je res neka cenena plastika ,čeprav sem dal kr dost za njih.Najbolj zoprno pa je to,da na čase zelo poka (verjetno motnje wi-fi) in predvsem explozije so zelo popačene.Tudi volume glas moram skoraj enkrat zavrtet,da se pojavi zvok v slušalkah.Drugače pa so vredi zadeva!

Link to comment

Do pokanja prie zaradi interference z neko drugo napravo, ki oddaja na isti frekvenci, poskusi nastaviti wi-fi router na kak drug kanal, ponavadi so privzeto vsi na šestem, pokanje se pojavlja tudi, ko začne zmanjkovati baterije in pade moč sprejemnika v slušalkah.

Te slušalke so programabilne tako, da je zvok verjetno odviden od tegas kako jih imaš nastavljene, tako, da ti predlagam, da se malo poigraš z nastavitvami...

With the press of a button, you can completely change your sound environment and hear sound cues you’d normally miss. For instance, you can isolate the sound of footsteps in the distance while gunshots are blasting all around you or hear the clink of a bullet shell falling on the floor. By adjusting the way sounds are processed, you can choose what’s important and react faster. The XP500 also reduces ear fatigue with its unique Ear Guard feature that automatically controls the volume of extremely loud sounds, like explosions, without affecting other sounds in the game. You can play longer without having to turn it down for the occasional blasts of explosions and gun shots.

post-101-14477101525_thumb.gif

glede glasnosti, je lahko to preventivno, da pomotoma ne daš slušalk na ušesa pri največji jakosti, lahko pa da pri natikanju na glavo oz. snemanju z glave premakneš kolešček za glasnost.

Imam X41, ki so predhodnik teh in se mi dogaja podobno, razen teh težav z zvokom, ki pa je imo posledica nastavitve...

Plastika pa res tudi pri mojih deluje zanič, ampak zaenkrat še ni ne spremenila brave niti ni kje počila ipd. pa so slušalke vsak dan v uporabi...

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Imam odklenjen xbox.Ko

se želim v igro vpisati z mojim avatarjem - nima veze, ali je on skonektan na live (še od prej), ali pa ni, se ne morem pvisati noter, ker se vedno hoče povezati na life in če daš ne lahko v igro vstopiš le kot guest.

V tem primeru se nobena igra ne shranuje....in je nekako brezveze karkoli igrat....

Kakšen nasvet kako to rešit?ojla

Vsakič mi pa napiše:

Your console can't connect to XBOX Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

In če dam no, me da v igrco kot guest in se nič ne shranjuej, če pa dam yes pa itak jav napako ker ne more na net....

Urejano od ninck13
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Razlišljam o prodaji mojega xbox 360 250GB black! Kupljen je bil v Big Bangu 13.08.2011. 1x gamepad ter 1x headset ki je bil priložen ter Turtle beach ear force XL1 ter kar nekaj dobrih iger! Zanima me sicer koliko bi se dalo iztržit za tak paket :) ker se mi niti sanja ne kakšno ceno bi postavil? upam ,da je prava tema:hihi Če je pa kdo zainteresiran ali pozna koga,ki bi bil pa kar korajžno povedati:lol

Hvala! :thumbsup:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Mam vprašanje/problem. Kupu sm si Morrowind za xbox in povsod piše da je lepo kompatibiln z xboxom 360. Ampak ničhudegasluteči navdušenec je naletel na težave :( po vseh forumih sodeč nj bi se backwards compatibility avtomatično updejtou ko daš špilo not in noben se ne ubada z mojim problemom k mi louda špilo in pol mi butne da je wrong region. Edine rešitve ki mi jih ponuja presvetli stric google je to da se da xbox chippat kar pa seveda ni v mojem interesu. Pomoč bi mi zelo prou pršla :):thumbsup:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.