Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Priporočam slednje: vzami USB ključek, prekopiraj profil in kodeke (če se da). Nato formatiraj.

Formatiranje zbriše vse na disku.

Clear cache pa samo pobriše cache, to so datoteke, ki jih igre shranjujejo med igranjem za hitrejše delovanje in manj nalaganja iz DVDja(recimo podobno kot Virtual Memory).

Ampak vprašanje: zakaj bi sploh formatiral disk?

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Zdravo!

Sem spet nazaj :D

No, da razložim mojo situacijo:

Pred enim letom sem kupil xbox360, flashanega, ki so mi ga potem banali. Rekli ste, da je microsoft banal le konzolo, hard diska pa ne. Zato sem xbox prodal, trdi disk pa obdržal. Zdaj pa me zanima, če bi bilo najbolje:

1.da bi si kupil xbox360 arcade verzijo in nanj dal trdi disk

2.da bi kupil ps3, ki ga še nisem sprobal in igral :D

Imam pa še eno vprašanje: Če dam trdi disk na xbox arcade in imam gor savegame (npr. dirt2) in si to igro kupim org., bom potem lahko igral od tiste stopnje naprej kot sem končal, ali spet vse znova?

Zahvaljujem se za odgovore :beer:

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Aha..ampak me najbolj mika da bi kupil ps3 zaradi več dobrih naslovov iger to leto in da ni treba plačevat naročnine za igranje preko neta :)

edit: A res moram imeti za ps3 LCD televizijo ali lahko igram tudi na oni navadni?

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.